• Ukrainian
  • Russian
UTEC-L_перевезення_збірних_вантажів
UTEC-L_перевезення_збірних_вантажів-1

Міжнародні збірні вантажоперевезення

UTEC-L_картинка_доставка_збірних_вантажів

Якщо підприємець бажає замовити невелику партію продукції з-за кордону, йому невигідно орендувати для цього цілий контейнер. Якщо вам потрібно отримати пробні зразки електроніки, фурнітури або іншого товару, вам підійде послуга перевезення збірних вантажів. Клієнт платить не за контейнер, а тільки за місце, яке займає замовлений товар, а значить — істотно заощаджує гроші.

Компанія UTEC Logistics здійснює міжнародні перевезення збірних вантажів, використовуючи багаторічний досвід і сучасні технології в логістиці. Ми пропонуємо нашим клієнтам високий рівень сервісу та вигідні умови доставки. Просто залиште заявку на нашому сайті або зателефонуйте, і ми швидко прорахуємо ваше замовлення.

+38 (067) 486 75 14

пн-пт: 8:00 – 21:00 сб-нд: 9:00 – 20:00

Наші клієнти

U_Logo_Sr_ExpressU_Logo_HuaweiU_Logo_AsusU_Logo_AliExpress

Відгуки клієнтів

Новини логістики

UTEC-L_Новий_чартер_Пекін-Бориспіль._Як_нам_це_вдалось

09.09.2020

Новий чартер Пекін-Бориспіль. Як нам це вдалось

Трохи гордості в стрічці новин від UTEC Logistics. Сьогодні із Пекіну в Бориспіль вперше прилетів комерційний чартер. Це добра звістка...

UTEC-L_Час_придивлятись_до_авідоставки_із_Індії

20.08.2020

Час придивлятись до авідоставки із Індії

Китай звичайно великий, але він не увесь світ. І якщо ви продаєте одяг, взуття, біжутерію, текстиль та комплектуючі до верстатів,...

Перевезення збірних вантажів по всьому світу

Далеко не завжди вантаж, який потрібно доставити з іншої країни, є великогабаритним. Це створює проблему для замовника, який вирішив скористатися контейнерним перевезенням, але не хоче викуповувати цілий контейнер для невеликої партії товарів. У цьому випадку йому підійде такий зручний спосіб доставки, як міжнародні перевезення збірних вантажів або LCL (Less Than Container Load). В такому випадку в контейнер завантажується декількома замовлень від різних клієнтів.

Компанія UTEC Logistics займається логістикою і організацією транспортування, таким як доставка збірних вантажів з Китаю. Ми опрацьовуємо замовлення різної складності, пропонуючи кожному клієнту індивідуальні рішення в залежності від його потреб і можливостей. Вам потрібно просто залишити заявку по телефону або на сайті, ми швидко опрацюємо замовлення та приступимо до закупівлі та доставки товару.

У чому вигода збірних перевезень

Така популярна послуга, як доставка збірних вантажів має ряд особливостей і переваг:

 • замовник платить не за цілий контейнер, а тільки за місце, яке займає його вантаж;
 • вартість замовлення вантажу мінімізується;
 • консолідація передбачає наявність декількох відправників і одержувачів;
 • доставка збірних вантажів LCL виконується по одному транспортному документу, що скорочує час оформлення паперів.

Збірні вантажоперевезення — оптимальний вибір для тих, хто хоче заощадити гроші та час на транспортуванні невеликих вантажів.

UTEC Logistics: якісне перевезення збірних вантажів

Якщо підприємець планує замовити невелику кількість товарів — пробний набір косметики, невелику партію електроніки, наприклад, щоб перевірити попит, йому варто звернути увагу на послуги компанії UTEC Logistics. Серед наших послуг — доставка збірних вантажів з Європи, Китаю, США і не тільки! Якщо ви не хочете витрачати зайві кошти, ми розробимо найвигідніший маршрут і закупимо товар, який вас цікавить.

Серед наших послуг:

 • оформлення повного комплекту документів, необхідного для транспортування вантажів, проходження митного огляду;
 • ретельний контроль за станом вантажу, надання відео та фотографій в якості звіту;
 • детальний розрахунок всіх витрат на доставку збірних вантажів, проведення переговорів з постачальниками;
 • замовлення зразків продукції за бажанням клієнта;
 • докладні консультації щодо наших послуг;
 • доставка товару за вказаною клієнтом адресою.

Чи хочете ви отримати збірні вантажі з Китаю або замовити консолідоване відправлення з США, ви отримаєте гарантовано високе обслуговування від UTEC Logistics. Ми зацікавлені в розвитку українського бізнесу і довгостроковому партнерстві з клієнтами, а також у збереженні своєї доброї репутації у сфері міжнародної логістики. Наші представництва розташовані в Китаї, Європі, США, Гонконзі. Постійно покращуючи логістичні процеси, ми прагнемо досягти досконалості в нашій справі.