Авіадоставка

Авіадоставка

Авіаперевезення від UTEC logistics з гарантією швидкості і якості

Як нам це вдається?

 1. Напрацьований досвід у логістиці. Ми маємо 17 років досвіду роботи, тисячі задоволених клієнтів і тонни перевезених вантажів.
 2. Прямі контракти з авіалініями. Ми співпрацюємо з найбільшими авіаперевізниками.
 3. Власний чартер. Літак, який без перезавантажень та затримок доставить товар із Гонконгу до України. Це справжній бізнес-клас для ваших вантажів.
 4. Офіси та склади в Азії, Америці, Європі та Україні. Співробітники наших офісів працюють, щоб ви могли отримати найвищий рівень обслуговування. Вони розв'язують проблеми на місці, а це означає, що швидкість доставлення збільшується.
 5. Інноваційність. Ми завжди шукаємо нестандартний шлях, прислухаємося до побажань клієнта та максимально автоматизуємо всі можливі процеси.

Вантажні авіаперевезення — надійно, швидко, безпечно

Наша компанія досконально знає, як влаштований логістичний бізнес та всі особливості його роботи. Ми оперативно відповідаємо на запитання та розв'язуємо проблеми, не обманюючи клієнтів. Наша логістична команда ідеально опрацьовує всі механізми перетину вантажем кордону, правила митного контролю, тому ви зможете зі впевненістю довірити нам доставлення та декларування всіх потрібних документів. Ми завжди працюємо, виходячи з правил та принципів міжнародної торгівлі.

UTEC logistics завжди на крок попереду, тому що ми завжди відстежуємо тенденції у правовому полі, інтегруємо нові технології у доставленні та автоматизуємо усі можливі процеси.

Компанія налагодила ефективну співпрацю з найбільшими авіаперевізниками, щоб надавати якісні послуги нашим клієнтам. Завдяки цьому, вдається уникнути затримок, зробити авіаперевезення максимально зручним, швидким і надійним. Міжнародні авіаперевезення під керівництвом фахівців – це регулярні вильоти, гнучка система ціноутворення та бездоганне обслуговування.

Усі напрямки компанії
В Україну
З України
Авіадоставка
Залізничні вантажоперевезення
Морське перевезення
map
США
Португалiя
Iспанiя
Францiя
Нiмеччина
Iталiя
Чехiя
Польща
Японiя
Пiвденна Корея
Тайвань
Гонконг
Туреччина
Iндiя
Китай
Залишити заявку
manager
Напишіть у заявці свої дані, і ми зв'яжемось з вами найближчим часом


Можливості UTEC Logistics
Організація міжнародного бізнесу
Пошук постачальників
Митне оформлення вантажу
Складські послуги
Інспекція вантажу на складі
Часто задавані питання
Як авіадоставка впливає на глобальний ланцюг постачання товарів?
Які тенденції спостерігаються в галузі авіадоставки в останні роки?
Які стратегії можуть використовувати логістичні компанії для оптимізації авіадоставки?
Як впливає міжнародна авіадоставка на світову економіку?
Які переваги може мати бізнес, використовуючи авіадоставку для своїх потреб?
Які виклики можуть виникнути під час авіадоставки і як їх можна вирішити?
Які технології використовуються для відстеження вантажів під час авіадоставки?
Які фактори впливають на вартість авіадоставки вантажів?
Які види вантажів найчастіше перевозяться авіаційним транспортом?
Які переваги має авіадоставка порівняно з іншими видами транспорту?
Яка швидка доставка з Японії.
Яка найшвидша доставка з Тайваню.
Яка швидка доставка з Індії.
Яка найшвидша доставка із США.
Яка швидка доставка з Південної Кореї.
Яка швидка доставка з Гонконгу.
Яка найшвидша доставка з Китаю.
Дізнатись вартість
Тип доставки
1
Деталі доставки
2
Контактні данні
3
Поля відмічені *, обов'язкові для заповнення
Ми не передаємо ваші контакти стороннім особам. Вони використовуються виключно для зворотного зв'язку з вами

Ціни на авіаперевезення вантажів за найпопулярнішими напрямками

За багато років роботи ми визначили основні напрямки авіаперевезень, які стали популярними у замовників. Наші ціни цілком конкурентоспроможні та доступні. Вони формуються з кількох показників:

 • відстань;
 • терміновість доставлення у ньому.

Якщо ваш вантаж не займає цілу палету, ми консолідуємо посилки кількох клієнтів, тим самим знижуючи вартість послуги перевезення.

Усі ціни та тарифи за транзит вантажів літаком потрібно уточнювати у менеджерів. Вони дадуть відповідь на всі запитання та нададуть повну інформацію з відправлення вантажів з Кореї та інших напрямків авіатранспортом.

Які переваги авіадоставлення в UTEC logistics?

Можливість використання вантажного повітряного транспорту кардинально змінила світ логістики. Зараз авіадоставлення є найшвидшим та найбезпечнішим способом міжнародних перевезень. Таким чином, вдається отримати замовлений товар з іншого кінця світу всього за кілька днів. За допомогою літаків транспортуються вантажі у випадках, коли у пріоритеті швидкість доставлення, а не його вартість.

Цінні вантажі ідеально підходять для авіадоставлення завдяки високій швидкості перельоту, ідеальним дотриманням термінів та максимальному збереженню товару. 

Але це ще не всі плюси, також ми пропонуємо:

 • Фіксовані ціни та збереження всіх заздалегідь обговорених умов
 • Митне оформлення, викуп товарів та доставлення
 • Персональний менеджер, що розв'яже всі проблеми
 • Особистий кабінет на сайті, де можна переглянути актуальну інформацію про поточне місце розташування вантажу доставлення
 • Офіси та склади по всьому світу, щоб контролювати якість продукції, що доставляється, і кількість партії товару, що відвантажується.

Категорії авіавантажів

Всі міжнародні авіаперевезення можна розділити на кілька категорій:

 • Генеральні вантажі. Це багаж, який не вимагає особливих умов перевезення. Упакуванням можуть служити ящики, палети, мішки (у тому числі біг-беги), пакети або бочки.
 • Небезпечний багаж. Для цієї категорії потрібні особливі умови, обумовлені дотриманням заходів безпеки. Деякі види посилок цієї категорії заборонені для авіапостачання.
 • Цінні вантажі. До них відносяться: тендітні та дорогі предмети або екзотичні рослини та рідкісні види тварин.
 • Швидкопсувні або режимні вантажі. Це група багажу, який може швидко зіпсуватися: продукти харчування (риба чи м'ясо тощо) або медико-біологічні вантажі (людські ембріони, тканини, органи або вакцини). Цей багаж вимагає особливого вологого та температурного режиму перевезення.
 • Важковагові та великогабаритні вантажі. Це багаж, вага одного місця якого перевищує 80 кг.
 • Товари, що вимагають термінового доставлення протягом короткого часу. Цю категорію потрібно надіслати насамперед.

Наша компанія ставиться до вашого вантажу дуже уважно і докладає всіх зусиль для того, щоб вантаж був доставлений в цілості та в обумовлені терміни. Ми робимо навіть складну логістику простою та зрозумілою для клієнта.

Довіряйте свої вантажі професіоналам!

 • Займаємось транспортуванням всіх дозволених товарів

Перевозимо всі малогабаритні та великогабаритні вантажі з різних країн. Крім заборонених товарів (вибухонебезпечних та наркотичних речовин, зброї, акумуляторів у чистому вигляді, магнітів).

 • Працюємо з небезпечними вантажами

За роки роботи ми виробили ідеальний налагоджений процес. До перевезення небезпечних вантажів треба ретельно підійти: оформити всі декларації на небезпечний вантаж, промаркувати його, правильно упакувати, узгодити всі деталі з авіакомпанією.

Небезпечними вантажами вважаються речовини, які під час транспортування можуть стати причиною вибуху, пожежі, пошкодження, псування транспортного засобу.

 • Доставляємо великі обсяги

UTEC logistics працює з різною вагою вантажу, починаючи з 50 кг.

 • Працюємо для покращення вашого бізнесу

Ми дуже зацікавлені в тому, щоб ваш бізнес був більш прибутковим, ми здійснюємо якісні перевезення, забезпечуємо безпеку вантажу. Дотримуємося найвищих стандартів обслуговування.

 • Надаємо комплексні рішення

Ми надаємо послуги від організації бізнесу до зберігання товарів на складі та адресного доставлення до дверей. Довірте нам найскладніші завдання.

 • Особливості авіадоставлення з UTEC Logistics

ЗаА 17 років роботи у сфері логістики нам вдалося сформувати низку принципів, що дозволяють зробити вантажні авіаперевезення максимально оперативними та безпечними. Ми здійснюємо доставлення, орієнтуючись на запити клієнтів, підбираючи вигідні для них умови. Наша команда зацікавлена у розвитку вашого бізнесу, оскільки у пріоритеті тривала та плідна співпраця.

Авіаперевезення вантажів з UTEC Logistics - це:

 • всебічні, інформативні консультації;
 • індивідуальний підхід до вирішення логістичних завдань кожного клієнта;
 • оптимальні схеми доставлення завдяки прямим контрактам з авіаперевізниками;
 • оптимізація транспортних витрат, мінімізація ризиків;
 • коректне оформлення супровідних документів відповідно до норм законодавства;
 • гнучкі умови співпраці, помірна вартість авіапостачання;
 • доступ до цілодобового трекінгу, інспекції вантажу;
 • комплексний митний та брокерський супровід тощо.

Наші фахівці позбавлять вас турбот, пов'язаних з транспортуванням товарів із-за кордону. Терміни авіадоставлення варіюються в діапазоні від 3 до 14 днів. Наші співробітники знайдуть найбільш відповідний безпечний борт для авіадоставлення конкретного виду продукції, гарантуючи при цьому її збереження та мінімальні транспортні витрати.

На фінальну вартість послуг впливають такі нюанси: розмір, вага товару, маршрут, тривалість перевезення, додаткові послуги тощо. Авіадоставлення здійснюється звідусіль, навіть із міст, де немає автомобільного та морського транспорту. Довіртеся професіоналам, і ми подбаємо про всі нюанси організації логістичного процесу, у тому числі про митне оформлення, та здійснимо оперативне вантажоперевезення в Україну на вигідних для вас умовах.