Авіадоставка

Авіадоставка

Авіаперевезення від UTEC logistics з гарантією швидкості і якості

Як нам це вдається?

 1. Напрацьований досвід в логістиці. Маємо 14 років досвіду роботи, тисячі задоволених клієнтів і тонни перевезених вантажів.
 2. Прямі контракти з авіалініями. Ми співпрацюємо з найбільшими авіаперевізниками.
 3. Власні чартери. Літаки, які без перезавантажень і затримок здійснюють поставку товару в будь-яку точку світу. Це справжній бізнес-клас для ваших вантажів.
 4. Офіси та склади в Азії, Америці, Європі та Україні. Співробітники наших офісів працюють, щоб ви могли отримати найвищий рівень обслуговування. Вони вирішують проблеми на місці, а це значить, швидкість доставки збільшується.
 5. Інноваційність. Ми завжди шукаємо нестандартний шлях, прислухаємося до побажань клієнта і максимально автоматизуємо всі можливі процеси.Вантажні авіаперевезення - надійно, швидко, безпечно

 

Наша компанія досконально знає як влаштований логістичний бізнес і всі особливості його роботи. Ми оперативно відповідаємо на питання і вирішуємо проблеми, не обманюючи клієнтів. Наша логістична команда ідеально опрацьовує всі механізми перетину вантажем кордону, правила митного контролю, так що ви зможете з упевненістю довірити нам доставку і декларування всіх потрібних документів. Ми завжди працюємо згідно з правил і принципів міжнародної торгівлі.

 

UTEC logistics завжди на крок попереду, тому що ми завжди відстежуємо тенденції в правовому полі, інтегруємо нові технології в доставці і автоматизуємо всі можливі процеси.

Компанія налагодила ефективну співпрацю з найбільшими авіаперевізниками, для того щоб надавати якісні послуги нашим клієнтам. Завдяки цьому, вдається уникнути затримок, зробити транспортування вантажів максимально зручною, швидкою і надійною. Міжнародні авіаперевезення під керівництвом фахівців - це регулярні вильоти, гнучка система ціноутворення і бездоганне обслуговування.Які переваги авіадоставки у UTEC logistics?

 

Можливість використання повітряного транспорту кардинально змінила світ логістики. На даний момент авіадоставка є найшвидшим і безпечним способом міжнародних перевезень. Таким чином, вдається отримати замовлений товар з іншого кінця світу всього за кілька днів. За допомогою літаків транспортуються вантажі у випадках, коли в пріоритеті швидкість доставки, а не її вартість.

Цінні вантажі ідеально підходять для авіадоставки, завдяки високій швидкості перельоту, ідеальним дотриманням термінів і максимальним збереженням товару. Але це ще не всі плюси, також ми пропонуємо:

 • Фіксовані ціни і збереження всіх заздалегідь обумовлених домовленостей
 • Митне оформлення, викуп товарів і доставка
 • Персональний менеджер, що вирішить всі проблеми
 • Особистий кабінет на сайті, де можна подивитися актуальну інформацію про поточний місце розташування вантажу
 • Офіси та склади по всьому світу, щоб контролювати якість доставленої продукції і кількість продукції, що відвантажується 

 

Довіряйте свої вантажі професіоналам!

 

 • Займаємося транспортуванням всіх дозволених товарів

 

Перевозимо всі малогабаритні і великогабаритні вантажі з різних країн. Крім заборонених товарів (вибухонебезпечних і наркотичних речовин, зброї, акумуляторів в чистому вигляді, магнітів).

 

 • Працюємо з небезпечними вантажами

 

За роки роботи ми виробили ідеальний налагоджений процес. Для перевезення небезпечних вантажів треба ретельно підійти: оформити всі декларації на небезпечний вантаж, промаркувати його, правильно упакувати, узгодити всі деталі з авіакомпанією.

Небезпечними вантажами вважаються речовини, які при транспортуванні можуть стати причиною вибуху, пожежі, пошкодження, псування транспортного засобу.

 

 • Доставляємо великі обсяги

 

UTEC logistics працює з різною вагою вантажу, починаючи від 50 кг. 

 

 • Працюємо для поліпшення вашого бізнесу

 

Ми дуже зацікавлені в тому, щоб ваш бізнес був більш прибутковим. Ми здійснюємо якісні перевезення, забезпечуємо безпеку вантажу. Дотримуємося високих стандартів обслуговування.

 

 • Надаємо комплексні рішення

 

Ми надаємо послуги від організації бізнесу до зберігання товарів на складі та адресної доставки до дверей. Довірте нам найскладніші завдання.

 

Особливості авіадоставки з UTEC Logistics

 

За понад 13 років роботи в сфері логістики нам вдалося сформувати ряд принципів, що дозволяють зробити вантажні авіаперевезення максимально оперативними та безпечними. Ми здійснюємо доставку, орієнтуючись на запити клієнтів, підбираючи вигідні для них умови. Наша команда зацікавлена ​​в розвитку вашого бізнесу, оскільки в пріоритеті тривала і плідна співпраця.

 

Авіаперевезення вантажів з UTEC Logistics - це:

 • всебічні, інформативні консультації;
 • індивідуальний підхід до вирішення логістичних завдань кожного клієнта;
 • оптимальні схеми доставки, завдяки прямим контрактам з авіаперевізниками;
 • оптимізація транспортних витрат, мінімізація ризиків;
 • коректне оформлення супровідних документів, згідно з нормами законодавства;
 • гнучкі умови співпраці, помірна вартість авіадоставки;
 • доступ до цілодобового трекінгу, інспекції вантажу;
 • комплексний митний і брокерський супровід і т. д.

 

Наші фахівці позбавлять вас від турбот, пов'язаних з транспортуванням товарів з-за кордону. Терміни авіадоставки варіюються в діапазоні від 3. Наші співробітники знайдуть найбільш підходящий, безпечний борт для авіадоставки конкретного виду продукції, гарантуючи при цьому її збереження і мінімальні транспортні витрати.

На фінальну вартість послуг впливають такі нюанси: розмір, вага товару, маршрут, тривалість перевезення, додаткові послуги і т. Д. Авіадоставка здійснюється звідусіль, навіть з міст, де немає автомобільного та морського транспорту. 

Довіртеся професіоналам, і ми подбаємо про всі нюанси організації логістичного процесу, в тому числі митному оформленні, і здійснимо оперативну вантажоперевезення в Україну на вигідних для вас умовах.

Усі напрямки компанії
map
США
Португалiя
Iспанiя
Францiя
Нiмеччина
Iталiя
Чехiя
Польща
Японiя
Пiвденна Корея
Тайвань
Гонконг
Туреччина
Iндiя
Китай
Залишити заявку
manager
Напишіть у заявці свої дані, і ми зв'яжемось з вами найближчим часом
Можливості UTEC Logistics
Організація міжнародного бізнесу
Пошук постачальників
Митне оформлення вантажу
Складські послуги
Інспекція вантажу на складі
Дізнатись вартість
Тип доставки
1
Деталі доставки
2
Контактні данні
3
Поля відмічені *, обов'язкові для заповнення
Ми не передаємо ваші контакти стороннім особам. Вони використовуються виключно для зворотного зв'язку з вами