delivery

Всі послуги

UTEC Logistics - від доставки товарів до організації бізнесу

 

Будувати і підтримувати бізнес, що заснований на міжнародних поставках, не так просто, як може здатися на перший погляд. Хоч суть і зводиться до переміщення вантажів з точки А в точку Б, шлях доставки має перепони у вигляді кордонів, великих відстаней, мовних бар'єрів, законодавчих нюансів та іншого. Це багаторівневий процес і, щоб все пройшло добре, потрібно добре розбиратися в кожному з етапів. Як правило, якщо занурювати свою увагу в усі деталі, то це забере багато часу і сил. До того ж, без досвіду легко припуститися помилки, яка може поставити бізнес в складне становище.

 

Простіше, швидше і надійніше доручити транспортно-логістичні послуги фахівцям, наприклад, компанії UTEC Logistics. Наші співробітники здатні виконати практично всі завдання, пов'язані з міжнародною та локальної доставкою, при вашому мінімальному залученні.

 

Для покупок за кордоном

 

Не знаючи законодавства іноземної держави, його мову і не володіючи налагодженими контактами перевірених постачальників, складно вигідно і безпечно придбати необхідний товар. UTEC Logistics допоможе клієнтам не тільки з доставкою, але і надасть такі послуги, як:

 

 • консультація по ЗЕД;
 • пошук постачальника;
 • викуп товару;
 • грошові перекази.

 

Зовнішньоекономічна консультація допоможе, якщо ви бажаєте розширити перелік контрагентів або знайти нових постачальників за кордоном. Фахівці нашої компанії поділяться досвідом щодо правил ведення бізнесу в певній країні, роз'яснять формальності при оформленні угод, розкажуть про податкове законодавство тощо. Ви зможете порівняти всі ризики, зрозуміти, у скільки обійдеться імпорт або експорт продукції.

 

UTEC Logistics також допоможе з пошуком постачальника. Необхідно тільки позначити характеристики товару та побажання до його вартості. Ми знайдемо надійного партнера, перевіримо його юридична адреса та ін. Такий підхід мінімізує ризики.

 

Надаємо послугу і по викупу товару з Китаю. Наші співробітники добре говорять китайською і знаходяться в ключових економічних зонах країни - Пекіні, Гонконгу та Шанхаї. З їх допомогою вдасться придбати товар, який неможливо оформити, перебуваючи на території іншої держави.

 

Можемо скоротити витрати і знизити ризики, здійснивши переказ грошей. Перед транзакцією співробітники UTEC Logistics детально вивчать відомості про власника рахунку, проведуть звірку реквізитів тощо. Також ми перевіримо постачальника на благонадійність перед відправкою йому грошей.

 

Супровід доставки

 

Коли знайдений надійний партнер, вибрані відповідні товари, потрібно забезпечити послуги логістики. Сюди входять:

 

 • оформлення документації;
 • страхування вантажу;
 • митно-брокерські послуги.

 

Правильно заповнені транспортні документи допоможуть ідентифікувати вантаж, відстежити його і безперешкодно пройти митницю. Вони повинні бути оформлені грамотно, щоб у контролюючих органів не виникло додаткових питань.

 

Щоб не зазнати збитків у разі форс-мажору, фахівці UTEC Logistics допоможуть застрахувати вантаж. Також нададуть весь перелік митно-брокерських послуг. Ви зможете отримати вже розмитненого посилку з усім пакетом супутніх документів.

 

Транспортування вантажів

Коли товар в наявності, він оплачений і оформлені всі документи, залишається його транспортувати. Фахівці UTEC Logistics зможуть підібрати оптимальний логістичний маршрут і вид транспорту. Ви можете вибрати доставку:

 

 • морем;
 • повітрям;
 • З/Д;
 • автотранспортом.

 

Доступні варіанти залежать від локалізації відправника і адресанта. Перед тим як посилка почне свій шлях, вона потрапляє на наш склад. Щоб цей процес пройшов гладко, безпечно і вигідно, ми надаємо послугу локальної доставки. Вам не потрібно самостійно думати про організацію вантажоперевезень всередині країни відправлення і призначення. Все це UTEC Logistics бере на себе.

 

Ми надаємо весь перелік складських послуг в Китаї. В інших країнах доступні опції ви можете уточнити у менеджерів компанії. Перевіримо цілісність упаковки, проведемо зважування, а також додатково можете замовити інспекцію вантажу на складі. Це дозволить завчасно виявити брак і оглянути товар на відповідність обумовленим домовленостям. Якщо виникнуть проблеми, то їх вдасться оперативно вирішити ще до відправки в місце призначення.

 

Також для вас доступна консолідація вантажів. Це дозволяє істотно економити, сплативши тільки обсяг посилки, а не весь контейнер.

 

UTEC Logistics здійснює міжнародну доставку в будь-яку точку світу. Ви можете замовити товар в Америці, Азії, Європі, Африці - де завгодно, і отримати його у дверей до визначеної дати.

 

Крім того, ви можете оформити доставку на умовах DDP з дотриманням правил INCOTERMS 2010. В такому випадку все логістичні послуги надає продавець товару. Він оплачує збори, мита, податки і всі інші супутні операції. В такому випадку ви нічим не ризикуєте. Компанія UTEC Logistics допоможе швидко і безпечно перевезти будь-який вантаж.

Послуги

Основні міжнародні напрямки
Тисячі угод та 13 років досвіду зробили нас сильними в логістиці. Ми зручно доставляємо в будь-якому напрямку.
Плитка
Список
Китай Китай Китай від 5.5$ за кілограм від 1 дня на доставку Авіа, З/Д, Море, Чартер Гонконг Гонконг Гонконг від 6 $ за кілограм Авіа, Море, Чартер від 5 днів на доставку Пiвденна Корея Пiвденна Корея Пiвденна Корея від 6.5$ за кілограм Авіа, Море від 5 днів на доставку США США США від 3.8$ за кілограм від 1 дня на доставку Авіа, Море Iндiя Iндiя Iндiя від 3.3$ за кілограм Авіа, Море від 5 днів на доставку Тайвань Тайвань Тайвань від 7$ за кілограм Авіа, Море від 5 днів на доставку Японiя Японiя Японiя від 8$ за кілограм Авіа, Море від 5 днів на доставку Туреччина Туреччина Туреччина від 3.2$ за кілограм від 1 дня на доставку Авіа, Авто Нiмеччина Нiмеччина Нiмеччина від 3$ за кілограм від 1 дня на доставку Авіа, Авто Польща Польща Польща від 3$ за кілограм від 1 дня на доставку Авіа, Авто Чехiя Чехiя Чехiя від 3$ за кілограм від 1 дня на доставку Авіа, Авто Португалiя Португалiя Португалiя від 2.7$ за кілограм від 1 дня на доставку Авіа, Авто Францiя Францiя Францiя від 3.1$ за кілограм від 1 дня на доставку Авіа, Авто Англія Англія Англія від 4$ за кілограм від 3 днів на доставку Авіа Iспанiя Iспанiя Iспанiя від 2.7$ за кілограм від 1 дня на доставку Авіа, Авто Iталiя Iталiя Iталiя від 3.3$ за кілограм від 1 дня на доставку Авіа, Авто
Залишити заявку
manager
Напишіть у заявці свої дані, і ми зв'яжемось з вами найближчим часом
Дізнатись вартість
Тип доставки
1
Деталі доставки
2
Контактні данні
3
Поля відмічені *, обов'язкові для заповнення
Ми не передаємо ваші контакти стороннім особам. Вони використовуються виключно для зворотного зв'язку з вами
Чому довіряють UTEC logistics?
Інноваційність
Пропонуємо нестандартні рішенння для складних проблем
Досвід у логістиці
Працюємо з Китаєм 14 років
Організовуємо чартерну доставку
Швидкість
Швидко відповідаємо
Швидко вирішуємо проблеми
Швидко доставляємо
Клієнтоорієнтованість
Любимо наших клієнтів
Здійснюємо всі можливі типи доставки
Власні офіси і склади в Украхні, Китаї, США та Польщі
Прямі агентські контракти з міжнародними авіалініями
Оптимізація витрат клієнтів на кожному етапі
Досвід в роботі зі складною проектною логістикою
Членство в міжнародних логістичних асоціаціях
Експертність в сегменті електронної комерції
Індивідуальні рішення для кожного клієнта
Швидка відповідь на всі запити
Страхування та інспекція вантажів
Трекінг вантажу 24/7 в особистому кабінеті
Залишити заявку