delivery

Доставка на умовах DDP

Авіаперевезення згідно з умовами DDP

Поставки DDP - умови перевезення міжнародних вантажів при дотриманні правил INCOTERMS 2010. Згідно з ними, максимальну відповідальність за транспортований товар несе продавець. Відправник організовує доставку, здійснює митне оформлення, оплачує податки, мито, збори, а також інші витрати, пов'язані з перевезенням. При цьому він несе відповідальність за всі ризики до моменту підтвердження отримання вантажу.

UTEC Logisitcs регулярно здійснює доставку на умовах DDP з таких країн, як Китай, США і т.д. Ці послуги вигідні суб'єктам підприємницької діяльності, представникам як малого, так і великого бізнесу.

Особливості авіадоставки на умовах DDP

Щоб налагодити торговельні відносини із зарубіжними постачальниками, необхідно ретельно організовувати транспортування вантажів, згідно з нормами законодавства. Часто виробники виконують доставку пробних невеликих партій товарів на умовах DDP. При цьому вони, перебуваючи, наприклад, в Китаї, відправляють вантаж, самостійно займаються оформленням експорту в органах контролю в КНР, перевозять в Україну, здійснюють митне проходження, оплату зборів, забезпечують транспортування до пункту призначення. Після перевірки товару та його прийому право власності на нього переходить одержувачу. Таким чином, покупець забирає китайську продукцію, повністю очищену від митних та інших зборів і, відповідно, може в подальшому її легально реалізовувати.

Серед переваг доставки вантажів на умовах DDP варто відзначити:

 • стабільний тариф, відсутність прихованих платежів;
 • гарантію легального ввезення товарів на територію України;
 • оптимізацію всіх транспортних витрат;
 • повний комплекс митно-брокерських послуг;
 • перевезення зі 100% гарантією дотримання термінів.

Доставка в Україну з Китаю та США найчастіше здійснюється авіаційним транспортом. Це обумовлено необхідністю у швидкому перевезенні. У більшості випадків в пріоритеті терміни, а не вартість доставки. Тому такий вид транспортування є оптимальним як за ціною, так і за швидкістю.

Комплексна доставка міжнародних вантажів від UTEC Logisitcs на умовах DDP дозволяє швидко, безпечно і з мінімальними витратами офіційно транспортувати товари в Україну, в тому числі з Китаю. Для того щоб скористатися послугами нашої компанії, досить надати пакет необхідних документів (їх список слід уточнити у менеджера). Про всі нюанси вантажоперевезення подбають фахівці UTEC Logisitcs.

Переваги співпраці з професіоналами

Компанія UTEC Logisitcs пропонує комплексні послуги, що стосуються міжнародних перевезень, в тому числі на умовах DDP «Інкотермс» 2010. Співпрацюючи з нами, ви отримаєте якісний товар з будь-якого куточка світу.

Одним з найпопулярніших логістичних напрямків є вантажоперевезення з Китаю. Ми здійснюємо як стандартну доставку, так і експрес. Серед наших послуг варто відзначити:

 • отримання замовлення у продавця;
 • інспекцію вантажу при поставці на склад;
 • його зберігання на наших складах;
 • всебічну допомогу в оформленні документів;
 • при необхідності, додаткову упаковку замовлення;
 • митно-брокерські послуги;
 • локальну доставку в пункт призначення і т.д.

Більше 10 років фахівці UTEC Logisitcs здійснюють міжнародні перевезення вантажів, в тому числі по DDP. Завдяки багаторічному досвіду вдається мінімізувати ризики, оперативно реагувати на форс-мажори і надавати якісні логістичні послуги з високим рівнем обслуговування. Скористайтеся допомогою професіоналів, і ви переконаєтеся в тому, що доставка міжнародних вантажів на умовах DDP - це вигідно, безпечно і недорого.

Співпраця з UTEC Logisitcs - це логістика без зайвих турбот і витрат для наших клієнтів.

Поставка на умовах DDP

Основні міжнародні напрямки
Тисячі угод та 13 років досвіду зробили нас сильними в логістиці. Ми зручно доставляємо в будь-якому напрямку.
Плитка
Список
Китай Китай Китай від 5.5$ за кілограм від 1 дня на доставку Авіа, З/Д, Море, Чартер Гонконг Гонконг Гонконг від 6 $ за кілограм Авіа, Море, Чартер від 5 днів на доставку Пiвденна Корея Пiвденна Корея Пiвденна Корея від 6.5$ за кілограм Авіа, Море від 5 днів на доставку США США США від 3.8$ за кілограм від 1 дня на доставку Авіа, Море Iндiя Iндiя Iндiя від 3.3$ за кілограм Авіа, Море від 5 днів на доставку Тайвань Тайвань Тайвань від 7$ за кілограм Авіа, Море від 5 днів на доставку Японiя Японiя Японiя від 8$ за кілограм Авіа, Море від 5 днів на доставку Туреччина Туреччина Туреччина від 3.2$ за кілограм від 1 дня на доставку Авіа, Авто Нiмеччина Нiмеччина Нiмеччина від 3$ за кілограм від 1 дня на доставку Авіа, Авто Польща Польща Польща від 3$ за кілограм від 1 дня на доставку Авіа, Авто Чехiя Чехiя Чехiя від 3$ за кілограм від 1 дня на доставку Авіа, Авто Португалiя Португалiя Португалiя від 2.7$ за кілограм від 1 дня на доставку Авіа, Авто Францiя Францiя Францiя від 3.1$ за кілограм від 1 дня на доставку Авіа, Авто Англія Англія Англія від 4$ за кілограм від 3 днів на доставку Авіа Iспанiя Iспанiя Iспанiя від 2.7$ за кілограм від 1 дня на доставку Авіа, Авто Iталiя Iталiя Iталiя від 3.3$ за кілограм від 1 дня на доставку Авіа, Авто
Усі напрямки компанії
map
США
Португалiя
Iспанiя
Францiя
Нiмеччина
Iталiя
Чехiя
Польща
Японiя
Пiвденна Корея
Тайвань
Гонконг
Туреччина
Iндiя
Китай
Залишити заявку
manager
Напишіть у заявці свої дані, і ми зв'яжемось з вами найближчим часом
Чому довіряють UTEC logistics?
Інноваційність
Пропонуємо нестандартні рішенння для складних проблем
Досвід у логістиці
Працюємо з Китаєм 14 років
Організовуємо чартерну доставку
Швидкість
Швидко відповідаємо
Швидко вирішуємо проблеми
Швидко доставляємо
Клієнтоорієнтованість
Любимо наших клієнтів
Здійснюємо всі можливі типи доставки
Власні офіси і склади в Украхні, Китаї, США та Польщі
Прямі агентські контракти з міжнародними авіалініями
Оптимізація витрат клієнтів на кожному етапі
Досвід в роботі зі складною проектною логістикою
Членство в міжнародних логістичних асоціаціях
Експертність в сегменті електронної комерції
Індивідуальні рішення для кожного клієнта
Швидка відповідь на всі запити
Страхування та інспекція вантажів
Трекінг вантажу 24/7 в особистому кабінеті
Залишити заявку
Дізнатись вартість
Тип доставки
1
Деталі доставки
2
Контактні данні
3
Поля відмічені *, обов'язкові для заповнення
Ми не передаємо ваші контакти стороннім особам. Вони використовуються виключно для зворотного зв'язку з вами