Залізничні вантажоперевезення

Залізничні вантажоперевезення

Залізничні вантажоперевезення: вигідно і надійно з UTEC Logistics

Одним з найбільш надійних і стабільних видів транспорту вважається залізничний. З його допомогою щодня поставляється безліч товарів з різних країн світу навіть на далекі відстані. Залізниця сьогодні широко розгалужена, тому доступ до цього транспорту є в різних містах всіх країн. За обсягами поставка вантажів з/д перевезенням займає в Україні провідну позицію. Залізничні перевезення користуються популярністю, оскільки дозволяють істотно заощадити витрати на транспортування.

Щоб налагодити процес доставки товарів, варто заручитися підтримкою надійного партнера, якого ви знайдете в особі компанії UTEC Logistics. Ми, будучи одним з ключових гравців галузі міжнародних перевезень в Україні, гарантуємо збереження і своєчасність поставок ваших вантажів.

З/Д перевезення: особливості послуги

Залізничним транспортом частіше доставляють товари великих обсягів, оскільки він відрізняється високою вантажопідйомністю. Перевозять таким способом будматеріали, деревину, метал, цемент, техніку, нафтопродукти, автомобілі, зерно та ін. Підходять для цієї мети і малогабаритні вантажі. Для деяких з них використовується виключно цей вид транспорту.

Але міжнародні залізничні перевезення - це складний логістичний процес. Забронювати місце для вантажу, сформувати товарні склади, переформувати транспорт на транзитних станціях, вирішити митні питання - це далеко не повний перелік процедур, з якими доводиться стикатися. Вони вимагають особливих знань у сфері логістики, накопиченого досвіду, злагодженої командної роботи. Наші фахівці відрізняються високим професіоналізмом у сфері логістичних послуг і завжди готові надати свою допомогу.

Вартість послуги визначають різні фактори - це габарити самого вантажу, необхідність його охорони під час перевалки, здійснення навантаження / розвантаження та інші.

Міжнародні залізничні перевезення
Основні міжнародні напрямки
Тисячі угод та 17 років досвіду зробили нас сильними в логістиці. Ми зручно доставляємо в будь-якому напрямку.
Плитка
Список
Усі напрямки компанії
В Україну
З України
Авіадоставка
Залізничні вантажоперевезення
Морське перевезення
map
США
Португалiя
Iспанiя
Францiя
Нiмеччина
Iталiя
Чехiя
Польща
Японiя
Пiвденна Корея
Тайвань
Гонконг
Туреччина
Iндiя
Китай
Залишити заявку
manager
Напишіть у заявці свої дані, і ми зв'яжемось з вами найближчим часом


Можливості UTEC Logistics
Організація міжнародного бізнесу
Пошук постачальників
Митне оформлення вантажу
Складські послуги
Інспекція вантажу на складі
Консолідація вантажів
Консультація по ЗЕД
Викуп товару
Доставка товару до дверей
Часто задавані питання
Як можна вдосконалити логістичні процеси залізничних вантажоперевезень для ефективності та конкурентоспроможності?
Як розвивається галузь залізничних вантажоперевезень в майбутньому?
Як залізничні вантажоперевезення взаємодіють із міжнародними торговельними угодами?
Які переваги може мати бізнес вибираючи залізничні вантажоперевезення для міжнародних поставок?
Які технологічні інновації вдосконалюють залізничні вантажоперевезення?
Як вибрати оптимальний маршрут для залізничних вантажоперевезень?
Як впливає розвиток інфраструктури на якість залізничних вантажоперевезень?
Які види товарів найбільш підходять для перевезення залізницею?
Як визначається вартість залізничних вантажоперевезень?
Які переваги мають залізничні вантажоперевезення порівняно з іншими видами транспорту?
Дізнатись вартість
Тип доставки
1
Деталі доставки
2
Контактні данні
3
Поля відмічені *, обов'язкові для заповнення
Ми не передаємо ваші контакти стороннім особам. Вони використовуються виключно для зворотного зв'язку з вами

Залізничний парк

Для перевезення вантажів залізничними коліями використовуються різні типи вагонів:

 • рефрижератори - вагони з холодильними камерами, які дозволяють доставляти продукти харчування, що вимагають спеціальних температурних умов зберігання;
 • хопери. Застосовуються для перевезення сипучих вантажів. Мають незвичайну конструкцію, що зберігає зерно, цемент та інші подібні товари в дорозі;
 • цистерни. Підходять для транспортування наливних продуктів. Якщо вантаж небезпечний, використовуються цистерни з декількома ступенями захисту;
 • відкриті вагони. З їх допомогою перевозять вугілля, деревину, стовпи і т.д.;
 • криті вагони. Найчастіше застосовуються для доставки товарів споживання, продуктів харчування, друкованої продукції;
 • універсальні і фітингові платформи. На них транспортують будівельну, сільськогосподарську техніку. Використовуються спеціальні кріплення, що попереджають довільний рух обладнання.

Компанія UTEC Logistics організовує і контейнерні перевезення. Ми використовуємо двадцяти- і сорокафунтові контейнери, що дає можливість істотно заощадити. Немає необхідності замовляти цілий вагон, якщо вантаж займає набагато менше місця. У запечатаному вигляді контейнери легко транспортуються за допомогою спеціального обладнання. Ризик при розвантаженні / навантаженні мінімальний.

У чому переваги міжнародних залізничних поставок

Вантажні перевезення залізничним транспортом мають ряд переваг:

 • економічність. Використовуючи цей спосіб доставки, можна істотно заощадити бюджет під час перевезення великих партій товару. Вартість такої послуги - одна з найнижчих у порівнянні з іншими видами;
 • універсальність. Можна перевозити різні типи вантажів, включаючи небезпечні, швидкопсувні, спецобладнання;
 • стабільність. Складні погодні умови не заважають цьому виду транспорту прибувати вчасно. Він здійснює перевезення цілодобово. Ризик виникнення форс-мажорних ситуацій зведений до мінімуму, оскільки аварії на залізниці - вкрай рідкісне явище;
 • безпеку вантажу. Можна вибрати найбільш підходящий вагон для певного виду товару, що дозволяє доставити замовлення в цілісності й безпеці.

Динаміка збільшення з/д шляхів вказує на перспективність цього виду транспорту. З його допомогою можна доставити вантаж навіть у найвіддаленіші точки світу. Завдяки розгалуженій шляховій мережі здійснюються навіть найскладніші, на перший погляд, залізничні перевезення товарів.

Що необхідно врахувати при виборі з/д транспорту для доставки вантажу

Поряд з перевагами при залізничних перевезеннях виникають і деякі складності:

 1. Більш повільна швидкість доставки в порівнянні з автомобільними і авіаперевезеннями. Якщо товар потрібен у стислі терміни, такий спосіб транспортування не підійде.
 2. Пряма залежність від наявності залізничного полотна.
 3. Необхідність залучення інших видів транспорту для доставки товару замовнику.

Наша компанія організовує міжнародні мультимодальні перевезення вантажів, вирішуючи останню проблему. Вони передбачають використання різних видів транспорту по одній документації. Часто це єдиний спосіб, що дозволяє клієнту отримати товар. Нерідко з/д перевезення поєднуються з доставкою морським шляхом. Залучаються також автомобільні транспортні засоби, щоб доставити замовлення «до дверей».

Вигідні пропозиції від UTEC Logistics

Основний принцип роботи компанії - індивідуальний підхід до кожного клієнта. Ми надаємо максимально вигідну пропозицію по термінах та ціні, грунтуючись на побажаннях і потребах замовника. Узгоджуємо всі деталі. Ви можете приймати активну участь у процесі, але якщо немає часу, то рекомендуємо повністю довірити справу нашим фахівцям. Поки ви будете займатися своїм бізнесом, ми ретельно сплануємо оптимальний маршрут і професійно організуємо доставку.

UTEC Logistics працює по найпопулярнішим напрямками. Ми щодня відправляємо вантаж з Китаю. Терміни доставки залізничним транспортом - від 16 днів. Протягом місяця замовлення буде у вас. Це швидше, ніж морем, дешевше, ніж літаком.

Наші переваги:

 1. Всі контейнери опечатуються пломбами, що гарантує недоторканність товару в процесі транспортування.
 2. Ми консультуємо з питань, що стосуються перевезень. Відповідаємо за вантаж, який потрапляє до нас на склад.
 3. Пропонуємо послуги страхування, пошуку і викупу товарів, переговори з постачальником, інспекцію продукції та ін.
 4. Ми оформляємо необхідні супутні документи. Всі процедури строго відповідають законодавству країн, з яких поставляється і куди ввозиться вантаж.
 5. Контролюємо вантажні / розвантажувальні роботи.
 6. Проводимо експедицію товару в пункті доставки.
 7. Надаємо всі необхідні документи і звітність по угоді.

У процесі транспортування клієнт має можливість відстежувати актуальну інформацію про вантаж. Кожен замовник має персонального менеджера, який завжди на зв'язку.

Ми цінуємо своїх постійних клієнтів, швидко реагуємо на запити нових замовників. У разі форс-мажорів миттєво приймаємо ефективне рішення. З нами складна логістика стає простою і зрозумілою.

Доставлення залізничним транспортом з Китаю в Україну

UTEC Logistics пропонує компаніям в Україні можливість отримувати та відправляти вантажі залізничним транспортом за такими напрямками: з Китаю, Гонконгу, Південної Кореї, Індії, Туреччини. Послуга дозволяє скоротити термін доставлення на 15-20 днів, у порівнянні з морськими контейнерними перевезеннями або авіадоставленнями.

Головна транспортна магістраль: Китай – Монголія – Росія – Україна. Але можливі інші маршрути. Поїзди не зупиняються між початковою точкою та кінцевою (на терміналі у Києві). Від термінала доставлення здійснюється «до дверей» клієнта, виняток — самовивіз за вашим бажанням.

Ціна за 1 кубометр при доставленні по залізничній магістралі

Компанії, виробничий цикл яких включає доставлення вантажу з Китаю, Південної Кореї та інших країн, прагнуть розібратися в тому, скільки коштує транспортування вантажу з-за кордону. UTEC Logistics не публікує середню вартість з трьох причин:

 1. Ціна залежить від тривалості маршруту. Країни, в яких відбувається завантаження, встановлюють різні види митних зборів, чи то Гонконг, чи США, Індія, Туреччина або Україна.
 2. Види вантажів, що перевозяться, впливають на вибір тари для перевезення. Крім контейнерного доставлення товари перевозять на сталевих піддонах, рефрижераторах з підтримкою температурного режиму.
 3. Вантаж страхують. Ціна страхування входить до загальної вартості транспортування.

Щоб зрозуміти, скільки коштує перевезення, менеджеру важливо знати відповіді на ці запитання. Це допоможе підібрати оптимальний маршрут та знизити витрати. Компанія UTEC Logistics прагне зробити перевезення комфортним для клієнта. Ми беремо на себе розв'язання всіх питань: від пошуку постачальників у Китаї та відправлення вантажу до вручення його клієнту за вказаною адресою.