delivery

Мультимодальне перевезення

Мультимодальні перевезення: оперативна доставка вантажів різними видами транспорту

Мультимодальні перевезення - процес доставки вантажу декількома видами транспорту, з використанням перевантажувальних терміналів. Цей тип відправлень здійснюється по одному контракту. Незалежно від кількості і виду використовуваних транспортних засобів, повну відповідальність за вантаж несе перевізник.

Більше 10 років кваліфікована команда UTEC Logistics здійснює мультимодальні перевезення по всьому світу. Завдяки розвиненій партнерській мережі, високому професіоналізму і багаторічному досвіду, всі логістичні завдання наших клієнтів виконуються оперативно, якісно і ефективно.

Організація мультимодальних доставок

Міжнародні вантажоперевезення - складний логістичний процес, який супроводжується численними факторами ризику. Для того щоб транспортування було успішним, необхідно ретельно продумати маршрут, контролювати кожен етап, правильно здійснити оформлення дозвільних документів і т.д.

Мультимодальні перевезення вантажів є одними з найскладніших в організації способів доставки. Вони реалізуються за одним договором, проте в процесі задіюється кілька видів транспорту. Вантажі доставляють:

 • залізницею;
 • морем;
 • автомобілями;
 • літаками.

Кваліфікована команда фахівців компанії UTEC Logistics розробляє індивідуальні схеми рішення логістичних задач для кожного клієнта. З більшості країн перевезення здійснюється морським, авіаційним або залізничним транспортом в Україні, а потім вантаж доставляють на склад замовника за допомогою автомобілів. Однак можливі й інші комбінації. Їх розробка здійснюється з урахуванням географічного розташування країн, рівня розвитку транспортної інфраструктури, бажаних термінів і т.д.

Мультимодальні перевезення мають ряд особливостей:

 • необхідність в перевалці вантажу. Пунктом може бути морський порт, залізнична станція, аеропорт, склад. На цьому етапі здійснюється зберігання, обробка вантажу перед його подальшим перевезенням іншим видом транспорту;
 • планування кожного етапу. Всі ланки логістичного ланцюжка повинні бути правильно організовані. Завдяки злагодженій роботі команди UTEC Logistics, вдається уникнути затримок і знизити витрати;
 • більш складний документообіг. Це пов'язано з необхідністю здійснення вантажоперевезення різними видами транспорту;
 • складний фінансовий розрахунок. При організації перевезення враховуються всілякі часові та грошові витрати. Вони стосуються як процесу транспортування, так і перевалки.

Мультимодальні вантажоперевезення здійснюються одним перевізником за договором. Відповідно, логістична компанія несе повну юридичну та фінансову відповідальність за весь організований процес.

Переваги мультимодальних вантажоперевезень

Такий спосіб доставки товарів з-за кордону дозволяє максимально вигідно використовувати різні види транспорту для вирішення конкретних логістичних завдань. Серед головних переваг мультимодальних вантажоперевезень варто відзначити:

 • мінімізацію транспортних витрат. Співпрацюючи з UTEC Logistics, вдасться суттєво заощадити на доставці, оскільки її організацією буде займатися одна команда фахівців, а не різні перевізники;
 • оперативність. Використовуючи кілька видів транспорту, вдається прискорити процес переміщення вантажів, обравши оптимальний маршрут. Перевезення здійснюється по одному транспортному документу, що також позитивно впливає на терміни;
 • можливість здійснення перевезень навіть з віддалених куточків світу. Такі послуги актуальні для компаній, що займаються зовнішньоекономічною діяльністю. Мультимодальна доставка - оптимальний спосіб транспортування продукції з віддалених держав, в тому числі з погано розвиненою інфраструктурою;
 • безпеку вантажоперевезення. Відповідальність за весь процес доставки несе перевізник, чого не можна сказати про інтермодальні перевезення (кожен етап реалізують різні компанії).

Компанія UTEC Logistics протягом багатьох років здійснює міжнародні перевезення вантажів з різних куточків світу як невеликих посилок, так і великогабаритного устаткування. Завдяки досконалим знанням всіх логістичних нюансів, нам вдається ретельно спланувати мультимодальні транспортування і виконати завдання клієнта максимально швидко, якісно і недорого.

Для отримання більш детальної інформації про такий спосіб перевезень зв'яжіться з нашими менеджерами. Вони проконсультують по всіх питаннях і підберуть найбільш вигідний варіант транспортування, враховуючи індивідуальні вимоги.

Мультимодальні перевезення

Основні міжнародні напрямки
Тисячі угод та 13 років досвіду зробили нас сильними в логістиці. Ми зручно доставляємо в будь-якому напрямку.
Плитка
Список
Китай Китай Китай від 5.5$ за кілограм від 1 дня на доставку Авіа, З/Д, Море, Чартер Гонконг Гонконг Гонконг від 6 $ за кілограм Авіа, Море, Чартер від 5 днів на доставку Пiвденна Корея Пiвденна Корея Пiвденна Корея від 6.5$ за кілограм Авіа, Море від 5 днів на доставку США США США від 3.8$ за кілограм від 1 дня на доставку Авіа, Море Iндiя Iндiя Iндiя від 3.3$ за кілограм Авіа, Море від 5 днів на доставку Тайвань Тайвань Тайвань від 7$ за кілограм Авіа, Море від 5 днів на доставку Японiя Японiя Японiя від 8$ за кілограм Авіа, Море від 5 днів на доставку Туреччина Туреччина Туреччина від 3.2$ за кілограм від 1 дня на доставку Авіа, Авто Нiмеччина Нiмеччина Нiмеччина від 3$ за кілограм від 1 дня на доставку Авіа, Авто Польща Польща Польща від 3$ за кілограм від 1 дня на доставку Авіа, Авто Чехiя Чехiя Чехiя від 3$ за кілограм від 1 дня на доставку Авіа, Авто Португалiя Португалiя Португалiя від 2.7$ за кілограм від 1 дня на доставку Авіа, Авто Францiя Францiя Францiя від 3.1$ за кілограм від 1 дня на доставку Авіа, Авто Англія Англія Англія від 4$ за кілограм від 3 днів на доставку Авіа Iспанiя Iспанiя Iспанiя від 2.7$ за кілограм від 1 дня на доставку Авіа, Авто Iталiя Iталiя Iталiя від 3.3$ за кілограм від 1 дня на доставку Авіа, Авто
Усі напрямки компанії
map
США
Португалiя
Iспанiя
Францiя
Нiмеччина
Iталiя
Чехiя
Польща
Японiя
Пiвденна Корея
Тайвань
Гонконг
Туреччина
Iндiя
Китай
Залишити заявку
manager
Напишіть у заявці свої дані, і ми зв'яжемось з вами найближчим часом
Можливості UTEC Logistics
Організація міжнародного бізнесу
Пошук постачальників
Митне оформлення вантажу
Складські послуги
Інспекція вантажу на складі
Консолідація вантажів
Консультація по ЗЕД
Викуп товару
Доставка товару до дверей
Дізнатись вартість
Тип доставки
1
Деталі доставки
2
Контактні данні
3
Поля відмічені *, обов'язкові для заповнення
Ми не передаємо ваші контакти стороннім особам. Вони використовуються виключно для зворотного зв'язку з вами