Мультимодальне перевезення

Мультимодальне перевезення

Мультимодальні перевезення: оперативна доставка вантажів різними видами транспорту

Мультимодальні перевезення - процес доставки вантажу декількома видами транспорту, з використанням перевантажувальних терміналів. Цей тип відправлень здійснюється по одному контракту. Незалежно від кількості і виду використовуваних транспортних засобів, повну відповідальність за вантаж несе перевізник.

17 років кваліфікована команда UTEC Logistics здійснює мультимодальні перевезення по всьому світу. Завдяки розвиненій партнерській мережі, високому професіоналізму і багаторічному досвіду, всі логістичні завдання наших клієнтів виконуються оперативно, якісно і ефективно.

Організація мультимодальних доставок

Міжнародні вантажоперевезення - складний логістичний процес, який супроводжується численними факторами ризику. Для того, щоб транспортування було успішним, необхідно ретельно продумати маршрут, контролювати кожен етап, правильно здійснити оформлення дозвільних документів і т.д.

Мультимодальні перевезення вантажів є одними з найскладніших в організації способів доставки. Вони реалізуються за одним договором, проте в процесі задіюється кілька видів транспорту.

Вантажі доставляють:

Кваліфікована команда фахівців компанії UTEC Logistics розробляє індивідуальні схеми розв'язання логістичних задач для кожного клієнта. З більшості країн перевезення здійснюється морським, авіаційним або залізничним транспортом в Україні, а потім вантаж доставляють на склад замовника за допомогою автомобілів. Однак можливі й інші комбінації. Їх розробка здійснюється з урахуванням географічного розташування країн, рівня розвитку транспортної інфраструктури, бажаних термінів і т.д.

Мультимодальні перевезення
Основні міжнародні напрямки
Тисячі угод та 17 років досвіду зробили нас сильними в логістиці. Ми зручно доставляємо в будь-якому напрямку.
Залишити заявку
manager
Напишіть у заявці свої дані, і ми зв'яжемось з вами найближчим часом


Можливості UTEC Logistics
Організація міжнародного бізнесу
Пошук постачальників
Митне оформлення вантажу
Складські послуги
Інспекція вантажу на складі
Консолідація вантажів
Консультація по ЗЕД
Викуп товару
Доставка товару до дверей
Часто задавані питання
Чому важливо мати надійного логістичного партнера для мультимодальних перевезень?
Які основні виклики можуть виникнути при використанні мультимодальних перевезень?
Чи є мультимодальні перевезення популярними в Європі?
Як визначається вартість мультимодальних перевезень?
Чи зменшують мультимодальні перевезення ризик затримок та втрат вантажу?
Як відбувається координація між різними видами транспорту у мультимодальних перевезеннях?
Чому мультимодальні перевезення є ефективним рішенням для міжнародних вантажів?
Які види транспорту часто використовуються в мультимодальних перевезеннях?
Які переваги мають мультимодальні перевезення в порівнянні із одним видом транспорту?
Що таке мультимодальні перевезення?
Яким є можливе перевезення вантажів з Іспанії в Україну?
Як відправити вантаж з Іспанії до України?
Яка швидка доставка з Англії.
Скільки іде доставка з Англії до України.
Яка найшвидша доставка із Франції.
Яка швидка доставка з Португалії.
Яка доставка з Португалії найдешевша.
Яка найшвидша доставка із Чехії.
Яка доставка із Чехії найдешевша.
Яка швидка доставка з Польщі.
Яка доставка з Польщі найдешевша.
Яка найшвидша доставка з Німеччини.
Яка доставка з Німеччини найдешевша.
Яка найшвидша доставка із Туреччини.
Яка доставка з Туреччини найдешевша.
Дізнатись вартість
Тип доставки
1
Деталі доставки
2
Контактні данні
3
Поля відмічені *, обов'язкові для заповнення
Ми не передаємо ваші контакти стороннім особам. Вони використовуються виключно для зворотного зв'язку з вами

Мультимодальні перевезення мають ряд особливостей:

  • необхідність в перевалці вантажу. Пунктом може бути морський порт, залізнична станція, аеропорт, склад. На цьому етапі здійснюється зберігання, обробка вантажу перед його подальшим перевезенням іншим видом транспорту;
  • планування кожного етапу. Всі ланки логістичного ланцюжка повинні бути правильно організовані. Завдяки злагодженій роботі команди UTEC Logistics, вдається уникнути затримок і знизити витрати;
  • більш складний документообіг. Це пов'язано з необхідністю здійснення вантажоперевезення різними видами транспорту;
  • складний фінансовий розрахунок. При організації перевезення враховуються всілякі часові та грошові витрати. Вони стосуються як процесу транспортування, так і перевалки.

Мультимодальні вантажоперевезення здійснюються одним перевізником за договором. Відповідно, логістична компанія несе повну юридичну та фінансову відповідальність за весь організований процес.

Переваги мультимодальних вантажоперевезень

Такий спосіб доставки товарів з-за кордону дозволяє максимально вигідно використовувати різні види транспорту для вирішення конкретних логістичних завдань.

Серед головних переваг мультимодальних вантажоперевезень варто відзначити:

  • мінімізацію транспортних витрат. Співпрацюючи з UTEC Logistics, вдасться суттєво заощадити на доставці, оскільки її організацією буде займатися одна команда фахівців, а не різні перевізники;
  • оперативність. Використовуючи кілька видів транспорту, вдається прискорити процес переміщення вантажів, обравши оптимальний маршрут. Перевезення здійснюється по одному транспортному документу, що також позитивно впливає на терміни;
  • можливість здійснення перевезень навіть з віддалених куточків світу. Такі послуги актуальні для компаній, що займаються зовнішньоекономічною діяльністю. Мультимодальна доставка - оптимальний спосіб транспортування продукції з віддалених держав, в тому числі з погано розвиненою інфраструктурою;
  • безпеку вантажоперевезення. Відповідальність за весь процес доставки несе перевізник, чого не можна сказати про інтермодальні перевезення (кожен етап реалізують різні компанії).

Компанія UTEC Logistics протягом багатьох років здійснює міжнародні перевезення вантажів з різних куточків світу як невеликих посилок, так і великогабаритного устаткування. Завдяки досконалим знанням всіх логістичних нюансів, нам вдається ретельно спланувати мультимодальні транспортування і виконати завдання клієнта максимально швидко, якісно і недорого.

Для отримання більш детальної інформації про такий спосіб перевезень зв'яжіться з нашими менеджерами. Вони проконсультують по всіх питаннях і підберуть найбільш вигідний варіант транспортування, враховуючи індивідуальні вимоги.

Ціна на мультимодальне доставлення вантажу

Плануючи транспортування, потрібно розібратися, скільки коштує перевезення з Китаю чи США. На вартість доставлення до України впливають різні логістичні процеси. Деякі змінюються в залежності від сезону. Ввізне мито, залежить від законодавства. Маршрут — від виду транспорту. Консолідація — від розміру партії. Знання тонкощів допомагає точно відповісти, скільки коштує перевезення.

Орієнтовну ціну за кілограм вантажу в UTEC Logistics можна дізнатися у представників логістичної компанії.

UTEC Logistics здійснює мультимодальне перевезення вантажів в Україну різними видами транспорту з:

Ми прагнемо оптимізувати логістичні процеси: розрахувати маршрут та вартість доставлення так, щоб дозволити замовнику заощадити та дати можливість вкласти кошти в інший виробничий процес.