Консолідація вантажів

Консолідація вантажів

Доставка вантажів необхідна для багатьох сфер бізнесу. Сировина, деталі, споживчі товари та заготовки для подальшої обробки - все це перевозиться за допомогою різних типів транспорту. Малий і середній бізнес, як правило, не займаються перевезенням самостійно, а доручають цю задачу транспортним компаніям. Ті, в свою чергу, організовують доставку морем, повітрям, з/д і вантажними автомобілями. Цілі у вантажоперевізників і замовників збігаються - скорочення фінансових витрат на логістику. Домогтися цього багато в чому допомагає консолідація вантажів.

Компанія UTEC Logistics допоможе вам знизити витрати на логістику, захистить від отримання низькоякісного або бракованого товару, а також надасть ряд інших корисних послуг.

Що таке консолідація?

Тут немає нічого складного, консолідація вантажу на складі - це збір, зберігання і об'єднання посилок від різних відправників в одну товарну партію. Невеликі вантажі поміщаються в один контейнер. Після його повного завантаження оформляються документи, і він відправляється за певним маршрутом. Як правило, шлях призначення всіх посилок збігається. Такий спосіб транспортування вигідніший для логістичних компаній і замовників - контейнер переміщається максимально заповненим, що скорочує витрати.

Консолідація вантажів
Основні міжнародні напрямки
Тисячі угод та 17 років досвіду зробили нас сильними в логістиці. Ми зручно доставляємо в будь-якому напрямку.
Плитка
Список
Китай Китай Китай від 5 днів на доставку Море Авіа Гонконг Гонконг Гонконг від 10,5$ за кілограм від 5 днів на доставку Авіа Пiвденна Корея Пiвденна Корея Пiвденна Корея Авіа, Море від 6.5$ за кілограм від 5 днів на доставку США США США від 7$ за кілограм від 5 днів на доставку Авіа Iндiя Iндiя Iндiя від 9$ за кілограм від 5 днів на доставку Авіа, Ж/Д, Море Тайвань Тайвань Тайвань Авіа, Море від 7$ за кілограм від 5 днів на доставку Японiя Японiя Японiя Авіа, Море від 10$ за кілограм від 5 днів на доставку Туреччина Туреччина Туреччина Авіа, Авто від 1 дня на доставку Нiмеччина Нiмеччина Нiмеччина Авіа, Авто від 1 дня на доставку від 3$ за кілограм Польща Польща Польща Авіа, Авто від 1 дня на доставку від 3$ за кілограм Чехiя Чехiя Чехiя Авіа, Авто від 1 дня на доставку від 3$ за кілограм Португалiя Португалiя Португалiя Авіа, Авто від 1 дня на доставку від 2.7$ за кілограм Францiя Францiя Францiя Авіа, Авто від 1 дня на доставку від 3.1$ за кілограм Англія Англія Англія від 3 днів на доставку від 4$ за кілограм Авіа Iспанiя Iспанiя Iспанiя Авіа, Авто від 1 дня на доставку від 2.7$ за кілограм Iталiя Iталiя Iталiя Авіа, Авто від 1 дня на доставку від 3.3$ за кілограм
Усі напрямки компанії
map
США
Португалiя
Iспанiя
Францiя
Нiмеччина
Iталiя
Чехiя
Польща
Японiя
Пiвденна Корея
Тайвань
Гонконг
Туреччина
Iндiя
Китай
Залишити заявку
manager
Напишіть у заявці свої дані, і ми зв'яжемось з вами найближчим часом


Чому довіряють UTEC logistics?
Доставляємо вантажі попри всі обставини
За допомогою авіа до Польщі та авто до України
Надаємо складські послуги
Зберігаємо ваші вантажі за потреби
Доставляємо у Польщу та інші країни ЄС
На вказаний клієнтом склад або партнерські склади
Допомагаємо у пошуку та викупі товарів
За вашими запитами
Здійснюємо всі можливі типи доставки
Власні офіси і склади в Україні, Китаї, США та Польщі
Прямі агентські контракти з міжнародними авіалініями
Оптимізація витрат клієнтів на кожному етапі
Досвід в роботі зі складною проектною логістикою
Членство в міжнародних логістичних асоціаціях
Експертність в сегменті електронної комерції
Індивідуальні рішення для кожного клієнта
Швидка відповідь на всі запити
Страхування та інспекція вантажів
Трекінг вантажу 24/7 в особистому кабінеті
Залишити заявку
Часто задавані питання
Чи впливає глобальна логістика на консолідацію вантажів?
Чи може консолідація вантажів зменшити кількість необхідних транспортних засобів?
Як визначається вартість консолідації вантажів?
Чому компанії обирають консолідовані послуги перевезення?
Чи є обмеження для консолідації небезпечних вантажів?
Чи можлива консолідація різних видів вантажів в одному відправленні?
Чому малі та середні підприємства використовують консолідацію вантажів?
Як відбувається обрання вантажів для консолідації?
Які основні переваги консолідації вантажів для підприємств?
Що таке консолідація вантажів в логістиці?
Дізнатись вартість
Тип доставки
1
Деталі доставки
2
Контактні данні
3
Поля відмічені *, обов'язкові для заповнення
Ми не передаємо ваші контакти стороннім особам. Вони використовуються виключно для зворотного зв'язку з вами

Коли може знадобитися така послуга?

Консолідація - це відмінний вихід для малого і середнього бізнесу. Вона дозволяє зменшити ціну доставки партії товару, що знижує її собівартість і підвищує рентабельність. UTEC Logistics об'єднує посилки в єдину одиницю на власних складах. Якщо ви бажаєте, наприклад, зробити замовлення в певній країні у різних постачальників, то ми зможемо помістити їх в один контейнер. Це не тільки заощадить гроші, але і прискорить проходження митниці, адже документи будуть оформлені відразу на всю партію.

Якщо ви замовляєте не надто часто і в невеликій кількості, консолідація також допоможе скоротити фінансові витрати. Вам не доведеться орендувати весь контейнер, ви заплатите тільки за фактичний обсяг вантажу.

Послуга дозволить оптимізувати операційні витрати і бізнесу з постійним оборотом. Немає необхідності брати кредит або виділяти вагому суму на закупівлю великої партії товару, якщо можна налагодити стабільні поставки необхідної кількості.

Таке рішення дозволить розвантажити склад і скоротити витрати на митне оформлення, отримати більше вільних операційних коштів і забезпечити гнучкість ведення бізнесу. У разі форс-мажорів або кризи ви не залишитеся з великою партією нерозпроданого товару, зможете оперативніше змінювати асортимент залежно від потреб ринку.

Чому консолідувати - це зручно і вигідно

Наведемо кілька плюсів:

 1. зниження вартості доставки - одержувач ділить витрати на логістику з іншими учасниками процесу і платить тільки за вагу й обсяг власного товару;
 2. оптимізація логістики - невеликі партії вантажів простіше зберігати, не доведеться орендувати або будувати великий склад;
 3. мінімізація ризиків - великий обсяг посилок може затриматися на кордоні з незалежних від транспортної компанії причин, що здатне призвести до зриву угод і термінів та, як наслідок, фінансових проблем;
 4. економія часу - немає необхідності чекати, поки виробник виготовить потрібний обсяг товару, якщо можна возити частинами по мірі готовності, і т. д.

Крім того, у нас доступна консолідація збірних вантажів для одного замовника від різних постачальників. Компанія UTEC Logistics забезпечить надійне зберігання і сортування ваших посилок, проведе інспекцію і якісно їх упакує при необхідності. Також ми оформимо супровідні документи і підберемо оптимальний маршрут доставки в обрану вами країну.

Основні етапи консолідації

Щоб ви краще розуміли, як виглядає процес, наведемо для прикладу орієнтовну послідовність дій:

 • збір товарів на одному зі складів UTEC Logistics - клієнт може оформити сторонню доставку до сховища, привезти особисто або доручити всю логістику нашим співробітникам;
 • підготовка - упаковка перевіряється на предмет пошкоджень, посилки сортуються за розміром, вагою, типу, іншими параметрами і відправляються на зберігання;
 • перевірка вантажу на прохання замовника - співробітники можуть провести інспекцію товарів, перерахувати позиції, перевірити на працездатність і перепакувати;
 • відправка - єдиний контейнер висилається до місця призначення;
 • «Остання миля» - в країні прибуття відбувається розвантаження і доставка посилки одержувачу «до дверей».

Вся продукція обов'язково чітко сортується згідно з правилами. Побутова хімія не виявиться поруч з продовольчими товарами і т. д. Завантаження компанією UTEC Logistics здійснюється акуратно, щоб замовник отримав посилку в цілісності й безпеці. Вантажу присвоюється ТТН-номер, за яким ви зможете відстежувати місце розташування в реальному часі.

Чому краще звернутися до UTEC Logistics?

Компанія UTEC Logistics успішно працює з 2007 року. Ми надаємо не тільки логістичні, але і ряд додаткових послуг, що дозволяють клієнту вчасно отримати вантаж без зайвих турбот. При ціноутворенні ми враховуємо ваші індивідуальні потреби і завжди готові запропонувати кілька варіантів доставки з виділенням найбільш вигідного з них. Ви можете абсолютно не розбиратися в митному оформленні, пошуку замовників та інших нюансах - команда UTEC Logistics мінімізує турботи і ризики.

Наші склади зі співробітниками розташовані в ключових економічних секторах - це Китай, США, Польща і Україна. Завдяки цьому ми здатні запропонувати гнучкі умови по доставці, а також вирішувати завдання безпосередньо в країні закупівлі вантажу. Так вдається економити час для клієнта, а також виключити несумлінне виконання зобов'язань з боку відправника.

При співпраці обов'язково підписується договір, що дозволяє уникнути будь-яких непорозумінь. Кожен клієнт отримує доступ до особистого кабінету на нашому сайті, а також персонального менеджера. Це дозволяє контролювати всі етапи виконання замовлення і своєчасно вносити корективи. Також ще до поставки вантажу ви будете інформовані про логістичні витрати та ризики. У разі необхідності ми допоможемо знайти нового постачальника з більш вигідними умовами. Серед додаткових напрямків:

 • пошук постачальника;
 • викуп товару;
 • інспекція;
 • перерахунок;
 • перевірка функціональності;
 • страхування;
 • зберігання та консолідація;
 • митно-брокерські послуги;
 • локальна доставка і т. д.

Ми здійснюємо залізничні, морські, авіа- та автомобільні доставки, а також пропонуємо мультимодальні рішення для оптимізації вартості та швидкості. Наша компанія одна з небагатьох, хто дійсно пропонує чартерні авіарейси, а не просто розповідає про таку можливість. Також надаємо консалтингові послуги та ЗЕД-підтримку.

Замовлення доставки ви можете зробити не тільки в Україні, але і в будь-яку іншу країну. Консолідація вантажів дозволить вам оперативно і економно вирішувати бізнес-завдання з мінімальним зануренням в логістичний процес. Залиште турботи професіоналам і зосередьтеся на розвитку своєї компанії.

Як підсумок співпраці з UTEC Logistics, клієнт своєчасно отримує вантаж з локальної доставкою по обраній адресі, повністю оформлений і з пакетом необхідних документів.

Консолідація вантажів

У логістиці консолідація та деконсолідація контейнерів із вантажем — це ідеальне рішення для підприємств в Україні з невеликими обсягами перевезень. Це один зі способів оптимізувати ціну на послуги.

Консолідація дозволяє:

 • економити на вартості складських послуг та вантажоперевезень;
 • підвищувати продуктивність та ефективність бізнесу.

Своєчасне доставлення посилок в Україну з Китаю, Польщі, США та зберігання на складах забезпечує наша компанія.

Клієнти цікавляться тим, скільки коштує кожна послуга логістики окремо в UTEC Logistics.

Плату за доставлення товарів від складу «до дверей» клієнта беруть, якщо у транспортуванні контейнерів беруть участь морські судна чи літаки.

Ціна може змінюватись в залежності від:

 • маси посилки;
 • класу вантажу;
 • спеціальних інструкцій щодо поводження з товаром.

Знання цих параметрів дозволяє точно визначити, скільки коштує перевезення. UTEC Logistics прагне зробити вартість вигідною для замовників, надаючи повний цикл послуг, починаючи від пошуку постачальників у Китаї, Польщі, США та закінчуючи врученням вантажу одержувачу.