delivery

Консолідація вантажів

Доставка вантажів необхідна для багатьох сфер бізнесу. Сировина, деталі, споживчі товари та заготовки для подальшої обробки - все це перевозиться за допомогою різних типів транспорту. Малий і середній бізнес, як правило, не займаються перевезенням самостійно, а доручають цю задачу транспортним компаніям. Ті, в свою чергу, організовують доставку морем, повітрям, з/д і вантажними автомобілями. Цілі у вантажоперевізників і замовників збігаються - скорочення фінансових витрат на логістику. Домогтися цього багато в чому допомагає консолідація вантажів.

Компанія UTEC Logistics допоможе вам знизити витрати на логістику, захистить від отримання низькоякісного або бракованого товару, а також надасть ряд інших корисних послуг.

Що таке консолідація?

Тут немає нічого складного, консолідація вантажу на складі - це збір, зберігання і об'єднання посилок від різних відправників в одну товарну партію. Невеликі вантажі поміщаються в один контейнер. Після його повного завантаження оформляються документи, і він відправляється за певним маршрутом. Як правило, шлях призначення всіх посилок збігається. Такий спосіб транспортування вигідніший для логістичних компаній і замовників - контейнер переміщається максимально заповненим, що скорочує витрати.

Коли може знадобитися така послуга?

Консолідація - це відмінний вихід для малого і середнього бізнесу. Вона дозволяє зменшити ціну доставки партії товару, що знижує її собівартість і підвищує рентабельність. UTEC Logistics об'єднує посилки в єдину одиницю на власних складах. Якщо ви бажаєте, наприклад, зробити замовлення в певній країні у різних постачальників, то ми зможемо помістити їх в один контейнер. Це не тільки заощадить гроші, але і прискорить проходження митниці, адже документи будуть оформлені відразу на всю партію.

Якщо ви замовляєте не надто часто і в невеликій кількості, консолідація також допоможе скоротити фінансові витрати. Вам не доведеться орендувати весь контейнер, ви заплатите тільки за фактичний обсяг вантажу.

Послуга дозволить оптимізувати операційні витрати і бізнесу з постійним оборотом. Немає необхідності брати кредит або виділяти вагому суму на закупівлю великої партії товару, якщо можна налагодити стабільні поставки необхідної кількості.

Таке рішення дозволить розвантажити склад і скоротити витрати на митне оформлення, отримати більше вільних операційних коштів і забезпечити гнучкість ведення бізнесу. У разі форс-мажорів або кризи ви не залишитеся з великою партією нерозпроданого товару, зможете оперативніше змінювати асортимент залежно від потреб ринку.

Чому консолідувати - це зручно і вигідно

Наведемо кілька плюсів:

зниження вартості доставки - одержувач ділить витрати на логістику з іншими учасниками процесу і платить тільки за вагу й обсяг власного товару;

оптимізація логістики - невеликі партії вантажів простіше зберігати, не доведеться орендувати або будувати великий склад;

мінімізація ризиків - великий обсяг посилок може затриматися на кордоні з незалежних від транспортної компанії причин, що здатне призвести до зриву угод і термінів та, як наслідок, фінансових проблем;

економія часу - немає необхідності чекати, поки виробник виготовить потрібний обсяг товару, якщо можна возити частинами по мірі готовності, і т. д.

Крім того, у нас доступна консолідація збірних вантажів для одного замовника від різних постачальників. Компанія UTEC Logistics забезпечить надійне зберігання і сортування ваших посилок, проведе інспекцію і якісно їх упакує при необхідності. Також ми оформимо супровідні документи і підберемо оптимальний маршрут доставки в обрану вами країну.

Основні етапи консолідації

Щоб ви краще розуміли, як виглядає процес, наведемо для прикладу орієнтовну послідовність дій:

збір товарів на одному зі складів UTEC Logistics - клієнт може оформити сторонню доставку до сховища, привезти особисто або доручити всю логістику нашим співробітникам;

підготовка - упаковка перевіряється на предмет пошкоджень, посилки сортуються за розміром, вагою, типу, іншими параметрами і відправляються на зберігання;

перевірка вантажу на прохання замовника - співробітники можуть провести інспекцію товарів, перерахувати позиції, перевірити на працездатність і перепакувати;

відправка - єдиний контейнер висилається до місця призначення;

«Остання миля» - в країні прибуття відбувається розвантаження і доставка посилки одержувачу «до дверей».

Вся продукція обов'язково чітко сортується згідно з правилами. Побутова хімія не виявиться поруч з продовольчими товарами і т. д. Завантаження компанією UTEC Logistics здійснюється акуратно, щоб замовник отримав посилку в цілісності й безпеці. Вантажу присвоюється ТТН-номер, за яким ви зможете відстежувати місце розташування в реальному часі.

Чому краще звернутися до UTEC Logistics?

Компанія UTEC Logistics успішно працює з 2007 року. Ми надаємо не тільки логістичні, але і ряд додаткових послуг, що дозволяють клієнту вчасно отримати вантаж без зайвих турбот. При ціноутворенні ми враховуємо ваші індивідуальні потреби і завжди готові запропонувати кілька варіантів доставки з виділенням найбільш вигідного з них. Ви можете абсолютно не розбиратися в митному оформленні, пошуку замовників та інших нюансах - команда UTEC Logistics мінімізує турботи і ризики.

Наші склади зі співробітниками розташовані в ключових економічних секторах - це Китай, США, Польща і Україна. Завдяки цьому ми здатні запропонувати гнучкі умови по доставці, а також вирішувати завдання безпосередньо в країні закупівлі вантажу. Так вдається економити час для клієнта, а також виключити несумлінне виконання зобов'язань з боку відправника.

При співпраці обов'язково підписується договір, що дозволяє уникнути будь-яких непорозумінь. Кожен клієнт отримує доступ до особистого кабінету на нашому сайті, а також персонального менеджера. Це дозволяє контролювати всі етапи виконання замовлення і своєчасно вносити корективи. Також ще до поставки вантажу ви будете інформовані про логістичні витрати та ризики. У разі необхідності ми допоможемо знайти нового постачальника з більш вигідними умовами. Серед додаткових напрямків:

  • пошук постачальника;
  • викуп товару;
  • інспекція;
  • перерахунок;
  • перевірка функціональності;
  • страхування;
  • зберігання та консолідація;
  • митно-брокерські послуги;
  • локальна доставка і т. д.

Ми здійснюємо залізничні, морські, авіа- та автомобільні доставки, а також пропонуємо мультимодальні рішення для оптимізації вартості та швидкості. Наша компанія одна з небагатьох, хто дійсно пропонує чартерні авіарейси, а не просто розповідає про таку можливість. Також надаємо консалтингові послуги та ЗЕД-підтримку.

Замовлення доставки ви можете зробити не тільки в Україні, але і в будь-яку іншу країну. Консолідація вантажів дозволить вам оперативно і економно вирішувати бізнес-завдання з мінімальним зануренням в логістичний процес. Залиште турботи професіоналам і зосередьтеся на розвитку своєї компанії.

Як підсумок співпраці з UTEC Logistics, клієнт своєчасно отримує вантаж з локальної доставкою по обраній адресі, повністю оформлений і з пакетом необхідних документів.

Консолідація вантажів

Основні міжнародні напрямки
Тисячі угод та 13 років досвіду зробили нас сильними в логістиці. Ми зручно доставляємо в будь-якому напрямку.
Плитка
Список
Китай Китай Китай від 5.5$ за кілограм від 1 дня на доставку Авіа, З/Д, Море, Чартер Гонконг Гонконг Гонконг від 6 $ за кілограм Авіа, Море, Чартер від 5 днів на доставку Пiвденна Корея Пiвденна Корея Пiвденна Корея від 6.5$ за кілограм Авіа, Море від 5 днів на доставку США США США від 3.8$ за кілограм від 1 дня на доставку Авіа, Море Iндiя Iндiя Iндiя від 3.3$ за кілограм Авіа, Море від 5 днів на доставку Тайвань Тайвань Тайвань від 7$ за кілограм Авіа, Море від 5 днів на доставку Японiя Японiя Японiя від 8$ за кілограм Авіа, Море від 5 днів на доставку Туреччина Туреччина Туреччина від 3.2$ за кілограм від 1 дня на доставку Авіа, Авто Нiмеччина Нiмеччина Нiмеччина від 3$ за кілограм від 1 дня на доставку Авіа, Авто Польща Польща Польща від 3$ за кілограм від 1 дня на доставку Авіа, Авто Чехiя Чехiя Чехiя від 3$ за кілограм від 1 дня на доставку Авіа, Авто Португалiя Португалiя Португалiя від 2.7$ за кілограм від 1 дня на доставку Авіа, Авто Францiя Францiя Францiя від 3.1$ за кілограм від 1 дня на доставку Авіа, Авто Англія Англія Англія від 4$ за кілограм від 3 днів на доставку Авіа Iспанiя Iспанiя Iспанiя від 2.7$ за кілограм від 1 дня на доставку Авіа, Авто Iталiя Iталiя Iталiя від 3.3$ за кілограм від 1 дня на доставку Авіа, Авто
Усі напрямки компанії
map
США
Португалiя
Iспанiя
Францiя
Нiмеччина
Iталiя
Чехiя
Польща
Японiя
Пiвденна Корея
Тайвань
Гонконг
Туреччина
Iндiя
Китай
Залишити заявку
manager
Напишіть у заявці свої дані, і ми зв'яжемось з вами найближчим часом
Чому довіряють UTEC logistics?
Інноваційність
Пропонуємо нестандартні рішенння для складних проблем
Досвід у логістиці
Працюємо з Китаєм 14 років
Організовуємо чартерну доставку
Швидкість
Швидко відповідаємо
Швидко вирішуємо проблеми
Швидко доставляємо
Клієнтоорієнтованість
Любимо наших клієнтів
Здійснюємо всі можливі типи доставки
Власні офіси і склади в Украхні, Китаї, США та Польщі
Прямі агентські контракти з міжнародними авіалініями
Оптимізація витрат клієнтів на кожному етапі
Досвід в роботі зі складною проектною логістикою
Членство в міжнародних логістичних асоціаціях
Експертність в сегменті електронної комерції
Індивідуальні рішення для кожного клієнта
Швидка відповідь на всі запити
Страхування та інспекція вантажів
Трекінг вантажу 24/7 в особистому кабінеті
Залишити заявку
Дізнатись вартість
Тип доставки
1
Деталі доставки
2
Контактні данні
3
Поля відмічені *, обов'язкові для заповнення
Ми не передаємо ваші контакти стороннім особам. Вони використовуються виключно для зворотного зв'язку з вами