Доставка одягу з Китаю в Україну

Доставка одягу з Китаю в Україну

Нині є безліч можливостей для ведення бізнесу. Досить великою популярністю користується продаж дитячих та дорослих речей. Класичний та перевірений часом вид ведення бізнесу — це закупівля таких речей оптом та подальший продаж в роздріб. Виходити варто з того, скільки коштів підприємець готовий на початковому етапі вкладати в бізнес.

Усі напрямки компанії
В Україну
З України
Авіадоставка
Залізничні вантажоперевезення
Морське перевезення
map
США
Португалiя
Iспанiя
Францiя
Нiмеччина
Iталiя
Чехiя
Польща
Японiя
Пiвденна Корея
Тайвань
Гонконг
Туреччина
Iндiя
Китай
Залишити заявку
manager
Напишіть у заявці свої дані, і ми зв'яжемось з вами найближчим часом


Можливості UTEC Logistics
Часто задавані питання
Як розібратися з гарантією та обслуговуванням після отримання одягу з Китаю?
Як попередити можливі проблеми із якістю швів та матеріалів одягу з Китаю?
Як уникнути можливих проблем із сумісністю розмірів та стилю одягу з українською модою?
Як забезпечити безпеку платежу під час замовлення одягу з Китаю?
Як вибрати оптимальний метод доставки для одягу з Китаю?
Чи існують ризики стосовно податків та мит при отриманні одягу з Китаю?
Як дізнатися про стан замовлення та місцезнаходження під час доставки з Китаю?
Як слід визначити стиль та тренди перед замовленням одягу?
Як визначити свій розмір перед замовленням одягу з Китаю?
Як визначити надійного продавця для замовлення одягу з Китаю?
Дізнатись вартість
Тип доставки
1
Деталі доставки
2
Контактні данні
3
Поля відмічені *, обов'язкові для заповнення
Ми не передаємо ваші контакти стороннім особам. Вони використовуються виключно для зворотного зв'язку з вами
Реалізовані кейси

Доставка одягу з Китаю та продажу в Україні

Щоб вигідно продавати товари в Україні, можна купити їх оптом у Китаї. Попередньо необхідно дізнатися, скільки коштує той чи інший бренд. На ціну також впливає і те, наскільки швидкою буде доставка. Наприклад, якщо для співпраці обрано компаніюUTEC, можна вибрати експрес-доставку. У цьому випадку товар потрібного вам бренду ви отримаєте у максимально короткі терміни. 

Багато підприємців України намагаються співпрацювати з перевіреними китайськими виробниками. Зумовлено це кількома важливими причинами:

 • За останні кілька років дитячі та дорослі речі стали якіснішими. Такого результату досягнуто шляхом того, що одяг шиється з високоякісної сировини. Більшість виробництв у Китаї укомплектовані інноваційними агрегатами та пристроями. Усе це позитивно впливає на якісні показники.
 • На території Китаю працює чимало постачальників та виробників одягу. Вони з радістю розкажуть про те, скільки коштує той чи інший предмет, від чого залежить вартість. Наприклад, можна вибрати спортивний костюм за вигідною ціною. Знижку можна отримати, якщо замовити оптом один чи кілька брендів.
 • Оскільки ціни на більшість позицій у Китаї є відносно невисокими, можна вигідно придбати велику партію одягу.

Сьогодні ретельно опрацьовано систему доставки з Китаю до України. Тому можливість виникнення перебоїв чи надмірних витрат мінімальна.

Доставка одягу з Китаю оптом: як здійснити

Щоб успішно здійснювати експрес доставку одягу оптом з Китаю на територію України, необхідно реалізовувати кілька ключових дій:

 1. Спочатку потрібно вибрати найбільш надійного постачальника, а також реалізувати закупівлю необхідного одягу. Для цього потрібно скласти перелік тих речей, у яких є потреба.
 2. Після цього здійснюється переміщення продукції до пункту, де виконуватиметься підготовка вантажу, його упаковка. Додатково складається перелік продукції, здійснюється маркування та розраховується вартість.
 3. Наступний етап — цеавіаперевезення вантажу з Китаюдо встановленого пункту. Обов'язково здійснюється розмитнення вантажу. Дану дію потрібно виконувати дуже ретельно, щоб унеможливити помилки та складності.

Останній етап — це переміщення вантажу безпосередньо до того пункту, який вказаний одержувачем.

Обираємо логістичного оператора для доставки одягу оптом з Китаю

Найбільш вигідних на цей момент торгових партнерів можна знайти саме у Китаї. Для того, щоб скористатися всіма плюсами цього варіанту, варто правильно вибирати логістичного оператора. В цьому випадку потрібно орієнтуватися на низку показників:

 • Тривалість роботи. Краще вибирати ті компанії, які працюють у цьому напрямі протягом тривалого часу.
 • Контроль. Відповідальні логістичні оператори ретельно контролюють усі процеси. Вони перевіряють, чи відповідають відтінки, розміри та інші показники. Не менш важливо оцінювати і наявність браку.
 • Особливості сайту. Перевірений логістичний оператор має мати особистий сайт. На ньому, як правило, є вся інформація, яка може знадобитися для оформлення замовлення та оцінки надійності. На офіційному порталі зазвичай є документи та ліцензії, які підтверджують законність діяльності.

Щоб підвищити ефективність та результативність співробітництва, необхідно завчасно дізнатись всю доступну інформацію про логістичного оператора. В цьому вам допоможе вивчення його офіційного сайту, відвідування форумів та інших ресурсів для вивчення відгуків клієнтів. Також зрозуміти те, наскільки надійним є оператор, вам допоможе наявність офіційної реєстрації та термін роботи.

Ретельна перевірка допоможе вам запобігти проблемам та марним витратам.

Переваги доставки одягу з Китаю з UTEC

Якщо виникає потреба у швидкій доставці вантажів з Китаю, то відповідальні підприємці та бізнесмени з України віддають перевагу співпраці зі службою доставки UTEC. Чому варто довіряти доставку одягу з Китаю UTEC? Зумовлено це наступними ключовими причинами:

 • Найкращі ціни. Такий результат досягається шляхом того, що постачання здійснюють лише через перевірені авіаційні лінії. На території Китаю є власний склад, що дозволяє скоротити витрати, які можуть бути потрібними для тимчасового зберігання. При цьому в кожному випадку здійснюється перерахунок під певні умови. Обов'язково враховується, чи замовляється опт, наскільки багато позицій тощо.
 • Надання гарантій. Компанія UTEC бере на себе всі зобов'язання щодо доставки вантажів у цілісності та безпеці. Якщо має бути переміщення одягу з нестандартним оформленням, це обов'язково буде враховано.
 • Фіксована ціна. Після того, як буде виконано розрахунок вартості доставки, жодних додаткових статей витрат запроваджено не буде. Тому бізнесмени зможуть розрахувати все заздалегідь.
 • Зручність. Усі заходи щодо доставки по Китаю, митного оформлення, контролю реалізуються безпосередньо співробітниками компанії UTEC. Тому якісь складнощі виключені.

Усі співробітники, які працюють у компанії, мають чималий досвід. Тому ми зможемо швидко доставити спортивний, брендовий чи інший одяг в Україну з Китаю.