Пошук постачальника з Тайваню

Пошук постачальника з Тайваню

Надійний постачальник зарубіжної продукції — запорука стабільного прибутку компаній-реалізаторів в Україні. Доставка з Тайваню, Гонконгу та інших міст Китаю різних типів вантажів вигідна українським організаціям, але тільки в тому випадку, якщо вдасться знайти справді відповідального виробника. Не знаючи мови та культурних особливостей обраної країни, зробити це досить складно, тому послуга пошуку постачальників з Тайваню не втрачає актуальності серед клієнтів компанії UTEC Logistics. У цьому процесі завжди є свої особливості, але не варто забувати й про доступну вартість допомоги.

Як компанія шукає постачальників із Тайваню

Представництва організації є у всіх великих азійських містах, тому клієнтам немає потреби самостійно вирушати за кордон для спілкування з майбутніми партнерами.

Пошук постачальників професіоналами UTEC Logistics складається з наступних етапів:

  1. Оцінка наявної бази постачальників та вибору відповідних кандидатур.
  2. Вивчення їхнього асортименту та ціни.
  3. Перевірка ліцензії на перевезення.
  4. Вивчення умов співпраці з обраними закордонними партнерами, логістики.
  5. Звірка юридичної інформації та контактних даних.
  6. Надсилання підготовленого звіту замовнику.

Отримавши репрезентативну вибірку з нашою допомогою, процес підбору компанії-партнера для подальшого стабільного співробітництва стає значно простішим. У підготовленому переліку будуть лише відповідальні та надійні організації. Якщо при подальшій роботі вам потрібно мінімізувати тимчасові та фінансові втрати, ми допоможемо розібратися і в інших нюансах співпраці із закордонними постачальниками незалежно від виду транспорту, що використовується для міжнародного вантажоперевезення.

Пошук постачальника з Тайваню
Основні міжнародні напрямки
Тисячі угод та 13 років досвіду зробили нас сильними в логістиці. Ми зручно доставляємо в будь-якому напрямку.
Плитка
Список
Китай Китай Китай від 5 днів на доставку Море Авіа Гонконг Гонконг Гонконг від 10,5$ за кілограм від 5 днів на доставку Авіа Пiвденна Корея Пiвденна Корея Пiвденна Корея Авіа, Море від 6.5$ за кілограм від 5 днів на доставку США США США від 7$ за кілограм від 5 днів на доставку Авіа Iндiя Iндiя Iндiя від 9$ за кілограм від 5 днів на доставку Авіа, Ж/Д, Море Тайвань Тайвань Тайвань Авіа, Море від 7$ за кілограм від 5 днів на доставку Японiя Японiя Японiя Авіа, Море від 10$ за кілограм від 5 днів на доставку Туреччина Туреччина Туреччина Авіа, Авто від 1 дня на доставку Нiмеччина Нiмеччина Нiмеччина Авіа, Авто від 1 дня на доставку від 3$ за кілограм Польща Польща Польща Авіа, Авто від 1 дня на доставку від 3$ за кілограм Чехiя Чехiя Чехiя Авіа, Авто від 1 дня на доставку від 3$ за кілограм Португалiя Португалiя Португалiя Авіа, Авто від 1 дня на доставку від 2.7$ за кілограм Францiя Францiя Францiя Авіа, Авто від 1 дня на доставку від 3.1$ за кілограм Англія Англія Англія від 3 днів на доставку від 4$ за кілограм Авіа Iспанiя Iспанiя Iспанiя Авіа, Авто від 1 дня на доставку від 2.7$ за кілограм Iталiя Iталiя Iталiя Авіа, Авто від 1 дня на доставку від 3.3$ за кілограм
Усі напрямки компанії
map
США
Португалiя
Iспанiя
Францiя
Нiмеччина
Iталiя
Чехiя
Польща
Японiя
Пiвденна Корея
Тайвань
Гонконг
Туреччина
Iндiя
Китай
Залишити заявку
manager
Напишіть у заявці свої дані, і ми зв'яжемось з вами найближчим часом


Чому довіряють UTEC logistics?
Доставляємо вантажі попри всі обставини
За допомогою авіа до Польщі та авто до України
Надаємо складські послуги
Зберігаємо ваші вантажі за потреби
Доставляємо у Польщу та інші країни ЄС
На вказаний клієнтом склад або партнерські склади
Допомагаємо у пошуку та викупі товарів
За вашими запитами
Здійснюємо всі можливі типи доставки
Власні офіси і склади в Украхні, Китаї, США та Польщі
Прямі агентські контракти з міжнародними авіалініями
Оптимізація витрат клієнтів на кожному етапі
Досвід в роботі зі складною проектною логістикою
Членство в міжнародних логістичних асоціаціях
Експертність в сегменті електронної комерції
Індивідуальні рішення для кожного клієнта
Швидка відповідь на всі запити
Страхування та інспекція вантажів
Трекінг вантажу 24/7 в особистому кабінеті
Залишити заявку
Дізнатись вартість
Тип доставки
1
Деталі доставки
2
Контактні данні
3
Поля відмічені *, обов'язкові для заповнення
Ми не передаємо ваші контакти стороннім особам. Вони використовуються виключно для зворотного зв'язку з вами

Особливості перевірки репутації постачальників із Тайваню

У базах компанії UTEC Logistics вже є чимало виробників текстильного, технічного, хімічного та інших напрямів діяльності, які в минулому вже перевірялися нашими співробітниками на місці. Однак при роботі з кожним новим клієнтом інформація перевіряється ще раз, що багато в чому гарантується присутністю в країні-відправнику наших професійних співробітників. Вони мають можливість оцінити якість продукції безпосередньо на заводі-виробнику, перевірити наявність усіх дозвільних документів і особисто простежити за упаковкою і відвантаженням потрібного товару. Знання мови набагато спрощує комунікацію між клієнтом та постачальником, тому така допомога є особливо цінною.

Причини довірити пошук постачальників із Тайваню саме нам

Пошук надійних партнерів для подальшої співпраці виконується з урахуванням індивідуальних вимог замовника. Можна звичайно самостійно спробувати вивчити пропозиції іноземних постачальників і дізнатися, скільки коштує потрібний вантаж, але, як показує практика, подальше спілкування з ними не призводить до бажаного результату. Чому варто довірити справу професіоналам:

  • швидкий пошук відповідного постачальника з великим асортиментом продукції за максимально вигідними цінами (вам нададуть найповнішу інформацію про те, скільки коштує конкретний вид товару);
  • оперативне отримання зразків товару із заводу чи фабрики, оскільки їхня логістика та міжнародне вантажоперевезення лягає на плечі професіоналів;
  • можливість чіткого вивчення всіх юридичних нюансів правочину до підписання договору та перевезення товару;
  • виключення проблем із затримкою постачання товару через відсутність транспорту, махінацій з документами та іншими складнощами.

Перевагою співпраці з компанією UTEC Logistics стане мінімізація фінансових витрат клієнтів на те, щоб знайти гідного партнера. Немає потреби в послугах додаткових профільних фахівців на зразок перекладачів, бухгалтерів або юристів. Це суттєво спрощує комунікацію з фабрикою чи заводом, доставку вантажу, знижує його вартість та інші аспекти ведення бізнесу в Україні.