Доставка вантажів з Китаю UTEC Logistics - зображення 1 >
Доставка вантажів від UTEC
Англійська якість за вигідними цінами
Залишити заявку
Чому довіряють UTEC logistics?
Доставляємо вантажі попри всі обставини
За допомогою авіа до Польщі та авто до України
Надаємо складські послуги
Зберігаємо ваші вантажі за потреби
Доставляємо у Польщу та інші країни ЄС
На вказаний клієнтом склад або партнерські склади
Допомагаємо у пошуку та викупі товарів
За вашими запитами
Залишити заявку
;
Доставка з Англії в Україну

Доставка з Англії в Україну

Перевезення вантажів з Англії в Україну: ефективна доставка від UTEC Logistics

Англія - ​​економічно розвинена країна, яка більшу частину продукції, що виготовляється відправляє на експорт. Українські підприємці часто роблять в цій державі оптові закупівлі для подальшого перепродажу товару. В цьому випадку завжди постає питання вантажоперевезень. Доставка з Англії в Україну - складний логістичний процес, який краще довірити професіоналам.

Одним з напрямків діяльності нашої компанії є вантажоперевезення з Великобританії (Англія, Шотландія, Уельс). UTEC Logistics пропонує високоякісні послуги. Ми забезпечимо оперативну доставку і збереження вашого вантажу.

Кращі товари для ведення успішного бізнесу

Англія - ​​один з лідерів з виробництва побутової техніки. В країні також випускаються речі, які користуються попитом серед людей, що стежать за модними тенденціями. Українці виділяють такі популярні групи товарів:

 • одяг, взуття, аксессуари;
 • електроніка і побутова техніка;
 • товари хімічної промисловості;
 • продовольча продукція;
 • транспортні засоби та автозапчастини;
 • дорогоцінні камені, годинники, ювелірні вироби;
 • меблі, предмети декору;
 • антикваріат тощо.

Популярністю користуються такі торгові майданчики, як Amazon, Sportsdirect, Mothercare, New Look і інші. Інтернет-магазини Англії пропонують клієнтам міжсезонні знижки, а також інші приємні бонуси. Це робить продукцію привабливою для покупки. Вигідні умови від продавців, швидка доставка з Великобританії, яку пропонує наша компанія, дозволяють купувати великі партії товарів і розвивати свій бізнес.

Інформація про доставку
В Україну
Інформація про доставку
Тип доставки
Вартість
Термін доставки
Авіадоставка
Вартість
від 4 $/кг
Термін доставки
від 3 днів
Часто задавані питання
Яка швидка доставка з Англії.
Скільки іде доставка з Англії до України.
Дізнатись вартість
Тип доставки
1
Деталі доставки
2
Контактні данні
3
Поля відмічені *, обов'язкові для заповнення
Ми не передаємо ваші контакти стороннім особам. Вони використовуються виключно для зворотного зв'язку з вами
Залишити заявку
manager
Напишіть у заявці свої дані, і ми зв'яжемось з вами найближчим часом


Інші міжнародні напрямки
Тисячі угод та 17 років досвіду зробили нас сильними в логістиці. Ми зручно доставляємо в будь-якому напрямку.

Як ми перевозимо товари з Англії

Наші фахівці в кожному випадку використовують індивідуальний підхід. Прийнявши замовлення від клієнта, запитується максимум інформації про вантаж. Після цього визначається найбільш підходящий вид для його перевезення з урахуванням ризиків і вигод для клієнта. Далі розраховуються оптимальний маршрут і вартість, надається замовнику у вигляді комерційної пропозиції. Доставка з Великобританії в Україну здійснюється нашою компанією такими способами:

 1. Авіатранспорт. Надійний і швидкий спосіб перевезення вантажу. Найчастіше використовується для транспортування швидкопсувної продукції, цінних виробів, наприклад, прикрас. Посилка буде у замовника за термін від 7 днів.
 2. Морський транспорт. Оптимальний спосіб перевезення великих партій товару. Вартість такої послуги доступна, але варто врахувати, що термін доставки в цьому випадку становить від 35 днів.

Ми також організуємо мультимодальні перевезення, що передбачають використання в процесі декількох видів транспорту. Це дозволяє максимально заощадити і забезпечити своєчасність поставок.

Чому нас обирають

UTEC Logistics з 2007 року на ринку логістичних послуг України. За цей час ми накопичили значний досвід, що дозволяє надавати замовникам найбільш вигідні та прозорі умови співпраці, а саме:

 1. Надійність і безпеку. Доставка з Англії від нашої компанії - це отримання товару без затримок і в належному вигляді. Ми гарантуємо збереження замовлення, контролюємо його розвантаження / завантаження, експедируємо в пункт доставки.
 2. Професіоналізм. Нам під силу вирішити будь-які питання, навіть найскладніші.
 3. Широкий вибір додаткових пропозицій. При бажанні можна застрахувати вантаж. Ми також пропонуємо складські послуги, оформлення документації, розмитнення товару. При необхідності знайдемо постачальника, організуємо з ним переговори.

Наша професійна команда потурбується про успішність вашого бізнесу, налагодивши стабільні поставки товару з Великобританії.