Доставка вантажів від UTEC
Англійська якість за вигідними цінами
Залишити заявку
Чому довіряють UTEC logistics?
Інноваційність
Пропонуємо нестандартні рішенння для складних проблем
Досвід у логістиці
Працюємо з Китаєм 14 років
Організовуємо чартерну доставку
Швидкість
Швидко відповідаємо
Швидко вирішуємо проблеми
Швидко доставляємо
Клієнтоорієнтованість
Любимо наших клієнтів
Залишити заявку
delivery

Доставка з Англії в Україну

Перевезення вантажів з Англії в Україну: ефективна доставка від UTEC Logistics

Англія - ​​економічно розвинена країна, яка більшу частину продукції, що виготовляється відправляє на експорт. Українські підприємці часто роблять в цій державі оптові закупівлі для подальшого перепродажу товару. В цьому випадку завжди постає питання вантажоперевезень. Доставка з Англії в Україну - складний логістичний процес, який краще довірити професіоналам.

Одним з напрямків діяльності нашої компанії є вантажоперевезення з Великобританії (Англія, Шотландія, Уельс). UTEC Logistics пропонує високоякісні послуги. Ми забезпечимо оперативну доставку і збереження вашого вантажу.

Кращі товари для ведення успішного бізнесу

Англія - ​​один з лідерів з виробництва побутової техніки. В країні також випускаються речі, які користуються попитом серед людей, що стежать за модними тенденціями. Українці виділяють такі популярні групи товарів:

 • одяг, взуття, аксессуари;
 • електроніка і побутова техніка;
 • товари хімічної промисловості;
 • продовольча продукція;
 • транспортні засоби та автозапчастини;
 • дорогоцінні камені, годинники, ювелірні вироби;
 • меблі, предмети декору;
 • антикваріат тощо.

Популярністю користуються такі торгові майданчики, як Amazon, Sportsdirect, Mothercare, New Look і інші. Інтернет-магазини Англії пропонують клієнтам міжсезонні знижки, а також інші приємні бонуси. Це робить продукцію привабливою для покупки. Вигідні умови від продавців, швидка доставка з Великобританії, яку пропонує наша компанія, дозволяють купувати великі партії товарів і розвивати свій бізнес.

Як ми перевозимо товари з Англії

Наші фахівці в кожному випадку використовують індивідуальний підхід. Прийнявши замовлення від клієнта, запитується максимум інформації про вантаж. Після цього визначається найбільш підходящий вид для його перевезення з урахуванням ризиків і вигод для клієнта. Далі розраховуються оптимальний маршрут і вартість, надається замовнику у вигляді комерційної пропозиції. Доставка з Великобританії в Україну здійснюється нашою компанією такими способами:

 1. Авіатранспорт. Надійний і швидкий спосіб перевезення вантажу. Найчастіше використовується для транспортування швидкопсувної продукції, цінних виробів, наприклад, прикрас. Посилка буде у замовника за термін від 7 днів.
 2. Морський транспорт. Оптимальний спосіб перевезення великих партій товару. Вартість такої послуги доступна, але варто врахувати, що термін доставки в цьому випадку становить від 35 днів.

Ми також організуємо мультимодальні перевезення, що передбачають використання в процесі декількох видів транспорту. Це дозволяє максимально заощадити і забезпечити своєчасність поставок.

Чому нас обирають

UTEC Logistics з 2007 року на ринку логістичних послуг України. За цей час ми накопичили значний досвід, що дозволяє надавати замовникам найбільш вигідні та прозорі умови співпраці, а саме:

 1. Надійність і безпеку. Доставка з Англії від нашої компанії - це отримання товару без затримок і в належному вигляді. Ми гарантуємо збереження замовлення, контролюємо його розвантаження / завантаження, експедируємо в пункт доставки.
 2. Професіоналізм. Нам під силу вирішити будь-які питання, навіть найскладніші.
 3. Широкий вибір додаткових пропозицій. При бажанні можна застрахувати вантаж. Ми також пропонуємо складські послуги, оформлення документації, розмитнення товару. При необхідності знайдемо постачальника, організуємо з ним переговори.

Наша професійна команда потурбується про успішність вашого бізнесу, налагодивши стабільні поставки товару з Великобританії.

Інформація про доставку
В Україну
Інформація про доставку
Тип доставки
Вартість
Термін доставки
Авіадоставка
Стоимость
від 4 $/кг
Срок доставки
від 3 днів
Дізнатись вартість
Тип доставки
1
Деталі доставки
2
Контактні данні
3
Поля відмічені *, обов'язкові для заповнення
Ми не передаємо ваші контакти стороннім особам. Вони використовуються виключно для зворотного зв'язку з вами
Залишити заявку
manager
Напишіть у заявці свої дані, і ми зв'яжемось з вами найближчим часом
Інші міжнародні напрямки
Тисячі угод та 13 років досвіду зробили нас сильними в логістиці. Ми зручно доставляємо в будь-якому напрямку.