Чому довіряють UTEC logistics?
Доставляємо вантажі попри всі обставини
За допомогою авіа до Польщі та авто до України
Надаємо складські послуги
Зберігаємо ваші вантажі за потреби
Доставляємо у Польщу та інші країни ЄС
На вказаний клієнтом склад або партнерські склади
Допомагаємо у пошуку та викупі товарів
За вашими запитами
Залишити заявку
;
Доставка з Європи в Україну

Доставка з Європи в Україну

Розвиток економічних відносин між європейськими державами та сучасною Україною невпинно зростає. І саме тому вантажоперевезення різних партій товарів стає вкрай необхідною послугою. Ряд обмежень щодо руху транспорту з Європи ускладнює ситуацію, але завдяки логістичним компаніям проблему вдається вирішувати. Гарантувати швидку доставку товарів з Європи в Україну (у тому числі негабариту та консолідованих вантажів) може компанія UTEC.

Інформація про доставку
В Україну
Інформація про доставку
Тип доставки
Вартість
Термін доставки
Залізничні вантажоперевезення
Вартість
за запитом
Термін доставки
від 3 днів
Морське перевезення
Вартість
за запитом
Термін доставки
від 3 днів
Мультимодальне перевезення
Вартість
за запитом
Термін доставки
від 3 днів
Дізнатись вартість
Тип доставки
1
Деталі доставки
2
Контактні данні
3
Поля відмічені *, обов'язкові для заповнення
Ми не передаємо ваші контакти стороннім особам. Вони використовуються виключно для зворотного зв'язку з вами
Залишити заявку
manager
Напишіть у заявці свої дані, і ми зв'яжемось з вами найближчим часом


Інші міжнародні напрямки
Тисячі угод та 17 років досвіду зробили нас сильними в логістиці. Ми зручно доставляємо в будь-якому напрямку.

Вантажоперевезення з Європи: чому і кому потрібні сьогодні

Попри війну життя не стоїть на місці, і тому люди мають нагальні потреби у простих речах, серед яких ліки, одяг та речі найпершої потреби. Зупинка багатьох підприємств вимагає збільшення імпорту: готових товарів, вироблених за кордоном, чи постачання компонентів, з яких виготовлятимуть товари задля задоволення нагальних потреб внутрішнього ринку.

Ринкові взаємовідносини між державами потребують використання сучасних методів комунікації і вимагають забезпечення швидкого обороту грошей та товарів. Відсутність авіасполучення уповільнює процес міжнародної доставки та ускладнює перевезення різних за складом, масою та об’ємом товарів. Відсутність можливостей прямих поставок впливає на вартість перевезення та кінцеві ціни продукції.

Основною цільовою аудиторією, якій потрібна допомога транспортних компаній у перевезенні вантажів з країн Європи до міст України, є наступні категорії клієнтів:

  1. Малий та середній бізнес. Найчастіше замовниками транспортних компаній стають роздрібні торговці та інтернет-магазини, які привозять європейські товари для подальшого продажу.
  2. Громадяни. Серед вантажів, які перевозяться транспортними компаніями до України, найбільша питома вага припадає на товари з європейських інтернет-магазинів або аукціонів. Також попит на послуги вантажних перевезень стабільний серед осіб, що вирішили змінити своє місце проживання в Україні на європейські держави, чи навпаки, повертаються додому.
  3. Юридичні особи. Промислові підприємства. Серед замовників транспортних компаній є виробничі підприємства, які використовують імпортну сировину для виготовлення своєї продукції.
  4. Некомерційні організації. Найчастіше серед замовників вантажних перевезень з Європи до України фігурують громадські та благодійні організації, що доставляють гуманітарну допомогу та інші вантажі.
  5. Державні установи. Потреба у перевезеннях виникає і у урядових установ, фондів та міжнародних компаній, які здійснюють доставку обладнання або матеріалів для своїх потреб та потреб населення.

Проблеми, що виникають внаслідок війни, певним чином негативно впливають на обіг товарів між Україною та Європою. Професійні перевізники мають власні логістичні схеми та маршрути, що допомагає значно пришвидшити процедури на митниці та вирішити питання зі своєчасною доставкою замовлень. Співпраця з автотранспортними компаніями, що надають послуги перевезення консолідованих посилок та негабаритних вантажів, дозволяє вирішити питання з документальним оформленням та перевірками, які уповільнюють перетин кордонів.

Популярний асортимент вантажів

Перелік товарів, які мають змогу доставляти перевізники з держав Європи під час війни, виглядає таким чином:

  1. Автомобілі та запчастини. Транспортні компанії виконують замовлення на перевозку автомобільного транспорту (в тому числі на потреби ЗСУ). Українці перевозять через кордон як нові, так і вживані автомобілі, автозапчастини та аксесуари. Серед товарів, що завозять з Європи, можна побачити сучасні трактори, комбайни та інше обладнання для сільського господарства, запасні частини та витратні матеріали для сільськогосподарської техніки.
  2. Гуманітарна допомога. В реаліях сьогодення з Європи в Україну часто завозять медичні засоби та обладнання для лікарень, продовольчі товари та предмети першої необхідності для населення, яке опинилося в складних умовах.
  3. Енергетичне обладнання та матеріали. У світі подій, які переживає держава, через кордон везуть сонячні панелі, вітрові турбіни, електротехнічне обладнання та матеріали.
  4. Косметика та парфумерія. Користуються попитом у замовників засоби догляду за шкірою та волоссям, парфуми та декоративна косметика.
  5. Медичне обладнання та медикаменти. З європейських держав в Україну заходить досить великий обсяг товарів медичного призначення. Серед переліку не тільки імпортні прилади та витратні матеріали, а й ліки та засоби догляду.
  6. Пакувальні матеріали. Популярними замовленнями останнім часом є упаковка для харчових продуктів та товарів народного споживання, а також пакувальні матеріали для промислових товарів.
  7. Продукти харчування та напої. Європейські продовольчі товари, особливо ті, що мають тривалий термін зберігання, алкогольні та безалкогольні напої від європейських та світових виробників сьогодні в Україну також доставляють транспортними компаніями.
  8. Промислові товари. За різними статистичними даними, питома вага машин, обладнання для виробництва, запасні частини та компоненти до устаткування, що використовується в різних галузях промисловості, складає приблизно 40–45 % від загального об’єму імпорту товарів.
  9. Сировина та матеріали. Досить часто серед замовлень на перевезення з Європи до України фігурують компоненти для виготовлення ліків, хімікати для сільського господарства та господарчі товари, а також будівельні матеріали.
  10. Споживчі товари. Одяг, взуття та аксесуари, а також побутова техніка та електроніка в Україні сьогодні майже вся має іноземне походження. Через війну постачальники не беруть на себе ризик відправляти товари безпосередньо в Україну, тому доставку споживчих товарів з Польщі чи інших країн замовляють так само часто, як і промислові товари.
  11. Речі для дітей. Через кордон з європейських держав завозять іграшки, дитячий одяг та аксесуари, дитячі меблі та коляски, навчальні матеріали, художні книги та журнали.
  12. Товари для дому та саду. Тканини, нитки, фурнітура для виробництва одягу та текстилю також є імпортними. Якісний садовий інвентар та обладнання для обробки угідь, побутові прилади та інструменти, текстильні вироби, аксесуари для дому та багато товарів для створення затишку та комфорту також часто зустрічається серед речей, які ввозяться через митницю.

Всі ці вантажі мають різні вимоги до транспортування, зберігання та митного оформлення, тому логістичні компанії повинні забезпечити відповідні умови для кожного типу вантажу та безпеку при перевезенні. Широкий перелік товарів, що потрапляють до українців через кордони, наглядно демонструють важливість міжнародної логістики та ефективного транспортування.

Збірні вантажі: що таке і чому популярні

Збірний (консолідований) вантаж являє собою кілька дрібних партій товарів від різних клієнтів, які об'єднуються в один контейнер або завантажуються в один транспортний засіб для доставки. Такий підхід дає можливість значно знизити вартість транспортування завдяки тому, що транспортні послуги розподіляються між кількома відправниками.

Замовлення перевезень у формі збірного вантажу з Європи до України стає досить популярною послугою, бо зменшення витрат на оплату послуг дає змогу клієнтам з числа приватних осіб, малих та середніх підприємств зекономити на транспортних витратах та:

  • зменшити час очікування;
  • отримувати регулярну доставку до населеного пункту;
  • знизити ризики втрати дрібних посилок.

Збір консолідованого вантажу складається з декількох етапів. На першому клієнти доставляють свої товари на склад логістичної компанії в Європі, де посилки від різних клієнтів об'єднуються в один контейнер або вантажівку. Другим етапом є оформлення документації для перетину митниці. Третій етап полягає в перевезенні, а заключний у розподілі консолідованого вантажа і перевезення товарів до кінцевих одержувачів.

Доставку консолідованих та окремих вантажів з Європи до України можна замовити в компанії UTEC. Багаторічний досвід у сфері міжнародних перевезень гарантує клієнтам швидке отримання вантажів.

Ознайомитися з оптовими тарифами та роздрібними цінами, умовами, вигідними пропозиціями та термінами доставки, а також дізнатися актуальну інформацію щодо страхування міжнародних вантажів, зберігання негабариту на складі, особливостей митного оформлення та розмитнення завжди можна у консультантів.