Доставка чохлів з Китаю в Україну

Доставка чохлів з Китаю в Україну

Власники телефонів розуміють, наскільки важливо з перших днів використовувати для захисту чохли. З їх допомогою можна мінімізувати ймовірність утворення подряпин, тріщин, а також сколів та інших ушкоджень. Через те, що деякі оригінальні чохли мають досить високу ціну, не всі можуть дозволити собі їхню покупку. Користувачі вважають за краще заощаджувати, тому вони активно переглядають китайські інтернет-сайти, на яких є безліч унікальних пропозицій. Цією ідеєю можна скористатися при побудові бізнесу, пов'язаного із продажем чохлів для гаджетів.

Усі напрямки компанії
В Україну
З України
Авіадоставка
Залізничні вантажоперевезення
Морське перевезення
map
США
Португалiя
Iспанiя
Францiя
Нiмеччина
Iталiя
Чехiя
Польща
Японiя
Пiвденна Корея
Тайвань
Гонконг
Туреччина
Iндiя
Китай
Залишити заявку
manager
Напишіть у заявці свої дані, і ми зв'яжемось з вами найближчим часом


Можливості UTEC Logistics
Часто задавані питання
Як вирішити проблеми з доставкою або якістью товару після отримання чохла з Китаю?
Як впливає сезонність на доставку з Китаю в Україну?
Як забезпечити безпеку платежів при замовленні з Китаю?
Як визначити правильний розмір чохла для свого пристрою перед замовленням?
Як зберегти витрати на доставку з Китаю?
Як відслідковувати посилку під час її пересилання з Китаю?
Чи існують податки та мита при отриманні посилок з Китаю в Україну?
Як довго триває доставка чохлів з Китаю в Україну?
Які фактори впливають на вартість доставки чохлів з Китаю в Україну?
Першим кроком при замовленні чохла з Китаю є вибір постачальника. Як правильно обрати надійного продавця?
Дізнатись вартість
Тип доставки
1
Деталі доставки
2
Контактні данні
3
Поля відмічені *, обов'язкові для заповнення
Ми не передаємо ваші контакти стороннім особам. Вони використовуються виключно для зворотного зв'язку з вами
Реалізовані кейси

Доставка і продаж телефонів з Китаю: переваги та особливості

Чохли для смартфонів, що випускаються різними китайськими компаніями, поставляються у широкому асортименті. Серед загального числа можна вибрати аксесуари певного відтінку та розміру. Відрізняються вироби і за матеріалом, що використовується для виготовлення та для оформлення. Асортимент китайської продукції досить великий, що дозволяє вибрати безліч ідеально відповідних варіантів.

Оскільки вартість чохлів, що випускаються в Китаї, невисока, можна легко побудувати успішний бізнес. Для закупівлі першої партії необов'язково готувати велику суму, і прибуток у цьому випадку залежатиме від націнки.

Раніше багато людей вважали, що китайська продукція має погану якість. Проте сучасні товари, які надходять на зовнішній ринок, руйнують усі стереотипи. Для того, щоб отримати привабливі та якісні чохли, варто з особливою ретельністю вибирати постачальників.

Організація доставлення з Китаю і пошук постачальників: як здійснити?

Для того, щоб своєчасно отримувати весь обсяг замовленого товару, який відповідає заявленим параметрам та представленим знімкам, необхідно грамотно вибирати постачальника. Його пошук можна здійснювати різними способами:

  • Особисте відвідування КНР, спеціальних виставок. На таких заходах багато виробників демонструють особисту продукцію. Це дозволяє як знайти необхідний товар, так і домовитися про його поставки. Цей варіант супроводжується суттєвими витратами на переліт. Крім цього, можуть виникнути деякі складнощі у процесі спілкування.
  • Пошук постачальника через інтернет. Треба заздалегідь обміркувати як зручний спосіб викупу товару, так і вивчити особливості митного оформлення.

Для того, щоб самостійно не витрачати багато часу на всі ці заходи, можна відразу звернутися до професіоналів, які на даний момент активно співпрацюють з різноманітними китайськими компаніями. Наприклад, компаніяUTECпрацює в Україні протягом тривалого часу. Її співробітники зможуть розповісти, скільки коштує вантаж, які варіанти доставки кращі. Якщо всіма організаційними заходами займатимуться співробітники UTEC, то часу на купівлю та доставку товару знадобиться менше.

Які бувають чохли для телефонів?

Попри те, що для смартфонів виробники випускають безліч аксесуарів, найбільшою популярністю користуються чохли. З їхньою допомогою можна забезпечити захист від негативного впливу вологи, ультрафіолету, надмірного навантаження. Щоб унеможливити марні витрати, варто ознайомитися з кількома параметрами, на які слід орієнтуватися.

Чохли для смартфонів можуть бути повністю або частково захищеними. Перший варіант покриває весь корпус телефона. Щодо частково захищених, то вони прикривають лише окремі ділянки телефона. Щоб визначити, що краще, варто орієнтуватись на умови використання. 

Окремо всі чохли для сучасних телефонів поділені на такі види:

  • Накладки, які прикривають лише задню кришку, а також бічні частини. Така форма користується найбільшою популярністю. Для підготовки чохлів застосовуються різноманітні матеріали (метал, деревина, деякі види пластику та силікону, натуральна шкіра та замша).
  • Чохли-книжки, які допомагають убезпечити весь корпус. У деяких моделей є невелика відкрита ділянка на екрані. Це дозволяє відстежувати час чи важливі повідомлення.
  • Бампери, які продаються в широкому асортименті, оскільки вони можуть мати класичне або унікальне оформлення.

Перед закупівлею чохлів варто визначитися і з матеріалами. Попри те, що в Китаї виробники користуються різноманітними матеріалами, найбільшою популярністю користуються пластикові та силіконові вироби, адже їх вартість відносно невисока. Слід також звернути увагу на таку послугу, якавіадоставка з Китаю — вона допоможе вам отримати товар максимально швидко.

Що потрібно знати при замовленні чохлів?

Для того, щоб співпрацювати з постачальниками на максимально вигідних умовах, обов'язково потрібно залучати фахівців. Адже вони вже знатимуть специфіку китайського ринку, тому додатково витрачати час на вивчення всіх тонкощів не потрібно. Вони розуміють, скільки коштує той чи інший аксесуар, скільки коштуватимедоставка вантажу з Китаютощо. 

Щоб оформити замовлення на чохли, слід заздалегідь визначитися з кількома ключовими параметрами:

  • Обсяг товару. Визначається індивідуально кожним бізнесменом-початківцем.
  • Типи чохлів. На цьому етапі важливо визначити різновид, габарити, матеріали, марки та інші аспекти. Це максимально спростить процес і дозволить швидко вибрати потрібний аксесуар.
  • Ціни. Вони багато в чому залежать від того, скільки обійдеться придбання чохлів з того чи іншого матеріалу.

Оперуючи перерахованими характеристиками, можна буде виключити марні витрати і замовити лише якісну продукцію.

Як переконатися, що аксесуари якісні?

Для того, щоб без особливих труднощів визначити, що на продаж поставляються якісні чохли для різних моделей телефонів, варто в першу чергу звертати увагу на якість виготовлення. Лише детальна перевірка позбавить труднощів та проблем, а також дозволить своєчасно виявити виробничі пошкодження.

Додатково потрібно оцінювати і те, наскільки добре упаковані вантажі із чохлами. Адже це демонструє відповідальність постачальника.

Висновок

Зараз не потрібно витрачати багато часу на пошуки китайських виробників та постачальників. Спеціалісти з компанії UTEC нададуть активну допомогу у їх виборі. Додатково у процесі співпраці з UTEC можна швидко здійснити закупівлю аксесуарів до телефонів. Завдяки нашим спеціалістам у вас не буде складнощів з доставкою вантажів до України.