Умови використання

Загальні положення

Дані Умови, визначають порядок відвідування, використання Сайту https://utec.ua/ (далі по тексту – Сайт), а також розміщеної на ньому інформації та даних.

Дані Умови є обов’язковими до виконання усіма Користувачами та відвідувачами.

Права на Сайт https://utec.ua/ належать ТОВ «СПАРКЛОГІСТІКС», яке є адміністратором Сайту.

Доступ до Сайту для користувачів можливий на тимчасовій основі, ми залишаємо  за собою право скасувати або змінити діяльність, здійснювану сайтом, без попереднього повідомлення. Компанія не несе відповідальності, якщо з будь-яких причин наш Сайт буде недоступним у будь-який час і на будь-який період. 

Час від часу Компанія може обмежувати доступ до деяких частин Сайту або до Сайту в цілому. Компанія має на меті оновлювати свій Сайт регулярно та може змінювати контент у будь-який час. Якщо виникне потреба, Компанія може тимчасово припинити доступ до Сайту або припинити його на невизначений строк.

Ви несете відповідальність за всі налаштування, які необхідні вам для доступу до нашого Сайту. Ви також несете відповідальність за забезпечення того, що всі особи, які мають доступ до Сайту через ваше інтернет-з'єднання, ознайомлені з цими умовами й виконують їх.

Перед початком використання Сайту ознайомтесь з даними Умовами! Використання сайту означає згоду з даними Умовами та безумовне ї виконання. У випадку незгоди  Умовами в повному обсязі або частково ви зобов’язані негайно припинити використання Сайту.

Використання Сайту

Компанія надає дозвіл на використання вами Сайту в таких межах:

 • Ви можете зберігати інформацію (контент) розміщений на Сайті, виключно з метою інформаційного, некомерційного, неприбуткового особистого використання й за умови, що ви не будете видаляти, змінювати або приховувати будь-яку інформацію, частину контенту або роз'яснення (наприклад, роз'яснення щодо авторських прав або вказання на правовласника), які містяться в контенті, а використання такої інформації буде здійснюватися  виключно з посиланням на Сайт;
 • Ви не можете розповсюджувати, модифікувати, копіювати (окрім такого копіювання, яке зазначене вище), передавати, викладати, повторно вживати, публікувати, ліцензувати, створювати похідні роботи, передавати, продавати або в інший спосіб використовувати інформацію розміщену на Сайті без попереднього письмового дозволу Компанії.
 • Ви гарантуєте Компанії, що не будете використовувати цей Сайт з будь-якою метою, забороненою цими Умовами, або в такий спосіб, який становить або створює можливість поведінки, що буде розглядатися як кримінальний злочин, створить передумови для громадсько-правової відповідальності, або в інший спосіб порушуватиме будь-який закон, і що ви не будете використовувати Сайт для розміщення або передачі будь-якого матеріалу, що порушує авторські права, є загрозливим, неправильним, свідомо фальшивим, образливим, принизливим, наклепницьким, образливим для людської честі, грубим, нецензурним, скандальним, підбурливим, порнографічним або непристойним. Компанія попереджає, що буде повністю співпрацювати з будь-якими органами правопорядку виконувати рішення суду, що просить або вимагає розкриття особистості будь-кого, хто розміщує або передає будь-які такі матеріали або інформацію. Ви також гарантуєте, що повідомите Компанію про будь-яке незаконне або заборонене використання цього Сайту будь-якими третіми сторонами, щойно вам стане відомо про це.

Вам заборонено використовувати Сайт для рекламування або для проведення маркетингових кампаній.

Ваше використання Сайту повинно:

 • здійснюватися в межах чинного законодавства країни вашого перебування з урахуванням чинного на території України законодавства;
 • здійснюватися таким чином щоб не Зашкодити Сайту та його адміністратору;
 • відбуватись таким чином, щоб було неможливе свідоме або несвідоме, умисне чи не умисне завантаження будь-яку інформацію, яка містить віруси та інші шкідливі коди, процедури комп’ютерного та веб-програмування, наслідком чого може стати пошкодження Сайту чи порушення прав інтелектуальної власності Компанії.

Інформація на Сайті

Інформація розміщена на Сайті (Контент) надається в ознайомчих цілях.

Цей Сайт може містити інформацію історичного характеру. Розміщення інформації здійснюється тільки для довідки.

Заголовки на сайті не визначають, не обмежують, не тлумачать та не описують обсяг такого розділу. Будь-яка двозначність у тлумаченні чинних Умов не може тлумачитися проти сторони редакції.

Використання інформації розміщеної на Сайті потребує розважливості, користувацьких навиків та вмінь. Ви самостійно несете відповідальність за дії вчинені на Сайті та із Сайтом в тому числі наслідки таких дій/бездіяльності. 

Під час використання Сайту, в тому числі перед початком використання, ви маєте вжити всіх заходів, які гарантують та забезпечують безпеку Сайту, не піддають вас ризику вірусів, шкідливого комп’ютерного коду або інших форм втручання, які можуть пошкодити вашу особисту комп’ютерну систему. 

Авторське право

Авторські права на цей Сайт та інші права на інтелектуальної власності стосовно усіх текстів, графічних зображень, малюнків, логотипів, піктограм, креслень інших матеріалів/інформації, що розміщені на Сайті  є власністю компанії та можуть використовуватись виключно з письмового дозволу Компанії.

Використання вами будь-якого Контенту, окрім такого, що прописане в цих Умовах використання, без письмового дозволу власника Контенту є суворо забороненим. Компанія буде забезпечувати реалізацію своїх прав на інтелектуальну власність у найповнішій мірі, включаючи заяву про відкриття кримінального впровадження та судовий захист порушених прав.

За виключенням цілей та умов, передбачених чинним законодавством в сфері авторського та суміжних прав, та за виключенням випадків, коли це напряму дозволено чинними умовами, ви не можете ні в якій формі або будь-яким способом без нашого письмового дозволу:

 • адаптувати, завантажувати, відтворювати реконструювати, зберігати, поширювати, друкувати, відображати, виконувати, публікувати, мати справу або створювати похідні роботи з будь-якої частини цього Сайту;
 • комерціалізувати, продавати, ліцензувати, поширювати будь-яку інформацію, продукти або послуги, отримані з будь-якої частини цього Сайту.

Торгові марки

Якщо ви використовуєте будь-який з наших товарних знаків у відношенні нашої діяльності, продуктів або послуг, ви повинні включити повідомлення/посилання на інформацію, в якій вказується, що цей товарний знак належить нам. Ви не повинні використовувати наші торгові марки наступним чином:

 • у зв’язку з діяльністю, продуктами або послугами, які не є нашими;
 • комерціалізувати, продавати, ліцензувати, поширювати будь-яку інформацію, продукти або послуги, отримані з будь-якої частини цього Сайту;
 • способом, який може вводити в оману таким чином, щоб принизити нашу ділову репутацію чи спотворити інформацію про наші продукти та/або послуги, що розміщені на нашому веб-сайті.

Обмеження у використанні

Якщо ми не домовимося про інше в письмовій формі, вам надається доступ до цього Сайту тільки для вашого особистого перегляду. 

Ви не можете без нашого письмового дозволу продавати, поширювати, завантажувати, комерціалізувати, використовувати та мати справу з інформацією, отриманою з цього Сайту.

Вам заборонено використовувати Сайт у наступних випадках:

 • використання у будь-яких незаконних цілях;
 • заклик інших осіб до здійснення будь-яких незаконних дій або участь в них;
 • порушення будь-яких міжнародних або державних постанов, правил, законів або місцевих постанов;
 • посягання або порушення наших прав інтелектуальної власності або прав інтелектуальної власності інших осіб;
 • переслідування, образа, заподіяння шкоди, наклеп, приниження, залякування або дискримінація за ознакою статі, сексуальної орієнтації, релігії, етнічної належності, раси, віку, національного походження або інвалідності;
 • надання хибної інформації або інформації, що вводить в оману;
 • завантаження, передача вірусу, а також будь-якого шкідливого коду, який буде або може бути використаний засобом, який може вплинути на функціональність або роботу сервісу;
 • для збору або відстеження особистої інформації інших осіб;
 • спам, сканування або очистка даних;
 • у будь-яких непристойних або аморальних цілях;
 • втручатися у функціональну систему сервісу та/або обходить функції безпеки сервісу, а також будь-якого зв’язаного веб-сайту та Інтернету.

Ми залишаємо за собою право припинити використання вами сервісу або будь-якого зв’язаного Сайту за вищезазначеними порушеннями або втручанням, а також обходження функцій безпеки.

Відповідальність та гарантії

Контент Сайту може містити неточності або типографічні/друкарські помилки. Періодично на Сайті можуть вноситись зміни без повідомлення про це. 

Компанія не гарантує, що Сайт буде працювати без перерв та помилок, що дефекти будуть періодично виправлятися, або що він сумісний з вашим комп'ютером, програмним забезпеченням і технічними засобами, що Сайт буде безпечним, що помилки будуть фіксуватися на Сайті, що сервер, який забезпечує роботу Сайту, вільний від вірусів і будь-якого іншого шкідливого пз.

Компанія докладає зусиль для підтримки доступності Сайту. Користувачі погоджуються з тим, що Компанія має право змінювати і/або на тимчасовій або постійній основі призупиняти роботу всього Сайту або його частини без попереднього попередження користувачів, з огляду на те, що доступність може зазнавати небажаного впливу з боку обладнання користувачів, інших комунікаційних мереж, через велику кількість людей, що намагаються увійти на Сайт водночас, або з інших причин. 

Компанія не несе ніякої відповідальності за будь-який тип шкоди (позитивної, негативної, випадкової, зумовленої особливостями контракту або іншої), що витікає з неможливості доступу для користувачів до Сайту, за призупинення роботи всього Сайту або його частини, затримку, недоставку, переривання, погану якість або втрату контенту, існування будь-якої помилки. У кожному випадку компанія залишає за собою право переривати і будь-який час, постійно або тимчасово, роботу всіх частин сайту для технічної підтримки, удосконалення або з будь-якої іншої причини.

Інформація, поради або точки зору, висловлені на Сайті, не є достатньо надійними для будь-яких особистих, правових, фінансових або інших рішень. 

Використання Сайту відбувається на ваш власний ризик. Ні Компанія, ні будь-яка інша сторона, що задіяна у створенні, випуску або роботі сайту, не несуть відповідальності за будь-яку пряму, непряму, випадкову, каральну, спеціальну, передбачувану або будь-яку іншу шкоду, що витікає або будь-яким чином пов'язана з використанням цього Сайту, незалежно від того, чи вона базується на контракті, правопорушуючій дії (включаючи недбалість), суворій відповідальності або на чомусь іншому, навіть за умови попередження про можливість будь-якої такої шкоди.

Віруси, хакерство та інші порушення

Вам забороняється неправильно використовувати цей Сайт шляхом свідомого занесення вірусів, троянських програм, комп'ютерних хробаків, логічних бомб або інших матеріалів, які є зловмисними або технологічно шкідливими. Вам забороняється робити спроби несанкціонованого доступу до нашого Сайту, на сервер, де зберігається наш Сайт, або на будь-який сервер, комп'ютер або базу даних, поєднані з нашим Сайтом. Забороняється атакувати Сайт індикативно через атаку типу "відмова в обслуговуванні" (dos) або розподілену атаку "відмова в обслуговуванні" (dos). Будь-яка дія з числа вище названих може бути розцінена як така, що має ознаки кримінального правопорушення, й може переслідуватися відповідно.

Компанія не несе відповідальності за будь-яку шкоду, викликану розподіленою атакою "відмовою в обслуговуванні" (dos), вірусами або іншим технологічно шкідливим матеріалом, що може вразити ваше комп'ютерне обладнання, комп'ютерні програми, дані або запатентовані матеріали через використання вами Сайту або через ваше завантаження будь-якого матеріалу, розміщеного на Сайті, або на будь-якому веб-сайті, що з’єднаний з ним. 

Пов’язані Сайти

Цей Сайт може містити посилання на інші Сайти. Ці посилання надаються тільки для зручності. Ми не несемо відповідальності за зміст або політику конфіденційності на таких Сайтах, якщо це не передбачено іншого.

Ми не несемо відповідальності за будь-який збиток або збитки, пов’язані з покупкою або використанням товарів, послуг ресурсів або будь-яких  інших транзакцій, що здійснювалися у зв’язку з будь-якими сторонніми сайтами. Будь ласка, уважно ознайомтеся з політикою та іншими умовами інших сайтів та переконайтеся, що ви їх розумієте, перш ніж здійснювати будь-які транзакції. Скарги та претензії, а також питання стосовно сторонніх продуктів слід спрямовувати третій стороні.

Політика конфіденційності

Ви зобов’язуєтесь дотримуватися умов нашої Політики конфіденційності.

Форс-мажор

Ми не несемо ніякої відповідальності перед вами за збій, переривання, затримку, виникаючі у результаті війни, повстання, цивільних безпорядків, страйків, локаутів та виробничих спорів; пожежа, вибух, землетрус, у випадку стихійного лиха, повіні, посухи; порушення роботи  Інтернету або Сайту; переривання доступу до Інтернету / Сайту або проблеми, пов’язаної з передачею або доступом на /до Сайту; недоступності матеріалів, інформації або даних Сайту або його оновлення; чи реквізиції. Ми не несемо відповідальності за будь-які інші обставини або події (незалежно від того, відносяться вони до вищезазначених класів або ні), що відбуваються поза нашим контролем.

Зміни в умовах обслуговування

Ви можете подивитися останню версію Умов у будь-який час на цій сторінці Сайту.

Ми залишаємо за собою право на власний розсуд оновлювати або змінювати будь-яку частину чинних Умов, коли публікуємо оновлення та зміни на нашому Сайті. Будь-яке подальше використання вами нашого Сайту означає згоду з даними Умовами.

Важливість точної та достовірної інформації

Хочемо наголосити на важливості точної та достовірної інформації, яку ви надаєте щодо своїх товарів.

Згідно з чинним законодавством, невірна інформація може призвести до конфіскації товару під час проходження митного контролю та накладення штрафних санкцій на особу, яка надала недостовірну інформацію.

Будь ласка, надавайте нам коректну та точну інформацію щодо ваших товарів, щоб ми могли забезпечувати вас кращим сервісом та надійною доставкою.

З повагою,
UTEC Logistics