Міжнародні напрямки

Міжнародні напрямки

Міжнародна доставка з надійним партнером в особі компанії UTEC Logistics

Сучасний бізнес не сприймає кордонів. Торговельне співробітництво між різними країнами - основа економічної діяльності багатьох компаній. Щоб міжнародна доставка вантажів не стала для вас черговою проблемою, а навпаки ефективним інструментом розвитку бізнесу, необхідно звернутися до професіоналів.

Логістична компанія UTEC Logistics пропонує свої послуги. Ми швидко доставимо ваш вантаж з будь-якої частини світу в Україну, гарантуючи його збереження. Маємо власні офіси та склади в Китаї, США, Польщі, Туреччині.

Рішення будь-якого логістичного завдання

Міжнародні перевезення - складний логістичний процес, що вимагає високого професіоналізму. Вони здійснюються між різними країнами, тому повинні дотримуватися законів кожної з них. Фахівці UTEC Logistics досконально знають митне законодавство різних держав.

Ми працюємо за такою схемою:

  • запитуємо у клієнта максимум інформації про вантаж і його побажання - це дозволяє забезпечити з нашого боку комплексний підхід і надати якісний логістичний консалтинг;
  • зв'язуємося з постачальником клієнта;
  • домовляємося про спосіб отримання вантажу;
  • бронюємо місце для нього;
  • займаємося вирішенням митних формальностей;
  • перевіряємо документи;
  • доставляємо товар в пункт відправлення і контролюємо його завантаження;
  • відстежуємо процес доставки;
  • експедируємо вантаж в пункті призначення;
  • доставляємо його в зручне для замовника місце.

Це далеко не повний перелік логістичних питань, які вирішує наша команда. Ми також пропонуємо додаткові послуги, серед яких - страхування, пошук і викуп товару, переговори з постачальником, інспекція вантажу та інше.

Ми виводимо міжнародні вантажоперевезення на новий, максимально якісний рівень. Поки ви займаєтеся своїм бізнесом, UTEC Logistics працює з вашими вантажами. Ви можете бути впевненими, що вам прийде саме той товар, який ви замовляли.

Як це працює
Поставка товарів з різних країн світу здійснюється різним видом транспорту:

Авіа. Це найдорожчий і швидкий спосіб доставки. Підійде компаніям, яким вантаж необхідний в максимально стислі терміни. Літаком перевозять, наприклад, медикаменти, швидко псується, дорогоцінні товари. Ми маємо прямі контакти з авіалініями, організовуємо чартерні рейси, тому вже через кілька днів вантаж буде у вас.

Залізничний. Такі поставки часто обирають великі компанії. Вони недорогі, але тривалі.

Автомобільний. Цей вид вантажоперевезень затребуваний завдяки оптимальному поєднанню ціни, швидкості, виконанню послуг. Переважно використовується при торгівлі з європейськими країнами, оскільки більшість з них мають материкове розташування. Різні види автотранспорту дають можливість поставляти будь-які типи вантажів, в тому числі негабаритні та небезпечні.

Судноплавний. Найдоступніший транспорт, який теж дозволяє здійснювати надійні перевезення. Єдиний його мінус - тривалі терміни транспортування.

Наша компанія організовує також модальні перевезення товарів, коли задіюються різні види транспорту. Іноді це єдиний спосіб доставки вантажу зі складу однієї країни до складу одержувача в іншій державі. Ця послуга дозволяє транспортувати товар в найкоротші терміни, оскільки максимально підвищується «гнучкість» логістичних маршрутів.

Довірте свій вантаж професіоналам

Співпрацювати з UTEC Logistics легко і вигідно. Наші принципи:

Своєчасність. Кожен етап міжнародного перевезення контролюється фахівцями компанії. За багаторічну роботу ми налагодили весь процес до дрібниць, що дає можливість доставляти вантаж швидко. Беремо на себе вирішення всіх форс-мажорних ситуацій, що виникають в процесі.

Надійність. Наша команда несе відповідальність за кожен вантаж, що потрапляє до нас на склад. Під час транспортування він надійно фіксується, що виключає будь-які пошкодження.

Професіоналізм. Ми не просто доставляємо товар в Україну, а вирішуємо всі митні питання, оформляємо необхідну документацію.

Лояльність. Фахівці нашої компанії складають оптимальний маршрут, при необхідності розписують всі витрати по пунктам для різних видів перевезення з урахуванням ризиків і вигод. Це дає можливість вибрати найбільш оптимальний варіант. Ми надаємо всі необхідні документи і звітність по угоді.

UTEC Logistics гарантує повну конфіденційність. Якщо у вас немає часу займатися питаннями доставки вантажів, ми самі запропонуємо вам найбільш вигідний варіант. Від вас тільки потрібно контакт постачальника. В особистому кабінеті можете відстежувати всю актуальну інформацію про свій товар. Крім того, ваш особистий менеджер завжди на зв'язку.

Результат співпраці з UTEC Logistics - це краща пропозиція в співвідношенні ціна-швидкість-умови. Хоча міжнародна доставка вантажу - складна логістика, з нами вона стає простою і зрозумілою для кожного.

Міжнародні напрямки
Основні міжнародні напрямки
Тисячі угод та 17 років досвіду зробили нас сильними в логістиці. Ми зручно доставляємо в будь-якому напрямку.