Доставка вантажів із Китаю
Думаємо по-китайськи
Працюємо з Китаєм напряму
У Китаї можемо все
Залишити заявку
Чому довіряють UTEC logistics?
Інноваційність
Пропонуємо нестандартні рішенння для складних проблем
Досвід у логістиці
Працюємо з Китаєм 14 років
Організовуємо чартерну доставку
Швидкість
Швидко відповідаємо
Швидко вирішуємо проблеми
Швидко доставляємо
Клієнтоорієнтованість
Любимо наших клієнтів
Залишити заявку
Доставка з Китаю в Україну

Доставка з Китаю в Україну

Чому нам довіряють?

 • Великий досвід 

14 років досвіду роботи з Китаєм. Більш ніж 25 000 тонн перевезених вантажів та 100 000 клієнтів, що співпрацювали з нами. 

 • Прозорість та надійність у роботі

Ми маємо прозору політику у компанії, завжди попереджуємо про ризики та пропонуємо варіанти їх мінімізації. Всі вантажі застрахуємо та інспектуємо за необхідності.

 • Експертність у китайському ринку

Наша команда в Україні знає китайську мову, розуміє китайський менталітет та розбирається як там працює бізнес. Наша команда в Китаї та Гонконгу знає англійську та знаходиться з Україною на зв’язку 24/7, щоб швидко реагувати та розв’язувати проблеми будь-якої складності.

 • Клієнтоорієнтованість

Застосовуємо індивідуальний підхід. Кожному клієнту надаємо персонального менеджера. Всі питання вирішуємо в чатах в Telegram чи Viber. Всю актуальну інформацію про вантаж додаємо в онлайн кабінеті.

 • Унікальні логістичні послуги та продукти

Маємо чартери, що безпечно та швидко доставлять ваші товари з Китаю, пропонуємо різні варіанти доставки, працюємо зі складними проектними вантажами.

 

У Китаї ми можемо все 

Тисячі угод та 14 років досвіду зробили нас лідерами у роботі з Китаєм. Отримуйте, що бажаєте з експорту чи імпорту за китайським напрямком. Усе. Від доставки вантажів та митних консультацій в сфері ЗЕД до організації бізнесу. 

Щорічно, незважаючи на будь-які кризи, Китай залишається найбільшим виробником товарів у світі та лідером з імпорту в Україну. У перевагах ведення бізнесу з Китаєм не сумнівається ніхто, бо вартість продукції там значно нижча. Але як зробити так, щоб отримати максимум прибутку та витрачати мінімум нервів? Співпрацювати з професіоналами!

Доставки з Китаю - це простіше ніж ви думали

Вам треба лише вирішити, що ви хочете доставити та як швидко вам це потрібно. А ми потурбуємось про нюанси. Ми оперативно вирішуємо логістичні питання і доставляємо вантажі без затримок і націнок. Наші логісти добре знають правила проходження митного контролю, так що допоможуть з декларуванням і без зайвих затримок організують доставку вантажів з Китаю в Україну. При цьому, ми завжди діємо у межах правил міжнародної торгівлі і принципів ЗЕД. 

Команда UTEC - ваша надійна опора в доставці товарів з Китаю

Замовляючи послуги у нас, ви не будете більше хвилюватися про логістичні питання, і більше часу зможете займатись бізнесом. Наша команда вчилась, отримувала сертифікації, щоб бути готовими до будь-чого.

Ми мінімізуємо ризики, пов’язані з карго та перевезенням вантажів, забезпечуємо своєчасну доставку з Китаю. Всі наші співробітники - це відповідальні професіонали, які надають першокласний сервіс, ефективно вирішують будь-які транспортні завдання і дотримуються суворого виконання зобов'язань.

Які переваги на доставку товарів з Китаю в Україну отримують клієнти UTEC Logistics?

 • Велика експертність у всіх 5 видах доставки

Ми завжди готові підібрати ідеальний спосіб доставки за гарною ціною для вас. Вам не доведеться розбиратись у всіх складностях та нюансах. Вгадувати погоду, думати коли вилетить ваш літак, чи шукати в Китаї контейнер з температурним режимом. Бо ми все продумали за вас. А роки роботи з перевезенням вантажів, зробили нас в цьому професіоналами.

 • Власні офіси в Китаї

Ваші проблеми на місці може швидко вирішити наша китайська команда. Вони зв’яжуться з вашим постачальником, з’ясують питання та знайдуть відповідь. Ви можете більше не хвилюватись про ваші вантажі, все під контролем. 

 • Власні склади в Китаї

Місце, де надійно зберігається ваш вантаж, інспектується нашими співробітниками, де він за потреби перепаковується. Робимо все, щоб ви були впевнені у якості товару.

 • Максимум в авіадоставці

Якщо треба доставити швидко і без проблем, то це точно ваш варіант. Особливо він актуальний в тих випадках, коли продукція швидко може зіпсуватися і будь-яка затримка в доставці може принести збитки і втрати. Авіадоставка з Китаю в Україну - дуже складний вид перевезення товару, який вимагає хорошої організації та чіткого плану, адже дуже важливо отримати вантаж швидко і без будь-яких затримок. Тому ми маємо прямі контакти з авіалініями, щоб ви завжди були задоволені сервісом і ціною.

 • Чартерна доставка 

Це не просто доставка літаком - це бізнес клас для вантажів. Тепер доставка товарів з Китаю в Україну не залежить від настроїв власників великих авіакомпаній, заповненості аеропортів та змін правил вильоту. Чартери завжди доставлять швидко, вилітають вчасно та гарантують безпечність ваших вантажів. 

 • Доставка морем 

Якщо треба доставити велику партію товару і ви маєте трохи часу в запасі, то варто замовляти доставку морем. Не важливо, скільки у вас товару, ми або знайдемо вам ідеальний контейнер, або консолідуємо ваш вантаж. В усіх випадках ви отримуєте максимум сервісу за гарну ціну. 

 • Повна логістика 

Ми надаємо повний спектр логістичних послуг. Ми, дійсно, вирішуємо будь-яке питання: робимо консультації, займаємось організацією бізнесу, ведемо перемовини, надаємо складські послуги та юридичний супровід. 

Як ми організовуємо доставки вантажу з Китаю?

 1. Збираємо інформацію про вантаж і виявляємо потреби

Ми завжди застосовуємо комплексний підхід і надаємо якісний логістичний консалтинг. Для цього нам треба дізнатися у вас максимум інформації про вантаж, його вартість, і про те, що ви хочете отримати в результаті. Якщо ви не хочете турбуватися про деталі і готові довіритися нашому вибору, то ми беремо логістичні питання на себе. Все, що нам потрібно - це контакт вашого постачальника і ми самі дізнаємося нюанси.

 1. Робимо комерційну пропозицію на основі ваших даних

Повна інформація потрібна, щоб команда UTEC могла розписати витрати по пунктам і дати багато варіантів для доставки, з урахуванням ризиків і вигод. Вам залишиться обрати лише найкращий варіант.

Також, ми можемо одразу прорахувати всі нюаси та надати вам найвигідніший варіант, на наш погляд.

 1. Погоджуємо питання і приступаємо до роботи над вантажами, поки ви займаєтеся своїм бізнесом

Ми зв'язуємося з вашим постачальником, домовляємося про те, як отримаємо вантаж, бронюємо місце для вашого вантажу, закриваємо експортні митні формальності, перевіряємо документи, доставляємо вантаж у пункт відправлення, контролюємо завантаження його на борт, стежимо за міжнародною доставкою та надходженням до країни призначення, експедуємо вантаж у пункті доставки. І вирішуємо ще багато різних логістичних питань.

 1. Робимо імпортне митне оформлення

Не тільки в Україні. Ми працюємо з усіма країнами.

 1. Доставляємо вантаж у зручне для вас місце

Робимо доставку до дверей, при необхідності, а також надаємо всі необхідні документи і звітність за угодою.

Це ще не все! Бонусом ви отримаєте суперсервіс

Ваш персональний менеджер вже готовий відповісти на питання, підказати найкращий маршрут та просто вислухати ваші проблеми, звісно, логістичні. 

За роки нашої роботи ми встигли привезти майже все, вирішити тисячі проблем.  Ви нас точно не здивуєте. Наша спеціалізація - швидка, надійна і безпечна доставка товарів з Китаю. Наша мета - зробити ваш бізнес прибутковим.

Живіть бізнесом, а не доставкою. Бо ми подумали про всі ризики за вас.

Інформація про доставку
В Україну
Інформація про доставку
Тип доставки
Вартість
Термін доставки
Авіадоставка
Стоимость
від 9,5 $/кг
Срок доставки
від 5 днів
Чартерні авіаперевезення
Стоимость
від 9 $/кг
Срок доставки
від 1 дня
Дізнатись вартість
Тип доставки
1
Деталі доставки
2
Контактні данні
3
Поля відмічені *, обов'язкові для заповнення
Ми не передаємо ваші контакти стороннім особам. Вони використовуються виключно для зворотного зв'язку з вами
Залишити заявку
manager
Напишіть у заявці свої дані, і ми зв'яжемось з вами найближчим часом
Інші міжнародні напрямки
Тисячі угод та 13 років досвіду зробили нас сильними в логістиці. Ми зручно доставляємо в будь-якому напрямку.