Складські послуги

Складські послуги

Складська логістика - невід'ємна частина міжнародних вантажоперевезень

Складування товару - важлива проміжна ланка процесу міжнародної доставки вантажу. Вона дає можливість перевірити замовлення, консолідувати його, доповнити або замінити упаковку тощо. Складські послуги дозволяють також знизити витрати на перевезення товару, оскільки набагато вигідніше перевезти відразу велику партію вантажу, ніж частинами. Варто врахувати, що кожен перетин кордону - це не тільки транспортні витрати, а й оформлення митних документів, а також час, витрачений на процедуру розмитнення. Крім того, іноді потрібно почекати більш вигідний рейс.

Самостійно шукати приміщення для тимчасового зберігання товару, платити за його оренду часто невигідно. Доцільніше звернутися в компанію, яка має власні склади і надає повний комплекс складських послуг. Логістична компанія UTEC Logistics пропонує свою допомогу, гарантуючи збереження вашого замовлення.

Складські послуги: які процеси охоплюють

Послуги зберігання вантажів передбачають різні процеси, які дозволяють поліпшувати якість міжнародних транспортувань.

Перевірка товару, що надходить в складські приміщення

Коли вантаж надходить на склад UTEC Logistics, насамперед перевіряється його упаковка. При виявленні пошкоджень наші співробітники зв'язуються з замовником і обумовлюють необхідність перепакування товару. Подальші дії нашої команди залежать від вказівок клієнта. Це можуть бути:

 • додаткова упаковка вантажу;
 • його зважування;
 • інспекція товару на відповідність заявленої комплектації і наявність пошкоджень - при виявленні розбіжностей і ушкоджень інформуються продавець і замовник. В процесі проводяться фото- і відеозйомка для надання повної звітності клієнту.
Складські послуги
Основні міжнародні напрямки
Тисячі угод та 17 років досвіду зробили нас сильними в логістиці. Ми зручно доставляємо в будь-якому напрямку.
Плитка
Список
Китай Китай Китай від 5 днів на доставку Море Авіа Гонконг Гонконг Гонконг від 10,5$ за кілограм від 5 днів на доставку Авіа Пiвденна Корея Пiвденна Корея Пiвденна Корея Авіа, Море від 6.5$ за кілограм від 5 днів на доставку США США США від 7$ за кілограм від 5 днів на доставку Авіа Iндiя Iндiя Iндiя від 9$ за кілограм від 5 днів на доставку Авіа, Ж/Д, Море Тайвань Тайвань Тайвань Авіа, Море від 7$ за кілограм від 5 днів на доставку Японiя Японiя Японiя Авіа, Море від 10$ за кілограм від 5 днів на доставку Туреччина Туреччина Туреччина Авіа, Авто від 1 дня на доставку Нiмеччина Нiмеччина Нiмеччина Авіа, Авто від 1 дня на доставку від 3$ за кілограм Польща Польща Польща Авіа, Авто від 1 дня на доставку від 3$ за кілограм Чехiя Чехiя Чехiя Авіа, Авто від 1 дня на доставку від 3$ за кілограм Португалiя Португалiя Португалiя Авіа, Авто від 1 дня на доставку від 2.7$ за кілограм Францiя Францiя Францiя Авіа, Авто від 1 дня на доставку від 3.1$ за кілограм Англія Англія Англія від 3 днів на доставку від 4$ за кілограм Авіа Iспанiя Iспанiя Iспанiя Авіа, Авто від 1 дня на доставку від 2.7$ за кілограм Iталiя Iталiя Iталiя Авіа, Авто від 1 дня на доставку від 3.3$ за кілограм
Усі напрямки компанії
map
США
Португалiя
Iспанiя
Францiя
Нiмеччина
Iталiя
Чехiя
Польща
Японiя
Пiвденна Корея
Тайвань
Гонконг
Туреччина
Iндiя
Китай
Залишити заявку
manager
Напишіть у заявці свої дані, і ми зв'яжемось з вами найближчим часом


Чому довіряють UTEC logistics?
Доставляємо вантажі попри всі обставини
За допомогою авіа до Польщі та авто до України
Надаємо складські послуги
Зберігаємо ваші вантажі за потреби
Доставляємо у Польщу та інші країни ЄС
На вказаний клієнтом склад або партнерські склади
Допомагаємо у пошуку та викупі товарів
За вашими запитами
Здійснюємо всі можливі типи доставки
Власні офіси і склади в Україні, Китаї, США та Польщі
Прямі агентські контракти з міжнародними авіалініями
Оптимізація витрат клієнтів на кожному етапі
Досвід в роботі зі складною проектною логістикою
Членство в міжнародних логістичних асоціаціях
Експертність в сегменті електронної комерції
Індивідуальні рішення для кожного клієнта
Швидка відповідь на всі запити
Страхування та інспекція вантажів
Трекінг вантажу 24/7 в особистому кабінеті
Залишити заявку
Часто задавані питання
Як складські послуги сприяють оптимізації ланцюга постачання та конкурентоспроможності бізнесу?
Як визначити необхідний обсяг складських послуг для бізнесу?
Як забезпечити безпеку товарів на складі та під час їх транспортування?
Чим характеризується процес обробки вантажів на складі?
Як вирішуються питання митного контролю на складах, особливо при міжнародних поставках?
Як забезпечити ефективне управління запасами на складі?
Як впливає географічне розташування складу на логістичні процеси?
Які основні типи складів існують, і як обирати відповідний тип для конкретного бізнесу?
Які переваги отримують підприємства, скориставшись професійними складськими послугами?
Що включає в себе поняття "складські послуги" у логістичній сфері?
Дізнатись вартість
Тип доставки
1
Деталі доставки
2
Контактні данні
3
Поля відмічені *, обов'язкові для заповнення
Ми не передаємо ваші контакти стороннім особам. Вони використовуються виключно для зворотного зв'язку з вами

Консолідація вантажів і їх зберігання

Відправляти товар вигідніше великими партіями. Тому, якщо замовник очікує з однієї країни кілька поставок, доцільніше відвантажити відразу все. В цьому випадку наша компанія організовує консолідацію вантажів, тобто збирає і відправляє всі товари в одному контейнері.

Послуги складського зберігання дозволяють забезпечити тимчасове очікування замовлення до відправки, якщо її неможливо виконати відразу. Товари складуються і чекають своєї черги.

Приведення вантажів у відповідності технічним вимогам

UTEC Logistics пропонує різні види упаковки товару. Вони підбираються з урахуванням:

 • ваги вантажу;
 • його габаритів і обсягу;
 • умов транспортування;
 • вимог до перевезення визначених груп товарів;
 • побажань клієнта.

Якісна упаковка дозволяє захистити замовлення від механічних впливів, особливо при мультимодальних перевезеннях, коли доводиться додатково виконувати вантажні / розвантажувальні роботи. Якщо має бути тривала перевезення, варто замовити обрешітку, коли товар обносять дерев'яним корпусом, або стрейчем, що передбачає обмотку замовлення еластичною плівкою. Виконуємо також сортування, фасування, маркування вантажу. Скориставшись нашими складськими послугами, ви можете бути впевненими в готовності замовлення до відправки.

Високоякісне складування товару від професіоналів сфери логістики

Наша компанія багато років організовує міжнародні доставки та забезпечує збереження цілосності вантажів клієнтів.

Наші переваги:

 1. У розпорядженні UTEC Logistics спеціально обладнані складські приміщення в Україні, США, Китаї, Польщі, що дозволяє охоплювати основні торговельні напрямки. Всі сховища оснащені сучасною вантажною технікою, сортувальними терміналами, які відповідають високим стандартам.
 2. Ми застосовуємо індивідуальний підхід до клієнтів. Проконсультуємо кожного замовника складських послуг. Допоможемо підібрати оптимальний варіант з урахуванням виду товару і бюджету. У питаннях ціни ми завжди проявляємо гнучкість.
 3. Наші співробітники володіють іноземними мовами, зокрема китайською. Тому ми швидко отримуємо інформацію про готовність вантажу і вирішуємо проблеми, які виникають, на місці.
 4. Ми гарантуємо дотримання правил зберігання продукції. Наші фахівці знають всі нюанси міжнародної доставки і вимоги міжнародного законодавства, тому підберуть для вашого вантажу такі приміщення, де він буде в цілковитій безпеці. Ми гарантуємо також збереження товару під час завантаження / розвантаження.

Крім складування, UTEC Logistics пропонує повний спектр логістичних послуг, а також ЗЕД-підтримку. Якщо у замовника не вистачає часу на пошук постачальника, ми підберемо оптимальні ринкові пропозиції. При необхідності замовимо контрольну партію товару, щоб перевірити його якість.

З нами складна логістика стає простою. Ми забезпечуємо високу якість всіх процесів міжнародної доставки, що сприяє успішності бізнесу наших клієнтів.

Міжнародні складські послуги

UTEC Logistics створила власні склади у США, Китаї та Польщі. Вони забезпечують доставлення товарів віддаленим клієнтам за конкурентними цінами та з мінімумом проблем незалежно від того, де вони знаходяться — в Україні чи Китаї, Польщі чи США.

Наявність міжнародних складів дозволяє перевізнику:

 • оптимізувати вартість операцій;
 • знизити витрати клієнта.

Розраховуючи вартість операцій зі зберігання та консолідації партій вантажів, компанії зазвичай цікавляться тим, скільки коштує послуга. Ціна залежить від:

 • обсягу вантажу;
 • терміну;
 • особливих умов зберігання різних типів товару.

Знання цих параметрів дозволяє UTEC Logistics точно визначити, скільки коштує доставлення партії вантажу в Україну, включно з консолідацією. Ми прагнемо заощадити кошти клієнтів, оптимізувавши послуги зберігання.