Митно-брокерські послуги

Митно-брокерські послуги

Швидке і коректне митне оформлення від професіоналів сфери логістики

Товари, куплені за кордоном, можуть надійти у вільний обіг на території України тільки після проходження митного кордону і сплати платежів. Порядок оформлення всіх необхідних документів для розмитнення - складний процес, тому викликає складності у людей, які раніше з ним не стикалися. Він вимагає ретельного опрацювання документації, уважного вивчення законодавчої бази, років накопиченого досвіду і практики. Тільки в цьому випадку митне оформлення пройде легким.

Уникнути технічних складнощів і затримок на кордоні можна, скориставшись послугами митного брокера. Компанія UTEC Logistics пропонує свою допомогу. Ми розуміємо всю відповідальність, яку беремо на себе. Адже навіть одноденна затримка товару на кордоні може бути для бізнесу критичною. Тому гарантуємо стабільність поставок ваших товарів.

Митне оформлення вантажів: суть справи

Обсяги міжнародної торгівлі в Україні постійно зростають. Тому перед багатьма компаніями постає питання розмитнення вантажу, яка означає:

 • відповідність товарів митним вимогам;
 • законне ввезення в країну;
 • вільне переміщення по її території;
 • розпорядження замовленням на власний розсуд.

Розмитнення товарів в Україні регламентується Конституцією, Митним та Податковим кодексами, а також різними міжнародними конвенціями і актами. Щоб на територію нашої держави ввезти законно товари, необхідно надати представникам митниці всі документи, сплатити податки і збори, суворо дотримуючись при цьому законодавчих норм.

Митне декларування здійснюється в чітко встановленому порядку. При недотриманні всіх умов, коли, наприклад, не вистачає якихось документів або знайдені помилки в їх заповненні, митний процес призупиняється. Іноді затримки досить тривалі, а в деяких випадках навіть можлива конфіскація товару. Швидкість і вартість митного оформлення залежать також від характеру і кількості товару, оскільки для вантажу можуть знадобитися, наприклад, додаткові експертизи або режим карантину.

Вантаж оформляє акредитований брокер, який діє від імені імпортера, або сам імпортер. Коли документи надані, пройшли перевірку і рахунки оплачені, вантаж вважається очищеним і передається одержувачу.

Митне оформлення вантажів
Основні міжнародні напрямки
Тисячі угод та 17 років досвіду зробили нас сильними в логістиці. Ми зручно доставляємо в будь-якому напрямку.
Плитка
Список
Китай Китай Китай від 5 днів на доставку Море Авіа Гонконг Гонконг Гонконг від 10,5$ за кілограм від 5 днів на доставку Авіа Пiвденна Корея Пiвденна Корея Пiвденна Корея Авіа, Море від 6.5$ за кілограм від 5 днів на доставку США США США від 7$ за кілограм від 5 днів на доставку Авіа Iндiя Iндiя Iндiя від 9$ за кілограм від 5 днів на доставку Авіа, Ж/Д, Море Тайвань Тайвань Тайвань Авіа, Море від 7$ за кілограм від 5 днів на доставку Японiя Японiя Японiя Авіа, Море від 10$ за кілограм від 5 днів на доставку Туреччина Туреччина Туреччина Авіа, Авто від 1 дня на доставку Нiмеччина Нiмеччина Нiмеччина Авіа, Авто від 1 дня на доставку від 3$ за кілограм Польща Польща Польща Авіа, Авто від 1 дня на доставку від 3$ за кілограм Чехiя Чехiя Чехiя Авіа, Авто від 1 дня на доставку від 3$ за кілограм Португалiя Португалiя Португалiя Авіа, Авто від 1 дня на доставку від 2.7$ за кілограм Францiя Францiя Францiя Авіа, Авто від 1 дня на доставку від 3.1$ за кілограм Англія Англія Англія від 3 днів на доставку від 4$ за кілограм Авіа Iспанiя Iспанiя Iспанiя Авіа, Авто від 1 дня на доставку від 2.7$ за кілограм Iталiя Iталiя Iталiя Авіа, Авто від 1 дня на доставку від 3.3$ за кілограм
Усі напрямки компанії
map
США
Португалiя
Iспанiя
Францiя
Нiмеччина
Iталiя
Чехiя
Польща
Японiя
Пiвденна Корея
Тайвань
Гонконг
Туреччина
Iндiя
Китай
Залишити заявку
manager
Напишіть у заявці свої дані, і ми зв'яжемось з вами найближчим часом


Чому довіряють UTEC logistics?
Доставляємо вантажі попри всі обставини
За допомогою авіа до Польщі та авто до України
Надаємо складські послуги
Зберігаємо ваші вантажі за потреби
Доставляємо у Польщу та інші країни ЄС
На вказаний клієнтом склад або партнерські склади
Допомагаємо у пошуку та викупі товарів
За вашими запитами
Здійснюємо всі можливі типи доставки
Власні офіси і склади в Україні, Китаї, США та Польщі
Прямі агентські контракти з міжнародними авіалініями
Оптимізація витрат клієнтів на кожному етапі
Досвід в роботі зі складною проектною логістикою
Членство в міжнародних логістичних асоціаціях
Експертність в сегменті електронної комерції
Індивідуальні рішення для кожного клієнта
Швидка відповідь на всі запити
Страхування та інспекція вантажів
Трекінг вантажу 24/7 в особистому кабінеті
Залишити заявку
Дізнатись вартість
Тип доставки
1
Деталі доставки
2
Контактні данні
3
Поля відмічені *, обов'язкові для заповнення
Ми не передаємо ваші контакти стороннім особам. Вони використовуються виключно для зворотного зв'язку з вами

Хто такий митний брокер і які його обов'язки

Митний брокер - це не окрема людина, а юридична особа, яка бере на себе митне оформлення вантажів, тобто їх юридичний супровід при перетині кордону. Так, UTEC Logistics вирішує такі питання:

 • готує транспортну документацію на вантаж;
 • реєструє його на митниці;
 • проходить огляд;
 • проводить всі оплати - мито та інші платежі, що стосуються вантажу;
 • заповнює товарно-транспортні накладні.

Контролюючі служби перевірять імпортований товар. Після дозволу його ввезення наші фахівці контролюють випуск вантажу з зони перевірки. Всі дії відбуваються в рамках законодавства України. Ми досконально знаємо, як правильно проводити процедуру імпорту товару. Саме ці знання дозволяють нам допомагати сотням клієнтів проводити розмитнення вантажів з мінімальними втратами часу.

Схеми імпорту під контракт митного брокера часто використовують фізичні особи, компанії, які не бажають ввозити вантаж під свою печатку, клієнти з проблемними вантажами. Врахуйте, що в разі затримки товару на митниці збитки компанії можуть значно перевищити вартість митно-брокерських послуг. А зміст персональної служби по митному оформленню вантажів невиправдане для багатьох компаній, оскільки в штат необхідно включити різних експертів: юриста, декларанта, менеджера.

Якщо товар йде на експорт, то оформляється затаможка. У цьому випадку також потрібно підготувати пакет документів: інвойс, контракт, декларації і т.д. Можуть бути різні лише тарифи, оскільки багато груп товарів неоподатковуються та не потребують митного збору.

Професійні митно-брокерські послуги від UTEC Logistics

На першому етапі співпраці ми запитуємо всю необхідну інформацію про вантаж:

 • його походження;
 • найменування та опис товарів, що входять в посилку;
 • розміри партій, загальна вага;
 • всі супутні документи, оформлені в країні, з якої поставляється замовлення, інвойси, пакувальні листи, сертифікати якості;
 • ліцензії, дозволи (на деякі категорії товарів).

Далі наші фахівці ретельно працюють над підготовкою документів, які передбачають розмитнення вантажів, щоб на кордоні не виникало складнощів.

Наші переваги:

 1. Надійність. Ми досконально знаємо законодавство і стежимо за його змінами. У нас відпрацьований алгоритм дій. Великий досвід дозволяє команді UTEC Logistics отримувати дозвільну документацію точно в строк і за обґрунтовану вартість.
 2. Вигідні умови. У порівнянні з самостійним оформленням вантажів, в наших силах прискорити митний процес. Якщо у вас немає часу займатися такими питаннями, просто позначте завдання. Ми надамо вам митно-брокерські послуги на вищому рівні.
 3. Індивідуальний підхід. Наші фахівці з урахуванням специфіки бізнесу клієнта і всіх нюансів, які виникають при веденні зовнішньоекономічної діяльності, знаходять оптимальне вирішення питань, пов'язаних з розмитненням вантажу.

Наші гарантії - це грамотне митне декларування і конфіденційність вашого вантажу. Ми не допустимо помилок, які можуть призвести до великих фінансових втрат вашої компанії.

Інші наші пропозиції

Крім послуг, пов'язаних з митним оформленням, UTEC Logistics організовує весь процес міжнародної доставки, що допоможе вам налагодити стабільні і надійні поставки товару. Ми працюємо в найпопулярніших напрямках: Китай, Гонконг, США, Європа, Туреччина та ін. Нашій команді під силу виконати будь-яке логістичне завдання, навіть найскладніше. Після вивчення інформації про вантаж ми визначаємо найбільш надійні та економічно ефективні способи вантажоперевезення. А також вирішуємо багато логістичних питань, серед яких:

 • комунікація з постачальником;
 • бронювання місця для вантажу;
 • перевірка документів;
 • доставка в пункт відправлення;
 • контроль процесу навантаження;
 • відстеження процесів міжнародної доставки;
 • експедиція товару в пункті призначення.

Весь процес в сукупності буде нескладним для команди UTEC Logistics, оскільки наші фахівці мають багаторічний досвід і працюють по вивіреним схемами. Ми також пропонуємо допомогу в організації бізнесу, складські послуги, пошук постачальника, викуп товарів з Китаю. З радістю надамо кваліфіковану консультацію з будь-якого питання, пов'язаного з ЗЕД, сертифікацією продукції, митним оформленням вантажу та ін. Доставимо товар за вказаною клієнтом адресою. Також надамо всі необхідні документи і звітність за договором.