Пошук постачальника з Китаю

Пошук постачальника з Китаю

Співпраця з постачальниками з великих світових країн може бути дуже вигідною для вітчизняних компаній незалежно від типу продукції, що реалізується. Китай у цьому питанні займає лідируючі позиції, тому пошук надійних виробників із відносно дешевою, але якісною продукцією часто має пріоритетне значення. Самостійне розв'язання питання пов'язане з багатьма ризиками, а отже, варто довірити справу професійному посереднику. Логістична міжнародна компанія UTEC Logistics вже багато років спеціалізується на наданні подібних послуг, тому пошук постачальника для замовника не створить жодних додаткових проблем у його діяльності. Який би вид фабрики вам не знадобився, фахівці UTEC завжди знайдуть максимально вигідне рішення та організують перевезення будь-яким видом транспорту.

Що собою являє послуга і на що можна розраховувати при її оформленні

Ринок оптового продажу просто величезний, тому практично будь-якій компанії буде складно зорієнтуватися у виборі надійного партнера та організації логістики з усіма нюансами доставки товару. На заваді організації взаємовигідного співробітництва часто стає ще й наявність культурного та мовного бар'єра, обмежені знання з питань місцевих звичаїв та традицій. Без цього неможливо знайти «поступливих» партнерів із дійсно якісним товаром за прийнятною вартістю.

Фахівці міжнародної компанії UTEC Logistics добре розуміють усі можливі нюанси, тому для досягнення позитивного результату надають своїм замовникам цілий комплекс послуг, що складається з:

 • оцінки запиту та вибору найбільш підходящих варіантів китайських виробників із вже доступної та перевіреної бази;
 • оцінки вартості та представленого асортименту вантажів;
 • перевірки ліцензії на експортну діяльність (у законності перевезень будь-яким видом доступного транспорту можна не сумніватися);
 • вивчення умов співпраці із закордонними партнерами;
 • звірки юридичних та контактних даних;
 • відправки замовнику звіту про виконану роботу.

Після отримання найбільш підходящих варіантів фабрик та заводів для подальшої співпраці вибір конкретного партнера стане набагато простіше. І навіть більше — в кінцевому списку завжди виявляються лише перевірені й надійні кандидати та одразу зрозуміло, скільки коштує потрібний вантаж у кожного з них.

Пошук постачальника з Китаю
Основні міжнародні напрямки
Тисячі угод та 17 років досвіду зробили нас сильними в логістиці. Ми зручно доставляємо в будь-якому напрямку.
Плитка
Список
Китай Китай Китай від 5 днів на доставку Море Авіа Гонконг Гонконг Гонконг від 10,5$ за кілограм від 5 днів на доставку Авіа Пiвденна Корея Пiвденна Корея Пiвденна Корея Авіа, Море від 6.5$ за кілограм від 5 днів на доставку США США США від 7$ за кілограм від 5 днів на доставку Авіа Iндiя Iндiя Iндiя від 9$ за кілограм від 5 днів на доставку Авіа, Ж/Д, Море Тайвань Тайвань Тайвань Авіа, Море від 7$ за кілограм від 5 днів на доставку Японiя Японiя Японiя Авіа, Море від 10$ за кілограм від 5 днів на доставку Туреччина Туреччина Туреччина Авіа, Авто від 1 дня на доставку Нiмеччина Нiмеччина Нiмеччина Авіа, Авто від 1 дня на доставку від 3$ за кілограм Польща Польща Польща Авіа, Авто від 1 дня на доставку від 3$ за кілограм Чехiя Чехiя Чехiя Авіа, Авто від 1 дня на доставку від 3$ за кілограм Португалiя Португалiя Португалiя Авіа, Авто від 1 дня на доставку від 2.7$ за кілограм Францiя Францiя Францiя Авіа, Авто від 1 дня на доставку від 3.1$ за кілограм Англія Англія Англія від 3 днів на доставку від 4$ за кілограм Авіа Iспанiя Iспанiя Iспанiя Авіа, Авто від 1 дня на доставку від 2.7$ за кілограм Iталiя Iталiя Iталiя Авіа, Авто від 1 дня на доставку від 3.3$ за кілограм
Усі напрямки компанії
map
США
Португалiя
Iспанiя
Францiя
Нiмеччина
Iталiя
Чехiя
Польща
Японiя
Пiвденна Корея
Тайвань
Гонконг
Туреччина
Iндiя
Китай
Залишити заявку
manager
Напишіть у заявці свої дані, і ми зв'яжемось з вами найближчим часом


Чому довіряють UTEC logistics?
Доставляємо вантажі попри всі обставини
За допомогою авіа до Польщі та авто до України
Надаємо складські послуги
Зберігаємо ваші вантажі за потреби
Доставляємо у Польщу та інші країни ЄС
На вказаний клієнтом склад або партнерські склади
Допомагаємо у пошуку та викупі товарів
За вашими запитами
Здійснюємо всі можливі типи доставки
Власні офіси і склади в Україні, Китаї, США та Польщі
Прямі агентські контракти з міжнародними авіалініями
Оптимізація витрат клієнтів на кожному етапі
Досвід в роботі зі складною проектною логістикою
Членство в міжнародних логістичних асоціаціях
Експертність в сегменті електронної комерції
Індивідуальні рішення для кожного клієнта
Швидка відповідь на всі запити
Страхування та інспекція вантажів
Трекінг вантажу 24/7 в особистому кабінеті
Залишити заявку
Часто задавані питання
Як контролювати якість товарів, що постачаються з Китаю?
Як визначити оптимальну кількість постачальників для вашого бізнесу?
Які альтернативні методи пошуку постачальників з Китаю існують крім онлайн-платформ?
Чому важливо мати ясні умови договору з китайським постачальником?
Як оцінити екологічні та соціальні аспекти діяльності китайського постачальника?
Як вибрати постачальника, який відповідає потребам вашого бізнесу?
Які ризики пов'язані із співпрацею з китайськими постачальниками?
Чому важливо проводити аудит постачальника в Китаї?
Як визначити надійність китайського постачальника?
Що важливо враховувати при пошуку постачальника з Китаю?
Дізнатись вартість
Тип доставки
1
Деталі доставки
2
Контактні данні
3
Поля відмічені *, обов'язкові для заповнення
Ми не передаємо ваші контакти стороннім особам. Вони використовуються виключно для зворотного зв'язку з вами

Як виконується пошук постачальників

Представництва логістичної компанії UTEC Logistics можна знайти у кожній країні, з якою роками налагоджено торговельні зв'язки. Усі співробітники, які працюють у Китаї, спокійно спілкуються китайською мовою, що розв'язує проблему непорозуміння чи розбіжності через неможливість зрозуміти один одного.

Після обробки доступної бази відповідних виробників ми також надаємо допомогу у:

 • організації переговорів з потенційними фабриками, заводами та підприємствами перед оформленням перевезення;
 • оформлення замовлення та експрес доставці зразків продукції (доставка вантажів з Китаю в Україну в нових умовах зовсім не проблема: логістика налагоджена через багато європейських країн);
 • фінансові розрахунки з контрагентами;
 • перевіркою вантажу перед відправкою щодо відповідності заявленим характеристикам.

За необхідності клієнти мають можливість не лише знайти відповідного постачальника, а й скористатися додатковими послугами. Наприклад, для мінімізації тимчасових та фінансових витрат (наявність кваліфікованого посередника дозволяє не думати, скільки коштує кожна окрема дія) всі нюанси співпраці з міжнародними партнерами ми виконуємо самостійно.

Процес перевірки репутації китайських постачальників

Процес пошуку постачальників з Китаю завжди закінчується наданням замовнику лише найвигідніших для нього варіантів. Щоб отримати бажаний результат та переконатися в репутації китайських компаній та підприємств, співробітники UTEC Logistics особисто перевіряють продукцію на місці, оцінюючи візуальні характеристики, якість виготовлення та відповідність усіх заявлених особливостей, включаючи відповідність розмірів, кольору та наявність супровідної документації. На місці зробити це набагато простіше, тоді як на відстані завжди потрібна допомога. Це стосується обговорення ціни товарів.

Чому нам можна довірити пошук китайських постачальників

Міжнародні вантажоперевезення — спеціалізація UTEC Logistics. Всі підводні камені транспортного сполучення між великими країнами та нюанси угод із партнерами давно відомі, що дозволяє надавати клієнтам якісну допомогу у питаннях пошуку постачальників з Китаю. Причин замовити таку послугу завжди кілька:

 • багаторічний досвід роботи з Китаєм (за 17 років було перевезено понад 25 000 тонн вантажів та обслуговано понад 100 000 клієнтів);
 • прозорість роботи (всі пов'язані з пошуком постачальників ризики будуть одразу озвучені клієнтам разом зі способами їхньої мінімізації);
 • експертна оцінка китайських компаній завдяки знанню мови, менталітету та нюансів роботи бізнесу (знання китайської та англійської та постійна підтримка зв'язку співробітників компанії з Україною дозволяє швидко зреагувати на проблеми будь-якої складності);
 • Індивідуальний підхід до кожного клієнта;
 • надання унікальних логістичних послуг та продуктів (можливі різні шляхи вантажоперевезення, у тому числі складних проєктних товарів за тією ж доступною ціною).


Можна спробувати самостійно вивчити всі пропозиції ринку та спробувати встановити ділові зв'язки з китайськими партнерами, але з огляду на всі складнощі навряд чи такий підхід виявиться дуже ефективним. Співпрацюючи з компанією UTEC Logistics, вам не доведеться думати, як швидко знайти відповідального постачальника з великим асортиментом товарів та оперативно отримати свої зразки, оскільки цим займуться професіонали.