Інновації у логістиці
 Любов до клієнтів
Інновації у логістиці
Любов до клієнтів
Залишити заявку
Чому довіряють UTEC logistics?
Інноваційність
Пропонуємо нестандартні рішенння для складних проблем
Досвід у логістиці
Працюємо з Китаєм 14 років
Організовуємо чартерну доставку
Швидкість
Швидко відповідаємо
Швидко вирішуємо проблеми
Швидко доставляємо
Клієнтоорієнтованість
Любимо наших клієнтів
Залишити заявку
Доставка з Португалії в Україну

Доставка з Португалії в Україну

Міжнародні вантажоперевезення: вигідна доставка з Португалії

Португалія - ​​європейська країна, яка регулярно імпортує різну продукцію, починаючи від продуктів харчування, закінчуючи текстилем, в усі куточки світу. Незважаючи на віддаленість, Україна теж підтримує торговельні відносини з цією державою. Активне ділове співробітництво між виробниками і бізнесменами є запорукою успішного розвитку економіки нашої країни.

Щоб доставка з Португалії в Україну була економічно вигідною, необхідно правильно скласти логістичний ланцюжок. Цей процес вимагає досконального знання законодавства багатьох країн, оскільки автотранспорт переміщається через території різних європейських держав.

Компанія UTEC Logistics пропонує комплексні послуги з доставки вантажів з Португалії в Україну не тільки швидко, але і недорого. Ми володіємо всіма необхідними ресурсами для організації міжнародних перевезень, митного оформлення і т.д. Підбір транспортного засобу здійснюється індивідуально для кожного клієнта (згідно з номенклатурою вантажу).

Популярні португальські товари

Більшість вітчизняних підприємців купують європейську продукцію тому, що знайти аналоги за доступною ціною в Україні досить важко. У Португалії розвинені такі галузі: авто- і суднобудування, швейна, текстильна промисловості і т.д.

Співпрацюючи з закордонними постачальниками, вдається придбати якісні товари, які користуються попитом в Україні. При цьому, навіть включаючи вартість доставки з Португалії, їх економія часто досягає 30-70%.

Найчастіше з цієї країни в Україну поставляють:

  • текстильну продукцію;
  • меблі, предмети декору;
  • вироби зі шкіри;
  • одяг, аксесуари;
  • побутову техніку і т.д.


Затребуваною є доставка з Португалії товарів з інтернет-магазинів. На торгових майданчиках часто проводяться акції, розпродажі, а також реалізується знижена в ціні продукція. Щоб транспортування вантажів з Португалії здійснювалося у найкоротші терміни і на максимально вигідних для покупця умовах, рекомендуємо звертатися за допомогою до професіоналів.

Фахівці компанії UTEC Logistics більше 10 років займаються обслуговуванням як великих, так і невеликих замовлень. Завдяки досконалим знанням митного законодавства, особливостей організації міжнародних вантажоперевезень, вдається швидко виконувати доставку з Португалії в Україну на максимально вигідних для наших клієнтів умовах.

Швидкі і доступні транспортування з UTEC Logistics

Щоб наші клієнти вчасно отримували замовлені з Португалії товари, фахівці складають оптимальний маршрут, займаються підготовкою дозвільної документації, контролюють проходження митниці, здійснюють доставку до пункту призначення і т.д.

Наша команда, завдяки багаторічному і успішному досвіду в сфері логістики, регулярно виконує замовлення різних обсягів і складності. Доставка вантажів виконується автомобільним транспортом. Тривалість перевезення становить від 5 днів.

Ми гарантуємо:

  • оперативну обробку замовлень;
  • всебічний контроль на кожному етапі доставки вантажу;
  • повне оформлення пакету документів;
  • швидке проходження митного контролю;
  • вигідне перевезення вантажів з Португалії в будь-який куточок України.


Також ми пропонуємо додаткові послуги, що включають детальну перевірку замовлення перед його відправкою, пошук надійних постачальників, складування вантажів, допомога в організації бізнесу. Настільки серйозний підхід до вирішення завдань клієнта дозволяє здійснювати оперативну доставку товарів з Португалії, а також мінімізувати вартість перевезення, що зменшує собівартість отриманої продукції.

Інформація про доставку
В Україну
Інформація про доставку
Тип доставки
Вартість
Термін доставки
Авіадоставка
Стоимость
від 2,7 $/кг
Срок доставки
від 1 дня
Дізнатись вартість
Тип доставки
1
Деталі доставки
2
Контактні данні
3
Поля відмічені *, обов'язкові для заповнення
Ми не передаємо ваші контакти стороннім особам. Вони використовуються виключно для зворотного зв'язку з вами
Залишити заявку
manager
Напишіть у заявці свої дані, і ми зв'яжемось з вами найближчим часом
Інші міжнародні напрямки
Тисячі угод та 13 років досвіду зробили нас сильними в логістиці. Ми зручно доставляємо в будь-якому напрямку.