Морські перевезення з Індії

Морські перевезення з Індії

Доставка товарів з Індії — новий світовий тренд. Економіка найбільшої держави Південної Азії активно розвивається. Індійські товари експортують до різних країн світу, у тому числі й до України. Доставка з Індії — чудова можливість отримати продукцію гарної якості за низькою ціною. Замовити послугу транспортування посилок в Україну можна у логістичній компанії UTEC Logistics. Детальніше дізнатися про те, скільки коштує транспортування вантажів з Індії морем можна, заповнивши форму зворотного зв'язку на сайті.

Специфіка морських перевезень з Індії

Через географічну віддаленість закуповувати товари в Індії українським підприємцям не дуже зручно. Проте компанія UTEC Logistics готова допомогти. Морське перевезення вантажів є найдешевшим способом транспортування товарів. Термін доставки з Індії до України морем складає 55 днів. Вантажі поміщають у контейнери, виготовлені із міцної сталі. Ними можна перевозити сипкі, рідкі, габаритні товари. Контейнери дозволяють забезпечити безпеку та збереження вантажів за будь-яких погодних умов.

Плюси доставки морем

Контейнерні перевезення чудово підходять для відправки як невеликих, так і великих партій товарів на далекі відстані. З інших переваг морських перевезень варто виділити:

  1. Універсальність доставки морем. До перевезення можна допустити вантажі різних параметрів.
  2. Доступна вартість доставки. Морський вид транспорту є найдоступнішим з усіх. Контейнер на судні здатний вмістити набагато більше продукції, ніж поїзд або автотранспорт. Це знижує вартість доставки одиниці товару та збільшує прибуток.
  3. Безпека транспортування. При перевезенні вантаж поміщають у контейнер, який дістанеться до кінцевого одержувача без будь-яких проміжних розвантажень. У цьому випадку ризик втрати чи пошкодження товару зводиться до мінімуму.

Комплексні транспортні послуги від нашої компанії дозволять суттєво заощадити час, вам не доведеться вникати у всі тонкощі міжнародної та локальної доставки.

Усі напрямки компанії
В Україну
З України
Авіадоставка
Залізничні вантажоперевезення
Морське перевезення
map
США
Португалiя
Iспанiя
Францiя
Нiмеччина
Iталiя
Чехiя
Польща
Японiя
Пiвденна Корея
Тайвань
Гонконг
Туреччина
Iндiя
Китай
Залишити заявку
manager
Напишіть у заявці свої дані, і ми зв'яжемось з вами найближчим часом


Можливості UTEC Logistics
Пошук постачальників
Інспекція вантажу на складі
Часто задавані питання
Які основні проблеми можуть виникнути під час морських перевезень вантажів з Індії до України?
Які послуги надають компанії, що займаються морськими перевезеннями вантажів з Індії до України?
Яка тривалість морського шляху з Індії до України?
Які види вантажів можуть бути перевезені з Індії в Україну морським шляхом?
Які основні порти Індії експортують товари в Україну?
Дізнатись вартість
Тип доставки
1
Деталі доставки
2
Контактні данні
3
Поля відмічені *, обов'язкові для заповнення
Ми не передаємо ваші контакти стороннім особам. Вони використовуються виключно для зворотного зв'язку з вами

Які товари доставляють морем з Індії?

В Україну регулярно відбувається доставка медичного обладнання та препаратів. Саме продукція фармацевтики — основна стаття індійського імпорту. Крім цього, регулярно до нашої країни транспортують такі групи товарів:

  • медичне та косметологічне обладнання;
  • текстиль;
  • промислове обладнання.

В Індії багато торгових майданчиків пропонують широкий асортимент дешевої продукції, яку вигідно замовляти навіть без знижок та акцій.

Вигідна співпраця з UTEC Logistics

Логістика має свої нюанси та складності. Ось уже 17 років UTEC Logistics допомагає клієнтам долати нестандартні ситуації. До кожного клієнта наші фахівці знаходять індивідуальний підхід та надають персонального менеджера. Ми не маємо прихованих платежів, а ціни на послуги фіксовані. Зателефонуйте нам або зв'яжіться з нами онлайн — наші фахівці дадуть відповіді на запитання та повідомлять, скільки коштує доставка.