Консультація по ЗЕД

Консультація по ЗЕД

Консультації по ЗЕД: вигідні торгові відносини із зарубіжними контрагентами

Щоб розширити бізнес і вийти на міжнародний рівень, багато українських підприємців зацікавлені у веденні зовнішньоекономічної діяльності. Однак цей процес пов'язаний з багатьма труднощами. Суб'єкт, який здійснює ЗЕД, повинен керуватися митним законодавством України, а також країни, з якою підтримуються торговельні відносини. Для цього необхідні відповідні знання і досвід в досить специфічній сфері юриспруденції.

Консультації по зовнішньоекономічній діяльності в компанії UTEC Logistics - оптимальний варіант для тих, хто хоче налагодити торговельні відносини з іноземними постачальниками з урахуванням всіх законодавчих норм. Ця послуга є актуальною як для бізнесменів-початківців, так і для великих компаній, що бажають розширити перелік контрагентів.

Безпечні торгові відносини на міжнародному рівні

Митне законодавство України складається з безлічі наказів, інструкцій, нормативно-правових документів та ін. У відкритому доступі є далеко не вся інформація, яку надають наші фахівці під час консультацій. До того ж регулярно вносяться правки до законів, проте їх незнання не звільняє учасника ЗЕД від відповідальності.

Щоб торгові операції на міжнародному ринку були успішними, необхідно не тільки дотримуватися правил вантажоперевезень, митного оформлення, а й досконально дотримуватися ключових принципів ведення бізнесу.

Під час консультації з ЗЕД фахівці компанії UTEC Logistics пропонують оптимальні варіанти укладання угод, підготовки документів. Правильне оформлення зовнішньоекономічних контрактів, досконале знання правових нюансів і оподаткування - основні фактори, що впливають на ефективність бізнесу з іноземними постачальниками. В особливості цього процесу і в регулярних змінах законодавства, які ми детально обговорюємо під час консультацій, важко розібратися навіть досвідченим компаніям. Саме тому допомога професіоналів необхідна.

При дотриманні всіх рекомендацій, даних на консультації по ЗЕД фахівцями UTEC Logistics, вдасться уникнути форс-мажорів під час проведення митного очищення, а також налагодити успішну торгівлю із зарубіжними контрагентами. Професіонали допоможуть оптимізувати систему роботи, вибрати оптимальну схему імпортно-експортних операцій.

Консультації по ЗЕД
Основні міжнародні напрямки
Тисячі угод та 17 років досвіду зробили нас сильними в логістиці. Ми зручно доставляємо в будь-якому напрямку.
Плитка
Список
Китай Китай Китай від 5 днів на доставку Море Авіа Гонконг Гонконг Гонконг від 10,5$ за кілограм від 5 днів на доставку Авіа Пiвденна Корея Пiвденна Корея Пiвденна Корея Авіа, Море від 6.5$ за кілограм від 5 днів на доставку США США США від 7$ за кілограм від 5 днів на доставку Авіа Iндiя Iндiя Iндiя від 9$ за кілограм від 5 днів на доставку Авіа, Ж/Д, Море Тайвань Тайвань Тайвань Авіа, Море від 7$ за кілограм від 5 днів на доставку Японiя Японiя Японiя Авіа, Море від 10$ за кілограм від 5 днів на доставку Туреччина Туреччина Туреччина Авіа, Авто від 1 дня на доставку Нiмеччина Нiмеччина Нiмеччина Авіа, Авто від 1 дня на доставку від 3$ за кілограм Польща Польща Польща Авіа, Авто від 1 дня на доставку від 3$ за кілограм Чехiя Чехiя Чехiя Авіа, Авто від 1 дня на доставку від 3$ за кілограм Португалiя Португалiя Португалiя Авіа, Авто від 1 дня на доставку від 2.7$ за кілограм Францiя Францiя Францiя Авіа, Авто від 1 дня на доставку від 3.1$ за кілограм Англія Англія Англія від 3 днів на доставку від 4$ за кілограм Авіа Iспанiя Iспанiя Iспанiя Авіа, Авто від 1 дня на доставку від 2.7$ за кілограм Iталiя Iталiя Iталiя Авіа, Авто від 1 дня на доставку від 3.3$ за кілограм
Усі напрямки компанії
map
США
Португалiя
Iспанiя
Францiя
Нiмеччина
Iталiя
Чехiя
Польща
Японiя
Пiвденна Корея
Тайвань
Гонконг
Туреччина
Iндiя
Китай
Залишити заявку
manager
Напишіть у заявці свої дані, і ми зв'яжемось з вами найближчим часом


Чому довіряють UTEC logistics?
Доставляємо вантажі попри всі обставини
За допомогою авіа до Польщі та авто до України
Надаємо складські послуги
Зберігаємо ваші вантажі за потреби
Доставляємо у Польщу та інші країни ЄС
На вказаний клієнтом склад або партнерські склади
Допомагаємо у пошуку та викупі товарів
За вашими запитами
Здійснюємо всі можливі типи доставки
Власні офіси і склади в Україні, Китаї, США та Польщі
Прямі агентські контракти з міжнародними авіалініями
Оптимізація витрат клієнтів на кожному етапі
Досвід в роботі зі складною проектною логістикою
Членство в міжнародних логістичних асоціаціях
Експертність в сегменті електронної комерції
Індивідуальні рішення для кожного клієнта
Швидка відповідь на всі запити
Страхування та інспекція вантажів
Трекінг вантажу 24/7 в особистому кабінеті
Залишити заявку
Дізнатись вартість
Тип доставки
1
Деталі доставки
2
Контактні данні
3
Поля відмічені *, обов'язкові для заповнення
Ми не передаємо ваші контакти стороннім особам. Вони використовуються виключно для зворотного зв'язку з вами

Переваги ЗЕД з UTEC Logistics

Імпорт товарів - складний процес, пов'язаний з такими процедурами, як митне оформлення, підготовка дозвільної документації, укладення договору з контрагентами, організація перевезення тощо. Навіть банальне незнання етикету іншої країни, її культури і законів може стати причиною серйозних неприємностей.

Саме тому новачки і досвідчені учасники ЗЕД користуються послугами професіоналів. Під час консультації фахівці UTEC Logistics допомагають:

  • визначити коди УКТ ЗЕД товарів;
  • розрахувати митні платежі, податки, збори;
  • перевірити коректність складання контракту ЗЕД;
  • визначити митний режим;
  • уточнити всі питання, що стосуються податкового законодавства;
  • обговорити загальні нюанси ведення зовнішньоекономічної діяльності.

Юридична консультація по ЗЕД дозволить мінімізувати ризики і налагодити успішні торгові відносини із зарубіжними контрагентами. Ми проводимо аналіз ефективності бізнес-процесу клієнта як з фінансової точки зору, так і з логістичної.

Під час консультацій завдання наших фахівців полягають в опрацюванні різних схем доставки вантажу, у виборі оптимального варіанту митного оформлення, в дотриманні законодавства країн-учасників експортно-імпортних операцій, а також в запобіганні можливих проблем при їх здійсненні.

Звертайтеся по допомогу до професіоналів UTEC Logistics. Ми допоможемо збільшити рентабельність бізнесу при здійсненні ЗЕД.