Морське перевезення

Морське перевезення

Особливості морських перевезень від UTEC Logistics зараз

UTEC Logistics продовжує доставляти вантажі морем з Америки та країн Південно-Східної Азії навіть у нових реаліях. Мінімальне замовлення — від 100 кг/1 куб. 

Термін доставки складає від 40 діб. При цьому час оформлення вантажу перед відправкою залежить від своєчасного надання повного та коректного пакету документів (необхідний стандартний пакет документів для ЗЕД) та наявності вільних місць на борту судна.

Також додатково UTEC Logistics надає послуги митного брокера в Україні. Все для того, щоб доставка ваших вантажів пройшла максимально якісно та швидко і без зайвих турбот. 

 

Морські перевезення: кращі пропозиції від UTEC Logistics

Морські перевезення - одна з найбільш затребуваних логістичних послуг. Нею користуються великі і невеликі компанії. Судноплавний транспорт дозволяє перевозити великі обсяги вантажів на далекі відстані. Це один з найбезпечніших і найбільш економічно вигідних способів доставки товару. Але процес передбачає різні етапи, кожен з яких потрібно організувати і ретельно контролювати. Логістична компанія UTEC Logistics пропонує свої послуги. Ми є о лідерами міжнародних перевезень в Україні та маємо колосальний досвід у цій галузі.

Міжнародні морські перевезення
Основні міжнародні напрямки
Тисячі угод та 17 років досвіду зробили нас сильними в логістиці. Ми зручно доставляємо в будь-якому напрямку.
Залишити заявку
manager
Напишіть у заявці свої дані, і ми зв'яжемось з вами найближчим часом


Можливості UTEC Logistics
Організація міжнародного бізнесу
Митне оформлення вантажу
Часто задавані питання
Чи можливий відстеження вантажу під час морської доставки?
Чому маршрут морської доставки може змінюватися впродовж перевезення?
Як визначається тариф на морську доставку?
Які фактори впливають на тривалість морської доставки?
Чому підтримка морського перевезення важлива для глобальної торгівлі?
Які переваги мають контейнерні перевезення в порівнянні з іншими методами морської доставки?
Які види вантажу найбільше підходять для морського перевезення?
Як визначається вартість морської доставки вантажу?
Як довго може тривати морська доставка вантажу між континентами?
Які переваги морського перевезення в порівнянні з іншими видами транспорту?
Яка доставка із Франції найдешевша.
Яка доставка з Японії найдешевша.
Яка доставка з Тайваню найдешевша.
Яка доставка з Індії найдешевша.
Яка доставка із США найдешевша.
Скільки коштує доставка контейнера із Південної Кореї в Україну.
Яка доставка з Південної Кореї найдешевша.
Скільки коштує доставка контейнера із Гонконгу в Україну?
Яка доставка з Гонконгу найдешевша
Скільки коштує доставка контейнера із Китаю в Україну.
Яка доставка з Китаю найдешевша.
Дізнатись вартість
Тип доставки
1
Деталі доставки
2
Контактні данні
3
Поля відмічені *, обов'язкові для заповнення
Ми не передаємо ваші контакти стороннім особам. Вони використовуються виключно для зворотного зв'язку з вами

Транспортування товарів морем: як це працює

Морські вантажоперевезення апріорі є міжнародними, тому, як і будь-яка доставка товарів при перетині кордону, вимагає оформлення митних документів. Всі поставки товарів морем відбуваються за такою схемою:

 • вантаж поміщається в спеціальні контейнери, після чого вони опечатуються;
 • далі оформляється вся документація;
 • товар доставляється в порт за допомогою з/д вагонів або контейнеровозів;
 • здійснюються перевірка контейнерів і навантаження на судно.

Контейнери, які використовуються для вантажу, 20-ти і 40-фунтові. Велика частина всіх перевезень припадає на перший вид, частина яких в загальній системі вантажоперевезень становить близько 75%. Їх частіше використовують для великовагових вантажів. 40-фунтові застосовуються в основному для транспортування менш важких, але більш об'ємних вантажів.

Після прибуття в порт дії виконуються у зворотній послідовності. Наша команда не тільки простежить за всіма етапами транспортування. Ми також гарантуємо збереження і своєчасність доставки кожного замовлення.

У чому секрет популярності морських вантажоперевезень

Багато підприємств, які є провідними у зовнішній економічній діяльності, обирають для своїх поставок саме морські контейнерні перевезення. Затребуваність послуги пояснюють такі її переваги:

 1. Безпека. Оскільки вантаж поміщається в контейнери, він максимально захищений. При необхідності товар фіксують спеціальними кріпленнями. Для самих контейнерів використовуються троси.
 2. Економія. Транспортні судна вміщають 1-21 тис. контейнерів, що є одним критерієм одну з найнижчих цін доставки в порівнянні з іншими видами транспорту.
 3. Своєчасність. Судна пересуваються по певному маршруту. На їх шляху немає поганих доріг, заторів та інших проблем. Затримати морський транспорт може шторм, але таке трапляється рідко. Тому в більшості випадків замовлення прибуває в термін, адже необмежена пропускна здатність морських просторів попереджає затримки.
 4. Універсальність. Перевозити суднами можна різні групи товарів: стандартні, сипучі, наливні, великогабаритні та інші. Іноді це єдиний спосіб доставити товар в Україну.
 5. Велика місткість. Морські судна вміщають великогабаритні вантажі. Замовнику немає необхідності розділяти свій товар.

Графік морських доставок налагоджений в різні точки світу. Розвиток судноплавної галузі триває. Особливо затребуваний такий транспорт для мультимодальних перевезень, які також організовує наша компанія. Він сумісний з іншими видами доставки вантажу і часто знижує загальну вартість послуги.

Деякі особливості доставки морем

Судно з контейнерами рухається повільно, а відстані далекі, тому якщо товар потрібен в стислі терміни, то обирати такий спосіб доставки не варто. Терміни доставки вантажу морем від компанії UTEC Logistics - від 29 днів. Це оптимальне рішення для тих, хто готовий почекати. Зате плата за перевезення буде мінімальна.

Наповнення контейнерів відбувається різними способами:

 1. Full Container Load - повне завантаження, що припускає одного відправника і одного одержувача. Замовник наповнює контейнер на свій розсуд.
 2. Less than Container Load - консолідація вантажів. При цьому способі доставки контейнер наповнюється товарами різних замовників від низки постачальників. Підходить він для малогабаритних посилок. Контейнер транспортується по одному документу.

Доставка збірних вантажів з використанням контейнерного типу доставки дозволяє заощадити замовникам, яким невигідно замовляти цілий контейнер.

Кращі логістичні рішення від UTEC Logistics

Співпрацюючи з UTEC Logistics, ви отримуєте повний спектр логістичних послуг, а також ЗЕД-підтримку, консалтингові послуги з оптимізації процесів міжнародних перевезень. Наша компанія здійснює морські перевезення вантажів з Китаю та США, використовуючи налагоджену і перевірену схему роботи. Кораблі виходять в рейс щотижня. Багаторічний досвід і досконале знання сфери логістики дозволяють нам пропонувати клієнтам такі послуги:

 • закриття всіх експортних митних формальностей;
 • перевірка документів;
 • контроль навантаження вантажу;
 • відстеження міжнародної доставки;
 • експедиція вантажу в пункті призначення.

На цьому перелік вирішуваних нами питань не обмежується. Ми пропонуємо також складські послуги, страхування вантажу, допоможемо знайти постачальника і замовити потрібні товари. Ви можете брати участь в доставці свого вантажу. Але, якщо у вас немає на це часу, ми зробимо все за вас.

Договір з нашою компанією передбачає прикріплення персонального менеджера до кожного клієнта. Весь процес ваших вантажоперевезень буде перебувати під його ретельним контролем. В особистому кабінеті ви зможете відстежити всі етапи доставки: від замовлення до прибуття в пункт призначення.

Ми допоможемо вам налагодити імпорт товарів. З нами ваш бізнес стане успішнішим!

Ціна за 1 кубометр вантажу при транспортуванні морем

Плануючи морське доставлення вантажу в контейнерах з Китаю, Гонконгу, Південної Кореї чи іншої країни в Україну, замовник прагне розібратися в тому, скільки коштує перевезення. Більшість робить так: задають пошуковий запит, відкривають перші 10 сторінок, знаходять ціну за кубометр і вибирають відповідну.

UTEC Logistics не публікує ціни з трьох причин:

 1. Законодавство України передбачає різні ввізні мита для кожної категорії товару.
 2. На вартість впливає маса вантажу та місце.
 3. Відстань між місцем відправлення та призначення теж змінює кінцеву вартість. Наприклад, між США та Україною, Індією та Японією — різна відстань та складність маршруту.

Ціна доставлення вантажу, розрахована без цих параметрів, максимально враховує інтереси перевізника, а не клієнта.

Наша компанія виконує розрахунок морського перевезення в контейнерах з Китаю, Гонконгу, Південної Кореї, США, Індії, Японії з урахуванням всіх факторів і перш ніж дати відповідь на питання, скільки коштує доставлення, UTEC Logistics прагне оптимізувати доставлення для своїх замовників.