Морське перевезення

Морське перевезення

Морські перевезення: кращі пропозиції від UTEC Logistics

Морські перевезення - одна з найбільш затребуваних логістичних послуг. Нею користуються великі і невеликі компанії. Судноплавний транспорт дозволяє перевозити великі обсяги вантажів на далекі відстані. Це один з найбезпечніших і найбільш економічно вигідних способів доставки товару. Але процес передбачає різні етапи, кожен з яких потрібно організувати і ретельно контролювати. Логістична компанія UTEC Logistics пропонує свої послуги. Ми є о лідерами міжнародних перевезень в Україні та маємо колосальний досвід у цій галузі.

Транспортування товарів морем: як це працює

Морські вантажоперевезення апріорі є міжнародними, тому, як і будь-яка доставка товарів при перетині кордону, вимагає оформлення митних документів. Всі поставки товарів морем відбуваються за такою схемою:

 • вантаж поміщається в спеціальні контейнери, після чого вони опечатуються;
 • далі оформляється вся документація;
 • товар доставляється в порт за допомогою з/д вагонів або контейнеровозів;
 • здійснюються перевірка контейнерів і навантаження на судно.

Контейнери, які використовуються для вантажу, 20-ти і 40-фунтові. Велика частина всіх перевезень припадає на перший вид, частина яких в загальній системі вантажоперевезень становить близько 75%. Їх частіше використовують для великовагових вантажів. 40-фунтові застосовуються в основному для транспортування менш важких, але більш об'ємних вантажів.

Після прибуття в порт дії виконуються у зворотній послідовності. Наша команда не тільки простежить за всіма етапами транспортування. Ми також гарантуємо збереження і своєчасність доставки кожного замовлення.

У чому секрет популярності морських вантажоперевезень

Багато підприємств, які є провідними у зовнішній економічній діяльності, обирають для своїх поставок саме морські контейнерні перевезення. Затребуваність послуги пояснюють такі її переваги:

 1. Безпека. Оскільки вантаж поміщається в контейнери, він максимально захищений. При необхідності товар фіксують спеціальними кріпленнями. Для самих контейнерів використовуються троси.
 2. Економія. Транспортні судна вміщають 1-21 тис. контейнерів, що є одним критерієм одну з найнижчих цін доставки в порівнянні з іншими видами транспорту.
 3. Своєчасність. Судна пересуваються по певному маршруту. На їх шляху немає поганих доріг, заторів та інших проблем. Затримати морський транспорт може шторм, але таке трапляється рідко. Тому в більшості випадків замовлення прибуває в термін, адже необмежена пропускна здатність морських просторів попереджає затримки.
 4. Універсальність. Перевозити суднами можна різні групи товарів: стандартні, сипучі, наливні, великогабаритні та інші. Іноді це єдиний спосіб доставити товар в Україну.
 5. Велика місткість. Морські судна вміщають великогабаритні вантажі. Замовнику немає необхідності розділяти свій товар.

Графік морських доставок налагоджений в різні точки світу. Розвиток судноплавної галузі триває. Особливо затребуваний такий транспорт для мультимодальних перевезень, які також організовує наша компанія. Він сумісний з іншими видами доставки вантажу і часто знижує загальну вартість послуги.

Деякі особливості доставки морем

Судно з контейнерами рухається повільно, а відстані далекі, тому якщо товар потрібен в стислі терміни, то обирати такий спосіб доставки не варто. Терміни доставки вантажу морем від компанії UTEC Logistics - від 29 днів. Це оптимальне рішення для тих, хто готовий почекати. Зате плата за перевезення буде мінімальна.

Наповнення контейнерів відбувається різними способами:

 1. Full Container Load - повне завантаження, що припускає одного відправника і одного одержувача. Замовник наповнює контейнер на свій розсуд.
 2. Less than Container Load - консолідація вантажів. При цьому способі доставки контейнер наповнюється товарами різних замовників від низки постачальників. Підходить він для малогабаритних посилок. Контейнер транспортується по одному документу.

Доставка збірних вантажів з використанням контейнерного типу доставки дозволяє заощадити замовникам, яким невигідно замовляти цілий контейнер.

Кращі логістичні рішення від UTEC Logistics

Співпрацюючи з UTEC Logistics, ви отримуєте повний спектр логістичних послуг, а також ЗЕД-підтримку, консалтингові послуги з оптимізації процесів міжнародних перевезень. Наша компанія здійснює морські перевезення вантажів з Китаю та США, використовуючи налагоджену і перевірену схему роботи. Кораблі виходять в рейс щотижня. Багаторічний досвід і досконале знання сфери логістики дозволяють нам пропонувати клієнтам такі послуги:

 • закриття всіх експортних митних формальностей;
 • перевірка документів;
 • контроль навантаження вантажу;
 • відстеження міжнародної доставки;
 • експедиція вантажу в пункті призначення.

На цьому перелік вирішуваних нами питань не обмежується. Ми пропонуємо також складські послуги, страхування вантажу, допоможемо знайти постачальника і замовити потрібні товари. Ви можете брати участь в доставці свого вантажу. Але, якщо у вас немає на це часу, ми зробимо все за вас.

Договір з нашою компанією передбачає прикріплення персонального менеджера до кожного клієнта. Весь процес ваших вантажоперевезень буде перебувати під його ретельним контролем. В особистому кабінеті ви зможете відстежити всі етапи доставки: від замовлення до прибуття в пункт призначення.

Ми допоможемо вам налагодити імпорт товарів. З нами ваш бізнес стане успішнішим!

Усі напрямки компанії
map
США
Португалiя
Iспанiя
Францiя
Нiмеччина
Iталiя
Чехiя
Польща
Японiя
Пiвденна Корея
Тайвань
Гонконг
Туреччина
Iндiя
Китай
Залишити заявку
manager
Напишіть у заявці свої дані, і ми зв'яжемось з вами найближчим часом
Можливості UTEC Logistics
Організація міжнародного бізнесу
Митне оформлення вантажу
Дізнатись вартість
Тип доставки
1
Деталі доставки
2
Контактні данні
3
Поля відмічені *, обов'язкові для заповнення
Ми не передаємо ваші контакти стороннім особам. Вони використовуються виключно для зворотного зв'язку з вами