Морські перевезення з Південної Кореї

Морські перевезення з Південної Кореї

Південна Корея розташовується на острові й має кордон на суші лише з Північною Кореєю. Через своє географічне положення та міжнародні відносини між цими двома сусідніми державами вантажоперевезення в Україну та в інші куточки світу здебільшого здійснюється морським транспортом. Такий варіант доставки чудово підходить для транспортування невеликих та великогабаритних вантажів, а також для продукції з тривалим терміном придатності. Скористайтеся цією послугою, звернувшись до компанії UTEC Logistics. Скільки коштує такий спосіб доставки, можна дізнатися у менеджерів.

Особливості логістики морських перевезень із Південної Кореї

Контейнерні перевезення вантажів є найдешевшим за вартістю способом доставки серед інших. Якщо вам некритичні терміни вантажоперевезення, то транспортування морем — найкращий вибір.

Сам процес доставки морським транспортом у плані безпеки не дуже відрізняється від інших. Морські вантажоперевезення з Південної Кореї найчастіше здійснюються з портів, що знаходяться в Пусані, Чінхе, Ульсані, Інчхоні, Пхохані і Мокпхо. Вантажі поміщають у 20 та 40-футові контейнери, виготовлені з міцної сталі, та доставляють в Україну та інші країни світу. Особливістю таких конструкцій є їхнє різне використання.

У контейнерах можна перевозити сипкі, рідкі, важкі та багато інших видів товарів. Вони дозволяють забезпечити безпеку та збереження вантажів за будь-яких погодних умов.

Наша міжнародна компанія UTEC Logistics вже 17 років успішно займається вантажоперевезенням різними видами транспорту. Замовляючи контейнерне перевезення з Південної Кореї, ви отримаєте цілий спектр послуг з транспортування посилок. При цьому відповідальність за успішну та безпечну доставку вантажу ляже на плечі фахівців нашої служби.

Усі напрямки компанії
В Україну
З України
Авіадоставка
Залізничні вантажоперевезення
Морське перевезення
map
США
Португалiя
Iспанiя
Францiя
Нiмеччина
Iталiя
Чехiя
Польща
Японiя
Пiвденна Корея
Тайвань
Гонконг
Туреччина
Iндiя
Китай
Залишити заявку
manager
Напишіть у заявці свої дані, і ми зв'яжемось з вами найближчим часом


Можливості UTEC Logistics
Митне оформлення вантажу
Часто задавані питання
Які переваги надає Південна Корея для міжнародних перевезень вантажів?
Які вантажі найчастіше перевозяться морським транспортом із Південної Кореї?
Дізнатись вартість
Тип доставки
1
Деталі доставки
2
Контактні данні
3
Поля відмічені *, обов'язкові для заповнення
Ми не передаємо ваші контакти стороннім особам. Вони використовуються виключно для зворотного зв'язку з вами

Переваги морських перевезень з Південної Кореї

Даний вид доставки має досить багато переваг, серед яких:

 1. Дешева ціна. Вам не потрібно переплачувати за проміжне навантаження-розвантаження вантажів. Крім того, морське перевезення є недорогим способом доставки. Це зумовлено великою місткістю суден та відносно низькими енергетичними витратами.
 2. Можливість відстеження переміщення вантажу. Завдяки сучасним системам для стеження за переміщенням судна та його вмістом ви зможете відстежити свій вантаж по всьому шляху його прямування.
 3. Велика місткість та вантажопідйомність. Судна вміщують безліч товарів на борту, що дозволяє здійснювати великі поставки за вигідними цінами.
 4. Високий рівень безпеки. Контейнери, що використовуються для транспортування вантажів, виготовляються із міцних матеріалів. Коштом цього забезпечується високий рівень безпеки товарів та їхнього захисту від псування або розкрадання.
 5. Оперативність проведення робіт. Вантажно-розвантажувальні операції виконуються за допомогою спеціального обладнання. Завдяки цьому всі роботи виконуються швидко, а загальний термін доставки суттєво скорочується.

Однак далеко не всякий вантаж можна доставити морським видом транспорту через тривалий термін транспортування. У такому випадку можна звернути увагу на інші способи перевезень вантажів з Південної Кореї.

Які товари вирушають із Південної Кореї морем?

До основних товарів, що імпортуються з Південної Кореї морським видом транспорту, відносять:

 • автомобілі;
 • побутову техніку;
 • запчастини до машин;
 • промислове обладнання;
 • електроніку;
 • текстильні вироби;
 • матеріали для будівництва та ремонту;
 • спецтехніку;
 • парфумерію та косметичні засоби;
 • медичні препарати;
 • продукцію хімічної галузі.

Якщо ви плануєте перевозити невелику партію товарів, то для заповнення контейнера вигідніше доставити їх до складу збірних вантажів. Такий варіант доставки дуже актуальний при транспортуванні корейських косметичних засобів, медичних ліків та автомобільних запчастин.

Чому варто вибрати нашу логістичну компанію?

Великий досвід роботи у сфері логістики дозволив компанії UTEC Logistics вийти на лідируючі позиції на ринку серед інших фірм. За цей час близько 100 000 задоволених клієнтів скористалися нашими послугами, про що свідчать численні відгуки. Досягти таких високих результатів нам допомогли:

 • індивідуальний підхід до кожного замовника;
 • надання персонального менеджера;
 • оперативне розв'язання будь-яких питань;
 • можливість вибору клієнтом найбільш зручного способу доставки (авіа, залізничним чи іншим видом транспорту);
 • надання цілого комплексу послуг з вантажоперевезень та складування товарів (завдяки цьому клієнту не потрібно шукати компанії для отримання додаткових послуг);
 • наявність власних чартерних рейсів;
 • конкурентна вартість послуг.

Крім того, співпрацюючи з нашою компанією, замовник завжди знає, скільки коштує та чи інша послуга до етапу підписання договору. Ми не маємо прихованих платежів, а всі умови прозорі. Наші фахівці володіють кількома мовами, що дозволяє розв'язувати будь-які проблеми в найкоротший термін.