Страхування вантажу

Страхування вантажу

Страхування вантажу - запорука безпечного перевезення

Доставка міжнародних вантажів пов'язана з певними ризиками. Щоб їх мінімізувати, не завжди достатньо досвіду і професіоналізму логістів. У разі виникнення непередбачених ситуацій страхування вантажоперевезень - єдиний спосіб відшкодувати втрати.

Деякі власники вантажів, користуючись послугами логістів, хочуть мінімізувати транспортні витрати. Вони економлять, так як розуміють, що ймовірність непередбачених ситуацій не так велика. Однак в разі втрати замовленого товару втрати можуть бути досить великими, а страхування дозволить їх мінімізувати.

Вартість послуг

Компанія UTEC Logistics пропонує повний спектр послуг, що стосуються міжнародних перевезень. Страховка вантажу - найважливіша опція, що дозволяє знизити ризики при транспортуванні. Вартість поліса залежить від багатьох нюансів. Страховий агент враховує всі можливі фактори ризику.

На формування остаточної суми впливають:

 • характеристики вантажу (вид, вага, габарити і т.д.);
 • вартість транспортування товару;
 • вид упаковки, її якість;
 • тривалість, спосіб перевезення;
 • сезонність (погодні умови під час доставки);
 • вид, особливості, технічний стан транспорту.

З огляду на перераховані вище моменти, формуються тарифи на страхування вантажів при перевезенні. Для кожного клієнта розрахунки проводяться в індивідуальному порядку.

Щоб отримати детальну консультацію, дізнатися, скільки коштує поліс для страхування конкретного вантажу, зв'яжіться з нашим менеджером. Він надасть вичерпні відповіді на всі ваші запитання.

Страхування вантажів
Основні міжнародні напрямки
Тисячі угод та 17 років досвіду зробили нас сильними в логістиці. Ми зручно доставляємо в будь-якому напрямку.
Плитка
Список
Китай Китай Китай від 5 днів на доставку Море Авіа Гонконг Гонконг Гонконг від 10,5$ за кілограм від 5 днів на доставку Авіа Пiвденна Корея Пiвденна Корея Пiвденна Корея Авіа, Море від 6.5$ за кілограм від 5 днів на доставку США США США від 7$ за кілограм від 5 днів на доставку Авіа Iндiя Iндiя Iндiя від 9$ за кілограм від 5 днів на доставку Авіа, Ж/Д, Море Тайвань Тайвань Тайвань Авіа, Море від 7$ за кілограм від 5 днів на доставку Японiя Японiя Японiя Авіа, Море від 10$ за кілограм від 5 днів на доставку Туреччина Туреччина Туреччина Авіа, Авто від 1 дня на доставку Нiмеччина Нiмеччина Нiмеччина Авіа, Авто від 1 дня на доставку від 3$ за кілограм Польща Польща Польща Авіа, Авто від 1 дня на доставку від 3$ за кілограм Чехiя Чехiя Чехiя Авіа, Авто від 1 дня на доставку від 3$ за кілограм Португалiя Португалiя Португалiя Авіа, Авто від 1 дня на доставку від 2.7$ за кілограм Францiя Францiя Францiя Авіа, Авто від 1 дня на доставку від 3.1$ за кілограм Англія Англія Англія від 3 днів на доставку від 4$ за кілограм Авіа Iспанiя Iспанiя Iспанiя Авіа, Авто від 1 дня на доставку від 2.7$ за кілограм Iталiя Iталiя Iталiя Авіа, Авто від 1 дня на доставку від 3.3$ за кілограм
Усі напрямки компанії
map
США
Португалiя
Iспанiя
Францiя
Нiмеччина
Iталiя
Чехiя
Польща
Японiя
Пiвденна Корея
Тайвань
Гонконг
Туреччина
Iндiя
Китай
Залишити заявку
manager
Напишіть у заявці свої дані, і ми зв'яжемось з вами найближчим часом


Чому довіряють UTEC logistics?
Доставляємо вантажі попри всі обставини
За допомогою авіа до Польщі та авто до України
Надаємо складські послуги
Зберігаємо ваші вантажі за потреби
Доставляємо у Польщу та інші країни ЄС
На вказаний клієнтом склад або партнерські склади
Допомагаємо у пошуку та викупі товарів
За вашими запитами
Здійснюємо всі можливі типи доставки
Власні офіси і склади в Україні, Китаї, США та Польщі
Прямі агентські контракти з міжнародними авіалініями
Оптимізація витрат клієнтів на кожному етапі
Досвід в роботі зі складною проектною логістикою
Членство в міжнародних логістичних асоціаціях
Експертність в сегменті електронної комерції
Індивідуальні рішення для кожного клієнта
Швидка відповідь на всі запити
Страхування та інспекція вантажів
Трекінг вантажу 24/7 в особистому кабінеті
Залишити заявку
Часто задавані питання
Як впливають географічні особливості на страхування вантажів при міжнародних поставках?
Чому важливо розуміти умови страхового полісу перед підписанням контракту?
Які основні ризики вантажу при міжнародних поставках можуть бути страховані?
Як вибрати страхову компанію для міжнародних вантажоперевезень?
Як відбувається врегулювання збитків у разі страхового випадку під час міжнародних перевезень?
Як визначається рівень страхового покриття для конкретного вантажу при міжнародних поставках?
Як визначається рівень страхового покриття для конкретного вантажу при міжнародних поставках?
Як страхування вантажів може допомогти підприємствам знизити ризик при міжнародних поставках?
Які види страхових покриттів доступні для міжнародних вантажоперевезень?
Як визначається вартість страхування вантажів при міжнародних поставках?
Чому важливо страхувати вантажі при міжнародних перевезеннях?
Дізнатись вартість
Тип доставки
1
Деталі доставки
2
Контактні данні
3
Поля відмічені *, обов'язкові для заповнення
Ми не передаємо ваші контакти стороннім особам. Вони використовуються виключно для зворотного зв'язку з вами

Особливості страхування: відповідальність

Поліс необхідно оформити до початку вантажоперевезення. Перед цим слід визначитися з відповідним його типом, оскільки вони відрізняються ступенем відповідальності страховика. Наприклад, останній може відшкодовувати збиток в таких випадках:

 • тільки псування транспортованого товару (винятком є крах);
 • виникнення аварії;
 • всі ризики.

У перших двох випадках страховик компенсує збитки, причиною якого стала аварія, пов'язана зі стихійним лихом, надзвичайною подією під час завантаження / розвантаження, пошкодженням ТЗ і т.д.

У третьому випадку відшкодовуються всі втрати, за винятком тих, що виникли через ядерний вибух, в результаті природного пошкодження (висихання вантажу, наприклад), а також пов'язані з використанням неякісної упаковки.

Згідно з українським законодавством, не передбачено обов'язкового страхування вантажів при перевезенні. При цьому акцентується увага на відповідальності суб'єктів договору транспортування. У разі нанесення шкоди екології, здоров'ю або майну юридичних, фізичних осіб з вини відправника, експедитора, одержувача виникає обов'язок відшкодувати втрати.

Страхування вантажів під керівництвом UTEC Logistics

Щоб міжнародне перевезення було безпечним, необхідно заздалегідь продумати всі нюанси і правильно організувати логістичний процес. Фахівці UTEC Logistics завжди рекомендують застрахувати вантаж, незалежно від того, яким видом транспорту він буде переміщатися (морським, авіаційним, залізничним або автомобільним).

Ми пропонуємо:

 • індивідуальний підбір умов страхування;
 • оформлення документів по чіткій, налагодженій схемі;
 • оптимальне співвідношення страхової суми і платежу;
 • своєчасне оформлення, розрахунок.

Наші фахівці надають всебічну допомогу страхувальникові, починаючи з вибору відповідного поліса і закінчуючи збором документів для відшкодування збитків. Довіртеся професіоналам! Співробітники UTEC Logistics допоможуть мінімізувати матеріальні збитки, навіть якщо під час перевезення вантажу виникне непередбачена ситуація.

Що покриває страхування вантажу

Сьогодні особливої популярності набуває побудова бізнесу на міжнародній торгівлі, коли товар можна оптово закупити за низькою ціною. З цією метою підприємці укладають договори на постачання вантажу з Китаю, Гонконгу, Південної Кореї, США та країн ЄС. Для того, щоб з гарантією доставити непошкоджену посилку в Україну, слід дотримуватися пунктів стандартних вимог.

До одного з таких пунктів належить оформлення полісу страховки на випадок аварії чи інших форс-мажорів. UTEC Logistics поряд з експедицією та мультимодальними перевезеннями посилок також здійснює допомогу в оформленні їхньої страховки. Для кожного клієнта надається індивідуальний набір послуг, які в комплексі виявляються дешевшими, ніж кожна окремо.

Тому дізнатися, скільки коштує в результаті оформлення полісу страховки, можна після уточнення всіх нюансів.

Багато представників підприємництва не повною мірою усвідомлюють важливість оформлення договору страхування своїх вантажів. У разі псування вантажу з причин, незалежних від транспортної компанії, вона буде відшкодовувати їхню вартість.

На вимогу клієнта компанія UTEC Logistics може оформити стандартне страхування посилок, що перевозяться з Китаю, Південної Кореї, Гонконгу, США та інших країн до України, у випадку зламання, втрати, псування товару при аварії. Страховка вантажу допоможе з гарантією відшкодувати хоча б часткову вартість за умови доведеної провини перевізників.

Ціна страхування залежить від її типу. Можна застрахувати вантаж від усіх ризиків, повного його знищення, а також від часткового пошкодження. Крім того, скільки коштує страхування, залежить від складності маршруту, виду та цінності вантажу, різновидів транспорту, що використовується.