delivery

Страхування вантажу

Страхування вантажу - запорука безпечного перевезення

Доставка міжнародних вантажів пов'язана з певними ризиками. Щоб їх мінімізувати, не завжди достатньо досвіду і професіоналізму логістів. У разі виникнення непередбачених ситуацій страхування вантажоперевезень - єдиний спосіб відшкодувати втрати.

Деякі власники вантажів, користуючись послугами логістів, хочуть мінімізувати транспортні витрати. Вони економлять, так як розуміють, що ймовірність непередбачених ситуацій не так велика. Однак в разі втрати замовленого товару втрати можуть бути досить великими, а страхування дозволить їх мінімізувати.

Вартість послуг

Компанія UTEC Logistics пропонує повний спектр послуг, що стосуються міжнародних перевезень. Страховка вантажу - найважливіша опція, що дозволяє знизити ризики при транспортуванні. Вартість поліса залежить від багатьох нюансів. Страховий агент враховує всі можливі фактори ризику. На формування остаточної суми впливають:

 • характеристики вантажу (вид, вага, габарити і т.д.);
 • вартість транспортування товару;
 • вид упаковки, її якість;
 • тривалість, спосіб перевезення;
 • сезонність (погодні умови під час доставки);
 • вид, особливості, технічний стан транспорту.

З огляду на перераховані вище моменти, формуються тарифи на страхування вантажів при перевезенні. Для кожного клієнта розрахунки проводяться в індивідуальному порядку.

Щоб отримати детальну консультацію, дізнатися, скільки коштує поліс для страхування конкретного вантажу, зв'яжіться з нашим менеджером. Він надасть вичерпні відповіді на всі ваші запитання.

Особливості страхування: відповідальність

Поліс необхідно оформити до початку вантажоперевезення. Перед цим слід визначитися з відповідним його типом, оскільки вони відрізняються ступенем відповідальності страховика. Наприклад, останній може відшкодовувати збиток в таких випадках:

 • тільки псування транспортованого товару (винятком є ​​крах);
 • виникнення аварії;
 • всі ризики.

У перших двох випадках страховик компенсує збитки, причиною якого стала аварія, пов'язана зі стихійним лихом, надзвичайною подією під час завантаження / розвантаження, пошкодженням ТЗ і т.д.

У третьому випадку відшкодовуються всі втрати, за винятком тих, що виникли через ядерний вибух, в результаті природного пошкодження (висихання вантажу, наприклад), а також пов'язані з використанням неякісної упаковки.

Згідно з українським законодавством, не передбачено обов'язкового страхування вантажів при перевезенні. При цьому акцентується увага на відповідальності суб'єктів договору транспортування. У разі нанесення шкоди екології, здоров'ю або майну юридичних, фізичних осіб з вини відправника, експедитора, одержувача виникає обов'язок відшкодувати втрати.

Страхування вантажів під керівництвом UTEC Logistics

Щоб міжнародне перевезення було безпечним, необхідно заздалегідь продумати всі нюанси і правильно організувати логістичний процес. Фахівці UTEC Logistics завжди рекомендують застрахувати вантаж, незалежно від того, яким видом транспорту він буде переміщатися (морським, авіаційним, залізничним або автомобільним).

Ми пропонуємо:

 • індивідуальний підбір умов страхування;
 • оформлення документів по чіткій, налагодженій схемі;
 • оптимальне співвідношення страхової суми і платежу;
 • своєчасне оформлення, розрахунок.

Наші фахівці надають всебічну допомогу страхувальникові, починаючи з вибору підходящого поліса і закінчуючи збором документів для відшкодування збитків. Довіртеся професіоналам! Співробітники UTEC Logistics допоможуть мінімізувати матеріальні збитки, навіть якщо під час перевезення вантажу виникне непередбачена ситуація.

Страхування вантажів

Основні міжнародні напрямки
Тисячі угод та 13 років досвіду зробили нас сильними в логістиці. Ми зручно доставляємо в будь-якому напрямку.
Плитка
Список
Китай Китай Китай від 5.5$ за кілограм від 1 дня на доставку Авіа, З/Д, Море, Чартер Гонконг Гонконг Гонконг від 6 $ за кілограм Авіа, Море, Чартер від 5 днів на доставку Пiвденна Корея Пiвденна Корея Пiвденна Корея від 6.5$ за кілограм Авіа, Море від 5 днів на доставку США США США від 3.8$ за кілограм від 1 дня на доставку Авіа, Море Iндiя Iндiя Iндiя від 3.3$ за кілограм Авіа, Море від 5 днів на доставку Тайвань Тайвань Тайвань від 7$ за кілограм Авіа, Море від 5 днів на доставку Японiя Японiя Японiя від 8$ за кілограм Авіа, Море від 5 днів на доставку Туреччина Туреччина Туреччина від 3.2$ за кілограм від 1 дня на доставку Авіа, Авто Нiмеччина Нiмеччина Нiмеччина від 3$ за кілограм від 1 дня на доставку Авіа, Авто Польща Польща Польща від 3$ за кілограм від 1 дня на доставку Авіа, Авто Чехiя Чехiя Чехiя від 3$ за кілограм від 1 дня на доставку Авіа, Авто Португалiя Португалiя Португалiя від 2.7$ за кілограм від 1 дня на доставку Авіа, Авто Францiя Францiя Францiя від 3.1$ за кілограм від 1 дня на доставку Авіа, Авто Англія Англія Англія від 4$ за кілограм від 3 днів на доставку Авіа Iспанiя Iспанiя Iспанiя від 2.7$ за кілограм від 1 дня на доставку Авіа, Авто Iталiя Iталiя Iталiя від 3.3$ за кілограм від 1 дня на доставку Авіа, Авто
Усі напрямки компанії
map
США
Португалiя
Iспанiя
Францiя
Нiмеччина
Iталiя
Чехiя
Польща
Японiя
Пiвденна Корея
Тайвань
Гонконг
Туреччина
Iндiя
Китай
Залишити заявку
manager
Напишіть у заявці свої дані, і ми зв'яжемось з вами найближчим часом
Чому довіряють UTEC logistics?
Інноваційність
Пропонуємо нестандартні рішенння для складних проблем
Досвід у логістиці
Працюємо з Китаєм 14 років
Організовуємо чартерну доставку
Швидкість
Швидко відповідаємо
Швидко вирішуємо проблеми
Швидко доставляємо
Клієнтоорієнтованість
Любимо наших клієнтів
Здійснюємо всі можливі типи доставки
Власні офіси і склади в Украхні, Китаї, США та Польщі
Прямі агентські контракти з міжнародними авіалініями
Оптимізація витрат клієнтів на кожному етапі
Досвід в роботі зі складною проектною логістикою
Членство в міжнародних логістичних асоціаціях
Експертність в сегменті електронної комерції
Індивідуальні рішення для кожного клієнта
Швидка відповідь на всі запити
Страхування та інспекція вантажів
Трекінг вантажу 24/7 в особистому кабінеті
Залишити заявку
Дізнатись вартість
Тип доставки
1
Деталі доставки
2
Контактні данні
3
Поля відмічені *, обов'язкові для заповнення
Ми не передаємо ваші контакти стороннім особам. Вони використовуються виключно для зворотного зв'язку з вами