Локальна доставка

Локальна доставка

Міжнародні перевезення вантажів - це складний і багаторівневий процес. Він включає в себе пошук постачальників, переговори, складські послуги, оформлення документації, проходження митниці, підбір оптимального маршруту і т. д.

Крім того, міжнародні перевезення можуть включати в себе локальну доставку всередині країни. Нерідко від її якості і швидкості залежить успіх всього процесу. Компанія UTEC Logistics на прохання клієнта бере практично всі турботи на себе.

Навіщо потрібна локальна доставка?

Будь-яка велика логістична компанія пропонує таку послугу. Так вдається контролювати процес від початку і до його завершення. Виключаються невідомі змінні у вигляді сторонніх кур'єрів місцевих фірм, які можуть зірвати терміни відправки або пошкодити посилки.

Різновиди локальної доставки

Локальна доставка буває двох типів:

 1. всередині країни місцезнаходження постачальника товару;
 2. на території перебування замовника.

У першому випадку компанія UTEC Logistics на прохання клієнта веде переговори з постачальником, уточнює параметри вантажу, його особливості, стадію готовності до відправки і, звичайно, адресу продавця.

Якщо замовник сам веде діалог з представником іноземної компанії, то всі необхідні дані він передає нашим менеджерам. Після отримання необхідної інформації співробітники UTEC Logistics підбирають необхідний для параметрів вантажу транспорт і надсилають його за адресою постачальника. Виконавши завантаження, посилку направляють на наш склад для подальшої обробки і зберігання. Далі виконується доставка в обрану локацію.

Локальна доставка
Основні міжнародні напрямки
Тисячі угод та 17 років досвіду зробили нас сильними в логістиці. Ми зручно доставляємо в будь-якому напрямку.
Плитка
Список
Китай Китай Китай від 5 днів на доставку Море Авіа Гонконг Гонконг Гонконг від 10,5$ за кілограм від 5 днів на доставку Авіа Пiвденна Корея Пiвденна Корея Пiвденна Корея Авіа, Море від 6.5$ за кілограм від 5 днів на доставку США США США від 7$ за кілограм від 5 днів на доставку Авіа Iндiя Iндiя Iндiя від 9$ за кілограм від 5 днів на доставку Авіа, Ж/Д, Море Тайвань Тайвань Тайвань Авіа, Море від 7$ за кілограм від 5 днів на доставку Японiя Японiя Японiя Авіа, Море від 10$ за кілограм від 5 днів на доставку Туреччина Туреччина Туреччина Авіа, Авто від 1 дня на доставку Нiмеччина Нiмеччина Нiмеччина Авіа, Авто від 1 дня на доставку від 3$ за кілограм Польща Польща Польща Авіа, Авто від 1 дня на доставку від 3$ за кілограм Чехiя Чехiя Чехiя Авіа, Авто від 1 дня на доставку від 3$ за кілограм Португалiя Португалiя Португалiя Авіа, Авто від 1 дня на доставку від 2.7$ за кілограм Францiя Францiя Францiя Авіа, Авто від 1 дня на доставку від 3.1$ за кілограм Англія Англія Англія від 3 днів на доставку від 4$ за кілограм Авіа Iспанiя Iспанiя Iспанiя Авіа, Авто від 1 дня на доставку від 2.7$ за кілограм Iталiя Iталiя Iталiя Авіа, Авто від 1 дня на доставку від 3.3$ за кілограм
Усі напрямки компанії
map
США
Португалiя
Iспанiя
Францiя
Нiмеччина
Iталiя
Чехiя
Польща
Японiя
Пiвденна Корея
Тайвань
Гонконг
Туреччина
Iндiя
Китай
Залишити заявку
manager
Напишіть у заявці свої дані, і ми зв'яжемось з вами найближчим часом


Чому довіряють UTEC logistics?
Доставляємо вантажі попри всі обставини
За допомогою авіа до Польщі та авто до України
Надаємо складські послуги
Зберігаємо ваші вантажі за потреби
Доставляємо у Польщу та інші країни ЄС
На вказаний клієнтом склад або партнерські склади
Допомагаємо у пошуку та викупі товарів
За вашими запитами
Здійснюємо всі можливі типи доставки
Власні офіси і склади в Украхні, Китаї, США та Польщі
Прямі агентські контракти з міжнародними авіалініями
Оптимізація витрат клієнтів на кожному етапі
Досвід в роботі зі складною проектною логістикою
Членство в міжнародних логістичних асоціаціях
Експертність в сегменті електронної комерції
Індивідуальні рішення для кожного клієнта
Швидка відповідь на всі запити
Страхування та інспекція вантажів
Трекінг вантажу 24/7 в особистому кабінеті
Залишити заявку
Дізнатись вартість
Тип доставки
1
Деталі доставки
2
Контактні данні
3
Поля відмічені *, обов'язкові для заповнення
Ми не передаємо ваші контакти стороннім особам. Вони використовуються виключно для зворотного зв'язку з вами

У другому випадку вже після доставки вантажу в країну призначення виконуються його розвантаження, митні процедури, транспортування на склад перевізника і відправка за адресою замовника. Це заключний етап міжнародної доставки, або «остання миля». Компанія UTEC Logistics власним транспортом привезе посилку в потрібне місце. Так ви гарантовано отримаєте якісно надані послуги і не будете хвилюватися про збереження вантажу.

Крім того, у нас є ліцензія на перевезення небезпечних товарів, наприклад, літієвих батарей. Служба доставки UTEC Logistics разом з посилкою привезе весь пакет документів на відправлення, послуги виконуються легально.

Варіанти співпраці з UTEC Logistics

Для мінімізації залучення в логістичний процес, як правило, клієнти доручають всі питання, що стосуються міжнародної доставки, нашим менеджерам. Досить повідомити контакт постачальника або ж оформити послугу по його підбору. Все інше виконають фахівці UTEC Logistics. Комплексні транспортні послуги від нашої компанії дозволять істотно заощадити час - вам не доведеться вникати в усі тонкощі міжнародної та локальної логістики.

Узагальнено доставка з інших країн виглядає так:

 • наші фахівці підбирають постачальника за заданими критеріями;
 • проводять переговори на мові продавця;
 • здійснюють викуп товару і доставляють його на склад нашої компанії;
 • перевіряють цілісність упаковки, зважують і вимірюють;
 • опціонально виконують інспекцію, перерахунок, перевірку комплектації і працездатності продукції;
 • знаходять оптимальний маршрут доставки;
 • виконують консолідацію вантажу;
 • оформляють документи для транспортування і проходження митниці;
 • локально доставлять до дверей адресата.

У той же час алгоритм дій буде залежати від потреб замовника. З кожним клієнтом проводиться індивідуальна робота, щоб надати найбільш підходящий набір послуг. Ви можете обрати тільки базові опції або оформити пакет під ключ. Якщо тільки плануєте відкрити бізнес, пов'язаний з поставками певних вантажів, то UTEC Logistics надасть консалтингові послуги з ЗЕД.

Вибір транспорту для перевезення буде залежати від типу товару, його ваги, обсягу, країни і маршруту. Фахівці зможуть підібрати найвигідніший шлях транспортування, а при необхідності запропонують мультимодальну доставку вантажу.

Наша компанія забезпечує логістику по морю, повітрю, залізничним і автомобільним транспортом. Крім того, ми надаємо авіадоставку, в тому числі і чартерними рейсами 3 рази на тиждень. Це забезпечує максимальну оперативність поставок.