Страхування вантажу з Китаю

Страхування вантажу з Китаю

При організації міжнародної логістики з різними світовими країнами страхування вантажу — одне з основних завдань під час укладання договору з логістичними компаніями. Навіть при правильному виборі виду транспорту та дотриманні всіх умов вантажоперевезень повністю виключати форс-мажорні ситуації не можна, а значить, краще заздалегідь подбати про компенсацію можливих втрат. Професійні співробітники компанії UTEC Logistics чудово розуміють усі ризики, тому рекомендують розглянути варіант укладання договору страхування вантажу з Китаю до України.

Можливі страхові випадки під час перевезення вантажів з Китаю

Деякі власники вантажів, використовуючи послуги логістів, хочуть мінімізувати транспортні витрати, заощаджуючи на укладенні страхового договору. Звичайно, ймовірність непередбачених ситуацій не 100%, але у разі втрати великої партії товару при вантажоперевезенні матеріальні витрати будуть більш ніж відчутними.

Вирізняють такі страхові випадки:

 • повінь, пожежа, землетрус та інші стихійні лиха;
 • форс-мажорні обставини (наприклад, страйк персоналу в порту при завантаженні/розвантаженні продукції, яка перевозиться);
 • пошкодження вантажу в процесі транспортування (намокання, бій або зминання);
 • ДТП;
 • повне чи часткове розкрадання;
 • втрата/пошкодження під час завантаження або розвантаження, а також під час проміжного зберігання.

Навіть маючи справу з дуже надійною логістичною компанією, не можна передбачити все, тому бажано максимально убезпечити себе від таких неприємностей.

Страхування вантажу з Китаю
Основні міжнародні напрямки
Тисячі угод та 13 років досвіду зробили нас сильними в логістиці. Ми зручно доставляємо в будь-якому напрямку.
Плитка
Список
Китай Китай Китай від 5 днів на доставку Море Авіа Гонконг Гонконг Гонконг від 10,5$ за кілограм від 5 днів на доставку Авіа Пiвденна Корея Пiвденна Корея Пiвденна Корея Авіа, Море від 6.5$ за кілограм від 5 днів на доставку США США США від 7$ за кілограм від 5 днів на доставку Авіа Iндiя Iндiя Iндiя від 9$ за кілограм від 5 днів на доставку Авіа, Ж/Д, Море Тайвань Тайвань Тайвань Авіа, Море від 7$ за кілограм від 5 днів на доставку Японiя Японiя Японiя Авіа, Море від 10$ за кілограм від 5 днів на доставку Туреччина Туреччина Туреччина Авіа, Авто від 1 дня на доставку Нiмеччина Нiмеччина Нiмеччина Авіа, Авто від 1 дня на доставку від 3$ за кілограм Польща Польща Польща Авіа, Авто від 1 дня на доставку від 3$ за кілограм Чехiя Чехiя Чехiя Авіа, Авто від 1 дня на доставку від 3$ за кілограм Португалiя Португалiя Португалiя Авіа, Авто від 1 дня на доставку від 2.7$ за кілограм Францiя Францiя Францiя Авіа, Авто від 1 дня на доставку від 3.1$ за кілограм Англія Англія Англія від 3 днів на доставку від 4$ за кілограм Авіа Iспанiя Iспанiя Iспанiя Авіа, Авто від 1 дня на доставку від 2.7$ за кілограм Iталiя Iталiя Iталiя Авіа, Авто від 1 дня на доставку від 3.3$ за кілограм
Усі напрямки компанії
map
США
Португалiя
Iспанiя
Францiя
Нiмеччина
Iталiя
Чехiя
Польща
Японiя
Пiвденна Корея
Тайвань
Гонконг
Туреччина
Iндiя
Китай
Залишити заявку
manager
Напишіть у заявці свої дані, і ми зв'яжемось з вами найближчим часом


Чому довіряють UTEC logistics?
Доставляємо вантажі попри всі обставини
За допомогою авіа до Польщі та авто до України
Надаємо складські послуги
Зберігаємо ваші вантажі за потреби
Доставляємо у Польщу та інші країни ЄС
На вказаний клієнтом склад або партнерські склади
Допомагаємо у пошуку та викупі товарів
За вашими запитами
Здійснюємо всі можливі типи доставки
Власні офіси і склади в Украхні, Китаї, США та Польщі
Прямі агентські контракти з міжнародними авіалініями
Оптимізація витрат клієнтів на кожному етапі
Досвід в роботі зі складною проектною логістикою
Членство в міжнародних логістичних асоціаціях
Експертність в сегменті електронної комерції
Індивідуальні рішення для кожного клієнта
Швидка відповідь на всі запити
Страхування та інспекція вантажів
Трекінг вантажу 24/7 в особистому кабінеті
Залишити заявку
Дізнатись вартість
Тип доставки
1
Деталі доставки
2
Контактні данні
3
Поля відмічені *, обов'язкові для заповнення
Ми не передаємо ваші контакти стороннім особам. Вони використовуються виключно для зворотного зв'язку з вами

Можливі варіанти страхових договорів

Страхові поліси оформляються на початку вантажоперевезення, але насамперед потрібно визначитися з типом документа. Договори, як правило, передбачають відповідальність за:

 • часткове пошкодження товару (крім краху);
 • повне знищення вантажу;
 • усі можливі ризики.

Згідно з українським законодавством, страхування вантажів при міжнародних чи внутрішніх перевезеннях — необов'язкова умова, але акцент на відповідальності суб'єктів договору є. У разі завдання шкоди екології, здоров'ю або майну юридичних, фізичних осіб з вини відправника, експедитора або одержувача виникає зобов'язання відшкодування шкоди.

Що впливає на вартість страховки

Спеціалісти компанії UTEC Logistics надають весь спектр послуг при доставці вантажів з Китаю та інших країн України. Страхування товару — справді одне з найважливіших завдань при міжнародних перевезеннях. Скільки коштує обраний поліс, залежить від багатьох нюансів, але в будь-якому випадку страховий агент враховує всі можливі фактори ризику. Загалом на формування остаточної вартості впливають:

 • вид, вага, обсяг та інші характеристики товару, що перевозиться;
 • ціна вантажоперевезення;
 • якість та тип упаковки;
 • терміни та спосіб перевезення;
 • сезонність (погодні умови під час доставки);
 • вид, особливості та технічний стан використовуваного транспорту.

З урахуванням всіх перерахованих вище факторів формуються тарифи на страхування товарів при перевезенні. Для кожного клієнта проводиться індивідуальний розрахунок вартості страховки. Надати детальну консультацію та прорахувати, скільки коштує поліс саме у вашому випадку, допоможуть менеджери компанії UTEC Logistics.

Скільки діє страховка на вантаж, який перевозиться

Транспортування товару може супроводжуватися оформленням страхового поліса на певний період (наприклад, на один або три місяці) або лише на одне перевезення. При одноразовій послузі документ почне діяти з моменту передачі вантажу логістичної компанії та до моменту його прибуття до місця призначення. Терміни дії страховки обов'язково зазначаються у договорі.

Перед відправкою партії товару його оглядають, оцінюють і лише на підставі отриманих даних встановлюють суму відшкодування у разі краху і ціну самого поліса. Чим більша перша сума, тим вище й друге значення, що з матеріальної точки зору не так вигідно для його власника. Крім того, в процесі оцінки складається опис та проводиться аналіз супровідної документації.

Якщо вантаж страхується лише на одну доставку, слід обов'язково уточнити, з якого моменту починається і коли закінчується процес транспортування.

Також варто враховувати, що для більшості страхових компаній договір на разове страхування діє протягом 30—60 днів із моменту надходження грошей на рахунок компанії-страховика. Збираючись організувати постійне перевезення вантажів, краще скласти генеральний страховий договір.

У чому вигода співпраці з нашою компанією

Логістика — досить складний процес, особливо якщо йдеться про міжнародні перевезення. Компанія UTEC Logistics вже встигла довести свою ефективність у наданні різних послуг. Щоб міжнародне співробітництво було максимально продуктивним, краще одразу застрахувати вантаж, що перевозиться, незалежно від виду транспорту, який використовується для його транспортування (морського, авіаційного або залізничного). Кожному клієнту ми пропонуємо:

 • індивідуальний вибір умов;
 • оформлення документів за вже налагодженою схемою;
 • ідеальне співвідношення страхової суми та ціни платежу, що вноситься;
 • своєчасне оформлення та розрахунок.

Професійні співробітники надають всебічну допомогу страховику — починаючи з вибору відповідного полісу та закінчуючи збором документів для відшкодування збитків. Довіртеся професіоналам та проблем з бізнесом стане набагато менше!