Доставка смартфонів з Китаю в Україну

Доставка смартфонів з Китаю в Україну

Велика кількість електроніки та різноманітних гаджетів, які надходять на продаж, виготовляються в Китаї. Саме в Піднебесній зосереджена величезна кількість заводів та промислових комплексів, які здійснюють випуск сучасних смартфонів, телефонів та іншої електроніки. Варто врахувати, що за останні кілька років якість продукції, яку випускають виробники у Китаї, значно зросла.

Залишити заявку
manager
Напишіть у заявці свої дані, і ми зв'яжемось з вами найближчим часом


Можливості UTEC Logistics
Часто задавані питання
Як розібратися з гарантією та обслуговуванням після отримання смартфона з Китаю?
Як уникнути купівлі підроблених смартфонів з Китаю?
Як перевірити аутентичність смартфона при отриманні замовлення з Китаю?
Як вибрати оптимальний метод доставки для смартфона з Китаю?
Як забезпечити безпеку та конфіденційність особистих даних під час оплати смартфона з Китаю?
Чи існують ризики стосовно податків та мит, коли замовляєте смартфон з Китаю?
Які головні фактори впливають на термін доставки смартфона з Китаю в Україну?
Як дізнатися про стан замовлення та його місцезнаходження під час доставки з Китаю?
Які можливі витрати пов'язані із замовленням смартфона з Китаю?
Як обрати надійного продавця для замовлення смартфона з Китаю?
Дізнатись вартість
Тип доставки
1
Деталі доставки
2
Контактні данні
3
Поля відмічені *, обов'язкові для заповнення
Ми не передаємо ваші контакти стороннім особам. Вони використовуються виключно для зворотного зв'язку з вами
Реалізовані кейси

Збір інформації про постачальника

На жаль, у деяких випадках заявлена якість електроніки не відповідає реальному. Щоб уникнути марних витрат, фахівці рекомендують проводити детальну перевірку. Раніше від придбання китайської продукції відмовлялися через те, що вона відрізнялася не тривалим терміном служби. Нині ж ситуація змінилася. Тепер можна легко знайти постачальника, який готовий поставити якісні телефони.

Віддалено таку перевірку провести проблематично. Тому багато бізнесменів з магазинами користуються послугами компаніїUTEC, яка займається міжнародними доставками. Її співробітники мають чималий досвід, тому вони здатні знайти відповідального виробника та постачальника, який встановлює вигідну ціну. Також компанія UTEC допоможе з оформленням документів для митниці та з іншими етапами доставки електроніки з Китаю до України.

Чому електроніка з Китаю не поступається за якістю іншим державам

Китайські виробники зараз надають можливість вибору та придбання сучасних телефонів за нижчою ціною, ніж компанії з Європи та США. Такого результату вони досягають шляхом постійної модернізації виробництва, запровадження нових технологій та автоматизації окремих ліній. Все це сприяє тому, що вартість більшості китайських аксесуарів та товарів знижується. Це стосується не лише маловідомих, а й популярних брендів.

Правила транспортування електроніки та смартфонів

Основні правила транспортування перераховані нижче:

  • використовуйте якісні коробки та допоміжні пакувальні матеріали;
  • відключіть дроти;
  • перевозьте техніку при безпечних температурах;
  • вийміть акумулятори та інші деталі.

Для того, щоб розібратися, скільки коштує певний товар, варто враховувати популярність бренду, а також митні витрати. Самостійно все це розрахувати тяжко. Тому багато підприємців, які хочуть отримати товари з Китаю вигідно, звертаються до компанії UTEC. Її співробітники розуміють, скільки коштує кожен товар, яка його вартість, тому в такому випадку авіадоставка з Китаю буде більш вигідною.

Чому є вигідним замовлення мобільних телефонів напрямки з Китаю?

Саме на території Китаю випускається найбільша кількість електроніки, сучасних смартфонів та іншої техніки. Більшість брендів з Німеччини, США, а також з інших країн частково або повністю перенесли свої виробництва на територію Китаю, адже у цьому випадку виробничі витрати скорочуються. Щододоставки вантажів з Китаю, то вони реалізуються швидко при залученні кваліфікованих посередників. Вони зможуть допомогти з оформленням митних документів на вантажі.

З якими проблемами можливо зіткнутися при купівлі смартфона у Китаї?

Попри те, що зараз постачальники з Китаю стали більш відповідальними, варто заздалегідь ознайомитися з усіма тонкощами співпраці:

  • Не варто купувати електроніку у тих постачальників, які нещодавно працюють на ринку або мають безліч негативних відгуків.
  • Вносити передоплату на картку не потрібно, оскільки продавець може просто зникнути з грошима.

Щоб уникнути додаткових витрат, краще довіряти доставку мобільних телефонів компанії UTEC.

Як замовити смартфон з Китаю з вигідною доставкою до України?

Хоча замовлення можна оформити до України через друзів або безпосередньо через інтернет, краще залучати фахівців. Користуючись послугами сервісу UTEC, можна мінімізувати всі витрати. Усі ці тонкощі знають співробітники UTEC.

Чи треба прошивати китайський телефон?

Потреба у прошивці китайських мобільних телефонів та сучасних смартфонів виникає лише у випадку, якщо вибрано бренди для внутрішнього ринку. До речі, зараз можна зупинити свій вибір на глобальних версіях, якими легко користуватися.

Скільки коштує китайський телефон?

Що стосується вартості китайських телефонів та смартфонів, то вона може бути різноманітною. Якщо ви не бажаєте переплачувати, краще скористатися послугами сервісу доставки. Співробітники з UTEC допоможуть обрати найкращі бренди для магазинів Києва. Вони зможуть розрахувати, скільки коштує доставка, митне оформлення. Це позбавить від зайвих витрат.