Розширюйте кордони свого бізнесу 
  Замовляйте доставку з Франції
 А ми подбаємо про нюанси
Розширюйте кордони свого бізнесу
Замовляйте доставку з Франції
А ми подбаємо про нюанси
Залишити заявку
Чому довіряють UTEC logistics?
Інноваційність
Пропонуємо нестандартні рішенння для складних проблем
Досвід у логістиці
Працюємо з Китаєм 14 років
Організовуємо чартерну доставку
Швидкість
Швидко відповідаємо
Швидко вирішуємо проблеми
Швидко доставляємо
Клієнтоорієнтованість
Любимо наших клієнтів
Залишити заявку
Доставка з Франції в Україну

Доставка з Франції в Україну

Стабільні поставки з Франції в Україну з UTEC Logistics - надійна підмога для вашого бізнесу

Франція - один з членів ЄС. Країна може похвалитися розвиненою автобудівельною, авіаційною, фармацевтичною і текстильною промисловістю. Багато українських підприємців засновують свою професійну діяльність на співпраці з французькими постачальниками. Доставка з Франції в Україну - одне з головних питань, які постають у цьому випадку. Довірити свій товар варто справжнім професіоналам.

UTEC Logistics - один з лідерів логістичного ринку України. Ми пропонуємо свої послуги з перевезення товарів з Франції. В особі нашої компанії Ви знайдете надійного партнера, який буде сприяти підвищенню прибутковості вашого бізнесу.

Вантажоперевезення з Франції: чому це актуально

Париж - законодавець світової моди. Тому зі столиці Франції в різні країни світу, включаючи Україну, постійно йдуть поставки одягу, взуття, аксесуарів. Відома і французька косметика, затребувана парфумерія. Крім того, в нашу країну з Франції поставляються інші групи товарів:

 • побутова техніка;
 • біжутерія;
 • продукція хімічної промисловості;
 • автомобілі та запчастини до них;
 • кухонне обладнання;
 • книги та іграшки;
 • елементи декору та ін.

Покупців в основному приваблює якість французької продукції, яка відповідає високим стандартам. Її закуповують як великі компанії, так і дрібні підприємці з метою подальшого перепродажу. Доставка з Франції від UTEC Logistics - це максимально вигідні ціни на послуги, що дозволяє знизити собівартість закупівель.

Особливості послуги

Наша компанія перевозить дрібні і великі комерційні партії вантажу. Регулярні транспортування товарів з Франції і наявність надійних партнерів дають можливість забезпечити кращі умови формування збірних замовлень. Ми вирішуємо будь-які логістичні задачі, навіть найскладніші. Пропонуємо складські та митно-брокерські послуги. Забезпечуємо маркування товару, підготовку вантажу до відправки. При необхідності проведемо інспекцію замовлення у постачальника. Ми також можемо виконати моніторинг ринку на предмет вигідних пропозицій.

Доставка вантажу з Франції «до дверей» підійде для бізнесменів, які цінують свій час. Після того як ви замовите вантажоперевезення, вам будуть передані контакти вашого особистого менеджера, щоб ви могли за необхідності зв'язатися з ним. Відстежувати актуальну інформацію про свій вантаж можна в «Особистому кабінеті».

Професіоналізм нашої команди - мінімум турбот для клієнта

UTEC Logistics гарантує збереження товару, його доставку в оптимальні терміни. 

Наші переваги:

 1. Індивідуальний підхід до кожного клієнта. Ми пропонуємо максимально вигідні умови по усіх важливих параметрах: вартість, протяжність, безпеку. Залежно від типу вантажу і географії поставок підбираємо оптимальний спосіб доставки.
 2. Професіоналізм. Наша робота заснована на дотриманні міжнародних стандартів. Ми успішно застосовуємо накопичений досвід на практиці.
 3. Відкритість і гнучкість. Наші фахівці розрахують вартість перевезення, яка в основному залежить від ваги посилки, виду використовуваного транспорту, комплексу супутніх послуг. Після отримання клієнтом замовлення надаємо всю звітність по угоді.
 4. Інноваційність. Ми прагнемо до розвитку, ставимо перед собою цілі і досягаємо їх. Це дозволяє надавати клієнтам якісний сервіс.

Ми націлені на довгострокове співробітництво, тому прислухаємося до побажань замовників і враховуємо всі потреби.

Інформація про доставку
В Україну
Інформація про доставку
Тип доставки
Вартість
Термін доставки
Авіадоставка
Стоимость
від 3,1 $/кг
Срок доставки
від 1 дня
Дізнатись вартість
Тип доставки
1
Деталі доставки
2
Контактні данні
3
Поля відмічені *, обов'язкові для заповнення
Ми не передаємо ваші контакти стороннім особам. Вони використовуються виключно для зворотного зв'язку з вами
Залишити заявку
manager
Напишіть у заявці свої дані, і ми зв'яжемось з вами найближчим часом
Інші міжнародні напрямки
Тисячі угод та 13 років досвіду зробили нас сильними в логістиці. Ми зручно доставляємо в будь-якому напрямку.