Доставка вантажів з Китаю UTEC Logistics - зображення 1
Робимо складну доставку з Японії простою
Співпрацюйте з професіоналами
Залишити заявку
Чому довіряють UTEC logistics?
Доставляємо вантажі попри всі обставини
За допомогою авіа до Польщі та авто до України
Надаємо складські послуги
Зберігаємо ваші вантажі за потреби
Доставляємо у Польщу та інші країни ЄС
На вказаний клієнтом склад або партнерські склади
Допомагаємо у пошуку та викупі товарів
За вашими запитами
Залишити заявку
;
Доставка з Японії в Україну

Доставка з Японії в Україну

Японські товари традиційно користуються високим попитом в Україні. Японія - це світовий лідер в сфері виробництва електроніки, техніки і автомобілебудування. Практично кожен українець знає назви таких брендів, як Panasonic, Sony, Mitsubishi, Toyota, Fujitsu, Nikon, Canon, Yamaha та ін.

У той же час ця країна знаходиться на великій відстані від України і оточена морем, а через національні особливості досить закрита. Фізичній особі замовити товар з міжнародною доставкою на японському сайті вельми проблематично. Саме тому підприємцям вигідно ввозити продукцію для подальшої реалізації в Україні, попит на неї завжди буде. Компанія UTEC Logistics допоможе зробити логістику вигідною і прозорою, а доставка товарів з Японії в Україну займе не більше 10 днів.

Що вигідно доставляти з Японії в Україну

З огляду на специфіку логістики, до найбільш вигідних категорій поставок відносяться:

Високомаржинальна продукція - в ній повинна бути закладений прибуток не менше 30%, частіше за все це японська косметика та електроніка. Це дозволить без складнощів перекрити витрати на доставку.

Сезонні товари - сюди включені автомобільні покришки, одяг, взуття і вироби, присвячені певним значимим подій. Необхідно аналізувати купівельну спроможність і завчасно завозити в Україну найбільш затребувані позиції.

Ажіотажна техніка - новинки з області комп'ютерного обладнання, смартфонів і побутових приладів має сенс привозити в Україну якомога швидше, щоб випередити конкурентів. Економити на логістиці в даному випадку нераціонально.

Також слід звернути увагу на сектори японської промисловості, що займаються виробництвом інноваційної побутової та медичної техніки. Крім того, серед привабливих товарів виділяються:

  • автозапчастини;
  • дитячі іграшки;
  • спортивне обладнання.

Японський сертифікат якості на продукцію - це вагомий аргумент для залучення клієнтів. Як правило, переважна кількість товарів на ринку Японії стосується всесвітньо відомих брендів, які не потребують додаткової реклами. Це дозволяє підвищити рентабельність бізнесу за рахунок скорочення бюджету на просування продукції в Україні.

Доставка з Японії таких товарів, як кухонне начиння, ювелірні прикраси, аксесуари та ін., вимагає уважного аналізу на предмет можливих витрат і підсумкового прибутку. Потрібно детально прорахувати ризики і приймати рішення про доцільність перевезення виходячи з отриманих даних.

Інформація про доставку
В Україну
Інформація про доставку
Тип доставки
Вартість
Термін доставки
Авіадоставка
Вартість
від 8 $/кг
Термін доставки
від 5 днів
Морське перевезення
Вартість
від 170 $/куб
Термін доставки
від 25 днів
Часто задавані питання
Яка швидка доставка з Японії.
Яка доставка з Японії найдешевша.
Дізнатись вартість
Тип доставки
1
Деталі доставки
2
Контактні данні
3
Поля відмічені *, обов'язкові для заповнення
Ми не передаємо ваші контакти стороннім особам. Вони використовуються виключно для зворотного зв'язку з вами
Залишити заявку
manager
Напишіть у заявці свої дані, і ми зв'яжемось з вами найближчим часом


Інші міжнародні напрямки
Тисячі угод та 17 років досвіду зробили нас сильними в логістиці. Ми зручно доставляємо в будь-якому напрямку.

Переваги авіадоставки з Японії

Компанія UTEC Logistics підписала агентські договори з великими авіаперевізниками. Це гарантує надійність поставок і прогнозовану тарифікацію. Крім того, доставка повітрям - це:

  • швидкість - найшвидший спосіб транспортування вантажів, знімаються затримки при транзитному перетині кордонів, а саме митне оформлення відбувається швидше;
  • надійність - літаки відносяться до найбільш безпечного транспорту в світі, що знижує ймовірність втрати або пошкодження посилок;
  • універсальність - можна перевозити 50 кг або кілька десятків тонн за один рейс;
  • суворі правила - вантажі на борту фіксуються з максимальною уважністю, а в салоні підтримується оптимальний режим вологості і температури повітря.

Більш того, компанія UTEC Logistics надає послугу консолідації на агентських складах. Це суттєво економить кошти замовника при пересиланні невеликих партій продукції.

Швидкі та безпечні вантажоперевезення з UTEC Logistics

Доставка з Японії в Україну авіасполученням дозволить оперативно отримати необхідну посилку. Співробітники компанії UTEC Logistics при необхідності виконають маркування вантажу, а потім дбайливо завантажать його на борт літака. При завантаженні дотримуються суворих стандартів, тому хвилюватися про збереження товарів не доведеться. Доставка по повітрю доступна для посилок вагою від 50 кг. Також ми можемо оформити транспортування на умовах DDP з нашою повною відповідальністю. Такий варіант доступний для посилок вагою від 300 кг.

Якщо вам потрібні регулярні або разові поставки товарів з Японії, то фахівці компанії UTEC Logistics зможуть запропонувати оптимальний за вартістю і термінами варіант. Крім того, у нас є ліцензія на переміщення небезпечних вантажів. Ми зможемо привезти, наприклад, літієві батареї з Японії і доставити їх вам локально за адресою в Україні. Весь маршрут посилки зможете в будь-який момент відстежити в особистому кабінеті. Також всі питання ви можете задавати персональному менеджеру, поки угода не буде завершена.

При необхідності можемо виконати консолідацію вантажу і забезпечити мультимодальну доставку. За більш детальною інформацією звертайтесь до менеджерів UTEC Logistics. Ми робимо навіть найвіддаленіші країни ближче.