Доставка вантажів з Китаю UTEC Logistics - зображення 1
Нові умови доставки вантажів з США до України
Через Польщу та інші країни ЄС
Залишити заявку
Чому довіряють UTEC logistics?
Доставляємо вантажі попри всі обставини
За допомогою авіа до Польщі та авто до України
Надаємо складські послуги
Зберігаємо ваші вантажі за потреби
Доставляємо у Польщу та інші країни ЄС
На вказаний клієнтом склад або партнерські склади
Допомагаємо у пошуку та викупі товарів
За вашими запитами
Залишити заявку
;
Доставка з США в Україну

Доставка з США в Україну

Доставка комерційних вантажів з США

Ми розуміємо, як важливо зараз забезпечити роботу бізнесу для підтримки економіки держави. Тому продовжуємо доставляти товари з США в Україну навіть в нових реаліях. Вантажі прибувають у Польщу авіарейсами й далі, за допомогою автоперевезень, перетинають кордон України, щоб відправитися до кінцевого отримувача. 

За потреби наші спеціалісти допоможуть з пошуком та викупом товарів, також можливе їхнє зберігання на нашому складі в США (Нью-Джерсі). З США також доставляємо вантажі з елементами живлення. 

Також доставляємо комерційні вантажі на вказаний клієнтом склад у Польщі чи інших країнах ЄС. 

Основні етапи доставки комерційних вантажів з США в Україну

 1. Отримання вантажу від постачальника.
 2. Експортне митне оформлення в США.
 3. Організація авіадоставки в а/п Варшава (або інший європейський аеропорт)
 4. Транзитне оформлення в аеропорту
 5. Транзитна декларація у межах ЄС.
 6. Доставка вантажу до кордону з Україною
 7. Проходження українського кордону під ПП/ПД (митний документ: попереднє повідомлення/попередня декларація).
 8. Приїзд авто на внутрішню митницю для проходження митного оформлення.
 9. Вивантаження після оформлення.

За необхідності допомагаємо у проходженні митного оформлення. 

Інформація про доставку
В Україну
Інформація про доставку
Тип доставки
Вартість
Термін доставки
Авіадоставка
Вартість
від 7 $/кг
Термін доставки
від 5 днів
Часто задавані питання
Яким чином можна використовувати інновації та технології для покращення доставки товарів з США в Україну?
Які можливості відкриваються для українських бізнесів завдяки поставкам товарів з США?
Як вибрати логістичного партнера для успішної доставки товарів з США в Україну?
Як уникнути можливих труднощів з адаптацією американських товарів до вимог та стандартів України?
Як впливає географічне положення США на логістику та терміни доставки в Україну?
Як забезпечити цілісність та безпеку товарів під час доставки з США в Україну?
Як визначити вартість доставки товарів з США в Україну?
Як впливає митний контроль на поставки з США в Україну, і як його оптимізувати?
Як визначити оптимальний метод транспорту для доставки з США в Україну?
Які переваги має доставка товарів з США в Україну для українських споживачів?
Яка найшвидша доставка із США.
Яка доставка із США найдешевша.
Дізнатись вартість
Тип доставки
1
Деталі доставки
2
Контактні данні
3
Поля відмічені *, обов'язкові для заповнення
Ми не передаємо ваші контакти стороннім особам. Вони використовуються виключно для зворотного зв'язку з вами
Залишити заявку
manager
Напишіть у заявці свої дані, і ми зв'яжемось з вами найближчим часом


Інші міжнародні напрямки
Тисячі угод та 17 років досвіду зробили нас сильними в логістиці. Ми зручно доставляємо в будь-якому напрямку.

Доставка гуманітарних вантажів з США

Ми організовуємо гуманітарні авіарейси з США через Польщу (авіа) з наступною доставкою допомоги в Україну (авто). Доставка гуманітарних вантажів відбувається за собівартістю. 

Для здійснення доставки гуманітарного вантажу до України у нього має бути отримувач, зареєстрований в Єдиному реєстрі отримувачів гуманітарної допомоги. У разі його відсутності товар направляємо до вказаного клієнтом складу в Польщі. 

 

Основні етапи доставки гуманітарних вантажів з США в Україну

 1. Отримання вантажу від постачальника.
 2. Експортне митне оформлення в США.
 3. Організація авіадоставки в а/п Варшава (або інший європейський аеропорт)
 4. Транзитне оформлення в аеропорту
 5. Транзитна декларація у межах ЄС.
 6. Автодоставка до кордону Польща – Україна.
 7. Митне оформлення на кордоні (за спрощеною процедурою для гуманітарних вантажів).
 8. Доставка до кінцевого одержувача (на території, де не ведуться бойові дії).

 

Доставлення із США з UTEC Logistics: відкрийте необмежені можливості покупок за кордоном

США – один із найбільших ринків. Товари, вироблені у цій державі, мають попит у всьому світі. Але перед українськими підприємцями постає проблема, як налагодити постачання, адже багато американських магазинів не доставляють товари до нашої країни. Компанія UTEC Logistics пропонує послуги. Доставлення із США з нашою командою – це стабільність та надійність вашого бізнесу. Ми за багаторічну роботу у сфері логістики допомогли розвинути прибуткову справу багатьом вітчизняним підприємцям.

Один із найкращих ринків

Шопінг у США – це сотні мультибрендових та фірмових інтернет-магазинів, серед яких Michael Kors, New Balance, Levi's, GAP, Macy's, Guess Tommy Hilfiger, Ralph Lauren та багато інших. Ці бренди відомі у всьому світі, включаючи Україну, тому колекції швидко розкуповуються. Підприємців приваблюють онлайн-покупки в США з наступних причин:

 1. Великий асортимент. На американських торгових майданчиках можна купувати одяг, взуття, автомобілі, побутову техніку, автоаксесуари, товари для дому, кавомашини, іграшки та навіть ювелірні вироби. Послуга доставлення із США дозволяє купувати професійну косметику, яку можна придбати лише через посередників. Американський ринок – це найпопулярніша у всьому світі техніка. iPhone, iPad, Mac можна купити на найвигідніших умовах.
 1. Своєчасність та актуальність. Доставлення із США в Україну дозволяє швидко отримати нові колекції. У нашій країні новинки зазвичай з'являються із затримкою до пів року.
 1. Економія. Придбати товари онлайн безпосередньо в Америці набагато вигідніше, ніж в Україні. При в'їзді до нашої держави вони одразу отримують високу націнку, яку не можна порівняти з платою за перевезення товару. Крім того, великі мультибрендові магазини, великі аутлети компанії-виробники постійно пропонують акції. У період розпродажів знижки сягають 70-80%, чого в нашій країні практично не буває. Завдяки сервісам, які використовують кешбек, можна отримати частину коштів.
 1. Висока якість. Її стандарти в США в рази вищі у порівнянні з Україною. Роблячи замовлення у перевірених постачальників, ви можете бути впевнені, що отримаєте 100% якісний товар.

В універсальних магазинах, наприклад, eBay, Amazon, Walmart можна знайти практично будь-який товар. Так, тільки на Amazon зареєстровано майже 2 млн продавців, і їхня кількість постійно зростає. Якщо складно самостійно зорієнтуватися у великих каталогах, відгуках, цінах, розібратися з правилами онлайн-аукціонів, звертайтесь до наших співробітників. За потреби ми знайдемо постачальника, викупимо для вас товар. Допоможемо у створенні бізнесу в Америці.

Вантажоперевезення зі США: як це відбувається

Спочатку наша команда вивчає всю інформацію про вантаж та потреби замовника. Потім розробляється оптимальний маршрут, розраховується вартість вантажоперевезення. Клієнту ми надаємо максимально вигідну комерційну пропозицію. Наші спеціалісти контролюють процес транспортування на кожному етапі. Експедують вантаж у пункті призначення. За потреби привеземо замовлення до дверей замовника. Доставлення з Америки в Україну здійснюється двома способами:

 1. Морем. Судноплавний транспорт дозволяє заощадити на перевезенні замовлення, оскільки місткість кораблів велика, а собівартість таких перевезень невисока. Доставляють морським шляхом як габаритні, так і невеликі посилки. Ми консолідуємо вантажі. Вам не потрібно платити за весь контейнер. Ви сплачуєте лише за місце під свій вантаж. Мінус транспортування замовлень морем – тривалий термін (від 35 днів). Якщо час дозволяє — це оптимальний варіант для багатьох підприємців.
 1. Авіатранспортом. Такий спосіб доставлення підходить для транспортування швидкопсувних та цінних товарів, фармацевтичної продукції, високоточного обладнання. Крім того, він найшвидший. Для стандартного вантажоперевезення потрібно від 10 днів, для експрес-доставлення — від 3. Ми працюємо з великими міжнародними авіаперевізниками, які здійснюють регулярні рейси за кордон, що унеможливлює затримки вантажу.

Ми маємо свої представництва та склади у США (наприклад, у Нью-Джерсі). Це дозволяє прискорити доставлення, зробити його більш ефективним. Ми також організовуємо мультимодальні перевезення, які дозволяють максимально заощадити на транспортуванні. Цей спосіб доставлення зі США використовується тоді, коли вантажі доставляють через європейські порти (Роттердам, Гамбург).

Вартість доставлення посилок із США (Америки) в Україну

Замовлень з доставлення вантажів із США в Україну щороку дедалі більше. Для міжнародного транспортування використовують авіадоставлення чи перевезення товарів морським транспортом. У кожного виду вантажоперевезень свої плюси та мінуси. Великогабаритні нетермінові вантажі найчастіше перевозять морем. Цей варіант дешевший, ціни нижчі. Місткість кораблів велика, одночасно можна перевезти дуже багато товару. Ми можемо зробити збірний контейнер із посилкою від різних замовників, не потрібно викуповувати весь контейнер.

Вартість доставлення морем залежить від:

 • відстані від пункту навантаження до пункту призначення;
 • групи товарів;
 • обсягу та ваги вантажу;
 • довжини, ширини та висоти пакування.

Авіаперевезення використовуються для малогабаритних та термінових вантажів. Їх замовник може отримати набагато швидше, ніж чекати на свій товар, що перевозиться морем.

Вартість доставлення визначається індивідуально. На неї впливають розмір, габарити, характер вантажу, що перевозиться, а також терміновість доставлення.

Якщо потрібно зробити попередній розрахунок вантажоперевезення, дізнатися, скільки коштуватиме перевезення, зв'яжіться з нами та отримайте повну, професійну консультацію з будь-якого питання від фахівців служби підтримки клієнтів.

Відстеження посилок з Америки

Міжнародна логістична компанія UTEC Logistics дає змогу відстежити посилку на офіційному сайті UTEC Logistics. Для цього потрібно ввести номер відстеження вантажу в полі, що знаходиться праворуч на сторінці нашого сайту. Після цього можна буде побачити переміщення вантажу та дізнатися про його прибуття. Наша служба підтримки завжди підкаже час відправлення та доставлення вашого товару.

Вигідна співпраця з UTEC Logistics

Тепер немає потреби турбуватися про те, що той чи інший американський магазин не відправляє товар до України. Ми розуміємо, що для бізнесу важливо, щоб перевезення вантажу відбувалося максимально оперативно, безпечно та за вигідними тарифами. Доставлення товарів із США від UTEC Logistics – це послуга, яка дає можливість здійснювати онлайн-закупівлі без урахування кордонів. Наша команда гарантує мінімальні ризики під час перевезення вашого вантажу. Ми пропонуємо вигідні умови співпраці:

 1. Після надходження вантажу до нашого складу беремо на себе відповідальність за його безпеку. Простежимо за процесами розвантаження та завантаження, якістю пакування цінних та тендітних товарів. Ви можете бути спокійними за свій товар. Він буде доставлений вам у цілості та безпеці.
 2. Перед відправленням товару за бажанням клієнта перевіряємо його на наявність браку та відповідність заявленій комплектації. Надаємо замовнику фото- або відеозвіт.
 3. Розв'язуємо суперечливі питання, домовляємось із постачальником. Можемо провести переговори від вашого імені, якщо ви не володієте англійською.
 4. Беремо на себе оформлення всіх документів, проходження митниці. Надаємо професійну консультацію. Пропонуємо також послугу зберігання замовлення на складі.
 5. Завжди відкрито говоримо про зміни у тарифах. Надаємо всю звітність щодо угоди, а також необхідні документи.


Залишились питання? Звертайтесь до наших менеджерів. Вони нададуть вам детальну інформацію щодо умов співпраці з UTEC Logistics.