Викуп товару

Викуп товару

Викуп товарів з Китаю - це досить популярна і зручна послуга. Замовник знаходить постачальника і доручає проведення операції заданої посереднику. Як правило, крім викупу, компанії надають ряд додаткових послуг, які дозволяють отримати посилку без зайвого клопоту. Це зручно як для початку бізнесу, заснованого на поставках з Піднебесної, так і для розширення вже наявної діяльності, підвищення її рентабельності.

Компанія UTEC Logistics допоможе організувати стабільні і швидкі поставки в Україну або будь-яку точку світу, надає опцію викупу товарів і ще ряд корисних послуг.

Від чого залежить успіх поставок з Китаю?

Коли для розвитку бізнесу необхідні товари, практично всі підприємці звертаються до китайського ринку. Наприклад, використовується доставка з «Алибаба» або інших великих торгових майданчиків. У Китаї можна знайти унікальні пропозиції, які вигідно виділять вас серед конкурентів або дозволять зайняти певну нішу.

При цьому не секрет, що найбільш вигідні угоди найпростіше здійснити всередині країни. Це пов'язано з національними та економічними особливостями. Щоб вигідно придбати товар, важливо вміти вести переговори і володіти державною мовою. Також потрібно розуміти, як влаштований ринок Піднебесної. Успіх поставки буде залежати від:

 • навичок пошуку постачальника;
 • вміння домовлятися, торгуватися;
 • здатності перевіряти надійність продавця;
 • проведення оплати з мінімізацією ризиків;
 • перевірки продукції на відповідність вимогам;
 • коректності оформлення документів;
 • зниження вартості логістики.

Щоб пройти всі етапи, необхідний відповідний досвід. Навіть бізнесмени, які успішно закуповують продукцію в Китаї, не завжди здатні вчасно відслідковувати зміни законодавства та інші нюанси, тому звертаються до послуг посередників. Це дозволяє скоротити не тільки тимчасові витрати, а й отримати продукцію належної якості в потрібний термін.

Викуп товарів з Китаю
Основні міжнародні напрямки
Тисячі угод та 17 років досвіду зробили нас сильними в логістиці. Ми зручно доставляємо в будь-якому напрямку.
Залишити заявку
manager
Напишіть у заявці свої дані, і ми зв'яжемось з вами найближчим часом


Чому довіряють UTEC logistics?
Доставляємо вантажі попри всі обставини
За допомогою авіа до Польщі та авто до України
Надаємо складські послуги
Зберігаємо ваші вантажі за потреби
Доставляємо у Польщу та інші країни ЄС
На вказаний клієнтом склад або партнерські склади
Допомагаємо у пошуку та викупі товарів
За вашими запитами
Здійснюємо всі можливі типи доставки
Власні офіси і склади в Україні, Китаї, США та Польщі
Прямі агентські контракти з міжнародними авіалініями
Оптимізація витрат клієнтів на кожному етапі
Досвід в роботі зі складною проектною логістикою
Членство в міжнародних логістичних асоціаціях
Експертність в сегменті електронної комерції
Індивідуальні рішення для кожного клієнта
Швидка відповідь на всі запити
Страхування та інспекція вантажів
Трекінг вантажу 24/7 в особистому кабінеті
Залишити заявку
Дізнатись вартість
Тип доставки
1
Деталі доставки
2
Контактні данні
3
Поля відмічені *, обов'язкові для заповнення
Ми не передаємо ваші контакти стороннім особам. Вони використовуються виключно для зворотного зв'язку з вами

Чому вигідно замовляти викуп продукції?

Практично всі продавці на популярних майданчиках спілкуються виключно китайською мовою. Рідше використовується англійська. Як правило, комунікація між постачальником і замовником відбувається з використанням перекладача однією або обома сторонами. Такий діалог нерідко викликає непорозуміння і плутанину та, як підсумок, можна отримати зовсім інший товар, який не буде відповідати заявленим вимогам.

Крім того, часто потрібні позиції швидко розкуповують і доводиться чекати наступної партії невизначений час. Це може зірвати важливу угоду, паралізувати бізнес і привести до фінансових втрат. Викуп дозволяє отримати вантаж у заявлений термін або за привабливішою ціною. Співробітники UTEC Logistics діють максимально оперативно і в разі виникнення будь-яких проблем вирішують їх на місці.

Ще однією перешкодою може стати неможливість оптової закупівлі, перебуваючи поза КНР. Так, найбільші майданчики, такі як «Alibaba», «Таобао», Tmall і 1688 не доставляють вантаж в інші країни. Крім того, інтерфейс магазинів не має локалізації по іншим державам.

Також не завжди виходить зареєструватися без китайської сім-карти. Оплатити покупку, як правило, можна тільки в національній валюті. Всі ці перешкоди можна подолати, якщо звернутися за послугами до компанії UTEC Logistics. Наші співробітники присутні в ключових економічних зонах КНР - Гонконгу, Шанхаї та Пекіні. Також фахівці UTEC Logistics:

 • володіють китайською;
 • знають усе про особливості місцевого ринку;
 • вміють вести переговори;
 • доставляють вантаж на власний склад;
 • оформляють документи для переміщення по світу і проходження митниць;
 • організовують локальну доставку «до дверей» замовника.

Компанія також надає повний комплекс складських послуг. Ми зможемо провести інспекцію продукції з детальним звітом, фото і відео, перерахунком, перевіркою функціональності і т. д.

Викуп товару можливий за:

 • категорією;
 • інвойсом;
 • описом та фото.

Також ви можете просто вислати посилання на товар, контакти постачальника. Ми гарантуємо індивідуальний підхід до кожного клієнта і запропонуємо оптимальний варіант. При необхідності розпишемо всі нюанси логістики і ви зможете самостійно обрати кращий для себе спосіб доставки виходячи з термінів і фінансової сторони питання.

Чому варто звернутися до UTEC Logistics?

Якщо ви бажаєте купити в Китаї товар з викупом і не можете визначитися з надійним продавцем, то UTEC Logistics допоможе і з цим. Ми виконаємо пошук постачальника по:

 • категорії товару;
 • вартості;
 • характеристикам;
 • виробнику.

Також доступна послуга доставки на умовах DDP з повною відповідальністю компанії.

Ми транспортуємо вантаж по морю, повітрю, залізничній та автомобільній дорогами. Можливе мультимодальне перевезення посилок, перепакування та консолідація продукції на нашому складі. Доставка з Alibaba в Україні можлива чартерним рейсом всього за 12 годин. Авіасполучення реалізується 3 дні на тиждень. Якщо не поспішайте, обирайте морське транспортування. Щоб ми змогли підібрати для вас кращий з варіантів, звертайтеся до наших менеджерів.