Доставка комерційних та гуманітарних вантажів з Німеччини
 За допомогою автоперевезень в Україну
Доставка комерційних та гуманітарних вантажів з Німеччини
За допомогою автоперевезень в Україну
Залишити заявку
Чому довіряють UTEC logistics?
Доставляємо вантажі попри всі обставини
За допомогою авіа до Польщі та авто до України
Надаємо складські послуги
Зберігаємо ваші вантажі за потреби
Доставляємо у Польщу та інші країни ЄС
На вказаний клієнтом склад або партнерські склади
Допомагаємо у пошуку та викупі товарів
За вашими запитами
Залишити заявку
;
Доставка з Німеччини в Україну

Доставка з Німеччини в Україну

Особливості доставки вантажів з Німеччини зараз

В нових реаліях UTEC Logistics продовжує доставляти як комерційні, так і гуманітарні вантажі з країн Європи до України за допомогою автоперевезень. Наші спеціалісти допомагають підібрати найбільш оптимальний маршрут в залежності від кожного конкретного випадку. 

Додатково за необхідності надаємо послуги митного оформлення в Європі (експорт, транзит) у комплексі з послугами з перевезення.

Термін доставки — 2-7 днів, залежно від місцеперебування вантажу та способу доставлення (окреме/збірне авто). 

Комплексне обслуговування вантажних відправлень з Німеччини

Незалежно від економічної ситуації в Україні і Німеччині, держави підтримують торговельні стосунки протягом багатьох років. Щодня митний контроль проходять тисячі тонн вантажів. Німці славляться своєю педантичністю, а також серйозним підходом до роботи, відповідно, вони вважають за краще співпрацювати з відповідальними партнерами. Щоб доставка з Німеччини в Україну була організована чітко і якісно, ​​звертайтеся за допомогою до UTEC Logistics. Наші клієнти довіряють нам перевезення навіть найцінніших вантажів.

Інформація про доставку
В Україну
Інформація про доставку
Тип доставки
Вартість
Термін доставки
Авіадоставка
Вартість
від 3 $/кг
Термін доставки
від 1 дня
Часто задавані питання
Яка найшвидша доставка з Німеччини.
Яка доставка з Німеччини найдешевша.
Дізнатись вартість
Тип доставки
1
Деталі доставки
2
Контактні данні
3
Поля відмічені *, обов'язкові для заповнення
Ми не передаємо ваші контакти стороннім особам. Вони використовуються виключно для зворотного зв'язку з вами
Залишити заявку
manager
Напишіть у заявці свої дані, і ми зв'яжемось з вами найближчим часом


Інші міжнародні напрямки
Тисячі угод та 17 років досвіду зробили нас сильними в логістиці. Ми зручно доставляємо в будь-якому напрямку.

Торговельні відносини

Економіка Німеччини є найбільш стабільною в ЄС. В Україні споживачі давно оцінили всім відому «німецьку якість». Серед найбільш розвинених галузей промисловості в Німеччині можна виділити:

 • суднобудівну;
 • хімічну;
 • машинобудівну;
 • фармацевтичну;
 • електротехнічну;
 • текстильну;
 • сталеливарну і т.д.

Про високий рівень розвитку сфер промисловості знають у всіх куточках світу. Тому щодня як великі компанії, так і дрібні підприємці відправляють вантажі в різні держави.

В Україні регулярно доставляються такі товари:

 • побутова техніка;
 • косметичні засоби;
 • текстильні вироби;
 • автомобілі, запчастини;
 • сільськогосподарське обладнання;
 • одяг, взуття і т.д.

Бізнесмени, користуючись послугами посередників, здійснюють доставку німецьких товарів, на які є попит в Україні, і заробляють на їх реалізації. До того ж на вітчизняному ринку затребувана продукція з таких інтернет-магазинів, як Amazon, OTTO, Zalando, eBay та ін. Її перепродаж - вигідний бізнес навіть для новачків у цій сфері. Щоб така діяльність приносила високий прибуток, необхідно співпрацювати з професіоналами, які знають про всі нюанси міжнародних перевезень.

Логістична компанія UTEC Logistics з 2007 року займається перевезеннями вантажів по всьому світу. Доставка з Німеччини під керівництвом фахівців дозволяє мінімізувати витрати і тим самим стати гідним конкурентом на українському ринку, реалізуючи німецькі товари за цінами нижче ринкових.

Способи доставки

Перевезення з Німеччини в Україну UTEC Logistics здійснює 2 видами транспорту: авіаційним і автомобільним. Літаками відправляють термінові вантажі в випадках, коли в пріоритеті швидкість доставки, а не її вартість. Однак найчастіше перевезення здійснюють автомобільним транспортом. Це обумовлено доступною вартістю послуг і досить високою швидкістю. Якщо клієнту логістичної компанії необхідна доставка з Німеччини в Україну невеликої партії товарів, вигідніше їх відправляти в складі збірних вантажів. Завдяки консолідації замовлень кількох клієнтів, вдається знизити транспортні витрати. Кожен з них оплачує лише доставку своєї партії товарів.

Німці - відомі бюрократи. Тому кожен етап вантажоперевезень повинен здійснюватися згідно з нормами законодавства. До того ж при транзиті через території інших країн також необхідно враховувати багато нюансів. Навіть невеликі неточності при оформленні документів можуть стати причиною затримки вантажу, штрафів, конфіскації. Це, в свою чергу, призводить до збільшення транспортних витрат і термінів доставки. Щоб уникнути таких форс-мажорів, слід звертатися за допомогою до професіоналів, які знають всі тонкощі співпраці з німецькими постачальниками, норми законодавства, особливості міжнародних вантажоперевезень і т. Д.

Фахівці компанії UTEC Logistics серйозно ставляться до вирішення логістичних завдань. До базових послуг можна віднести:

 • розробку оптимального маршруту;
 • оформлення супровідної документації;
 • організацію процесу навантаження і розвантаження;
 • митний супровід;
 • доставку вантажу в пункт призначення;
 • забезпечення збереження товару.

Завдяки налагодженій схемі вантажоперевезень, доставка з Німеччини під керівництвом фахівців займає мінімум часу. Хоча логістика має багато складнощів і перешкод, ми робимо все, щоб цей процес був максимально простим і зрозумілим для наших клієнтів.

Комплексний супровід від UTEC Logistics

У процесі організації вантажоперевезень з Німеччини важливі точність, уважність, досвід і професіоналізм. У компанії UTEC Logistics працюють найкращі фахівці, які досконало знають про всі проблеми логістичного процесу, які можуть виникнути, але при цьому вміють їх запобігати і вирішувати. Компанія протягом більше 10 років допомагає українським підприємцям розвивати свій бізнес і тим самим зміцнювати економіку України.

Крім базових послуг, клієнти UTEC Logistics можуть скористатися і додатковими. Серед ключових варто відзначити:

 • транспортування з Німеччини
 • перевірку товарів перед їх відправленням;
 • перевезення генеральних і збірних вантажів;
 • складське зберігання і т.д.

Ми пропонуємо повний спектр логістичних, консалтингових послуг, комплексну підтримку ЗЕД. Звертайтеся по допомогу до професіоналів, і ми гарантуємо, що доставка вантажів з Німеччини під нашим керівництвом буде максимально швидкою, безпечною і доступною.