delivery

Інспекція вантажу на складі

Інспекція вантажу на складі

Логістика дозволяє здійснювати зовнішньоторговельні операції з максимальною вигодою для замовника. Можна знайти постачальника або виробника в будь-якій точці світу, щоб домовитися про доставку вантажу і отримувати прибуток від реалізації продукції в іншій країні. У той же час товар не завжди може відповідати заявленим параметрам. Несумлінне ставлення постачальника, шахрайство або банальний брак продукції може паралізувати бізнес, призвести до серйозного фінансового і репутаційного збитку.

Оптимальний спосіб запобігти подібних ризиків - попередня перевірка якості партії в країні відправлення. Компанія UTEC Logistics може виконати інспекцію на складі і вислати вам детальний звіт.

Коли необхідна перевірка вантажу?

Не завжди постачальник виконує частину угоди сумлінно. Більш того, навіть серйозні компанії здатні зробити браковану партію товару. Трапляється і так, що постачальник упаковує меншу кількість позицій. У такому випадку рекомендується замовити послугу перерахунку. Якщо проблеми виявляється вже після доставки в кінцеву точку, фінансових і тимчасових проблем не уникнути. Щоб не допустити цього, можна скористатися трьома варіантами:

  • особисто відвідати країну і все перевірити;
  • найняти інспектора безпосередньо;
  • звернутися до послуг UTEC Logistics.

Недолік першого варіанту очевидний - ви витратите час і гроші на переліт. До того ж необхідне знання мови, розуміння місцевих особливостей, щоб отримати документи на інспектування, а також експертність.

Пошук безпосередньо не гарантує сумлінного виконання. Вам можуть вислати підроблений звіт або просто не приділити роботі належної уваги.

Інспектори UTEC Logistics неупереджено проводять огляд і завжди готові відстояти інтереси клієнта. Ви отримаєте детальний звіт, а також фото- та відеофіксацію. У разі невідповідності продукції ви зможете повернути гроші, отримати знижку і знайти іншого постачальника або запросити нову партію, яка вже буде відповідати обумовленим вимогам до якості.

Ви самі вказуєте, які параметри повинні бути перевірені. UTEC Logistics може оцінити:

  • зовнішній вигляд;
  • якість;
  • розміри і т. д.

Також ви можете запитати додаткову послугу перевірки функціональності. Якщо щось не відповідає вимогам, ви будете сповіщені і зможете прийняти правильне рішення.

Чи обов'язково перевіряти вантаж до відправки?

Це рішення приймаєте тільки ви. Якщо у вас вже налагоджені довірчі відносини з постачальником і ви на 100% впевнені в якості продукції, її відповідності заданим параметрам, то можете обійтися без інспекції. Врахуйте, в разі виникнення проблем повернути гроші або добитися заміни вантажу буде складніше, ніж при огляді на складі нашої компанії. Серед найбільш поширених проблем виділяються такі:

неоднорідність продукції - партії відрізняються одна від одної;

низька якість - порушена технологія виробництва або застосовані більш дешеві аналоги матеріалів;

неправильне зберігання - до отримання вантажу від постачальника на склад компанії якість товару знизилася;

неповна комплектація - відсутні зазначені в договорі деталі або запчастини і т. д.

Також буває так, що виробник просто перестає відповідати з моменту відвантаження або передоплати товару. У такому випадку рекомендується призупинити подальшу співпрацю до з'ясування обставин. Ви завжди можете замовити послугу пошуку надійного постачальника у менеджерів UTEC Logistics.

Як відбувається перевірка товару?

Фахівці нашої компанії роблять все можливе, щоб виключити доставку проблемного вантажу до місця призначення. Ретельна інспекція товару дозволяє попередити пересилання низькоякісних або бракованих виробів. Так, в першу чергу вантаж зважується, перевіряється його комплектація, оглядається упаковка на предмет пошкодження. У разі, якщо вона має дефекти, фахівці на складі UTEC Logistics зв'яжуться з клієнтом і при необхідності перепакуют вантаж. Детальна інспекція має на увазі:

  • тестування робочого стану;
  • огляд на предмет пошкоджень, браку;
  • створення докладного звіту з фотографіями і відеоматеріалами;
  • повідомлення клієнта в разі розбіжностей з заявленими вимогами.

Всього ж доступний огляд по 3 параметрами. Ви можете уточнити деталі у менеджера UTEC Logistics. Своєчасне виявлення проблем підвищує рентабельність бізнесу. Ви можете замовити інспекцію будь-якого товару, крім забороненого до перевезення. При необхідності будуть підключені фахівці вузького профілю. Крім того, можливі вивчення документації та встановлення автентичності продукції. Наша компанія пропонує великий асортимент послуг, що дозволяють звести всі ризики нанівець.

Перевіряється вся продукція?

Практично неможливо перевірити всю партію, особливо коли число предметів перевищує сотні або тисячі одиниць. Як правило, інспектор тестує близько 100 предметів у випадковому порядку. Цього цілком достатньо, щоб встановити відповідність продукції до вимог і виявити пошкодження або фабричний брак. При необхідності ви можете домовитися про індивідуальні умови з менеджером. UTEC Logistics йде назустріч клієнтам.

Чому краще звернутися до UTEC Logistics?

Наша компанія позбавляє замовників зайвого клопоту. Вам не потрібно поглиблюватись в особливості логістики та митного законодавства, фахівці зроблять все самі і запропонують тільки найвигідніші варіанти. Також ще до оформлення доставки ви можете отримати детальні дані з вартістю різних способів транспортування.

Інспекція вантажу на складі

Основні міжнародні напрямки
Тисячі угод та 13 років досвіду зробили нас сильними в логістиці. Ми зручно доставляємо в будь-якому напрямку.
Плитка
Список
Китай Китай Китай від 5.5$ за кілограм від 1 дня на доставку Авіа, З/Д, Море, Чартер Гонконг Гонконг Гонконг від 6 $ за кілограм Авіа, Море, Чартер від 5 днів на доставку Пiвденна Корея Пiвденна Корея Пiвденна Корея від 6.5$ за кілограм Авіа, Море від 5 днів на доставку США США США від 3.8$ за кілограм від 1 дня на доставку Авіа, Море Iндiя Iндiя Iндiя від 3.3$ за кілограм Авіа, Море від 5 днів на доставку Тайвань Тайвань Тайвань від 7$ за кілограм Авіа, Море від 5 днів на доставку Японiя Японiя Японiя від 8$ за кілограм Авіа, Море від 5 днів на доставку Туреччина Туреччина Туреччина від 3.2$ за кілограм від 1 дня на доставку Авіа, Авто Нiмеччина Нiмеччина Нiмеччина від 3$ за кілограм від 1 дня на доставку Авіа, Авто Польща Польща Польща від 3$ за кілограм від 1 дня на доставку Авіа, Авто Чехiя Чехiя Чехiя від 3$ за кілограм від 1 дня на доставку Авіа, Авто Португалiя Португалiя Португалiя від 2.7$ за кілограм від 1 дня на доставку Авіа, Авто Францiя Францiя Францiя від 3.1$ за кілограм від 1 дня на доставку Авіа, Авто Англія Англія Англія від 4$ за кілограм від 3 днів на доставку Авіа Iспанiя Iспанiя Iспанiя від 2.7$ за кілограм від 1 дня на доставку Авіа, Авто Iталiя Iталiя Iталiя від 3.3$ за кілограм від 1 дня на доставку Авіа, Авто
Усі напрямки компанії
map
США
Португалiя
Iспанiя
Францiя
Нiмеччина
Iталiя
Чехiя
Польща
Японiя
Пiвденна Корея
Тайвань
Гонконг
Туреччина
Iндiя
Китай
Залишити заявку
manager
Напишіть у заявці свої дані, і ми зв'яжемось з вами найближчим часом
Чому довіряють UTEC logistics?
Інноваційність
Пропонуємо нестандартні рішенння для складних проблем
Досвід у логістиці
Працюємо з Китаєм 14 років
Організовуємо чартерну доставку
Швидкість
Швидко відповідаємо
Швидко вирішуємо проблеми
Швидко доставляємо
Клієнтоорієнтованість
Любимо наших клієнтів
Здійснюємо всі можливі типи доставки
Власні офіси і склади в Украхні, Китаї, США та Польщі
Прямі агентські контракти з міжнародними авіалініями
Оптимізація витрат клієнтів на кожному етапі
Досвід в роботі зі складною проектною логістикою
Членство в міжнародних логістичних асоціаціях
Експертність в сегменті електронної комерції
Індивідуальні рішення для кожного клієнта
Швидка відповідь на всі запити
Страхування та інспекція вантажів
Трекінг вантажу 24/7 в особистому кабінеті
Залишити заявку
Дізнатись вартість
Тип доставки
1
Деталі доставки
2
Контактні данні
3
Поля відмічені *, обов'язкові для заповнення
Ми не передаємо ваші контакти стороннім особам. Вони використовуються виключно для зворотного зв'язку з вами