Морські перевезення з Китаю

Морські перевезення з Китаю

На сьогодні серед інших країн Китай є лідером з виробництва та імпорту різної промислової та побутової продукції. Такий інтерес до китайських товарів обумовлений їхньою різноманітністю, якістю та доступною вартістю. Варто зазначити, що доставка вантажів з Китаю в Україну та інші країни є дуже затребуваним напрямком у логістиці. Одним із популярних способів перевезення товарів є транспортування морським транспортом. Замовити таку послугу можна у компанії UTEC Logistics. Дізнатися, скільки коштує контейнерне перевезення вантажів можна у менеджерів.

Нюанси морських перевезень з Китаю

Перевезення вантажів морським транспортом із Китаю є досить економічним видом доставки. Якщо замовник не має сильних обмежень у часі, то транспортування товарів морем буде ідеальним рішенням. У Китаї є понад 300 міжнародних портів, проте найчастіше перевезення морського контейнера з вантажем здійснюється з портів Шанхая, Циндао, Шеньчженя та Даляня.

Контейнерні перевезення з Китаю популярні не лише через недорогу вартість морського трансферу, а й коштом зручності в плані транспортування великогабаритних та об'ємних вантажів. Термін доставки посилки морем може тривати два місяці. Морські перевезення забезпечують безпеку і цілісність товарів, які перевозяться. Вантаж, поміщений у контейнери, може переміщатися як морським видом транспорту, так і іншими. Це дуже зручно при використанні змішаних перевезень вантажів.

У компанії UTEC Logistics спеціалісти для вас підберуть найбільш вигідний спосіб доставки, враховуючи потрібні терміни та вартість постачання. Замовляючи контейнерні перевезення з Китаю, ви отримаєте цілий комплекс послуг, який буде спрямований на вирішення бізнес-завдань.

Усі напрямки компанії
В Україну
З України
Авіадоставка
Залізничні вантажоперевезення
Морське перевезення
map
США
Португалiя
Iспанiя
Францiя
Нiмеччина
Iталiя
Чехiя
Польща
Японiя
Пiвденна Корея
Тайвань
Гонконг
Туреччина
Iндiя
Китай
Залишити заявку
manager
Напишіть у заявці свої дані, і ми зв'яжемось з вами найближчим часом


Можливості UTEC Logistics
Пошук постачальників
Складські послуги
Консолідація вантажів
Часто задавані питання
Які стратегії можна використовувати для оптимізації морських перевезень з Китаю?
Як впливає політика митних зборів на морські перевезення з Китаю?
Які можуть бути проблеми чи затримки під час морських перевезень з Китаю?
Як забезпечується безпека товарів під час морських перевезень?
Як довго зазвичай триває морське перевезення з Китаю в інші країни?
Які види товарів часто транспортуються морським шляхом з Китаю?
Які документи потрібні для оформлення морської перевезення з Китаю?
Які фактори впливають на вартість морських перевезень з Китаю?
Які переваги має морська перевезення порівняно з іншими видами транспорту?
Що означають морські перевезення з Китаю?
Як Китай планує збільшити обсяги морських перевезень вантажів?
Які вантажі експортуються з Китаю через морські порти?
Які китайські порти є найбільшими у світі?
Який відсоток морських перевезень вантажів у світі здійснює Китай?
Дізнатись вартість
Тип доставки
1
Деталі доставки
2
Контактні данні
3
Поля відмічені *, обов'язкові для заповнення
Ми не передаємо ваші контакти стороннім особам. Вони використовуються виключно для зворотного зв'язку з вами

Плюси морських вантажоперевезень з Китаю

Контейнерні перевезення вантажів чудово підходять для відправки як негабаритних, так і великих партій продукції далекі відстані. З основних плюсів морських вантажоперевезень можна виділити такі:

 1. Універсальність контейнерів. До перевезення можуть бути допущені вантажі будь-яких форм та характеристик (тверді, сипкі товари та інші). Це обумовлено наявністю суден для вантажів, що мають різні обсяги.
 2. Найвигідніші ціни для замовника. Морський вид транспортного засобу є найдоступнішим з усіх. Адже вантажний борт здатний вмістити набагато більше одиниць товарів, ніж поїзд або автотранспорт. Це дозволяє при доставці недорогої продукції істотно скоротити витрати, а також примножити прибуток.
 3. Економія на оренді техніки та оформленні документів. У разі перевезення вантажів морем не потрібно оформлювати документацію у великих обсягах. Крім того, орендувати будь-яку вантажну техніку не потрібно. Це зумовлено тим, що морські порти вже мають необхідні підйомні механізми.
 4. Надійність та безпека при транспортуванні. При контейнерному вантажоперевезенні ваш вантаж не потрапить у пробку і його не затримає дорожньо-патрульна служба. Крім того, ризик виникнення непередбачених ситуацій дуже малий. При перевезенні ваш вантаж помістять у контейнер, і він пройде до кінцевого одержувача без будь-яких проміжних розвантажень. Вантаж на борту судна надійно закріплять за допомогою спеціальних кріплень. Зрештою ризик втрати чи пошкодження товару зводиться до мінімуму.
 5. Перевезення чітко за графіком. Судна прямують з Китаю до України та інших країн згідно з розкладом. Графік складається заздалегідь і змінюється. Тому час прибуття вантажів можна чітко визначити. Будь-які запізнення малоймовірні, оскільки контроль над рухом морських перевезень здійснює міжнародне транспортне законодавство.

Однак трапляються випадки, коли такий вид транспортування з Китаю є недоцільним. До таких ситуацій можна віднести товари, які швидко псуються, або вантажі, які потрібно доставити терміново. Тоді варто скористатися іншими видами доставки, які є у нашій логістичній компанії UTEC Logistics.

Ціни та Тарифи на доставку морем з Китаю за 49-56 днів.

Товар Вага Ціна Термін доставки Тариф $ за 1 кг
🚗 Запчастини для авто 200 кг $650 55 днів $3,25
🚜 Кардані для сільгосподарської техніки 19000 кг $4900 50 днів $0,25
👟 Взуття не бренд 1770 кг $6726 53 днів $3,8
👓 Футляри та серветки сухі 2337 кг $4907,7 52 днів $2,1
🚿 Лійки для душу 170 кг $510 51 днів $3
🧵 Тканина Біфлекс 112 кг $179,2 51 днів $1,6
🧸 М'які іграшки 140 кг $476 50 днів $3,4
👓 Окуляри 364 кг $1201 49 днів $3,3
💻 Мишки та клавіатури для комп'ютерів 220 кг $506 50 днів $2,3
🛏 Електропростирадла 550 кг $1320 56 днів $2,4

Види контейнерів для транспортування вантажів

Переміщення вантажів у контейнерах є досить зручним способом транспортування. Їхня ключова перевага полягає у великій місткості та міцності. Для перевезення вантажів використовують кілька видів контейнерів, серед яких переважно:

 • стандартні 20-футові;
 • 40-футові контейнери підвищеної місткості.


Більшість доставок здійснюється за допомогою стандартних 20-футових контейнерів. Він є герметично закритою пило- і водонепроникною конструкцією, оснащеною жорстким дахом і стінками. Такий контейнер використовують для перевезення та зберігання різних вантажів. 40-футові конструкції аналогічні FCL 20, але застосовуються для транспортування більш об'ємних товарів.

Як можна заощадити на вартості морських перевезень з Китаю?

Міжнародна компанія UTEC Logistics має контейнери різних обсягів. Зекономити на вартості морських вантажоперевезень можна, правильно підібравши розмір контейнера в залежності від кількості продукції, що перевозиться. Зробивши так, ви зможете уникнути переплат за порожнє місце або ж за один повністю заповнений контейнер та деяку частину іншого.

Чому співпрацювати з нами вигідно?

Наша міжнародна компанія має великий досвід роботи у сфері логістики. Співпрацюючи з нами, ви отримаєте:

 • комплекс послуг, що дозволяє зберігати, консолідувати та здійснювати доставку вантажів будь-яким видом транспорту;
 • суттєве скорочення витрат на логістику;
 • фіксовану ціну без прихованих платежів;
 • допомога в оформленні митних та інших супровідних документів.

Команда служби UTEC Logistics — професіонали своєї справи. Фахівці компанії успішно розв'язують різні питання щодо доставки та дозволяють оптимізувати витрати бізнесу на вантажоперевезення. У вас завжди є договір, укладений зі службою, в якому буде прописано, скільки коштує послуга, особливості вантажу, а також інші умови перевезення.