Грошові перекази

Грошові перекази

Грошові перекази під керівництвом фахівців: легально, безпечно, оперативно

Переказ грошей постачальникам з Китаю, США та інших країн від юридичної особи - складний процес навіть для досвідчених бізнесменів, які підтримують тривалі торгові відносини із зарубіжними контрагентами. Труднощі виникають на етапі оформлення документів. У тих випадках, якщо зовнішньоторговельні операції виконуються нерегулярно, уникнути паперової тяганини і високих комісій за банківські транзакції без допомоги фахівців практично неможливо.

Компанія UTEC Logistics надає комплексні послуги, що стосуються міжнародних вантажоперевезень, в тому числі допомагає перевести гроші постачальникам. Наші фахівці оперативно оформляють всі необхідні документи, надають їх банку і т.д. Звертайтеся по допомогу в UTEC Logistics, і ми позбавимо вас від бюрократичних складнощів, пов'язаних з грошовими переказами закордонним контрагентам.

Безпечні фінансові операції

Грошові перекази іноземних постачальників завжди пов'язані з великими ризиками. Багато українських бізнесменів вже стикалися на вивертами шахраїв, які виставляли рахунок на ім'я неіснуючої компанії. Відповідно, постачальники не отримували гроші за свої послуги, а фінансові кошти потрапляли в руки зловмисників.

Фахівці компанії UTEC Logistics допоможуть запобігти таким ситуаціям. Завдяки багаторічному досвіду в сфері логістики ми знаємо всі нюанси виконання грошових операцій і «підводні камені», які можуть виникнути під час цієї процедури. Перед тим як перевести гроші на рахунок постачальника, ми виконуємо:

  • звірку банківських реквізитів, зазначених в договорі;
  • аналіз даних про власника рахунку;
  • перевірку інформації про банк, з яким співпрацює партнер.

Щоб убезпечити наших клієнтів, ще до моменту здійснення будь-яких грошових переказів команда професіоналів проводить ретельне вивчення даних про постачальника. Для цього ми виконуємо ряд наступних дій:

  • перевіряємо реєстраційні документи;
  • особисто відвідуємо виробництва або склади, з яких здійснюється відвантаження товару;
  • аналізуємо інформацію про компанію з відкритих джерел.

Нашим клієнтам немає необхідності комунікувати з банком, доводячи призначення покупки валюти. Завдяки комплексному підходу до вирішення завдань нам вдається звести до мінімуму фінансові ризики, проводити грошові перекази згідно з усіма правилами та у стислі терміни.

Грошові перекази
Основні міжнародні напрямки
Тисячі угод та 13 років досвіду зробили нас сильними в логістиці. Ми зручно доставляємо в будь-якому напрямку.
Плитка
Список
Китай Китай Китай від 5 днів на доставку Море Авіа Гонконг Гонконг Гонконг від 10,5$ за кілограм від 5 днів на доставку Авіа Пiвденна Корея Пiвденна Корея Пiвденна Корея Авіа, Море від 6.5$ за кілограм від 5 днів на доставку США США США від 7$ за кілограм від 5 днів на доставку Авіа Iндiя Iндiя Iндiя від 9$ за кілограм від 5 днів на доставку Авіа, Ж/Д, Море Тайвань Тайвань Тайвань Авіа, Море від 7$ за кілограм від 5 днів на доставку Японiя Японiя Японiя Авіа, Море від 10$ за кілограм від 5 днів на доставку Туреччина Туреччина Туреччина Авіа, Авто від 1 дня на доставку Нiмеччина Нiмеччина Нiмеччина Авіа, Авто від 1 дня на доставку від 3$ за кілограм Польща Польща Польща Авіа, Авто від 1 дня на доставку від 3$ за кілограм Чехiя Чехiя Чехiя Авіа, Авто від 1 дня на доставку від 3$ за кілограм Португалiя Португалiя Португалiя Авіа, Авто від 1 дня на доставку від 2.7$ за кілограм Францiя Францiя Францiя Авіа, Авто від 1 дня на доставку від 3.1$ за кілограм Англія Англія Англія від 3 днів на доставку від 4$ за кілограм Авіа Iспанiя Iспанiя Iспанiя Авіа, Авто від 1 дня на доставку від 2.7$ за кілограм Iталiя Iталiя Iталiя Авіа, Авто від 1 дня на доставку від 3.3$ за кілограм
Усі напрямки компанії
map
США
Португалiя
Iспанiя
Францiя
Нiмеччина
Iталiя
Чехiя
Польща
Японiя
Пiвденна Корея
Тайвань
Гонконг
Туреччина
Iндiя
Китай
Залишити заявку
manager
Напишіть у заявці свої дані, і ми зв'яжемось з вами найближчим часом


Чому довіряють UTEC logistics?
Доставляємо вантажі попри всі обставини
За допомогою авіа до Польщі та авто до України
Надаємо складські послуги
Зберігаємо ваші вантажі за потреби
Доставляємо у Польщу та інші країни ЄС
На вказаний клієнтом склад або партнерські склади
Допомагаємо у пошуку та викупі товарів
За вашими запитами
Здійснюємо всі можливі типи доставки
Власні офіси і склади в Украхні, Китаї, США та Польщі
Прямі агентські контракти з міжнародними авіалініями
Оптимізація витрат клієнтів на кожному етапі
Досвід в роботі зі складною проектною логістикою
Членство в міжнародних логістичних асоціаціях
Експертність в сегменті електронної комерції
Індивідуальні рішення для кожного клієнта
Швидка відповідь на всі запити
Страхування та інспекція вантажів
Трекінг вантажу 24/7 в особистому кабінеті
Залишити заявку
Дізнатись вартість
Тип доставки
1
Деталі доставки
2
Контактні данні
3
Поля відмічені *, обов'язкові для заповнення
Ми не передаємо ваші контакти стороннім особам. Вони використовуються виключно для зворотного зв'язку з вами

Процедура виконання фінансових операцій під керівництвом UTEC Logistics

Наша компанія регулярно здійснює міжнародні перевезення вантажів і надає супутні послуги клієнтам не тільки з України, а й інших країн. Одним з важливих етапів співпраці із закордонними постачальниками є виконання грошових переказів.

Звернувшись за допомогою в UTEC Logistics, замовнику вдається уникнути проблем з оформленням документів, проведенням операцій і т.д. Фахівці компанії здійснюють міжнародні грошові перекази швидко і безпечно. Цей процес складається з таких етапів:

  • подача заявки на покупку валюти, а також проведення фінансових операцій відповідно до умов, зазначених у зовнішньоторговельному договорі;
  • надання банку необхідної документації для здійснення платежів на рахунок постачальника;
  • виконання грошового переказу.

Варто відзначити, що легальні форми роботи з постачальниками набагато ефективніше і вигідніше, ніж «сірі схеми». Ми завжди суворо дотримуємося валютного законодавства, яке контролюється митницею, банками, податковою службою. Таким чином, нашим клієнтам не загрожують такі проблеми: конфіскація вантажу, штрафи, затримки і т.д.

Співпраця з UTEC Logistics - доцільне рішення для тих, хто хоче, щоб фінансові операції на рахунки іноземних контрагентів були виконані в суворо зазначені терміни. Успішно проведені грошові перекази заощадять не тільки ваші сили і час, але й гроші, оскільки ми надаємо якісні послуги за вигідними цінами, допомагаючи швидко вирішити завдання будь-якої складності.