delivery

Пошук постачальника

Оперативний пошук постачальників у будь-якому куточку світу

Налагодити торгові відносини із зарубіжними постачальниками не так просто, як здається на перший погляд. Іноземна компанія може виявитися неіснуючою, тобто без виробничих потужностей, юридичної адреси, офісу і т. д., навіть якщо онлайн-майданчик виглядає чудово і не викликає підозр.

Щоб налагодити безпечні партнерські відносини з постачальниками з інших країн, необхідно звертатися за допомогою до професіоналів. Фахівці UTEC Logistics здійснюють пошук постачальників товарів, враховуючи індивідуальні потреби клієнтів. Завдяки настільки ретельному підходу до вирішення завдань, вам вдасться побудувати плідну і тривалу співпрацю із зарубіжними партнерами.

Пошук відповідальних виконавців

З кожним роком попит на продукцію, привезену з Китаю, США, європейських країн, стрімко зростає. Відповідно, як великі бізнесмени, так і дрібні підприємці прагнуть налагодити торговельні відносини із зарубіжними постачальниками. Однак в процесі пошуку відповідних товарів можуть виникнути проблеми: штучне завищення вартості продукції, відмова здійснювати доставку в Україну і т.д. Більш серйозні проблеми найчастіше виявляються вже після підписання договору про співпрацю. Наприклад, недобросовісні постачальники відправляють неякісний товар, здійснюють шахрайські дії з документацією, зривають терміни і т.д.

Щоб уникнути таких проблем, рекомендуємо довірити пошук постачальника фахівцям UTEC Logistics. Завдяки нашим послугам немає необхідності перетинати кордони держав, наймати перекладачів, юристів і т.д. Представництва компанії розташовані в Європі, США, Китаї, Гонконгу. Практично всі співробітники є місцевими жителями, відповідно, для наших фахівців не існує мовного бар'єру. Особливо це актуально при пошуку китайських виробників. Складнощі обумовлені тим, що більшість продавців не вміє розмовляти навіть англійською.

Завдяки знанням менталітету, культурних цінностей, місцевих звичаїв і т. д., нашим фахівцям вдається здійснювати пошук найбільш надійних, «поступливих» постачальників і виробників. Для цього співробітники UTEC Logistics виконують ряд процедур, що складаються з таких етапів:

 • вибір найбільш підходящих варіантів з бази постачальників;
 • вивчення асортименту продукції, цінової політики;
 • перевірка ліцензії на експорт;
 • визначення умов співпраці із закордонними партнерами;
 • звірка контактних, юридичних даних;
 • відправка звіту замовнику.

Отримавши репрезентативну вибірку, процес пошуку партнера для підтримки успішних торгових відносин стане значно простіше, адже в переліку постачальників будуть лише найвідповідальніші і надійні.

Також клієнти UTEC Logistics можуть скористатися додатковими послугами. Якщо ви хочете істотно мінімізувати тимчасові і фінансові витрати, всі нюанси співпраці з міжнародними партнерами ми виконаємо самостійно.

Крім пошуку надійних контрагентів, ми займаємося:

 • організацією переговорів з потенційними партнерами;
 • оформленням замовлення і експрес-доставкою зразків;
 • фінансовими розрахунками з контрагентами;
 • перевіркою товару перед його транспортуванням (на предмет їх відповідності заявленим характеристикам, комплектації, відсутність дефектів та ін.).

Найпопулярнішою послугою в нашій компанії є пошук постачальників в Китаї. Щоб упевнитися в надійності виробника, співробітники UTEC Logistics особисто інспектують продукцію: її візуальні характеристики, якість, відповідність розмірів, кольору, наявність сертифікатів і т. д.

Переваги професійного пошуку зарубіжних партнерів

Самостійне вивчення пропозицій іноземних постачальників - популярне рішення серед новачків, які планують розвивати свій бізнес. Цей спосіб є хоч і безкоштовним, але малоефективним. Співпрацюючи з UTEC Logistics, клієнтам вдається:

 • швидко знайти відповідального постачальника з великим асортиментом товарів за вигідними цінами;
 • оперативно отримати зразки продукції, оскільки їх доставкою будуть займатися професіонали;
 • уточнити всі юридичні нюанси співпраці ще до підписання договору;
 • уникнути проблем із затримками поставок, махінаціями з документами та інших складнощів.

Серед переваг співпраці з UTEC Logistics варто виділити мінімізацію витрат клієнтів. Немає необхідності в залученні додаткових профільних фахівців. Наша команда допоможе налагодити бізнес, враховуючи індивідуальні потреби замовника.

Звертайтеся по допомогу до фахівців UTEC Logistics, і пошук найнадійнішого постачальника неодмінно увінчається успіхом!

Пошук постачальника

Основні міжнародні напрямки
Тисячі угод та 13 років досвіду зробили нас сильними в логістиці. Ми зручно доставляємо в будь-якому напрямку.
Плитка
Список
Китай Китай Китай від 5.5$ за кілограм від 1 дня на доставку Авіа, З/Д, Море, Чартер Гонконг Гонконг Гонконг від 6 $ за кілограм Авіа, Море, Чартер від 5 днів на доставку Пiвденна Корея Пiвденна Корея Пiвденна Корея від 6.5$ за кілограм Авіа, Море від 5 днів на доставку США США США від 3.8$ за кілограм від 1 дня на доставку Авіа, Море Iндiя Iндiя Iндiя від 3.3$ за кілограм Авіа, Море від 5 днів на доставку Тайвань Тайвань Тайвань від 7$ за кілограм Авіа, Море від 5 днів на доставку Японiя Японiя Японiя від 8$ за кілограм Авіа, Море від 5 днів на доставку Туреччина Туреччина Туреччина від 3.2$ за кілограм від 1 дня на доставку Авіа, Авто Нiмеччина Нiмеччина Нiмеччина від 3$ за кілограм від 1 дня на доставку Авіа, Авто Польща Польща Польща від 3$ за кілограм від 1 дня на доставку Авіа, Авто Чехiя Чехiя Чехiя від 3$ за кілограм від 1 дня на доставку Авіа, Авто Португалiя Португалiя Португалiя від 2.7$ за кілограм від 1 дня на доставку Авіа, Авто Францiя Францiя Францiя від 3.1$ за кілограм від 1 дня на доставку Авіа, Авто Англія Англія Англія від 4$ за кілограм від 3 днів на доставку Авіа Iспанiя Iспанiя Iспанiя від 2.7$ за кілограм від 1 дня на доставку Авіа, Авто Iталiя Iталiя Iталiя від 3.3$ за кілограм від 1 дня на доставку Авіа, Авто
Усі напрямки компанії
map
США
Португалiя
Iспанiя
Францiя
Нiмеччина
Iталiя
Чехiя
Польща
Японiя
Пiвденна Корея
Тайвань
Гонконг
Туреччина
Iндiя
Китай
Залишити заявку
manager
Напишіть у заявці свої дані, і ми зв'яжемось з вами найближчим часом
Чому довіряють UTEC logistics?
Інноваційність
Пропонуємо нестандартні рішенння для складних проблем
Досвід у логістиці
Працюємо з Китаєм 14 років
Організовуємо чартерну доставку
Швидкість
Швидко відповідаємо
Швидко вирішуємо проблеми
Швидко доставляємо
Клієнтоорієнтованість
Любимо наших клієнтів
Здійснюємо всі можливі типи доставки
Власні офіси і склади в Украхні, Китаї, США та Польщі
Прямі агентські контракти з міжнародними авіалініями
Оптимізація витрат клієнтів на кожному етапі
Досвід в роботі зі складною проектною логістикою
Членство в міжнародних логістичних асоціаціях
Експертність в сегменті електронної комерції
Індивідуальні рішення для кожного клієнта
Швидка відповідь на всі запити
Страхування та інспекція вантажів
Трекінг вантажу 24/7 в особистому кабінеті
Залишити заявку
Дізнатись вартість
Тип доставки
1
Деталі доставки
2
Контактні данні
3
Поля відмічені *, обов'язкові для заповнення
Ми не передаємо ваші контакти стороннім особам. Вони використовуються виключно для зворотного зв'язку з вами