Види доставки
Основні міжнародні напрямки
Тисячі угод та 13 років досвіду зробили нас сильними в логістиці. Ми зручно доставляємо в будь-якому напрямку.
Плитка
Список
Китай Китай Китай від 5 днів на доставку Море Авіа Гонконг Гонконг Гонконг від 10,5$ за кілограм від 5 днів на доставку Авіа Пiвденна Корея Пiвденна Корея Пiвденна Корея Авіа, Море від 6.5$ за кілограм від 5 днів на доставку США США США від 7$ за кілограм від 5 днів на доставку Авіа Iндiя Iндiя Iндiя від 9$ за кілограм від 5 днів на доставку Авіа, Ж/Д, Море Тайвань Тайвань Тайвань Авіа, Море від 7$ за кілограм від 5 днів на доставку Японiя Японiя Японiя Авіа, Море від 10$ за кілограм від 5 днів на доставку Туреччина Туреччина Туреччина Авіа, Авто від 1 дня на доставку Нiмеччина Нiмеччина Нiмеччина Авіа, Авто від 1 дня на доставку від 3$ за кілограм Польща Польща Польща Авіа, Авто від 1 дня на доставку від 3$ за кілограм Чехiя Чехiя Чехiя Авіа, Авто від 1 дня на доставку від 3$ за кілограм Португалiя Португалiя Португалiя Авіа, Авто від 1 дня на доставку від 2.7$ за кілограм Францiя Францiя Францiя Авіа, Авто від 1 дня на доставку від 3.1$ за кілограм Англія Англія Англія від 3 днів на доставку від 4$ за кілограм Авіа Iспанiя Iспанiя Iспанiя Авіа, Авто від 1 дня на доставку від 2.7$ за кілограм Iталiя Iталiя Iталiя Авіа, Авто від 1 дня на доставку від 3.3$ за кілограм
Залишити заявку
manager
Напишіть у заявці свої дані, і ми зв'яжемось з вами найближчим часом


Можливості UTEC Logistics
Організація міжнародного бізнесу
Пошук постачальників
Митне оформлення вантажу
Складські послуги
Інспекція вантажу на складі
Консолідація вантажів
Консультація по ЗЕД
Викуп товару
Доставка товару до дверей

Співпраця з різними країнами є стратегічно важливою та прибутковою справою для багатьох компаній України. Ціна на продукцію може суттєво відрізнятися у кожній окремій державі, на чому і будується вигідний бізнес.

Міжнародні вантажоперевезення товарів стали звичайною справою для багатьох сучасних підприємців. Компанія UTEC Logistics вже понад 14 років здійснює логістичні послуги з перевезення вантажів за допомогою автомобільного та залізничного транспорту, а також з використанням морської та авіадоставки.

Що таке міжнародні перевезення та їх основні різновиди

Міжнародним перевезенням називають транспортування вантажу, коли початок маршруту в одному, а кінцевий пункт в іншій державі.

Існують такі види міжнародної доставки вантажів:

  • авіаційними судами;
  • залізничним транспортом;
  • автомобільним транспортом;
  • морем;
  • мультимодальний.

Кожен із видів транспортування має свої переваги. При виборі виду транспорту клієнти орієнтуються на пріоритети. Одним важливі швидкі терміни доставки, інших цікавить економія на вартості послуги.

Авіатранспортування вантажів

Авіадоставка посилок найбільш швидка та безпечна в порівнянні з іншими видами транспортування. Компанія UTEC Logistics співпрацює з багатьма великими авіаперевізниками, а також має чартерний рейс з Гонконгу.

Вантаж надійно фіксується у контейнерах, та був на борту судна. Доставка повітря зазвичай за термінами не перевищує п'яти днів. Скільки коштує доставка повітрям, визначається шляхом індивідуальних розрахунків з кожним окремим клієнтом.

Перевезення морськими судами

Морські перевезення одні з найпопулярніших. Послугу замовляють великі компанії та дрібні підприємці. Перевагами судноплавних вантажоперевезень є досить низька вартість та можливість одночасно переміщувати на далекі відстані великі обсяги товарів.

Така доставка, як правило, тривала за часом. Однак її терміни можна легко спрогнозувати, адже морські судна не залежать від пробок або ремонтних робіт на дорожній магістралі, на відміну від автотранспорту. Компанія UTEC Logistics має налагоджені маршрути та графіки доставки морем в Україну з різних країн світу.

Залізнична доставка

Залізницею можна швидко та безпечно переміщати вантажі різного типу. Залізничне перевезення залежить від погоди, а розвинена інфраструктурна мережу дозволяє виконувати складні маршрути. Залізничний транспорт практично не схильний до форс-мажорів.

Збірна доставка посилок

Збірна або мультимодальна доставка передбачає використання декількох видів транспорту для перевезення вантажів. Таке транспортування зазвичай допомагає суттєво знизити ціну на послуги з переміщення посилок в Україну. Наприклад, частину шляху вантаж може зробити автотранспортом,
а частина – морським судном.

Перевезення автотранспортом

Перевезення автомобільним транспортом є невід'ємною частиною процесу міжнародних вантажних перевезень. До місця відвантаження на залізничній станції у морському чи авіапорті кожен вантаж підвозять автомобілем.

До недоліків подібного транспортування можна віднести залежність від погодних умов, якості дорожнього покриття та ймовірність попадання до затору.

Компанія UTEC Logistics надає широкий спектр логістичних послуг та працює окремо з кожним замовником. За кожним клієнтом закріплений персональний менеджер, який допоможе визначитися з пріоритетами та врахує усі побажання. Скільки коштує доставка вашої посилки, буде зрозуміло після уточнення всіх деталей та узгодження переліку послуг.

Дізнатись вартість
Тип доставки
1
Деталі доставки
2
Контактні данні
3
Поля відмічені *, обов'язкові для заповнення
Ми не передаємо ваші контакти стороннім особам. Вони використовуються виключно для зворотного зв'язку з вами