Зручно. Звично. Вигідно
Доставка з Польщі від UTEC
Залишити заявку
Чому довіряють UTEC logistics?
Інноваційність
Пропонуємо нестандартні рішенння для складних проблем
Досвід у логістиці
Працюємо з Китаєм 14 років
Організовуємо чартерну доставку
Швидкість
Швидко відповідаємо
Швидко вирішуємо проблеми
Швидко доставляємо
Клієнтоорієнтованість
Любимо наших клієнтів
Залишити заявку
delivery

Доставка з Польщі в Україну

Доставка з Польщі: швидко і надійно з UTEC Logistics

Польща - стратегічно важливий партнер України в торгово-економічній сфері. Це один з найближчих наших сусідів, що є членом ЄС. Все частіше українці будують свій бізнес на взаєминах з цією країною. Ціни на товари в ній нижче, а якість відповідає європейським стандартам. Доставка з Польщі сьогодні стала вигідною і прозорою. Головне, довірити її надійній логістичній компанії. Тільки так ви зможете налагодити стабільні поставки товару.

UTEC Logistics пропонує свої послуги. Ми беремо на себе відповідальність за збереження вантажу і своєчасну його доставку. Організовуємо всі етапи перевезення. Комплексно підходимо до вирішення логістичних завдань, що гарантує ефективний результат.

Кращі ринкові пропозиції для вашого бізнесу

Польські магазини пропонують великий вибір оригінальної брендової продукції. На території країни також розташовано безліч заводів світових фірм-виробників техніки, електроніки та ін. Майже всі компанії мають свої представництва в Мережі, що дозволяє українцям зручно здійснювати закупівлі. UTEC Logistics перевозить різні групи товарів:

 • одяг, взуття, аксесуари;
 • косметика та побутова хімія;
 • електроніка;
 • інструменти;
 • меблі та предмети декору;
 • автомобілі та запчастини до них;
 • промислове обладнання та сільськогосподарська техніка.

На таких торгових майданчиках, як eBay, Amazon, Empik, можна знайти найрізноманітніші речі за прийнятними цінами. Придбати одяг і взуття легко на Zalando, Answear, Jestes Modna і ін. Мають польські представництва і відомі бренди, зокрема, Reserved, Zara, H&M, Pull & Bear, Terranova і т.д. Техніку та електроніку можна придбати, наприклад , в магазинах Media Expert, RTV Euro AGD, Komputronik.

Доставка товарів з Польщі - це послуга, яка дозволяє купувати безпосередньо в польських магазинах, минаючи декількох посередників. Економія коштів на таких покупках часто досягає від 30 до 70%, а то і більше.

Особливості транспортування товарів з Польщі

Доставка з Польщі в Україну здійснюється нашою компанією з використанням авіа- і автотранспорту. Перший спосіб транспортування вибирають, якщо вантаж потрібен терміново. Через невелику відстань між країнами частіше використовуються автомобільні перевезення. Отримуючи заявку, ми ретельно вивчаємо інформацію про вантаж, розраховуємо всі ризики і вигоди для клієнта. Визначаємо оптимальний вид транспорту і маршрут.

Ми маємо своє представництво в Польщі, яке знаходиться у Варшаві. Тут координуються європейські замовлення. У місті Малашевич розташований наш склад, обладнаний за всіма світовими стандартами. Тут продукція готується до відправки: перепаковується і перевіряється, при необхідності маркується. Ми беремо на себе всі обов'язки щодо завантаження й розвантаження.

Перевозимо невеликі посилки, великогабаритні вантажі, цінні товари. Надаємо можливість консолідації вантажів. Це дозволяє істотно знизити витрати на доставку. Транспортування збірних вантажів - оптимальний варіант для осіб, які замовляють невеликі партії товарів, так як вартість перевезення ділиться між усіма учасниками.

Високий професіоналізм від команди UTEC Logistics

Наша компанія з 2007 року на ринку логістичних послуг. За цей час встигла себе зарекомендувати як відповідальний виконавець. Наші фахівці ретельно вивчили сферу логістичних послуг. Переваги вантажоперевезень з Польщі з UTEC Logistics:

 1. Надійність. Ми відповідаємо за товар з моменту надходження до нас на склад до відправки клієнтові. Контролюємо навантажувальні і розвантажувальні роботи. Для певних груп товарів використовуються спеціальні кріплення, що попереджає їх зміщення. При бажанні вантаж можна застрахувати.
 2. Професіоналізм. Наша команда супроводжує товар на всіх етапах його транспортування. Ми оформимо необхідні документи, допоможемо пройти митний перевірку. Проконсультуємо з усіх питань.
 3. Вигода. У нас справедливі ціни. Завжди відкрито говоримо про зміни в тарифах Шукаємо для клієнта максимально вигідний варіант. Після операції надаємо звітність.
 4. Допомога в здійсненні закупівель. При необхідності наші фахівці знайдуть вам постачальника, допоможуть укласти угоду і викупити товар навіть у тих продавців, які не доставляють свою продукцію за кордон.

Кожен замовник отримує персонального менеджера, який несе відповідальність за вантаж. Крім того, в «Особистому кабінеті» можна відстежувати інформацію про посилку в режимі онлайн.

Встановивши міцні ділові відносини з польськими партнерами і налагодивши стабільні поставки, ви зможете успішно розвивати свій бізнес.

Інформація про доставку
В Україну
Інформація про доставку
Тип доставки
Вартість
Термін доставки
Авіадоставка
Стоимость
від 3 $/кг
Срок доставки
від 1 дня
Дізнатись вартість
Тип доставки
1
Деталі доставки
2
Контактні данні
3
Поля відмічені *, обов'язкові для заповнення
Ми не передаємо ваші контакти стороннім особам. Вони використовуються виключно для зворотного зв'язку з вами
Залишити заявку
manager
Напишіть у заявці свої дані, і ми зв'яжемось з вами найближчим часом
Інші міжнародні напрямки
Тисячі угод та 13 років досвіду зробили нас сильними в логістиці. Ми зручно доставляємо в будь-якому напрямку.