Пошук постачальника з Південної Кореї

Пошук постачальника з Південної Кореї

Корейські товари останнім часом знаходять дедалі більше шанувальників. Продукцію цінують за хорошу якість та доступну вартість, особливо порівняно з європейськими аналогами. Одяг, косметика, парфумерія, медичні вантажі, транспорт — всі ці позиції набирають популярності та замовляються по гуртовій доставці з Кореї. Додамо сюди заводи та фабрики великих автомобільних та електронних гігантів, таких як Kia, Hyundai, Samsung, LG та питань щодо доцільності роботи з Південною Кореєю не залишиться.

Проблеми з пошуком постачальників у Південній Кореї

Сьогодні бізнесмени з України та інших країн Європи мають такі проблеми при замовленні товарів з Південної Кореї:

  1. Мовний бар'єр під час пошуку каталогів постачальників і контактів зв'язку з ними.
  2. Проблема вивчення реальних цін ринку.
  3. Знову ж таки мовний бар'єр при зв'язку з фабрикою або заводом, а також складнощі у знаходженні дійсно досвідченого перекладача.
  4. Нерозуміння деяких аспектів ведення бізнесу та законів Південної Кореї, через що існує великий шанс натрапити на недобросовісного постачальника.
  5. Проблеми комунікації з великими компаніями оптових покупців невеликих обсягів вантажу.
  6. Пошук транспорту для доставки товару на відвантаження.

Як бачите, замовлення міжнародного вантажоперевезення з Південної Кореї може серйозно потріпати нерви вже на етапі пошуку постачальника.

Пошук постачальника з Південної Кореї
Основні міжнародні напрямки
Тисячі угод та 17 років досвіду зробили нас сильними в логістиці. Ми зручно доставляємо в будь-якому напрямку.
Плитка
Список
Китай Китай Китай від 5 днів на доставку Море Авіа Гонконг Гонконг Гонконг від 10,5$ за кілограм від 5 днів на доставку Авіа Пiвденна Корея Пiвденна Корея Пiвденна Корея Авіа, Море від 6.5$ за кілограм від 5 днів на доставку США США США від 7$ за кілограм від 5 днів на доставку Авіа Iндiя Iндiя Iндiя від 9$ за кілограм від 5 днів на доставку Авіа, Ж/Д, Море Тайвань Тайвань Тайвань Авіа, Море від 7$ за кілограм від 5 днів на доставку Японiя Японiя Японiя Авіа, Море від 10$ за кілограм від 5 днів на доставку Туреччина Туреччина Туреччина Авіа, Авто від 1 дня на доставку Нiмеччина Нiмеччина Нiмеччина Авіа, Авто від 1 дня на доставку від 3$ за кілограм Польща Польща Польща Авіа, Авто від 1 дня на доставку від 3$ за кілограм Чехiя Чехiя Чехiя Авіа, Авто від 1 дня на доставку від 3$ за кілограм Португалiя Португалiя Португалiя Авіа, Авто від 1 дня на доставку від 2.7$ за кілограм Францiя Францiя Францiя Авіа, Авто від 1 дня на доставку від 3.1$ за кілограм Англія Англія Англія від 3 днів на доставку від 4$ за кілограм Авіа Iспанiя Iспанiя Iспанiя Авіа, Авто від 1 дня на доставку від 2.7$ за кілограм Iталiя Iталiя Iталiя Авіа, Авто від 1 дня на доставку від 3.3$ за кілограм
Усі напрямки компанії
map
США
Португалiя
Iспанiя
Францiя
Нiмеччина
Iталiя
Чехiя
Польща
Японiя
Пiвденна Корея
Тайвань
Гонконг
Туреччина
Iндiя
Китай
Залишити заявку
manager
Напишіть у заявці свої дані, і ми зв'яжемось з вами найближчим часом


Чому довіряють UTEC logistics?
Доставляємо вантажі попри всі обставини
За допомогою авіа до Польщі та авто до України
Надаємо складські послуги
Зберігаємо ваші вантажі за потреби
Доставляємо у Польщу та інші країни ЄС
На вказаний клієнтом склад або партнерські склади
Допомагаємо у пошуку та викупі товарів
За вашими запитами
Здійснюємо всі можливі типи доставки
Власні офіси і склади в Украхні, Китаї, США та Польщі
Прямі агентські контракти з міжнародними авіалініями
Оптимізація витрат клієнтів на кожному етапі
Досвід в роботі зі складною проектною логістикою
Членство в міжнародних логістичних асоціаціях
Експертність в сегменті електронної комерції
Індивідуальні рішення для кожного клієнта
Швидка відповідь на всі запити
Страхування та інспекція вантажів
Трекінг вантажу 24/7 в особистому кабінеті
Залишити заявку
Дізнатись вартість
Тип доставки
1
Деталі доставки
2
Контактні данні
3
Поля відмічені *, обов'язкові для заповнення
Ми не передаємо ваші контакти стороннім особам. Вони використовуються виключно для зворотного зв'язку з вами

Як ми допомагаємо знайти постачальників з Південної Кореї

Звертаючись до UTEC Logistics, ви можете бути впевнені, що ми в найкоротший термін знайдемо виробника, а, можливо, вже знайшли. За роки роботи наші фахівці вивчили ринок Південної Кореї досконало, а тому достеменно знають, де шукати постачальників та як вести з ними переговори.

Допомога в послузі пошуку постачальників здійснюється через складну систему наших партнерів у Кореї та Україні, які відстежують ситуацію на ринку: ціни, знижки, спеціальні умови. Ми допоможемо укласти контракт на виготовлення продукції на набагато вигідніших умовах, ніж якби ви купували готову партію товару.

Також ми відстежуємо знижки та ціни на найпопулярніші позиції. Ми знаємо, скільки коштує насправді та чи інша продукція.

Як проводиться перевірка репутації постачальників із Південної Кореї?

Окрім іншого, ми уважно відстежуємо постачальників щодо валідності, тобто перед будь-якими предметними з ними переговорами вивчаємо всю необхідну документацію:

  • перевіряємо реєстрацію компанії та всіх її підрозділів;
  • вивчаємо дозвіл на виробництво товарів, що закуповуються, їхній експорт в інші країни;
  • стежимо за юридично правильним оформленням всіх документів, складенням пропозицій.

Причому перевіряємо ми не лише нових постачальників, а й тих, з якими раніше співпрацювали, адже будь-які формальності потребують ретельних перевірок. Саме тому команда UTEC Logistics завжди на 100% виконує всі поставлені перед нею завдання з логістики та міжнародних вантажних перевезень без будь-яких зволікань на будь-якій стадії.

UTEC Logistics — це широка мережа партнерів, власні склади, а також досвідчені фахівці з логістики та перевезень, які вже 17 років виконують свою роботу якісно, а всі наші клієнти отримують посилки точно, вчасно та за заявленою ціною. Дізнайтеся, скільки коштує виконання послуги для вас, звернувшись до нашого оператора, і будьте певні, що кінцева сума, прописана в договорі, не зміниться за підсумком угоди.