Морські перевезення з Тайваню

Морські перевезення з Тайваню

Тайвань — невелика азійська країна, яка має торговельні відносини з різними державами. Понад 90% вироблених товарів експортуються. Тайванський бізнес добре розвинений, тому тут вигідно купувати багато товарів: мікрочіпи, електроніку, текстильні вироби. Враховуючи розташування острова Тайвань, доставка в Україну здійснюється повітряним та морським транспортом.

Морські вантажні перевезення пропонують дешевший спосіб доставити важкі товари. UTEC Logistics пропонує вигідні умови та завжди враховує побажання клієнтів.

Особливості морської доставки з Тайваню

Тайвань має вдале географічне розташування. Острів розташований на перетині торгових шляхів з американського тихоокеанського узбережжя та Східної Азії. Головні порти — Тайбей та Гаосюн. Вони відкривають для місцевих виробників виходи до Тихого та Індійського Океану.

Терміни морської доставки залежать від маршруту та обраного рейсу. Перевезення морем в Україну може тривати від 25 до 60 днів.

Ми пропонуємо перевезення генеральних вантажів, для яких виділяється цілий контейнер незалежно від ступеня заповненості. Це дорожчий спосіб доставки, який підходить для великих і крихких вантажів. Повне завантаження контейнера або FCL (Full Container Load) означає, що для ваших товарів передбачений фрахт цілого контейнера. Коли потрібно перевезти великий вантаж, ви заощадите час та гроші, обравши цей спосіб. Ціни встановлюються за фіксованою ставкою незалежно від того, чи повністю заповнений контейнер.

Перевезення збірних вантажів, або LCL (Less than Container Load) дешевше, адже клієнт платить тільки за обсяг, який займає вантаж. Ваші товари не заповнюють весь контейнер та будуть відправлені разом з іншими ящиками чи піддонами. Зверніть увагу, що під час відправки збірні вантажі повинні бути консолідовані в порту відправлення та деконсолідовані в порту призначення. Через це доставка LCL займає на кілька днів більше, ніж FCL.

Щоб розрахувати, скільки коштує перевезення, ми враховуємо різні показники, включаючи розмір та вагу вантажу, спосіб доставки, складність оформлення документів та відстань у дорозі.

Усі напрямки компанії
В Україну
З України
Авіадоставка
Залізничні вантажоперевезення
Морське перевезення
map
США
Португалiя
Iспанiя
Францiя
Нiмеччина
Iталiя
Чехiя
Польща
Японiя
Пiвденна Корея
Тайвань
Гонконг
Туреччина
Iндiя
Китай
Залишити заявку
manager
Напишіть у заявці свої дані, і ми зв'яжемось з вами найближчим часом


Можливості UTEC Logistics
Дізнатись вартість
Тип доставки
1
Деталі доставки
2
Контактні данні
3
Поля відмічені *, обов'язкові для заповнення
Ми не передаємо ваші контакти стороннім особам. Вони використовуються виключно для зворотного зв'язку з вами
Реалізовані кейси

Переваги перевезення морем з Тайваню в Україну

Морські вантажні перевезення — найбільш економний спосіб доставки з Тайваню. Наша компанія пропонує необхідні супутні послуги, з якими перевезення морем буде безпечним. Наші менеджери підберуть оптимальний рейс та допоможуть розрахувати вартість перевезення, щоб ви заздалегідь знали всі витрати.

Морем можна перевозити будь-які товари, які вигідно купувати у тайванських виробників: електроніку, монітори, текстильні вироби, автомобільні та авіаційні деталі.

Які послуги ми пропонуємо?

Тайвань — один із головних напрямків UTEC Logistics. В комплекс наших послуг входять морські перевезення та супутні послуги:

 • страхування вантажів;
 • митне оформлення;
 • фрахт контейнерів FCL та LCL;
 • пошук постачальників за категорією товару, ціною, виробником;
 • оренда складів;
 • викуп та інспекція товару з фотозвітом.

Ми також консультуємо клієнтів та пропонуємо просте відстеження в особистому кабінеті.

Чому ми?

Наша компанія працює на всіх 5 континентах. Наші офіси розташовані у Гонконгу, Шеньчжені, Києві, Варшаві, Нью-Джерсі. Ми пропонуємо:

 • широку географію напрямів;
 • доставку до дверей клієнта чи на наш склад;
 • докладні консультації з усіх етапів логістики;
 • підготовка документів для швидкого та безперешкодного проходження митниці;
 • особистий менеджер;
 • завжди точна вартість послуг без прихованих платежів.

Щоб замовити доставку з Тайваню і дізнатися, скільки коштує підходящий вам спосіб перевезення, оформіть заявку на сайті або зателефонуйте нам.