Доставка вантажів з Китаю UTEC Logistics - зображення 1 >
Доставка вантажів з Туреччини у нових реаліях
Авто чи авіа+авто через Польщу в Україну
Залишити заявку
Чому довіряють UTEC logistics?
Доставляємо вантажі попри всі обставини
За допомогою авіа до Польщі та авто до України
Надаємо складські послуги
Зберігаємо ваші вантажі за потреби
Доставляємо у Польщу та інші країни ЄС
На вказаний клієнтом склад або партнерські склади
Допомагаємо у пошуку та викупі товарів
За вашими запитами
Залишити заявку
;
Доставка з Туреччини в Україну

Доставка з Туреччини в Україну

Особливості доставки вантажів з Туреччини зараз

В умовах сьогодення доставка з Туреччини відбувається автомобільним чи авіатранспортом.

За потреби наші спеціалісти допоможуть з пошуком та викупом товарів, також можливе їхнє складське зберігання. Доставляємо з Туреччини як комерційні, так і гуманітарні вантажі.

 • Авіа

Вантажі турецького походження доставляються з Туреччини авіарейсами до Варшави, а далі, за допомогою автоперевезень, вони перетинають кордон України та надходять до кінцевого отримувача. 

Термін доставки — 5-7 днів.

 • Авто

Автомобільні перевезення актуальні для морських вантажів, які раніше були доставлені в порти Туреччини. Вони здійснюються до міст України, куди можлива доставка.

Термін доставки — 7-12 днів.

Інформація про доставку
В Україну
Інформація про доставку
Тип доставки
Вартість
Термін доставки
Авіадоставка
Вартість
за запитом
Термін доставки
від 5 днів
Мультимодальне перевезення
Вартість
за запитом
Термін доставки
від 7 днів
Часто задавані питання
Які поради для ефективного та безпечного міжнародного перевезення з Туреччини в Україну?
Як визначити вагу та розміри вантажу для коректного розрахунку вартості доставки?
Як розраховуються митні платежі для відправлень з Туреччини в Україну?
Чи можна відстежити відправлення під час доставки з Туреччини?
Чи можлива доставка харчових продуктів з Туреччини в Україну?
Чи є обмеження щодо вмісту відправлень з Туреччини в Україну?
Як визначити вартість доставки з Туреччини в Україну?
Чи можливий страховий захист для відправлень з Туреччини в Україну?
Які середні терміни доставки з Туреччини в Україну?
Які компанії здійснюють доставку з Туреччини в Україну?
Яка найшвидша доставка із Туреччини.
Яка доставка з Туреччини найдешевша.
Дізнатись вартість
Тип доставки
1
Деталі доставки
2
Контактні данні
3
Поля відмічені *, обов'язкові для заповнення
Ми не передаємо ваші контакти стороннім особам. Вони використовуються виключно для зворотного зв'язку з вами
Залишити заявку
manager
Напишіть у заявці свої дані, і ми зв'яжемось з вами найближчим часом


Інші міжнародні напрямки
Тисячі угод та 17 років досвіду зробили нас сильними в логістиці. Ми зручно доставляємо в будь-якому напрямку.

Туреччина історично пов'язана з Україною та належить до стратегічних партнерів нашої країни. Також обидві держави мають вихід до Чорного моря, сухопутне та авіасполучення. Переважно на міцний зв'язок вплинула географічна близькість, а також те, що в Туреччині виробляється безліч доступних і водночас якісних товарів, які потрібні на українському ринку. Це дозволяє бізнесу оперативно поповнювати запаси, а великий асортимент допомагає задовольнити споживчий попит, запропонувати клієнтам новинки та унікальну продукцію.

З цієї причини доставлення з Туреччини до України є одним із пріоритетів транспортних компаній. UTEC Logistics допоможе вашому бізнесу налагодити стабільне постачання продукції за вигідними тарифами. Ми забезпечуємо гнучкість, оперативність та повну відкритість перед нашими замовниками.

Що вигідно купувати у Туреччині з доставленням?

Знайти можна практично все — від речей, овочів та фруктів до високотехнологічного будівельного обладнання. У той самий час найпопулярнішим напрямом є постачання текстильної продукції. Туреччина славиться якістю виробництва такого товару.

Найчастіше замовляють:

 • одяг;
 • домашній текстиль;
 • тканини;
 • аксесуари й т.д.

Доступні як локальні фабрики, так і представництва світових брендів, наприклад, Bershka, Pull and Bear, U.S. Polo Assn, Zara та ін. Купувати в Туреччині вигідніше, адже нові колекції зазвичай з'являються там швидше, ніж в Україні.

Серед місцевих брендів популярністю користуються Colin's, Koton, DeFacto, LTB, LC Waikiki та ін. Ці компанії вже встигли завоювати довіру українських споживачів, тому не потребують серйозної реклами, вирізняються стабільною якістю, демократичною ціною та своєчасним поповненням колекції. Також можна замовити пошиття одягу на турецьких фабриках.

Не меншою популярністю користуються взуття, шкіряні вироби, швейна фурнітура та килимові покриття. Окремо варто виділити сегмент косметики, парфумерії та аромамасел. Турецькі виробники пропонують конкурентну продукцію найвищої якості. 

Також варто звернути увагу на:

 • медичну, побутову техніку;
 • кальяни;
 • продукти харчування;
 • меблі;
 • посуд;
 • запчастини;
 • промислове обладнання та ін.

Компанія UTEC Logistics займається ліцензійним перевезенням небезпечних вантажів, тому ви можете розширити перелік привабливих для вашого бізнесу товарів. Ми надаємо послуги виключно легальної спрямованості.

Який транспорт для перевезення вантажів вибрати?

Доставлення вантажів з Туреччини може бути максимально швидким або дешевим. Тут все залежить від типу товару та вимог до термінів. Спеціалісти компанії UTEC Logistics завжди можуть запропонувати оптимальний варіант з урахуванням вихідних даних. Ми підберемо найбільш відповідний тип транспорту, залежно від специфіки товару. В той самий час замовник може мати власну думку про те, як саме має здійснюватись міжнародне доставлення. Тому ми візьмемо всі зауваження та побажання до уваги та підберемо індивідуальний варіант.

Так, деякі категорії вантажів, наприклад, продукти харчування, вимагають оперативності та певних умов під час транспортування. Разом з тим вони мають чималу вагу, а отже авіадоставлення виявиться не надто рентабельним. Тут найкомпроміснішим варіантом стане вантажний автомобіль. Такий спосіб підходить для багатьох типів продукції, адже можна підібрати найбільш відповідний транспортний засіб під певне завдання. Доставлення вантажними автомобілями — це досить швидко і не дуже дорого. З Туреччини в Україну маршрут займе близько 10 днів.

Вибір автомобільного сполучення оптимальний, коли необхідно отримати найменшу вартість логістики та немає критичних вимог до термінів. Це зручно для перевезення автомобільних запчастин, меблів, одягу та ін.

Доставлення повітрям найшвидше. З цієї переваги випливає її висока вартість. Водночас UTEC Logistics пропонує дуже конкурентну ціну. Такий тип логістики доречний для транспортування дорогих, делікатних та не надто важких вантажів. Також вибрати авіадоставлення варто, якщо важлива терміновість.

Ви можете оформити невелику партію товарів для тестування ринку, а щоб заощадити, замовити послугу консолідації.

Скільки триває доставлення з Туреччини до України?

Термін доставлення товару залежить від виду транспорту та терміновості перевезення. Якщо вантаж терміновий, потрібно вибрати експрес-доставлення, мінімальний час товару в дорозі — від 1 дня. Якщо ж він не терміновий, то час може трохи збільшитись.

Для посилок, що не вимагають мінімальних термінів перевезення, більш економічний вид транспорту – це автомобіль. Час у дорозі збільшиться, але таке вантажоперевезення коштуватиме набагато дешевше. Орієнтовний час міжнародного доставлення — від 10 днів. Більш точну інформацію можна отримати, звернувшись до наших логістів.

Скільки коштує доставлення з Туреччини в Україну?

Двома словами про вартість доставлення не сказати. Це залежить від багатьох складових:

 • відстані;
 • виду транспортного засобу;
 • категорії вантажу;
 • габариту багажу;
 • ваги та обсягу;
 • це консолідований вантаж чи окремий контейнер;
 • терміновості перевезення.

Якщо потрібно точно дізнатися ціну перевезення товару з України, заповніть заявку на сайті, вказавши потрібні для розрахунку дані. Найближчим часом ми зв'яжемося з вами.

Які проблеми вирішує доставлення збірних вантажів з Туреччини?

Збірний вантаж — це чудове рішення для транспортування, якщо потрібно перевезти невеликий багаж і при цьому не витратити багато грошей. Ми самостійно знаходимо замовників з малогабаритним багажем та консолідуємо його. Замовник при цьому оплачує тільки те місце, яке займає його посилка.

За допомогою збірного вантажу вирішується багато проблем із транспортуванням. Наприклад:

 • перевезення невеликого швидкопсувного товару, якому потрібні особливі параметри по температурі та волозі;
 • невеликі партії закупленого у Туреччині комерційного товару;
 • економічна складова – не потрібно викуповувати весь контейнер, достатньо лише оплатити місце у ньому.

Будь-які проблеми з переміщення вантажів для нас вирішуються, ми шукаємо та знаходимо ефективні шляхи подолання перешкод. У нас величезний досвід у логістиці, що допомагає нам впоратися з різноманітними запитами.

Чому краще звернутися до UTEC Logistics?

Кожний, хто лише замислюється про побудову бізнесу на постачаннях з Турецької Республіки або хоче знизити собівартість продукції, переживає про оптимізацію логістичних процесів. Компанія UTEC Logistics може взяти на себе всі турботи. Від вас буде потрібно мінімальне залучення.

Ми здійснимо:

 • вантажно-розвантажувальні роботи;
 • локальне доставлення по Туреччині та Україні;
 • підбір найбільш вигідного маршруту з урахуванням типу продукції, вимог до бюджету та часу;
 • консолідацію, маркування вантажів тощо.

Ви можете звернутися до наших менеджерів для більш детальної інформації. Доставлення з Туреччини від UTEC Logistics - це запорука вашого спокою та фінансового добробуту.