Вабить турецький стиль килимів?
 Доставим вам їх пару тон
Вабить турецький стиль килимів?
Доставим вам їх пару тон
Залишити заявку
Чому довіряють UTEC logistics?
Інноваційність
Пропонуємо нестандартні рішенння для складних проблем
Досвід у логістиці
Працюємо з Китаєм 14 років
Організовуємо чартерну доставку
Швидкість
Швидко відповідаємо
Швидко вирішуємо проблеми
Швидко доставляємо
Клієнтоорієнтованість
Любимо наших клієнтів
Залишити заявку
Доставка з Туреччини в Україну

Доставка з Туреччини в Україну

Туреччина історично пов'язана з Україною і відноситься до стратегічних партнерів нашої країни. Також обидві держави мають вихід до Чорного моря, сухопутне і авіасполучення. Більшою мірою на міцний зв'язок вплинула географічна близькість, а також те, що в Туреччині виробляється безліч доступних і в той же час якісних товарів, які користуються попитом на українському ринку. Це дозволяє бізнесу оперативно поповнювати запаси, а великий асортимент допомагає задовольнити споживчий попит, запропонувати клієнтам новинки і унікальну продукцію.

З цієї причини доставка з Туреччини в Україну є одним із пріоритетів транспортних компаній. UTEC Logistics допоможе вашому бізнесу налагодити стабільні поставки продукції за вигідними тарифами. Ми забезпечуємо гнучкість, оперативність і повну відкритість перед нашими замовниками.

Що вигідно купувати в Туреччині з доставкою

Знайти можна практично все - від овочів і фруктів до високотехнологічного будівельного обладнання. У той же час найбільш популярним напрямом є ​​поставка текстильної продукції. Туреччина славиться якістю виробництва подібного товару. Найчастіше замовляють:

 • одяг;
 • домашній текстиль;
 • тканини;
 • аксесуари і т. д.

Доступні як локальні фабрики, так і представництва світових брендів, наприклад, Bershka, Pull and Bear, U.S. Polo Assn, Zara та ін. Купувати в Туреччині вигідніше, адже нові колекції, як правило, з'являються там швидше, ніж в Україні.

Серед місцевих брендів популярністю користуються Colin's, Koton, DeFacto, LTB, LC Waikiki тощо. Ці компанії вже встигли завоювати довіру українських споживачів, тому не потребують серйозної реклами, виділяються стабільною якістю, демократичною ціною і своєчасним поповненням колекції. Також ви можете замовити пошиття одягу на турецьких фабриках.

Не меншою популярністю користуються взуття, шкіряні вироби, швейна фурнітура і килимові покриття. Окремо варто виділити сегмент косметики, парфумерії та аромаолій. Турецькі виробники пропонують конкурентну продукцію високої якості.

Також варто звернути увагу на:

 • медичну, побутову техніку;
 • кальяни;
 • продукти харчування;
 • меблі;
 • посуд;
 • запчастини;
 • промислове обладнання тощо.

Компанія UTEC Logistics займається ліцензійним перевезенням небезпечних вантажів, тому ви можете розширити перелік привабливих для вашого бізнесу товарів. Ми надаємо послуги виключно легальної спрямованості.

Який транспорт для вантажоперевезень обрати?

Доставка вантажів з Туреччини може бути максимально швидкою або гранично дешевою. Тут все залежить від типу товару та вимог до термінів. Фахівці компанії UTEC Logistics завжди можуть запропонувати оптимальний варіант з урахуванням вихідних даних. Ми зможемо підібрати найбільш підходящий тип транспорту в залежності від специфіки товару. У той же час замовник може мати власну думку про те, як саме повинна здійснюватися доставка. Тому ми приймемо всі зауваження і побажання до уваги і підберемо індивідуальний варіант.

Так, деякі категорії вантажів, наприклад продукти харчування, вимагають оперативності і певних умов при транспортуванні. У той же час вони мають чималу вагу, а значить, авіадоставка виявиться не дуже рентабельною. Тут найбільш компромісним варіантом стане вантажний автомобіль. Такий спосіб підходить для багатьох типів продукції, адже можна підібрати найбільш підходящий транспортний засіб під певне завдання. Доставка вантажними автомобілями - це досить швидко і не надто дорого. З Туреччини в Україну маршрут займе близько 10 днів.

Вибір автомобільного сполучення оптимальний, коли необхідно отримати найменшу вартість за логістичні послуги і немає критичних вимог до термінів. Це зручно для перевезення автомобільних запчастин, меблів, одягу та ін.

Доставка по повітрю найшвидша. Цією перевагою обумовлена її висока вартість. У той же час UTEC Logistics пропонує досить конкурентну ціну. Такий тип логістики доречний для транспортування дорогих, делікатних і не дуже важких вантажів. Також обирати авіадоставку слід, якщо важливим критерієм є терміновість.

Ви можете оформити невелику партію товарів для тестування ринку, а щоб заощадити, замовити послугу консолідації.

Чому краще звернутися до UTEC Logistics?

Кожен, хто тільки замислюється про побудову бізнесу на поставках з Турецької Республіки або хоче знизити собівартість продукції, замислюється про оптимізацію логістичних процесів. Компанія UTEC Logistics може взяти всі турботи на себе. Від вас буде потрібно мінімальне залучення.

Ми здійснимо:

 • вантажні роботи;
 • локальну доставку по Туреччині та Україні;
 • підбір найбільш вигідного маршруту з урахуванням типу продукції, вимог до бюджету і часу;
 • консолідацію, маркування вантажів і т. д.

Ви можете звернутися до наших менеджерів для отримання більш детальної інформації. Доставка з Туреччини від UTEC Logistics - це запорука вашого спокою і фінансового благополуччя.

Інформація про доставку
В Україну
Інформація про доставку
Тип доставки
Вартість
Термін доставки
Авіадоставка
Стоимость
від 3,2 $/кг
Срок доставки
від 1 дня
Морське перевезення
Стоимость
від 75 $/куб
Срок доставки
від 25 днів
Дізнатись вартість
Тип доставки
1
Деталі доставки
2
Контактні данні
3
Поля відмічені *, обов'язкові для заповнення
Ми не передаємо ваші контакти стороннім особам. Вони використовуються виключно для зворотного зв'язку з вами
Залишити заявку
manager
Напишіть у заявці свої дані, і ми зв'яжемось з вами найближчим часом
Інші міжнародні напрямки
Тисячі угод та 13 років досвіду зробили нас сильними в логістиці. Ми зручно доставляємо в будь-якому напрямку.