• Ukrainian
  • Russian
UTEC-L_мультимодальні_перевезення
UTEC-L_мультимодальні_перевезення-1

Мультимодальні перевезення

UTEC-L_мультимодальні_перевезення

0800 215 777

пн-пт: 8:00 – 21:00 сб-нд: 9:00 – 20:00

Компанія UTEC Logistics пропонує широкий перелік послуг, в тому числі — мультимодальну доставку вантажів. Це особливий тип відправлень, який передбачає комплексне перевезення вантажу декількома видами транспорту по одному транспортному контракту з її організатором. Мультимодальні вантажоперевезення є складним процесом, який вимагає від компанії-перевізника розвиненої партнерської мережі, а від її логістів — високого професіоналізму при розробці маршруту проходження вантажу. Кваліфікована команда UTEC Logistics вже багато років працює з мультимодальними відправленнями і гарантує високу якість послуг.

Переваги мультимодальних перевезень від нашої компанії:

 • швидкий процес доставки;
 • індивідуальний підбір найбільш оптимальної комбінації транспортних засобів;
 • якщо неможливо організувати стандартну вантажоперевезення, мультимодальне транспортування вирішить проблему.

Мультимодальна доставка від UTEC Logistics — це вигідно, безпечно і оперативно.

0800 215 777

пн-пт: 8:00 – 21:00 сб-нд: 9:00 – 20:00

Наші клієнти

U_Logo_Sr_ExpressU_Logo_HuaweiU_Logo_AsusU_Logo_AliExpress

Відгуки клієнтів

Новини логістики

UTEC-L_Incoterms_2020._Нова_редакція_правил

16.12.2019

Incoterms 2020. Нова редакція правил

Першого січня 2020 року вступає в силу нова редакція Incoterms — збірки правил комерційних міжнародних перевезень, який є стандартом для...

UTEC-L_UTEC_Logistics_вітає_з_Днем_логіста!

29.11.2019

UTEC Logistics вітає з Днем логіста!

Сьогодні ми святкуємо День логіста — рушійної сили компанії UTEC Logistics, її основи. Наші логісти знають про перевезення все: як...

Організація мультимодальних перевезень

Обслуговування та організація вантажних перевезень — це дуже складний процес, який супроводжується безліччю факторів ризику. Він вимагає відповідального і скрупульозного підходу до розробки маршруту і до контролю за транспортуванням. Серед нестандартних і найскладніших видів доставки — міжнародні мультимодальні перевезення вантажів, які передбачають перевезення вантажу декількома видами транспорту по одному транспортному договору.

Високоякісні послуги мультимодальних контейнерних перевезень надає компанія UTEC Logistics. Її кваліфікована команда логістів швидко обробляє замовлення, пропонуючи вигідний для клієнта і швидкий маршрут слідування мультимодальної доставки. UTEC Logistics здійснює транспортні перевезення по всьому світу, тому може запропонувати клієнту безліч комбінацій способів транспортування, серед яких:

 • мультимодальні перевезення залізницею + судноплавним транспортом;
 • літаком + автомобілем;
 • судноплавним транспортом + автомобілем;
 • залізницею + автомобілем.

Якщо необхідно, наша компанія може організувати інші комбінації мультимодальних вантажоперевезень, в залежності від поставлених завдань. UTEC Logistics підходить індивідуально до кожного замовлення, враховуючи як особливості маршруту, так і побажання клієнта. Так що замовник може бути впевнений, що його доставка буде доставлена найоптимальнішим способом.

Переваги мультимодальних перевезень

Багаторічна робота в сфері доставки вантажів принесла нам цінний досвід співпраці з міжнародними транспортними компаніями, зокрема — в сфері здійснення замовлення декількома видами транспорту. Мультимодальні перевезення — це комбінований спосіб доставки, за який відповідає один перевізник, незалежно від кількості задіяних типів транспорту. У чому переваги цих перевезень?

 • Мультимодальна доставка є універсальним рішенням, якщо вантаж не можна доставити безпосередньо одним типом транспорту.
 • Через те, що вантаж оформлений за єдиним транспортним документом і відповідальність за нього несе один перевізник, відвантаження та доставка відбувається швидше, ніж у випадку доставки за допомогою декількох перевізників.

UTEC Logistics вже багато років займається наданням послуг в галузі міжнародних мультимодальних перевезень, тому наша компанія гарантує високу якість сервісу.