• Ukrainian
  • Russian
UTEC-L_мультимодальні_перевезення
UTEC-L_мультимодальні_перевезення-1

Мультимодальні перевезення

UTEC-L_мультимодальні_перевезення

Компанія UTEC Logistics пропонує широкий перелік послуг, в тому числі — мультимодальну доставку вантажів. Це особливий тип відправлень, який передбачає комплексне перевезення вантажу декількома видами транспорту по одному транспортному контракту з її організатором. Мультимодальні вантажоперевезення є складним процесом, який вимагає від компанії-перевізника розвиненої партнерської мережі, а від її логістів — високого професіоналізму при розробці маршруту проходження вантажу. Кваліфікована команда UTEC Logistics вже багато років працює з мультимодальними відправленнями і гарантує високу якість послуг.

Переваги мультимодальних перевезень від нашої компанії:

 • швидкий процес доставки;
 • індивідуальний підбір найбільш оптимальної комбінації транспортних засобів;
 • якщо неможливо організувати стандартну вантажоперевезення, мультимодальне транспортування вирішить проблему.

Мультимодальна доставка від UTEC Logistics — це вигідно, безпечно і оперативно.

+38 (067) 486 75 14

пн-пт: 8:00 – 21:00 сб-нд: 9:00 – 20:00

Наші клієнти

U_Logo_Sr_ExpressU_Logo_HuaweiU_Logo_AsusU_Logo_AliExpress

Відгуки клієнтів

Новини логістики

UTEC-L_Новий_чартер_Пекін-Бориспіль._Як_нам_це_вдалось

09.09.2020

Новий чартер Пекін-Бориспіль. Як нам це вдалось

Трохи гордості в стрічці новин від UTEC Logistics. Сьогодні із Пекіну в Бориспіль вперше прилетів комерційний чартер. Це добра звістка...

UTEC-L_Час_придивлятись_до_авідоставки_із_Індії

20.08.2020

Час придивлятись до авідоставки із Індії

Китай звичайно великий, але він не увесь світ. І якщо ви продаєте одяг, взуття, біжутерію, текстиль та комплектуючі до верстатів,...

Організація мультимодальних перевезень

Обслуговування та організація вантажних перевезень — це дуже складний процес, який супроводжується безліччю факторів ризику. Він вимагає відповідального і скрупульозного підходу до розробки маршруту і до контролю за транспортуванням. Серед нестандартних і найскладніших видів доставки — міжнародні мультимодальні перевезення вантажів, які передбачають перевезення вантажу декількома видами транспорту по одному транспортному договору.

Високоякісні послуги мультимодальних контейнерних перевезень надає компанія UTEC Logistics. Її кваліфікована команда логістів швидко обробляє замовлення, пропонуючи вигідний для клієнта і швидкий маршрут слідування мультимодальної доставки. UTEC Logistics здійснює транспортні перевезення по всьому світу, тому може запропонувати клієнту безліч комбінацій способів транспортування, серед яких:

 • мультимодальні перевезення залізницею + судноплавним транспортом;
 • літаком + автомобілем;
 • судноплавним транспортом + автомобілем;
 • залізницею + автомобілем.

Якщо необхідно, наша компанія може організувати інші комбінації мультимодальних вантажоперевезень, в залежності від поставлених завдань. UTEC Logistics підходить індивідуально до кожного замовлення, враховуючи як особливості маршруту, так і побажання клієнта. Так що замовник може бути впевнений, що його доставка буде доставлена найоптимальнішим способом.

Переваги мультимодальних перевезень

Багаторічна робота в сфері доставки вантажів принесла нам цінний досвід співпраці з міжнародними транспортними компаніями, зокрема — в сфері здійснення замовлення декількома видами транспорту. Мультимодальні перевезення — це комбінований спосіб доставки, за який відповідає один перевізник, незалежно від кількості задіяних типів транспорту. У чому переваги цих перевезень?

 • Мультимодальна доставка є універсальним рішенням, якщо вантаж не можна доставити безпосередньо одним типом транспорту.
 • Через те, що вантаж оформлений за єдиним транспортним документом і відповідальність за нього несе один перевізник, відвантаження та доставка відбувається швидше, ніж у випадку доставки за допомогою декількох перевізників.

UTEC Logistics вже багато років займається наданням послуг в галузі міжнародних мультимодальних перевезень, тому наша компанія гарантує високу якість сервісу.