Безкоштовно з мобільних операторів України

0800215777

 • uk
  • ru
UTEC-L_мультимодальні_перевезення
UTEC-L_мультимодальні_перевезення-1

Мультимодальні перевезення

UTEC-L_мультимодальні_перевезення

Компанія UTEC Logistics пропонує широкий перелік послуг, в тому числі — мультимодальну доставку вантажів. Це особливий тип відправлень, який передбачає комплексне перевезення вантажу декількома видами транспорту по одному транспортному контракту з її організатором. Мультимодальні вантажоперевезення є складним процесом, який вимагає від компанії-перевізника розвиненої партнерської мережі, а від її логістів — високого професіоналізму при розробці маршруту проходження вантажу. Кваліфікована команда UTEC Logistics вже багато років працює з мультимодальними відправленнями і гарантує високу якість послуг.

Переваги мультимодальних перевезень від нашої компанії:

 • швидкий процес доставки;
 • індивідуальний підбір найбільш оптимальної комбінації транспортних засобів;
 • якщо неможливо організувати стандартну вантажоперевезення, мультимодальне транспортування вирішить проблему.

Мультимодальна доставка від UTEC Logistics — це вигідно, безпечно і оперативно.

0800 215 777

пн-пт: 8:00 – 21:00 сб-нд: 9:00 – 20:00

Наші клієнти

Відгуки клієнтів

Новини логістики

08.11.2019

Авіакомпанія Silk Way запускає додатковий рейс

Вантажна авіакомпанія Silk Way вводить третій щотижневий рейс за маршрутом Баку-Київ з 09 листопада 2019 року, по якому будуть здійснюватися...

14.06.2019

Зміни в Податковому кодексі України

Шановні партнери та клієнти! Зверніть увагу на зміни, для фізичних осіб, в Податковому кодексі України, які вступлять в дію 1...

Організація мультимодальних перевезень

Обслуговування та організація вантажних перевезень — це дуже складний процес, який супроводжується безліччю факторів ризику. Він вимагає відповідального і скрупульозного підходу до розробки маршруту і до контролю за транспортуванням. Серед нестандартних і найскладніших видів доставки — міжнародні мультимодальні перевезення вантажів, які передбачають перевезення вантажу декількома видами транспорту по одному транспортному договору.

Високоякісні послуги мультимодальних контейнерних перевезень надає компанія UTEC Logistics. Її кваліфікована команда логістів швидко обробляє замовлення, пропонуючи вигідний для клієнта і швидкий маршрут слідування мультимодальної доставки. UTEC Logistics здійснює транспортні перевезення по всьому світу, тому може запропонувати клієнту безліч комбінацій способів транспортування, серед яких:

 • мультимодальні перевезення залізницею + судноплавним транспортом;
 • літаком + автомобілем;
 • судноплавним транспортом + автомобілем;
 • залізницею + автомобілем.

Якщо необхідно, наша компанія може організувати інші комбінації мультимодальних вантажоперевезень, в залежності від поставлених завдань. UTEC Logistics підходить індивідуально до кожного замовлення, враховуючи як особливості маршруту, так і побажання клієнта. Так що замовник може бути впевнений, що його доставка буде доставлена найоптимальнішим способом.

Переваги мультимодальних перевезень

Багаторічна робота в сфері доставки вантажів принесла нам цінний досвід співпраці з міжнародними транспортними компаніями, зокрема — в сфері здійснення замовлення декількома видами транспорту. Мультимодальні перевезення — це комбінований спосіб доставки, за який відповідає один перевізник, незалежно від кількості задіяних типів транспорту. У чому переваги цих перевезень?

 • Мультимодальна доставка є універсальним рішенням, якщо вантаж не можна доставити безпосередньо одним типом транспорту.
 • Через те, що вантаж оформлений за єдиним транспортним документом і відповідальність за нього несе один перевізник, відвантаження та доставка відбувається швидше, ніж у випадку доставки за допомогою декількох перевізників.

UTEC Logistics вже багато років займається наданням послуг в галузі міжнародних мультимодальних перевезень, тому наша компанія гарантує високу якість сервісу.