• Ukrainian
  • Russian
UTEC-L_міжнародні_вантажоперевезення
UTEC-L_міжнародні_вантажоперевезення-1

Міжнародні вантажоперевезення

UTEC-L_международная_доставка

Транспорт стер кордони між країнами — сьогодні дуже просто отримати бажаний товар з іншої країни протягом декількох днів. Головне — знайти для цього правильних перевізників, які швидко забезпечать надійну доставку. Компанія UTEC Logistics пропонує міжнародні вантажоперевезення, високий рівень яких забезпечений продуманими логістичними процесами і досвідом наших фахівців. Наше покриття охоплює Китай, США, країни Європи, серед способів доставки — літаки, судна, потяги або автомобілі. Звертаючись до нас, ви можете бути впевнені в висококласному обслуговуванні, повазі до клієнта і індивідуальному підході до нього.

Тому, якщо ви хочете здійснити доставку в Україну дрібно- або великогабаритних вантажів, звертайтеся до наших професіоналів. Ось окремі переваги співпраці з нами:

 • вантаж буде доставлено швидко і за найвигіднішими для вас умовами;
 • він буде проінспектований на предмет цілісності і відповідності початкового замовлення;
 • ви можете простежити місце розташування вантажу за допомогою трекінгу.

Ми працюємо для того, щоб клієнт залишився задоволений і зміг розвивати свій бізнес та співпрацювати з нами в подальшому.

0800215777

пн-пт: 8:00 – 21:00 сб-нд: 9:00 – 20:00

Наші клієнти

U_Logo_Sr_ExpressU_Logo_HuaweiU_Logo_AsusU_Logo_AliExpress

Відгуки клієнтів

Новини логістики

UTEC-L_Новий_чартер_Пекін-Бориспіль._Як_нам_це_вдалось

09.09.2020

Новий чартер Пекін-Бориспіль. Як нам це вдалось

Трохи гордості в стрічці новин від UTEC Logistics. Сьогодні із Пекіну в Бориспіль вперше прилетів комерційний чартер. Це добра звістка...

UTEC-L_Час_придивлятись_до_авідоставки_із_Індії

20.08.2020

Час придивлятись до авідоставки із Індії

Китай звичайно великий, але він не увесь світ. І якщо ви продаєте одяг, взуття, біжутерію, текстиль та комплектуючі до верстатів,...

Міжнародна доставка вантажів

Такий складний і багатоступінчастий процес, як міжнародна доставка вантажів, вимагає професійного підходу і ретельної роботи з логістикою. Кожен етап має бути проконтрольовано і налагоджено, щоб замовник отримав свій вантаж швидко, він доїхав неушкодженим, а собівартість транспортування при цьому була вигідною. Міжнародна логістична компанія UTEC Logistics надає послугу міжнародних вантажоперевезень високого рівня, доставляючи товари в Україну з усіх частин світу. Наші представництва можна знайти в Гонконзі, Нью-Джерсі, Шанхаї, Шеньчжені, Варшаві.

Наша мета — розвивати бізнес в країні та сприяти благополуччю клієнтів. За роки активної роботи ми допомогли розвитку не одного підприємства, налагодивши безперебійні доставки різних товарів. Крім того, компанія приділяє увагу індивідуальному підходу до кожного замовлення. З нами вигідно і приємно працювати!

Міжнародні вантажні перевезення: їх мета та особливості

В умовах глобалізму, який продовжує набирати оберти, транспортування між країнами стало звичайним явищем, зараз нікого не дивує можливість замовити з іншої країни партію новітньої електроніки. Сьогодні питання стоїть по-іншому — де знайти доставку в Україну, яка працює швидко, якісно та коштує недорого? У цьому вам допоможуть фахівці з UTEC Logistics. Ми, як логістична компанія, організовуємо міжнародні вантажоперевезення, керуючись принципами високого професіоналізму. Цей процес включає в себе:

 • узгодження всіх деталей замовлення з одержувачем, врахування всіх його побажань;
 • детальне опрацювання маршруту, яке включає розрахунок всіх факторів ризику;
 • пошук найвигідніших рішень, щоб заощадити кошти (наприклад, закупівля товарів за невисокою ціною);
 • організація карго-доставки, відстеження та інспекція на всьому шляху проходження;
 • доставка товару одержувачу після прибуття в Україну.

І це — лише швидкий погляд на такий складний процес, як робота міжнародної служби доставки. Існує безліч факторів ризику та обставин, які повинен враховувати професійний логіст. Ми досягли на цьому терені чималих успіхів, але продовжуємо працювати над вдосконаленням.

Міжнародна логістика від UTEC Logistics

Наша багаторічна робота в сфері міжнародних вантажоперевезень довела, що індивідуальний підхід до кожного замовлення, уважна робота з клієнтом і скрупульозність у розробці логістичних процесів дозволяє не тільки досягти кращих результатів, але і створити собі позитивну репутацію. Ми пропонуємо такі види транспортування:

 • авіаперевезення в Україну. Найшвидший і надійний тип доставки. Підходить тим, хто цінує свій час, адже у нас підписані контракти з передовими авіаційними транспортними компаніями;
 • судноплавні перевезення. Найдешевший, але повільний спосіб;
 • залізничне перевезення. Зручний і надійний вид міжнародної доставки, який займає помірний час;
 • автомобільна доставка. Оптимальне поєднання вартості та швидкості транспортування на коротких відстанях.

Варто зазначити, що ми також займаємося мультимодальними перевезеннями — доставкою товарів по одному документу, але декількома видами транспорту. Таким чином ми підвищуємо «гнучкість» наших логістичних маршрутів, розробляючи найоптимальніший варіант міжнародної експрес-доставки.

Крім того, UTEC Logistics надає всю необхідну інформацію про замовлений вантаж, від його місцезнаходження до стану. Таким чином клієнт, який скористався нашими послугами міжнародних вантажоперевезень, може бути впевнений — йому приїде в ідеальному стані саме той товар, який він замовив.