• Ukrainian
  • Russian
UTEC-L_Складські_послуги
UTEC-L_Складські_послуги-1

Складування і упаковка товару від UTEC Logistics

UTEC-L_Складські_послуги

0800 215 777

пн-пт: 8:00 – 21:00 сб-нд: 9:00 – 20:00

Міжнародна компанія UTEC Logistics володіє обладнаними складськими приміщеннями, які дозволяють організовувати проміжне зберігання габаритних і негабаритних вантажів, які очікують транспортування.

Наші склади розташовані в Україні, США, Китаї, Польщі, таким чином ми охоплюємо всі важливі напрямки світових торгових шляхів. Кваліфікований персонал відповідально виконає всі складські процедури, після чого ваш вантаж в повній готовності чекатиме транспортування.

Обов’язкове і додаткове обслуговування під час зберігання вантажів включає:

 • консолідацію і зберігання;
 • пакетування або перепакування;
 • зважування, інспекцію та фотозйомку;
 • решетування, стрейчування, маркування вантажів;
 • прийом і відвантаження без розміщення в зоні зберігання.

Якщо у вас виникли питання — зв’яжіться з нами по електронній пошті або телефону, і ми надамо всю необхідну інформацію про зберігання вантажів.

0800 215 777

пн-пт: 8:00 – 21:00 сб-нд: 9:00 – 20:00

Наші клієнти

U_Logo_Sr_ExpressU_Logo_HuaweiU_Logo_AsusU_Logo_AliExpress

Відгуки клієнтів

Новини логістики

UTEC-L_Incoterms_2020._Нова_редакція_правил

16.12.2019

Incoterms 2020. Нова редакція правил

Першого січня 2020 року вступає в силу нова редакція Incoterms — збірки правил комерційних міжнародних перевезень, який є стандартом для...

UTEC-L_UTEC_Logistics_вітає_з_Днем_логіста!

29.11.2019

UTEC Logistics вітає з Днем логіста!

Сьогодні ми святкуємо День логіста — рушійної сили компанії UTEC Logistics, її основи. Наші логісти знають про перевезення все: як...

Складування вантажів від UTEC Logistics

Міжнародна компанія UTEC Logistics перевозить габаритні і негабаритні вантажі по всьому світу вже більше десяти років. Завдяки налагодженій роботі команди і суворому дотриманню нашого принципу орієнтації на клієнта, а також прагненню розвивати вітчизняний бізнес, ми досягли високих результатів, визнаних замовниками.

Однією зі складових нашого успіху є комплексний підхід до виконання замовлень. Ми не тільки виконуємо всі необхідні процедури, пов’язані з організацією перевезень, а й пропонуємо широкий вибір додаткових послуг:

 • консолідацію вантажів;
 • пошук постачальників і переговори з ними;
 • перевірку і перепакування товару і багато іншого.

Окремо варто згадати зберігання вантажів на території наших складських приміщень, які розташовані в Україні, а також в Китаї, Гонконгу, Європі, США. У чому ж перевага складських послуг UTEC Logistics, якщо оцінювати весь їх перелік, від інспекції вантажів до упаковки товару?

Перевірка товару при надходженні на склад

Ми робимо все можливе, щоб забезпечити збереження довіреного нам замовлення. Після того, як вантаж прибув на склад UTEC Logistics і знаходиться на проміжному етапі, чекаючи транспортування, ми обов’язково перевіряємо упаковку товару. Якщо буде виявлено, що вона пошкоджена, ми зв’язуємося з замовником для отримання подальших вказівок. У разі необхідності ми надаємо послуги з перепакування товару, а також проводимо зважування та всебічну інспекцію стану вантажу і відповідності його заявленій комплектації, з наданням фотографій та відеороликів разом зі звітом.

Детальна перевірка товару включає:

 • огляд на предмет наявності пошкоджень після прибуття на територію наших складських приміщень;
 • обстеження робочого стану вантажу і його деталей;
 • надання докладного звіту з фотографіями і відео;
 • повідомлення замовника та постачальника при виявленні пошкодження або розбіжності із заявленою комплектацією.

Ми стежимо за безпекою замовлень наших клієнтів і захищаємо їх від шахраїв, таким чином підвищуючи рентабельність їхнього бізнесу. Якщо замовник не хоче витрачати час на пошуки надійного постачальника, він може звернутися до наших фахівців, які підберуть найкращі пропозиції на ринку. Крім того, ми можемо замовити пробну партію вантажу для попередньої перевірки якості.

Консолідація та зберігання вантажів на складі

Перед транспортуванням ми готуємо вантаж до відправлення, виходячи з побажань клієнта — міняємо упаковку товару, інспектуємо його та ін. Якщо замовлення не може бути відправлене відразу, проводиться складування вантажу, де він чекає своєї черги.

Якщо замовник очікує кілька різних вантажів з однієї країни, ми можемо організувати консолідацію вантажів — збір і одночасне перевезення всіх його замовлень в одному контейнері. Завдяки невисокій вартості, ця послуга заощадить клієнту гроші.

Переупаковка, обрешетування, стрейчування та маркування вантажів

Складські приміщення — важлива проміжна ланка в процесі транспортування вантажів, яка дозволяє перевірити товар, привести його в належний технічним вимогам вигляд, заощадити гроші на збірних відправленнях і багато іншого. Часто під час транспортування, особливо по тривалому маршруту, упаковка вантажів пошкоджується, тому необхідно провести перепакування товару, а також маркування вантажів, обрешетування (обнесення замовлення дерев’яним корпусом) або стрейчування (обмотка вантажу спеціальної еластичної плівкою). Залежно від умов доставки і побажань клієнта, ми можемо запропонувати різні види упаковки товарів, які захистять ваш вантаж від механічних пошкоджень.

Через це ми можемо гарантувати, що завдяки нашим складським послугам, ваше замовлення буде повністю укомплектоване та підготовлене до відправлення. Якщо ви хочете налагодити безперебійну і швидку поставку товарів, та виключити можливість отримання бракованого товару, зверніться до наших послуг. Ми перевозимо товар усіма популярними способами доставки:

 • авіадоставкою.
 • залізничним перевезенням.
 • автомобільним транспортуванням.
 • морської доставкою.

Складські послуги від UTEC Logistics відрізняються високою якістю завдяки кваліфікованому персоналу й укомплектованим складам. Якщо у вас виникли питання щодо зберігання, упаковки товару або додаткових послуг, зверніться до наших консультантів — напишіть нам на електронну пошту або зателефонуйте. Ми з радістю надамо детальну інформацію про нашу діяльність і можливості.

UTEC Logistics знаходить індивідуальний підхід до кожного клієнта та пропонує якісні послуги, сприяючи розвитку бізнесу.