• Ukrainian
  • Russian
UTEC-L_розрахувати_вартість_доставки_в_україну
UTEC-L_розрахувати_вартість_доставки_в_україну-1

Як розраховують вартість міжнародної доставки від UTEC

Збираєтеся замовити міжнародне перевезення вантажу? Дізнайтеся ціну послуг від логістичної компанії UTEC Logistics всього за пару натиснень мишкою.

Розрахувати вартість доставки можна, заповнивши відповідну форму зв’язку на сайті організатора перевезень. Залиште свої контакти, пропишіть пункти відправлення та призначення, внесіть вагу майбутнього вантажу і, якщо необхідно, додайте коментар із зазначенням додаткових деталей.

UTEC Logistics може розраховувати вартість міжнародної посилки за кількома параметрами, виходячи з таких правил:

 • в більшості випадків ціна перевезення розраховується відповідно до ваги;
 • якщо співвідношення ваги і об’єму більше, ніж 1:5 відповідно, то ціна вираховується за обсягом вантажу;
 • якщо вантаж займає кілька місць, то плата стягується за найбільший сумарний вага або найбільший сукупний обсяг посилки.

Щоб правильно розрахувати вартість доставки, в UTEC Logistics враховують всі важливі чинники, від параметрів вантажу до довжини маршруту, практикуючи індивідуальний підхід до кожного замовлення.

0800215777

пн-пт: 8:00 – 21:00 сб-нд: 9:00 – 20:00

Наші клієнти

U_Logo_Sr_ExpressU_Logo_HuaweiU_Logo_AsusU_Logo_AliExpress

Відгуки клієнтів

Новини логістики

UTEC-L_Новий_чартер_Пекін-Бориспіль._Як_нам_це_вдалось

09.09.2020

Новий чартер Пекін-Бориспіль. Як нам це вдалось

Трохи гордості в стрічці новин від UTEC Logistics. Сьогодні із Пекіну в Бориспіль вперше прилетів комерційний чартер. Це добра звістка...

UTEC-L_Час_придивлятись_до_авідоставки_із_Індії

20.08.2020

Час придивлятись до авідоставки із Індії

Китай звичайно великий, але він не увесь світ. І якщо ви продаєте одяг, взуття, біжутерію, текстиль та комплектуючі до верстатів,...

Ціни на міжнародні вантажоперевезення від UTEC Logistics

Вартість перевезення вантажів залежить від широкого ряду обставин, починаючи від параметрів продукції до популярності маршруту. Тому, щоб розрахувати вартість перевезення вантажу автомобільним транспортом або залізничним транспортом, авіа- або морський доставкою, необхідно врахувати всі чинники, пов’язані з організацією і здійсненням транспортування.

Логістична компанія UTEC Logistics підходить до кожного розрахунку вартості посилки індивідуально, щоб клієнт міг бути впевнений в прозорості послуг, які надаються. Багаторічний досвід компанії в сфері організації перевезень по всьому світу гарантує комплексний підхід і точність на кожному етапі роботи з замовленням.

У свою чергу, щоб дізнатися вартість доставки вантажу з Китаю, США, Європи та ін., клієнту достатньо залишити на сайті компанії мінімум даних: контактну інформацію (телефон або електронну адресу), вага вантажу, пункти відправлення та призначення, а також додаткові коментарі. Ваші дані будуть оброблені та незабаром ви дізнаєтеся ціну доставки з Китаю, США або іншої країни.

Як розраховується вартість перевезення вантажу в UTEC Logistics

Ось лише деякі фактори, які впливають на вартість вантажоперевезень:

 • вид транспортування (наприклад, вартість морського перевезення вантажів істотно нижче доставки літаком);
 • тривалість маршруту і через які країни він прокладений;
 • параметри вантажу;
 • вартість місця в контейнері (ціна на повну (в окремому контейнері) і збірну (кілька замовлень в одному контейнері) доставки різняться).

Ціна на доставку від UTEC Logistics розраховується за такими правилами:

 • вартість більшості замовлень визначається за вагою в кілограмах;
 • якщо співвідношення ваги з об’ємом посилки перевищує 1 до 5 відповідно, ціна вираховується в залежності від обсягу в сантиметрах (за формулою висота + довжина + ширина упаковки = V, обсяг дорівнює V/5000);
 • якщо вантаж займає кілька місць, для розрахунку використовується його найбільший сумарний вага або об’єм.

Якщо вас зацікавили наші послуги, і ви хочете, наприклад, дізнатися ціну за кг доставки з Китаю в Україну, зверніться до UTEC Logistics. Компанія пропонує доступні тарифи, а штатні логісти складають найвигідніший і оптимальний маршрут слідування вантажів.