Безкоштовно з мобільних операторів України

0800215777

  • Ukrainian
    • Russian

Про компанію

Міжнародна логістична компанія UTEC Logistics займається організацією і супровідним обслуговуванням комплексної доставки вантажів по всьому світу. Більш ніж десятирічний досвід роботи в цій сфері дозволив розвинутися, отримати репутацію надійної транспортно-логістичної компанії серед зарубіжних і вітчизняних партнерів - міжнародних транспортних компаній, виробників, постачальників. Зокрема, ми є членами великих асоціацій TIACA, FIATA, СУП та ін. А також маємо статус агента в ряді міжнародних авіакомпаній (Silkway Airlines, Quatar Airways, МАУ та ін.). Здійснюючи доставку вантажу, ми також забезпечуємо митне оформлення. Це зберігає як кошти, так і нерви наших клієнтів.

Турбота про клієнта - пріоритетний напрямок нашої діяльності. Ми зацікавлені в зростанні бізнесу замовника, тому завжди будуємо свою роботу на якісному задоволенні його потреб. Крім того, співпраця з нами оберігає від комерційного шахрайства і ненадійних постачальників.

Наші офіси та складські приміщення розташовані в Україні (Київ), Китаї (Шанхай, Шеньчжень), Гонконзі, США (Нью-Джерсі), Польщі (Варшава, Малашевичі), Туреччина (Стамбул). Представництва дозволяють нам краще контролювати організаційні процеси перевезення міжнародних вантажів та працювати з постачальниками і транспортувальниками безпосередньо. На відміну від компаній, які працюють як посередники, ми повністю відповідаємо за ваш вантаж на всіх етапах процесу доставки.

Надаючи міжнародні транспортні послуги, ми здійснюємо складний процес розробки маршруту, який буде оптимальний по усіх важливих параметрах (вартість, протяжність, безпека), а також проводимо індивідуальний розрахунок послуг.

UTEC Logistics перевозить вантажі:

літаком

поїздом

автомобілем

кораблем

У нашому асортименті - гнучкий набір додаткових послуг з міжнародного вантажного перевезення в/із України та інших країн, згідно з бажаннями і можливостями клієнта. Наша компанія здійснює як повні (індивідуальні), так і збірні відправлення; проводить інспекцію партії товару у постачальника; викуп товарів; переговори з постачальниками; митно-брокерська допомога; складське зберігання та багато іншого.

МІСІЯ

Наша місія полягає в прагненні робити все для зростання, розвитку і досягнення високих цілей нашими клієнтами та партнерами. Ми не зупиняємося ні перед чим, швидко ростемо, досліджуємо і розвиваємося. Втілюємо досвід і знання в інноваційних технологіях, продуктах і послугах.

ЦІННОСТІ

клієнтоорієнтованість

Націлені на побудову довгострокових відносин з клієнтами і партнерами. Передбачаємо їх потреби, ділимося своїм досвідом і знаннями.

професіоналізм

Працюємо відповідно до міжнародних вимог. Втілюємо досвід і знання на практиці, пропонуємо гнучкий підхід до замовлень і потреб клієнтів. Ефективно використовуємо час та інші ресурси.

інноваційність

Постійно навчаємося, експериментуємо і розвиваємося, щоб надавати своїм клієнтам тільки якісний і сучасний сервіс.

цілеспрямованість

Ставимо високі цілі і активно працюємо над їх досягненням в рамках чітко встановлених термінів.

командність

Ми - одна команда, яка працює для досягнення спільної мети. Кожен співробітник - це компанія, а компанія - співробітник.