• Ukrainian
    • Russian
UTEC-L_About_Us
UTEC-L_About_Us

Про компанію

Міжнародна логістична компанія UTEC Logistics займається організацією і супровідним обслуговуванням комплексної доставки вантажів по всьому світу. Більш ніж десятирічний досвід роботи в цій сфері дозволив розвинутися, отримати репутацію надійної транспортно-логістичної компанії серед зарубіжних і вітчизняних партнерів – міжнародних транспортних компаній, виробників, постачальників. Зокрема, ми є членами великих асоціацій TIACA, FIATA, СУП та ін. А також маємо статус агента в ряді міжнародних авіакомпаній (Silkway Airlines, Quatar Airways, МАУ та ін.). Здійснюючи доставку вантажу, ми також забезпечуємо митне оформлення. Це зберігає як кошти, так і нерви наших клієнтів.

Турбота про клієнта – пріоритетний напрямок нашої діяльності. Ми зацікавлені в зростанні бізнесу замовника, тому завжди будуємо свою роботу на якісному задоволенні його потреб. Крім того, співпраця з нами оберігає від комерційного шахрайства і ненадійних постачальників.

Наші офіси та складські приміщення розташовані в Україні (Київ), Китаї (Шанхай, Шеньчжень), Гонконзі, США (Нью-Джерсі), Польщі (Варшава, Малашевичі), Туреччина (Стамбул). Представництва дозволяють нам краще контролювати організаційні процеси перевезення міжнародних вантажів та працювати з постачальниками і транспортувальниками безпосередньо. На відміну від компаній, які працюють як посередники, ми повністю відповідаємо за ваш вантаж на всіх етапах процесу доставки.

Надаючи міжнародні транспортні послуги, ми здійснюємо складний процес розробки маршруту, який буде оптимальний по усіх важливих параметрах (вартість, протяжність, безпека), а також проводимо індивідуальний розрахунок послуг.

UTEC Logistics перевозить вантажі:

UTEC-L_UTEC_Logistics_перевозить_вантажі_літаком

літаком

UTEC-L_UTEC_Logistics_перевозить_вантажі_поїздом

поїздом

UTEC-L_UTEC_Logistics_перевозить_вантажі_авто

автомобілем

UTEC-L_UTEC_Logistics_перевозить_вантажі_морем

кораблем

У нашому асортименті – гнучкий набір додаткових послуг з міжнародного вантажного перевезення в/із України та інших країн, згідно з бажаннями і можливостями клієнта. Наша компанія здійснює як повні (індивідуальні), так і збірні відправлення; проводить інспекцію партії товару у постачальника; викуп товарів; переговори з постачальниками; митно-брокерська допомога; складське зберігання та багато іншого.

МІСІЯ

Наша місія полягає в прагненні робити все для зростання, розвитку і досягнення високих цілей нашими клієнтами та партнерами. Ми не зупиняємося ні перед чим, швидко ростемо, досліджуємо і розвиваємося. Втілюємо досвід і знання в інноваційних технологіях, продуктах і послугах.

ЦІННОСТІ

UTEC-L_UTEC_Logistics_цінності

клієнтоорієнтованість

Націлені на побудову довгострокових відносин з клієнтами і партнерами. Передбачаємо їх потреби, ділимося своїм досвідом і знаннями.

UTEC-L_UTEC_Logistics_цінності

професіоналізм

Працюємо відповідно до міжнародних вимог. Втілюємо досвід і знання на практиці, пропонуємо гнучкий підхід до замовлень і потреб клієнтів. Ефективно використовуємо час та інші ресурси.

UTEC-L_UTEC_Logistics_цінності

інноваційність

Постійно навчаємося, експериментуємо і розвиваємося, щоб надавати своїм клієнтам тільки якісний і сучасний сервіс.

UTEC-L_UTEC_Logistics_цінності

цілеспрямованість

Ставимо високі цілі і активно працюємо над їх досягненням в рамках чітко встановлених термінів.

UTEC-L_UTEC_Logistics_цінності

командність

Ми – одна команда, яка працює для досягнення спільної мети. Кожен співробітник – це компанія, а компанія – співробітник.