• Ukrainian
  • Russian
UTEC-L_пошук_і_перевірка_постачальника_та_виробника
UTEC-L_пошук_і_перевірка_постачальника_та_виробника-1

Як знайти постачальника або виробника

UTEC-L_картинка_поиск_поставщика

Захистіть себе від недобросовісних бізнес-партнерів! Якщо ви хочете знайти постачальника з Китаю, США або Європи, а також бути впевненими в їх надійності, зверніться до послуги пошуку постачальників і виробників від UTEC Logistics. Наша компанія робить всі необхідні бізнес-розвідки щодо торговельних майданчиків-посередників і виробників: проводить переговори, робить замовлення зразків продукції, збирає необхідну інформацію про умови і ціни, і про наявність ліцензії на експорт.

Саме скрупульозний пошук партнерів по бізнесу гарантує побудову плідної і тривалої співпраці з ними. Досвід роботи з міжнародними перевезеннями з 2007 року дозволяє нам здійснювати перевірку постачальників і давати свою професійну оцінку рівню їх надійності. Ми зацікавлені в розвитку вітчизняного бізнесу, тому прагнемо мінімізувати присутність шахраїв і недобросовісних зарубіжних партнерів.

+38 (067) 486 75 14

пн-пт: 8:00 – 21:00 сб-нд: 9:00 – 20:00

Наші клієнти

U_Logo_Sr_ExpressU_Logo_HuaweiU_Logo_AsusU_Logo_AliExpress

Відгуки клієнтів

Новини логістики

UTEC-L_Новий_чартер_Пекін-Бориспіль._Як_нам_це_вдалось

09.09.2020

Новий чартер Пекін-Бориспіль. Як нам це вдалось

Трохи гордості в стрічці новин від UTEC Logistics. Сьогодні із Пекіну в Бориспіль вперше прилетів комерційний чартер. Це добра звістка...

UTEC-L_Час_придивлятись_до_авідоставки_із_Індії

20.08.2020

Час придивлятись до авідоставки із Індії

Китай звичайно великий, але він не увесь світ. І якщо ви продаєте одяг, взуття, біжутерію, текстиль та комплектуючі до верстатів,...

Пошук виробників в Китаї для бізнесу

В умовах стабільно зростаючої популярності послуги доставки товарів з-за кордону, підвищується ризик наштовхнутися на недобросовісного постачальника з Китаю, США, Європи та інших країн. Можна помилитися і під час пошуку виробників продукції, які можуть реалізовувати неякісні товари або шахраювати з документацією. В такому випадку є ризик втратити гроші, довіру клієнтів, які не отримають вчасно або куплять браковану продукцію, і просто порушити стабільність товарообігу свого бізнесу. При цьому важко переоцінити вигоди від співпраці з інтернет-магазинами за кордоном. Замовляти товар з іншої країни істотно вигідніше, якщо там налагоджено виробництво товару, який вас цікавить. До того ж, можна домовитись про поставки унікальної, не представленої в Україні продукції. Але як знайти постачальника для інтернет-магазину з Китаю або іншої країни, який здатен стати надійним партнером в бізнесі?

Для вирішення цієї проблеми компанія UTEC Logistics пропонує пошук постачальників і перевірку виробників. Ця послуга дозволяє знайти по-справжньому надійних підприємців для побудови бізнесу з Китаєм, Європою, США. Наша компанія має в своєму розпорядженні великий досвід роботи в сфері міжнародної логістики та організації транспортувань, а також має добре налагоджені зв’язки з представниками найбільших ринків світу.

Як UTEC Logistics здійснює перевірку постачальника

Завдяки нашим послугам, клієнту не потрібно їздити в іншу країну, відчувати пов’язані з цим незручності, а також «вручну» проводити пошук партнерів для бізнесу, домовлятися з ними через дорогих перекладачів. Представництва нашої міжнародної компанії розташовані в Китаї, Гонконгу, США і Європі, там працюють переважно місцеві жителі. Саме їм доручається пошук виробників і постачальників — таким чином вирішується проблема з незнанням місцевих звичок і звичаїв, менталітету і культурних особливостей, а також відсутній мовний бар’єр. Особливо це актуально з китайськими постачальниками, які часто не знають англійську.

Наші співробітники проведуть комплексне дослідження всіх аспектів бізнесу потенційного постачальника або виробника.

 • Ми виберемо з бази постачальників самі відповідні варіанти.
 • Вивчимо асортимент їх товарів, ціни, дисконт.
 • Визначимо умови потенційного співробітництва.
 • Звіримо пропозиції між собою.
 • Перевіримо, чи в порядку документи, чи є відповідні сертифікати.
 • Складемо звіт і надамо його замовнику.

Репрезентативна вибірка полегшить пошук постачальників, а також дозволить прикинути майбутні витрати і умови потенційного контракту.

Крім того, клієнт може отримати такі додаткові послуги, пов’язані з пошуком виробника або постачальника:

 • переговори з потенційним партнером;
 • замовлення та експрес-доставку зразків продукції;
 • розрахунок з контрагентами;
 • перевірку товару на предмет відповідності заявленим характеристикам, правильної комплектації, відсутність пошкоджень.

Кому замовляти послугу пошуку виробника

Послуга пошуку постачальника від міжнародної логістичної компанії UTEC Logistics допоможе як починаючим підприємцям, так і досвідченим бізнесменам, які шукають нові або альтернативні шляхи закупівлі продукції (наприклад, товари з Китаю безпосередньо від виробника).

UTEC Logistics піклується про безпеку українських підприємців і пропонує надійний захист від таких шахрайських операцією, як розкрадання товару після оплати, реалізація недоброякісної продукції, фінансові махінації, невідповідність отриманого замовлення договірного документу. Пошук постачальників дозволяє уникнути цих неприємностей.

Якщо у вас виникли додаткові питання щодо цієї послуги, зателефонуйте нам або напишіть на електронну пошту, і ми докладно розповімо вам про всі дрібні деталі.