• Ukrainian
    • Russian
UTEC-L_морські_перевезення
UTEC-L_морські_перевезення-1

Міжнародні контейнерні перевезення вантажів

UTEC-L_картинка_морская_доставка

Щоб заощадити кошти на транспортуванні товарів, варто звернути увагу на доставку вантажів морем. Судноплавний транспорт посідає перше місце в світі з міжнародних перевезень завдяки невисокій собівартості, великій місткості кораблів та величезній пропускній здатності морських шляхів. Якщо ви шукаєте бюджетний спосіб доставити малогабаритний або великогабаритний вантаж, найкращим рішенням будуть морські перевезення від компанії UTEC Logistics. Ми пропонуємо гнучкі тарифи, зручні умови та індивідуальний підхід до кожного замовлення.

Наша компанія вже багато років працює у сфері логістичного обслуговування та організації міжнародних перевезень. Для UTEC Logistics головний пріоритет — надання якісних і вигідних послуг для клієнта. Наші морські вантажоперевезення допоможуть налагодити імпорт необхідних товарів, розвинути бізнес і збільшити прибуток.

+38 (067) 486 75 14

пн-пт: 8:00 – 21:00 сб-нд: 9:00 – 20:00

Наші клієнти

U_Logo_Sr_ExpressU_Logo_HuaweiU_Logo_AsusU_Logo_AliExpress

Відгуки клієнтів

Новини логістики

UTEC-L_Новий_чартер_Пекін-Бориспіль._Як_нам_це_вдалось

09.09.2020

Новий чартер Пекін-Бориспіль. Як нам це вдалось

Трохи гордості в стрічці новин від UTEC Logistics. Сьогодні із Пекіну в Бориспіль вперше прилетів комерційний чартер. Це добра звістка...

UTEC-L_Час_придивлятись_до_авідоставки_із_Індії

20.08.2020

Час придивлятись до авідоставки із Індії

Китай звичайно великий, але він не увесь світ. І якщо ви продаєте одяг, взуття, біжутерію, текстиль та комплектуючі до верстатів,...

Вантажні перевезення морем від провідної логістичної компанії

Доставка вантажів морем дозволяє перевозити великі об’єми широкого асортименту товарів на далекі відстані. Це надійний і популярний вид транспорту, перш за все через невисоку вартість і необмежену пропускну здатність морських шляхів. Компанія UTEC Logistics надає послуги міжнародних морських перевезень вантажів, вже багато років ми організовуємо доставки велико- та малогабаритних вантажів. Ми співпрацюємо з компаніями-лідерами в сфері морських перевезень і тому використовуємо налагоджені логістичні процеси, які постійно вдосконалюються. Користуючись оптимальними маршрутами морських вантажоперевезень, ми економимо ваші гроші та час, допомагаємо розвивати бізнес і збільшувати прибуток. Наша компанія підбирає оптимальні варіанти для кожного клієнта.

Чому варто вибирати вантажоперевезення морем

Протягом своєї довгої історії, морське транспортування продовжує доводити власну ефективність і постійно розвивається. Судноплавна галузь і зараз є надійним і доступним способом для перевезення вантажів будь-яких обсягів.

Основні переваги морських перевезень:

  • низькі тарифи на перевезення морським транспортом. Через високу місткість і відносно невисокі енерговитрати, найдешевше перевозити вантажі саме кораблями;
  • необмежена пропускна здатність морських просторів виключає затримки доставки вантажів морем;
  • величезна місткість. На великі транспортні кораблі можна завантажити чималу кількість контейнерів, а також розміщувати великогабаритні товари, замовнику не потрібно «дробити» вантаж.
  • надійність та безпека. Контейнери фіксуються на палубі тросами і розміщуються так, щоб мінімізувати пошкодження їх вмісту, навіть в негоду.

На жаль, морські перевезення вантажів мають один недолік — це швидкість доставки, яка в середньому триває 40–60 днів. В цілому, доставка вантажів морем є оптимальним рішенням для тих, хто згоден почекати, і заплатити мінімальну суму за транспортування потрібного вантажу.

Особливості морських вантажоперевезень від UTEC Logistics

Наша компанія вже багато років займається розробкою маршрутів і доставкою вантажів, постійне поліпшення логістичних процесів дозволяє скоротити термін перевезень. Морські перевезення компанія UTEC Logistics здійснює з Китаю і з США, термін доставки — від 35 днів, кораблі виходять в рейс щотижня. Для перевезення вантажів морем, ми використовуємо 20- і 40-футові контейнери.

Клієнт може транспортувати морським перевізником як великогабаритні, так і малогабаритні вантажі, для цього йому пропонуються два варіанти їх організації. Повне завантаження контейнера (Full Container Load) передбачає тільки одного відправника і одного одержувача, замовник ексклюзивно розпоряджається наповненням контейнера.

Замовники з малогабаритними посилками можуть скористатися консолідованим завантаженням (Less than Container Load), способом морських перевезень вантажів, вартість якого істотно нижче. В один контейнер, який проходить транспортування по одному документу, поміщають партію посилок, зазвичай від декількох відправників ряду одержувачів. Це дозволяє заощадити кошти тим, кому не вигідно викуповувати цілий контейнер для доставки вантажів морем.

Компанія UTEC Logistics пропонує високоякісні морські перевезення вантажів в Україну. Для кожного клієнта ми підбираємо індивідуальний підхід і рішення його завдань, надаємо найзручніші умови при невисоких тарифах. Завдяки морським перевезенням ви можете налагодити поставки необхідних товарів, які допоможуть відчутно розвинути ваш бізнес.