• Ukrainian
  • Russian
UTEC-L_морська_доставка_з_китаю
UTEC-L_морська_доставка_з_китаю-1

Доставка морем з Китаю

UTEC-L_картинка_морская_перевозка_из_китая

Якщо ви хочете привезти в Україну вантаж з КНР, при цьому істотно заощадивши на транспортуванні, скористайтеся послугою морських вантажоперевезень з Китаю. Це популярний варіант доставки дрібно- і великогабаритних вантажів, так як він дозволяє перевозити великі партії товарів, а також відрізняється низькою собівартістю, а значить — помірними тарифами. Компанія UTEC Logistics пропонує логістичні рішення з морського перевезення вантажів з Китаю. Ви не тільки заощадите кошти, а й отримаєте вигідні умови співпраці, а також позбавите себе клопотів, пов’язаних з доставкою, так як ми візьмемо на себе всі питання.

Китайський ринок пропонує величезний асортимент продукції, в тому числі — доступний одяг. Якщо ви плануєте привезти товар з КНР, скористайтеся доставкою морем з Китаю від UTEC Logistics.

+38 (067) 486 75 14

пн-пт: 8:00 – 21:00 сб-нд: 9:00 – 20:00

Наші клієнти

U_Logo_Sr_ExpressU_Logo_HuaweiU_Logo_AsusU_Logo_AliExpress

Відгуки клієнтів

Новини логістики

UTEC-L_Новий_чартер_Пекін-Бориспіль._Як_нам_це_вдалось

09.09.2020

Новий чартер Пекін-Бориспіль. Як нам це вдалось

Трохи гордості в стрічці новин від UTEC Logistics. Сьогодні із Пекіну в Бориспіль вперше прилетів комерційний чартер. Це добра звістка...

UTEC-L_Час_придивлятись_до_авідоставки_із_Індії

20.08.2020

Час придивлятись до авідоставки із Індії

Китай звичайно великий, але він не увесь світ. І якщо ви продаєте одяг, взуття, біжутерію, текстиль та комплектуючі до верстатів,...

Морські перевезення з Китаю: недорого і надійно

Судноплавний транспорт не одну сотню років тому пов’язав країни і материки надійними маршрутами, за якими курсують найрізноманітніші вантажі. Цей спосіб доставки залишається актуальним і сьогодні, він дозволяє перевозити величезні партії товару на великі відстані за низькими тарифами. Компанія UTEC Logistics надає сучасне логістичне обслуговування по морським перевезенням з Китаю. Наші послуги — це поєднання надійності, гнучких умов, помірних цін та індивідуального підходу до клієнта.

Китай — найбільша в світі торгова площадка, на якій можна купити буквально все, від текстилю до новітньої електроніки. Перевезення морем з Китаю підійде тим, хто не поспішає, хоче заощадити або планує везти дійсно велике замовлення. Вам варто лише залишити заявку на сайті або зателефонувати нам, а далі ми візьмемо контроль на себе, владнавши всі великі та дрібні питання про морські вантажоперевезеня з Китаю. Ми працюємо для клієнта, адже прагнемо налагодити тривале та плідне партнерство для обох сторін.

Навіщо замовляти морські вантажоперевезення з Китаю

З Піднебесної щодня йде безліч кораблів, які везуть в усі країни світу найрізноманітніші товари. Якщо ви також хочете замовити щось для бізнесу, морська доставка з Китаю має низку незаперечних переваг:

 • низька ціна транспортування робить корабель самим недорогим серед популярних способів перевезення;
 • кріплення вантажу за допомогою тросів і відсутність перешкод на шляху забезпечує збереження і неушкодженість вантажу;
 • море має необмежену пропускну здатність, тому товар не застрягне під час доставки морем з Китаю.

Єдиним недоліком цього способу є швидкість пересування судна. Так, UTEC Logistics буде везти ваше замовлення від 38 днів. Тому, якщо ви плануєте скористатися послугою перевезення морем з Китаю, поспішайте зв’язатися з нами!

Особливості морських вантажоперевезень з Китаю від UTEC Logistics

Секрет нашого професіоналізму такий — багаторічний досвід ми об’єднали з постійним прагненням до досконалості. Ми індивідуально підходимо до кожного замовлення і пропонуємо реальні рішення в області транспортної та складської логістики:

 • підберемо постачальника з найвигіднішою ціною за товар;
 • допоможемо з оформленням необхідних документів для проходження митниці;
 • виберемо найкоротший маршрут;
 • проінспектуємо замовлення перед завантаженням для перевезення морем з Китаю;
 • доставимо вантаж до замовника на склад.

Клієнт може вибирати тип відправлень, який йому більш вигідний. UTEC Logistics здійснює такі морські контейнерні перевезення з Китаю:

 • Full Container Load або FCL: повне завантаження контейнера. Він знаходиться в повному розпорядженні одного замовника і передбачає доставку по схемі «один відправник — один одержувач». Окремий контейнер дає свободу розпорядження його наповненням, ви не залежите від інших замовників.
 • Less Container Load або LCL: часткове завантаження. Контейнер для доставки з Китаю в Україну морем наповнюється вантажами від різних клієнтів (у них можуть бути різні відправники та одержувачі) і провозиться по одному транспортному документу, найчастіше це коносамент експедитора. Якщо у клієнта замовлення не займає цілий контейнер, він може заощадити на доставці морем з Китаю, розділивши місце з іншими замовниками.

Наша компанія прагне допомагати українським підприємцям розвивати бізнес, ми зацікавлені в процвітанні наших клієнтів, орієнтуємося на довгострокове партнерство. Тому всі операції, пов’язані як з морськими перевезеннями вантажів з Китаю, так і з іншими логістичними завданнями, ми виконуємо швидко та якісно.