Безкоштовно з мобільних операторів України

0800215777

 • Ukrainian
  • Russian
UTEC-L_міжнародні_негабаритні_перевезення
UTEC-L_міжнародні_негабаритні_перевезення-1

Міжнародні перевезення негабаритних вантажів

UTEC-L_картинка_перевозки_негабаритных_грузов

Перевезення вантажів з нестандартними габаритами, таких як виробниче обладнання або транспорт, потребує від перевізника ретельного підходу та професіоналізму. Міжнародна транспортна компанія UTEC Logistics — це команда фахівців, які надають високоякісні послуги з організації міжнародних перевезень, зокрема - доставки негабаритних вантажів. Ми оперативно обробляємо замовлення і ст ворюємо індивідуальний маршрут, контролюємо доставку на всьому шляху прямування, а також надаємо ряд додаткових послуг в залежності від побажань клієнта.

Налагоджені негабаритні перевезення від UTEC Logistics дозволяють:

 • створити автопарк спеціалізованої техніки;
 • облаштувати виробництво або організувати торгівлю високотехнологічним обладнанням;
 • перевозити будівельні конструкції нестандартної форми.

Співпраця з UTEC Logistics дозволяє побудувати або розвинути бізнес, підвищити його рентабельність і зробити внесок в розвиток економіки України.

0800 215 777

пн-пт: 8:00 – 21:00 сб-нд: 9:00 – 20:00

Наші клієнти

Відгуки клієнтів

Новини логістики

16.12.2019

Incoterms 2020. Нова редакція правил

Першого січня 2020 року вступає в силу нова редакція Incoterms — збірки правил комерційних міжнародних перевезень, який є стандартом для...

29.11.2019

UTEC Logistics вітає з Днем логіста!

Сьогодні ми святкуємо День логіста — рушійної сили компанії UTEC Logistics, її основи. Наші логісти знають про перевезення все: як...

Міжнародна доставка негабаритних вантажів

Часто вантажі мають нестандартні параметри і вимагають особливого підходу до організації їх транспортування. Так звані негабаритні перевезення потребують виняткового професіоналізму. Високоякісні послуги доставки негабаритних вантажів пропонує міжнародна компанія UTEC Logistics. Професійний штат працівників надасть комплексне обслуговування замовлення, з урахуванням можливостей і побажань клієнта. Багаторічний досвід роботи UTEC Logistics в сфері доставки вантажів по всьому світу є гарантією успішно реалізованого замовлення.

Що таке негабаритний вантаж

Міжнародні негабаритні перевезення підходять для таких типів вантажів:

 • агротехніка (трактори, бульдозери, комбайни, машини для поливу);
 • будівельний транспорт (екскаватори, крани та бурові апарати, асфальтоукладальники, котки);
 • складні конструкції (вироби з труб, металу, залізобетону);
 • водний транспорт (човни, катери, яхти).

Для транспортування подібних товарів часто необхідний спеціальний транспорт. UTEC Logistics допоможе підібрати відповідні контейнери, вагони або трали для перевезення негабаритних вантажів.

Особливості міжнародних негабаритних перевезень

Сьогодні доставка «негабариту» є стандартною практикою, але важливо підібрати професійного організатора, який зуміє дотриматися всіх тонкощів міжнародних перевезень негабаритного вантажу і запропонує доступні тарифи.

Логістична компанія UTEC Logistics, яка вже багато років працює в сфері міжнародної доставки, в тому числі — з перевезенням негабаритних вантажів з Європи, Китаю, США та ін. Співпраця з передовими транспортними компаніями, ретельно підібрана команда і професійний підхід гарантують швидке та ефективне виконання великих і дрібних замовлень. UTEC Logistics пропонує міжнародні з/д- і автоперевезення негабаритних вантажів на вигідних для клієнта умовах.

Переваги послуг компанії:

 • оперативна обробка завдання, розробка швидкого маршруту з доступним для замовника тарифом;
 • контроль за транспортуванням на всіх етапах (огляд упаковки вантажу, підбір транспорту, який відповідає допустимим розмірам негабаритного вантажу, доставка посилки на склад в Україні);
 • проходження митниці й оформлення відповідних документів.

Крім того, клієнт може замовити додаткові послуги, такі як пошук і закупівля товару у постачальника, детальний огляд товару перед відправкою та ін.

Щоб заощадити свій час і кошти, замовляйте доставку негабаритних вантажів в професіоналів — компанія UTEC Logistics допоможе перевезти нестандартний вантаж.